bahar candan

medyanın yeni şenliği. işte benim stilim'de baya baya kasıyor. böyle bir anda fenomen olup sonrasında yok olup gidiyorlar.

https://www.facebook.com/aferinferdi/vid... (babasının fabrikası yokmuş maalesef)

(dondurma şarkısı içerir)

(okul kaydımı mayemiye alouroum, arkadaşımı özledim ağloyourum)
ben çok özledim.. hadi yeniden çık ekranlara tüm türkiye yi trolle .. akademisyen ailenin kızı , iyi liselerden birinden mezun ve hukuk fakültesinde tabi ki aptal değil tam tersi sizi zekanızla yüzleştiriyor ama yüzleşemiyorsunuz...
bahar candanın ' merhaba ' diyişini bir kız arkadaşım yapıyor. ondan da bana bulaştı bende artık merhaba derken bahar candan hanımefendi gibi diyorum. çok zevkli demesi. merhaba...
yorekok'un deyişiyle "tetanaragondi" gezegeninden gelen, üstün kılık değiştirme yeteneğine sahip, ve zekası bizden çok daha yüksek olduğu için dediklerinden bizim bir şeyler anlayamadığımız bir uzaylı.
kendi çapında gayet de başarılı buluyorum. sonuçta katıldığı program ve yapılan sohbetler bilimsel içerikli değil. kişinin amacı öyle veya böyle kısa süreli de olsa fenomen olmak zaten. bu amaçtan ötürü başarılı buluyorum. millet izliyor ki bu kızcağız da böyle davranıyor.
inanılmaz derecede aleyna'yı kıskanan insan. arada bir takibe alıyor, sonra takipten çıkıyor. her postuna tilki emojisi ekleyerek, çakma kürk lerle gönderme yaptığını sanıyor ama aleyna'nın umurunda olduğunu düşünmüyorum. kürklerin çakma olduğuna ben inanmak istiyorum şahsen. insan ne işi yaparsa yapsın -ki kendisinin mesleğine dair büyük bi tahminim var- hayvan katliamını da destekleyemez yanı. yabancı ünlüler bile skandalları hayvanlara kadar taşımamışlardır "tabiki gerçek kürk giyeceğim" diyenler var ama onlar sadece ilgi çekmeye çalışıyo. baharda ise aleyna olma denemesi gördüm zaten kendince şarkı yapmaya çalışıyo. aleyna cilik oynamanın bir level sonrası, skandalları halka unutturmak olacaktır. biliyorsunuz bu ülke de başını örter umreye gider tribünlere karşı vazifeni yapmış olursun. bahar da iyi kız pozları vermek için 25 30 yasına gelmeyi bekliyor. bunun böle olduğunu görünce bu entry'ye geri dönersiniz.

kaynak: skandallarını unutturmak için kendi ülkelerinin tribünlerine oynayan, "ama beni istismar ediyorlardı sırf kadın olduğum için" gibi beyanatlar ile feminist'lerden prim yapmaya çalışan milyon tane girl gone bad sayabilirim size. bası miley cyrus, demi lovato, keşa çeker.