turuncutimsah

Durum: 217 - 0 - 0 - 0 - 06.03.2020 00:36

Puan: 2930 - Sözlük Kezbanı

8 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 11

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği mısralar

ağlasam sesimi duyar mısınız,
mısralarımda;
dokunabilir misiniz,
gözyaşlarıma, ellerinizle?

bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
bu derde düşmeden önce.

bir yer var, biliyorum;
her şeyi söylemek mümkün;
epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
anlatamıyorum.

gözlerinin içi gülen adam

karşımdaki insanda en çok önem verdiğim şeydir bu. ciddi anlamda gözlerin insan kalbinin aynası olduğunu düşünürüm. bakışlar bir çok şeyi ele verir. saf, temiz, gözleri gülen insandan bu hayatta her şey olur, her yola çıkılır.

alternatif ayrılık bahaneleri

bahaneye ne gerek var anlamam hiç. gerçek sebep ne ise efendi bir şekilde söylemeli. sonraki süreç karşıdakinin sorunu. koskoca adam karşında bahane üretince cidden çok komik ve zavallı duruma düşüyor benim açımdan. diğer türlü hiç değilse dürüst bir şekilde ayrılmış olunur.

göğüs ve göbek kıllarını fönlemek

fönledikten sonra saç spreyi de sıkın madem. he yav.

nerede ne yemeli

yıllardır dışarılarda yemek yiyen biri olarak bu alışkanlığımı geride bıraktım. son zamanlarda özellikle inanılmaz para gidiyor az eli yüzü düzgün malzemelerle yapılmış bir yemek yiyebilmek için. artık marketten haftalık alışveriş yapıp yemeklerimi evde yiyorum. hem daha ucuz, hem daha sağlıklı, hem de damak zevkime göre yemekler yiyorum. buna, çayımı kahvemi de evimde içmem dahil tabi. en son pelitte bir ufak çay ve bir türk kahvesine 20 lira verince kendimi keriz gibi hissettim.

hornet

hornet enteresan bir uygulama. daha doğrusu uygulama değil kullanıcı kitlesi. belki de türk gaylerinin bir çoğu bilmiyorum. slm nbr nerden xx var mı yer var mı muhabbetleri üzerinden güya sohbetler dönüyor. amaç sadece seks olsa dahi bence bu çok yorucu. kimin ne olduğu, ne istediği belli değil. tam bir kaos ortamı var. düzgün ve sıradan insanlarla da karşılaşıyorsunuz ama oranı çok az. kullanmak istemiyorum ama bir yerde de eli mahkum kullanıyorum. sevgi, sadakati olan biri ile karşılaşsam bir daha yüzüne bakmadan, yokluğunu aramadan hesabı kapatır bir de üzerine şükür çekerim.

göksel

ben bu kadını çok karizmatik görüyorum yahu. hem de sanki arkadaşınız dostunuz olsa harbi bi kadın gibi.

23 şubat 2020 iran depremi

tabi ki iran a geçmiş olsun. ayrıca türkiye van a da geçmiş olsun. irandaki bir depremin van da böylesine hasara yol açması çok üzücü ve düşündürücü. geçmişte yapılan her yanlış ve aman sendecilik zamanı gelince intikamını alıyor malesef.

en iyi türk filmleri

ne dersiniz bilmem fakat, o çocukları filmi en sevdiğim filmler arasındadır. hatta en sevdiğimdir. demet akbağ ve tüm oyuncu kadrosu çok iyi. konusu da aslında insana ders verir nitelikte bence.

gecenin bir yarısı kalktı diye mesaj atan erkek

hornet üstünden bana bu şekilde salça olan bir eleman vardı. sabahları uyanırdım 150 tane mesaj yollamıs olurdu geçenin bir körü. adamcagız kendi kendine yazıp boşalıyordu. bir süre yazdıkları komik geldiği için engellemedim sonra artık kabak tadı verdi ve engeli bastım. gerçekten enteresan insanlar var. şizofren midir nedir.

birinden soğumak için nedenler

yalancı olmasıdır. yalancı insandan hiçbir cacık olmaz.

uzak mesafe ilişkisi

uzak mesafe ilişkisine asla inanmam. böyle bir işe de girişmem. sevdiğim insanla yanyana olmak ve paylaşmak isterim. ilişkinin bir süre sonrasında araya mesafe girdi ve bu mesafe hep kalacaksa da bitirilmeli gerçekçi olalım. ha mesafe geçici bir süreliğine ise ne yapar eder kendi tarafımdan da ilişkiyi sürdürürüm.

yalnız yaşayan gay

kimsesizlikten dolayı yalnız yaşamıyorsa güzeldir bir yerde. bence en büyük artısı kendine özel ev alanı olmasının verdiği mutluluktur. daha sonra da daha özgür bir cinsel hayat, aşk hayatıdır.

youtube

youtube reklamların daha az olduğu zamanlarda çok güzeldi. ama ne zaman bu premium olayı çıktı, insanları premium üyeliğe itme için reklamlara boğmaya başladılar. bu kadar fazla reklam bana daha itici geliyor. o ürünü alacağım varsa da almıyorum.

kalben

müzikle uğraşan biri olarak ben bu kadını seviyorum. şarkıları olsun, tarzı olsun bence çok tatlı ve yaptığı işler kaliteli.

tanışmak

yeni biri ile tanışmak bazen beni geriyor. hele karşı taraf da konuşkan değilse daha bir zorluyor. tam tersi olursa (bu tabi ki karşılıklı iletişim) çok güzel bir olaya da dönüşebiliyor.

müge anlı ile tatlı sert

valla izlemiyorum. vaktim yok. vaktim olsa da izleyecek bir sürü daha iyi alternatif var. ama insanların ilgisini çekiyor ki program yapıyorlar.

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

özel dersten çıktım. hasekiden göztepeye gideceğim. marmaray ın kalabalığı ve yenikapıya yürüme mesafesi üşendiriyor. şu an tam da bunu düşünüyorum.

survivor

hiçbir yıl kendiliğimden açıp izlemedim. annem izliyor. ben de ne gördüysem o kadar yetiyor. dikkatimi çekti bu yıl hiç yakışıklı erkek yok. ayrıca yasin’in sakalları enteresan. yanak bölgesine lazer mi yaptırdı nedir bilemedim.

hastası olunan sözler

gören de babası öldü zanneder.
boklu da çamurluya güler.
canımdı gülüm oldu.
her şey tam bi bu kusur.
  • /
  • 11

meni yutmak

ben seviyorum ılık ılık güzel gidiyor

hornet

ne yazık ki alternatifi olmayan ama en azından türkiye için bok gibi olan uygulama! sebeplerine gelecek olursak:
1- önceden eşcinseller kullanırken, şimdi çoğunluk "götçü". kime yazsanız "kadınsı" arıyor. iyiden iyiye bozdu.
2- herkes çıplak fotosunu çok rahat atıyor! ama yüze geldi mi bir tripler sanırsınız kimseyle görüşmemiş, kimse onu bilmiyor!
3- transfobik değilim ama; trans sayısı ve onların götçülerinin sayısı eşcinsel sayısını abartısız 5e katlar. artık yazarken birine iki kere düşünüyorsunuz!
4- insanlar önceden ilişki ararken şimdi herkesin tek derdi seks! asla, kimseye "ilişki" bile diyemiyorsunuz! diyebildikleriniz ya bu kelimeyi "seks" olarak anlıyor, sizi anlayanlar da "hornet"in bunun yeri olmadığı konusunda size ders veriyor!

ve en önemli madde
5- birileri sizi sevmiyorsa fotoğrafınızı ya da profilinizi şikayet ettiği an uyarı alıyorsunuz. bu yüzden hesabınız silinebilir, dondurulabilir. kimse kontrol etmiyor gerçekten öyle misiniz değil misiniz diye! x birinin beyanı yeterli!

bu kadar aptal bir uygulama olamaz! olmamalı! bir dönem lezbiyenlerin uygulaması vardı yüzünüzü göstermeden kayıt olamadığınız. böyle bir kural getirilmeli ve sadece erkekler olmalı! dahası bok gibi reklam alıyorlar bir zahmet 3 kuruş verip şikayet edilen hesapları birilerine kontrol ettirsinler!

acilen düzgün bir uygulama çıkmalı! çok acil!

ayı sözlük itiraf

ılk defa âşık oldum.aşik olan ve aşk acısı çeken kişileri hep kıskanırdım. ben de keşke olabilsem derdim. demez olaymışım,cok kötü bir his.zaten mutlu biri değildim ama hayattan iyice koptum.hicbir şeyden keyif alamıyorum, yemek yemek istemiyorum, umutsuzum.sadece onu düşünüyorum ama malesefki çok uzak şehirlerde yaşıyoruz. nasıl olacak bilmiyorum

Toplam entry sayısı: 217

ayı sözlük itiraf

10 gün önce bir adamla tanıştım. tanışma şeklim de bana göre özel ve beklenmedik anda oldu. şu an birbirimizi tanıma aşamasındayız. el ele bile tutuşmadık. dışardan göründüğüne ve söylediklerine göre aklı oynaşta falan değil. uzun zamandır fiziksel ve duygusal olarak gerçekten yakınlık hissettiğim biri çıktı karşıma. onunla birşeyler olsun, güzel olsun istiyorum. bir yandan ümitliyim, bir yandan da ödüm patlıyor ya olmazsa diye. ben artık çok yoruldum, tükendim. yine de insanlara karşı güvenimi kaybetmemek için direniyorum. yine de korkuyorum, tırsıyorum olmazsa diye. 10 gün bulunduğumuz durum için uzun mu, kısa mı bilmiyorum. öyle farklı insanlar tanıdım ki sürecin nasıl olması gerektiğini bilemiyorum artık. içimden tut adamı sarılıp öpmek geliyor. bir çuval inciri de berbat etmek istemiyorum. pazar sabahı olmasına ragmen erken kalktım, dışarı çıktım. bir garip oldum bu aralar. allah yardımcım olsun.

hornet

horneti ne amaçlı kullandığınıza göre değişir. türkiyede kullanıcı kitlesi fazla olduğu için diğer uygulamalara göre daha iyi. tek olumlu yanı bu. eğer yalnız yaşıyorsanız, fit bir vücudunuz varsa, ap iseniz (hedef kitle daha geniş), sadece seks istiyorsanız evet güzel uygulama. amacınız, beklentiniz bu olsa bile profilde yazanları okumadan yazan, bomboş profillerle sizden kilitli foto bekleyen, slm nbr den sonra ölüye yatan, sohbet çok güzel giderken birdenbire engelleyen, görgüsüz, iki kelimeyi bir araya getiremeyen, söz verip de sizi eken, aktifim deyip pasif çıkan, pasifim deyip de aktif çıkan, vücudunu ve uzuvlarını gerçek dışı çekip sizi foto ile yanıltan, durduk yere cinsel organlarını atan vs vs bir sürü daha sayamayacağım saçma sapan davranışları yapan dengesiz insanlarla dolu. evet bu insanları engellemek çok kolay ama yine de zaman ve enerji kaybı. sadece hornet değil isterseniz heteroseksüel olun ve tinder kullanın orda da emin olun ortam aynı. hiçbir fark yok. dünyalar güzeli bir kız arkadaşım (hiçbir erkeğin reddetmeyeceği) tinderden 60 kişi ile buluştuğunu ve hepsinin de seks için görüşmek istediğini söyledi. kızcağız da yanaşmayınca tabi kızla bir daha görüşmediler. hayatınızda sevdiğiniz, değer verip değer gördüğünüz birileri varsa lütfen ama lütfen bu uygulamalarda takılmayın. değmez.

eski sevgilinin düğününe davet edilmek

medeni insanlarız. her iki tarafta da gerçek anlamda eski duygular yerini gerçek arkadaslıga bırakmışsa ve eski yaşananlar unutuldu ise düğüne çağırması da çağırılanın gitmesi de çok güzel ve insani birşey.

bir erkekte olmazsa olmaz dediğiniz özellikler

dürüst, sevecen, sahiplenici olmalı bence.

thepillars'tan neden nefret ediyorsunuz

bence şu thepillars adındaki yazar hakkında gereksiz başlık açandan rahatsızlık duyulmalı. thepillars kimdir nedir bilmem. savunmak amacı ile yazmadım.

ayı sözlük itiraf

10 gün önce bir adamla tanıştım. tanışma şeklim de bana göre özel ve beklenmedik anda oldu. şu an birbirimizi tanıma aşamasındayız. el ele bile tutuşmadık. dışardan göründüğüne ve söylediklerine göre aklı oynaşta falan değil. uzun zamandır fiziksel ve duygusal olarak gerçekten yakınlık hissettiğim biri çıktı karşıma. onunla birşeyler olsun, güzel olsun istiyorum. bir yandan ümitliyim, bir yandan da ödüm patlıyor ya olmazsa diye. ben artık çok yoruldum, tükendim. yine de insanlara karşı güvenimi kaybetmemek için direniyorum. yine de korkuyorum, tırsıyorum olmazsa diye. 10 gün bulunduğumuz durum için uzun mu, kısa mı bilmiyorum. öyle farklı insanlar tanıdım ki sürecin nasıl olması gerektiğini bilemiyorum artık. içimden tut adamı sarılıp öpmek geliyor. bir çuval inciri de berbat etmek istemiyorum. pazar sabahı olmasına ragmen erken kalktım, dışarı çıktım. bir garip oldum bu aralar. allah yardımcım olsun.

doğum gününde kendine ne aldın

ben geçen doğum günümde ağzımın payını almıştım. olur olmadık insana onca değer verince senin de bir insan olduğunu ilgi ve alakaya senin de ihtiyacın olduğunu unutuveriyorlar.

ayı sözlük itiraf

biraz önce eşcinsel bir dostum çağırdı evine. bizden başka 2 gay insan evladı daha var. konu ilişkilere falan geldi. herkes saçma olan ilişkilerini anlatıyor falan. gördük ki hakkaten kimin eli kimin cebinde belli değil, dengesizlik mi ararsın, ruh hastası mı ararsın ve bu insanlarla 3 kişinin de bir temasının olması . enteresan. yanlış anlaşılmasın ne ben ne de arkadaşım dört dörtlük değiliz tabi ki. başkalarını aşağılamak adına da söylemiyorum bunları. ama hakkaten ortam çok saçma ve leş. bu bir hastalık olsa idi emin olun tedavi olur, düzgün bir kızla evlenir mutlu mesut yaşardım. bu ne abi.

eşcinsel olmak

türkiyede malesef berbat bir durum bence. sebebi ise toplum değil direkt çevremizdeki eşcinsel topluluk... böylesi leş insan ilişkileri olmaz olsun.

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

2.5 yıldır yalnızım. çok sevdiğim ve karşımdaki adamı resmen eş bellediğim bir ilişkiden çıktım. pek iç açıcı bitmedi malesef. karşıma da kimsenin çıktığı yok. sosyal uygulamalardaki durum ortada. hem saçma sapan bir ilişki olacağına hiç olmasın diyorum. ama yalnızlık da zor.

ayı sözlük itiraf

biraz önce eşcinsel bir dostum çağırdı evine. bizden başka 2 gay insan evladı daha var. konu ilişkilere falan geldi. herkes saçma olan ilişkilerini anlatıyor falan. gördük ki hakkaten kimin eli kimin cebinde belli değil, dengesizlik mi ararsın, ruh hastası mı ararsın ve bu insanlarla 3 kişinin de bir temasının olması . enteresan. yanlış anlaşılmasın ne ben ne de arkadaşım dört dörtlük değiliz tabi ki. başkalarını aşağılamak adına da söylemiyorum bunları. ama hakkaten ortam çok saçma ve leş. bu bir hastalık olsa idi emin olun tedavi olur, düzgün bir kızla evlenir mutlu mesut yaşardım. bu ne abi.

ilk buluşmada 5 tane dürüm yiyen erkek

ye yavrum ye. ye de güç olsun. kan olsun. üstüne de beni ye. kıps ;)

the gift atiye

güzel dizi olmuş. tabi ki eksiklikleri var. en azından farklı ve nispeten daha kaliteli diziler çekilmeye ve desteklenmeye devam ederse türk dizileri çok daha iyi yerlere ulaşır. sadece dizide en çok rahatsız eden şey mehmet günsürün yine hoca olması idi. bir de beren saat baya bir yaşlanmış ve yıpranmış yahu.

yerken mutlu eden şeyler

söyleyemem. çok ayıp hehe :)

kitap okuyan enstrüman çalan yabancı dil bilen kariyerli gay

maşallah derim ben. toplum olarak zaten kültürel ve ahlaki çöküntü yaşadığımız bu devirde. çoğunluk malesef enstrüman olarak sadece saksafon!, kitap yerine hornet profil yazısı, yabancı dilden kasıt group olmuş durumda
Henüz takip ettiği biri yok.