eser yenenler

sempatisi kadar iticiliği de bulunan yeni nesil, popüler kültür insanı. bu iki olguyu barındıran nadir insanlardan, ilginç... sunuculuğu araya attığı espirileri olmasa yerlerde geziyor, yarışmacılara "oha","lan" gibi kontrolsüz tepikileri izlerken "harbi oha ama" dedirtiyor. bu iki olguyu barındıran nadir insanlardan, ilginç.
ilk olarak aliye dizisinde öss ye hazırlanan ergen rolüyle tanıdığım; sinema, tiyatro oyuncusu, sunucu.
cnbc-e dergisi için bart simpson olan şahıs.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25345389
şişman ve tatlı, mıncıklanası, haftaya bizzat tanışacağım eyvah düşüyorum programı sunucusu, çok esprili en azından benim espri anlayışıma uygun güldüren tespit ve espriler yapıyor.
an itibariyle o ses türkiye de döktürüyor kendisi..
mustafa sandal kendisini eve atmayı, murat boz ise beraber voltranı oluşturmayı teklif etti.
resmen kıskandım ve kınadım her iki jüri üyesini.
eser, benim eve atılacaklar listemdeki bir baş ucu eseridir. dokunmayın dolma parmaklı tombişime..
bir an önce piyasadan silinesi yeteneksizlik abidesi.neden bu kadar prim verildi anlamak güç
çok güzel hareketler bunlar ekibinin belki de en yeteneksiz tipiydi.sık sık rolünün gerektirdiği moddan çıkar ve repliklerini unuturdu.unuttuğu anlarda da laubali bir şekilde sırıtır (..ki bu yaptığı seyirciye saygısızlığın daniskasıydı ) ve bu hareketleriyle bile anlamsız bir şekilde alkış alırdı.
sunduğu programlarda çok gaf yapıyor. homofobisini görmemek mümkün değildir. ayıca bir sunucu, komedyen veya oyuncu olarak gayet başarısız.

(bkz: 3 artı 1)
oyunculuk yeteneği sıfıra yakın olan , tavırlarıyla bir yerlere gelen bkm oyuncusudur.ilk başta bana inanılmaz sempatik gelen , ardındansa çok aşağılara düşen insandır benim için.ciddiye alınası bir insan değildir en fazla gülünür ve geçilir.
yetenek sizsiniz yarışmasında ayıları çok sevdiğini itiraf etmiştir. bir yarışmacının ağaçtan yaptığı ayıyı istemiş ve alma konusunda israr etmiştir. bizde seni seviyoruz bebeem.
şöhret kafası programıyla iyice dibe vurmuş sunucu.programın saçmalığı kadar eser'in iticiliğide tahammül sınırlarını zorluyor.