yonca evcimik

abone ve 8:15 vapuru ile ününe ün katan pop sanatçısı. dünyaya açılan o zamanların yegane şarkıcısıdır. kliplerinde kullandığı danslar, ritimler ve coşkularla, türkiye'nin üzerindeki o arabesk karartısını yok etmiştir bir anda. gençlerin halen ağzından düşüremediği şarkı sözleri bırakmıştır arkasından. türk pop tarihinin unutulmazlar arasına girmiştir. ardından bandıra bandıra ve sallayalım dünyayı şarkıları oldukça ses getirmiştir.

abone : http://ayisozluk.com/lnk/af17b7
8:15 vapuru :

sallayalım dünyayı :

bandıra bandıra :

oldu gözlerim doldu :
*
aysel gürel'in çok yerinde bir tespitiyle en fazla yarım kilo yağsız kıyma kadar seksi olabilen bir şarkıcıdır.
küçükken eşe dosta abone şarkısı eşliğinde dans performansı sergilediğim şarkıcı. dansçıyım havalarındadır ama 23 nisan gösterilerinde bile daha yaratıcı hareketler görebilirsiniz.
cırlak sesli bir popçu ve çok da yetenekli olmayan bir dansçı sayılsa da, gerçek bir hayvansever aktivisttir.
02.10.2014 tarihinde yayınlanan güldür güldür e konuk şarkıcı ve oyuncumsu olarak katılmıştır. ''bandıra bandıra ye''* performansını sergilerken** üst kol ve koltuk altı bölgesinin yer çekimine yenilmiş olmasına rağmen kendisini 18 yaşında zannetmesine bir kere daha şahit olduğumuz şarkıcı.

*
neden böyle bir şeyi yaptığını asla aklım alamayacak şekilde şaşırtandır.sabah 8:15 vapurunda kalaydın iyiydi be sanki...
benim için okayi yamaşita kombamba kombamba'dır. okan bayülgen de programında buna yer vermiş.


akp yandaşlığından sonra hayatımdan sildiğim, çocukluğumda şarkılarıyla dans ettiğim, madonna olma hevesiyle yaşayan şarkıcı.
bugünkü gay pride'da polis müdahalesi esnasında nükhet duru gibi o da istiklaldeydi. sonrasında curcuna'da düzenlediğimiz ayı sözlük secret pride party'e gelmiştir. bir kaç yazarla sarılmıştır falan. buradan kendisini kocaman öpüyoruz.
kendisiyle dün gece kocaman sarıldım. öptüm bile.