sözlükte zekasıyla ve karizmasıyla yazarların çekemediği yazarlar

baştan edit: başlık karakter sınırlaması sebebiyle böyle anlamsız gibi duruyor ama sikerim karakter sınırlamasını, ben başlığa bakarım başlık mı diye bir de karakterine bakarım astral mi açtı diye..

sonradan gelmesi elzem olan edit: arkadaşlar diğer yazarları tanımıyorum, tanımaya değer görmüyorum da, onçin sadece tanıdığım sevişmek istediklerimi falan yazdım..


en en en son gelen edit: şaka mahiyetlidir dalyarak dalyarak yorumlarınızı siktirin gidin kendi sözlüğünüzde yapın (bkz:boşaltın sözlüğü almanyadan kolim gelecek)

efendim sözlüğün son zamanlarda içine sürüklendiği, liseli tayfanın oluşturduğu kara delhiz daha ortalarda yokken, girileri ile öttürdüğü, parmak ısırtan, dudak uçuklatan yazarlar sıralamasıdır..

aşağıda yazdığım isimlerden sonra eklenenler kat'iyen dikkate alınmamalıdır..

işte o merak edilen liste

arvellian
cortland
futurelavirs
ciwan
astral
pisuvardaki siyah kil 3
zagor
xalo
anahtar
smokebl
smellycat
kuma
lost soul
pony slaystation
dark bear
muahhhh
aigai

özlendiniz kardeşlerim..

liste düzenlenemez, düzenlenmesi dahi teklif edilemez..

geri kalanı alıp çöpe falan atabiliriz..
zekası ve karizması dolayısıyla çekemediğim bir yazarı içerdiğinden kendi adıma doğru olabilecek listedir. (bkz:futurelavirs)*
ayrıca kendi hazırladığı listeye kendini de ekleyen bir acayip yazar içeren listedir. *
pek sevgili myjudas çekemediğin kıskandığın her halinden belli...bahsettiğin kadarıyla sözlüğün eski kaşarlarından oluyorsun sanırım.. listeye giremedin diye bu çirkefliklerini sergilemen hiç hoş deyil* elbet çıkar kirli çamaşırların senin de düşman listeme ekledim seni arslanım..
asya usulu patlıcan yemeği yaptım çok güzel oldu herkes bayıldı yaa.
ne zekiyim ne de karizma.
ah ulan bende olmak isterdim şu listede