bahar candan

medyanın yeni şenliği. işte benim stilim'de baya baya kasıyor. böyle bir anda fenomen olup sonrasında yok olup gidiyorlar.

https://www.facebook.com/aferinferdi/vid... (babasının fabrikası yokmuş maalesef)

(dondurma şarkısı içerir)

(okul kaydımı mayemiye alouroum, arkadaşımı özledim ağloyourum)
ben çok özledim.. hadi yeniden çık ekranlara tüm türkiye yi trolle .. akademisyen ailenin kızı , iyi liselerden birinden mezun ve hukuk fakültesinde tabi ki aptal değil tam tersi sizi zekanızla yüzleştiriyor ama yüzleşemiyorsunuz...
bahar candanın ' merhaba ' diyişini bir kız arkadaşım yapıyor. ondan da bana bulaştı bende artık merhaba derken bahar candan hanımefendi gibi diyorum. çok zevkli demesi. merhaba...
yorekok'un deyişiyle "tetanaragondi" gezegeninden gelen, üstün kılık değiştirme yeteneğine sahip, ve zekası bizden çok daha yüksek olduğu için dediklerinden bizim bir şeyler anlayamadığımız bir uzaylı.
kendi çapında gayet de başarılı buluyorum. sonuçta katıldığı program ve yapılan sohbetler bilimsel içerikli değil. kişinin amacı öyle veya böyle kısa süreli de olsa fenomen olmak zaten. bu amaçtan ötürü başarılı buluyorum. millet izliyor ki bu kızcağız da böyle davranıyor.
bazı şeyleri astım kadınlarla da birlikte olabilirim diyordu en son neleri astiysa artık
yarattığı imajın tam aksine zeki olduğunu düşündüğüm,sosyal medya ve televizyon ünlüsü. lolita,para harcamayı seven zengin aile kızı,marka düşkünü,parti kızı,popüler ama yalnız kız personaları,tüm dünya'da zaten belli bir kemik kitleye sahip olan etiketlerdir. (bkz:paris hilton) hukuk fakültesi okuyan sıradan bir türk genci olarak gündemde kalamayacağına göre, amacı doğrultusunda gerçekleştirdiği tüm eylemler zekasının başarısı bana kalırsa.
arada neler yapıyor diye baktığım, sanıldığının aksine sanıyorum ki hepimizden zeki kişi.