berat albayrak

rte'nin damadı olan enerji bakanı.

ayrıca;

davutoğlu'nun eşinin elini tokalaşmadığı için havada bırakmıştır.

http://www.ozgurdusunce.com/haber/berat-...

(bkz: erkeğin bir kadının elini sıkması haram)
ne gerici, ne de şu bu... işte bildiğin 'ver mektuplarımı al mektuplarımı' insanı. oralarda hâlâ. o sınırı aşamamış.
neden bilmiyorum fakat kendisinin çok yakın zamanda başbakan olacağını düşünüyorum. belki 1 yıl, belki de 2 yıl.. bilemeyiz ama başbakan olacağı inancındayım.
somadan beri hiç sevmediğim , hiç sevmeyeceğim insan türü
"evet, cemaat okulunda okudum ama aklımı kiraya vermedim" açıklaması yapan bakan. demek istenilen şu, senin okul arkadaşların veya diğer cemaat okullarında eğitim alan hatta dershanelerinde yarım yıl eğitim görenler bile içerde şuanda, hatta haklarında ömür boyu hapis isteniyor. sen göreve devam ediyorsun, hatta yükseliyorsun. tek farkın rte'nin damadı olman beybi.

http://t24.com.tr/haber/enerji-bakani-ev...
muharrem ince'nın bor dan cam üreteceğiz lafını borcam üreteceğiz diye anlayıp, bok atmaya çalışan gerizekalıdır
bu herif yine bir boklar yemiş de hiç kasamıcam kendimi ne boklar yediğini öğrenmek için. lakin bu herif akpli falan olmasaydı çekici gelirdi gözüme.
tipinden ve bakışlarından üçkağıtçılık akan damat.
2023 dolar hedefini şimdiden tutturmuş ve aşmış usd 8,30lara gelmişken halen ekonomimiz çokomelli tarzı twit atabilen güven endeksi artıyor diyebilen; her gün daha da fakirleşmemizi sağlayan kişi.
hayatta en gurur duyduğu şeyin rte'nin damadı olduğunu söyleyen, ve söylediği şeyler içinde tek doğrunun bu olduğu bakanımsı
(bkz:ekonomi bakanı) , damat.

bizim dolarla ne işimiz olur, dolarla mı maaş alıyorsun?

yukarıdaki iki cümleyi arka arkaya okuyun. gereken çıkarımı yapmanıza vesile olacaktır. selam ve dua ile.
süleyman soylu ile kanlı bıçaklılar. ortada taht olsa birbirlerini boğazlarlar.
istifa ettiğine dair söylentiler dolanıyor özellikle twitterda. (bkz:ay hadi inşallah)

edit: doğruymuş. twitter hesabını kapatmış. "at izi it izine karıştı" gibi laflar etmiş açıklamasında.

https://www.gazeteduvar.com.tr/hazine-ve...

edit 2: yalaka yandaş medya ve diğer kıç yalayıcısı destekçileri istifa ile ilgili haberleri, paylaşımları silmişler. arkada işler dönüyor gene.
olayın sonu süleyman soylu'nun istifa etmesi olayı olacak gibi bir his var içimde
muz cumhuriyetine dönen ülkemde dönen dönme dolaplardan biri. şimdiden siber saldırı oldu, yok istifa etti, salında etmedi, ikna etmeye çalışıyorlar denen bir sürü haber var ama doğrulayan bir kişi ya da kurum yok. bir binali yıldırım vardı bir anda izmir de ve azerbaycan’da ortaya çıktı galiba yeni bakan belli gibi. bakalım ne olacak?
istifasını instagram dan duyuran hazine ve maliye bakanı üzerinden saatler geçmiş olmasına rağmen ana akım medya da hala haberi yapılmamıştır.
merkez bankası başkanı arkadaşının görevden alınma munasebetiyle yeni göreve gelen naci ağbal eski bir bak an olduğu için berät albayrağa söz tanımamasından dolayı albayrakın anlaşamama durumunda kaynaklı istifa etmiştir.
istifa 2- çokomelin dönüşü

ay yapım kalitesiyle 9 kasım 2020'de vizyona girecek olan film, izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. başrolünde süleyman soylu'nun oynadığı flash tv tadındaki 1.film, türk izleyicilerinin %51'lik mâlum kesimi tarafından gözyaşlarıyla izlenmişti. berat albayrak'ın oynayacağı 2. filmin de gişe rekorları kıracağı düşünülüyor.
bir kaç muhalif kanal haricinde ana akım medyadan henüz öğrenemediğimiz istifadır.
merkez bankası yönetiminde gerçekleşen değişiklik sonrasında olması da aşırı kafa karıştırıcıdır.

soylunun sokağa çıkma yasaklarını eline yüzüne bulaştırdığını öne sürerek yaptığı ve 2 gün içinde şakacıktan olduğu ortaya çıkan istifa gibi sahte bir istifa olduğu düşünülüyor..

hoş istifanın kabul görüp, gerçekleşmesi bile bunca zaman içinde mahvedilen ekonomiyi düzeltecek gibi görünmüyor..
  • /
  • 2