youtube

son dönemin en popüler video sitesidir.
mobil cihazlara uygun formatta video oynattığı için yer imlerinde ekli site.
hemen her türlü videoyu bulabileceğiniz bir video paylaşım sitesi.
insanlar nedense video izlemek ya da paylaşmak yerine daha çok videolar altında ucuz siyaset yapmayı, birbirinin sülalesine hızlı bir giriş yapıp hiç bir bireyin hatrını bırakmamayı yeğlemekte.
sözlüğümüzde linkleri hata veren site.

entry ilk girildiğinde, ilk yapıştırılan youtube linkleri çalışmıyor evet. sebebi link içersinde hem büyük, hem küçük karakterler kullanılması ve sözlük formatına göre tüm yazıların küçük harfe çevrilmesi gerektiği. bu sorunun çözümünü şimdilik link kısaltma aparatını kullanıyoruz.
3 saatlik bir erişimsizlik sonrasında yeni bir görünüm ve yeni şekliyle karşımıza çıkmış durumda olan videonun ilahı olan site.
biraz önce bir özelliğini keşfettiğim video paylaşım platformu. ama ne olduğunu söylemeyeceğim merak eden pm atsın. <br> <br>edit: tamam la söylüyorum, video üzerine sağ tıklayıp açılan menüden "copy video url at current time" seçeneğini seçersek videoyu istediğimiz kısımdan başlatıp paylaşabiliyoruz,bunu biliyordum ama manuel yapmak gerekiyordu, halbuki böyle tek tıkla halledebiliyormuşuz,insan bir söylerdi yaw,
sağ frame de o an dinlenen parçaya göre verdiği alternatif videolarda saçma sapan kişileri öneriyor bu aralar, seden gürel çalarken bana önerdiği selami duman da kimdir ne alakadır,amacın ne lan youtube!
songül karlı sütyensiz videosunun yırtık dondan fırlarcasına bütün önerilerde karşıma çıkmasına neden olan olmazsa olmaz video paylaşım sitesi.
izlenecek video yüklenirken ortada dönen çembersel noktalardan, bildiğimiz yılan oyunu oynayabilmemize olanak sağlayan sitedir. klavyeden yön tuşlarından herhangi birisine basmak oyuna başlamak için yeterli olacaktır.
başımızın belası site bir o kadar da. yine de eksik olmasın tabi. bu siteyle ile ilgili sıkıntımız sürüyor ve şuan sözlüğe verilen tüm youtube linkleri çalışmıyor durumda. çalıştığında da dışarıdan gelecek saldırılara açık vermiş oluyoruz. kisalt.be yi kullanarak şimdiye kadar verdiğimiz tüm youtube linklerini yeniden orjinal haliyle bulup editlememiz gerekecek. bir çok entryde zatenbüyük harfli orjinal linkler mevcut. "detayli ara" butonundan tüm entrylerinizi kontrol edip eklediğiniz youtube linklerinizi editleyemeye, ilgili videoyu bulamazsanız da bu linkleri silmeye başlamanız gerek.
klavye delikanlılarının günlük vatan kurtarma milleti imanı getirme mesailerini harcadığı video sitesi.bazen devletimizin hışmına uğrayıp kapatıldığı da oluyor.peki bunu sikliyor mu asla.
son zamanlarda şarkıyı ya da videoyu izlerken altındaki yorumları çılgınlarcasına okuduğum site. hatta geçen o kadar dalmışım ki şarkı bitmiş falan ben hala kahkahalarla yorumları okuyorum.

bir de youtube vortexi vardır ki evlerden ırak. biri bişey paylaşmıştır sen de izleyeceksindir oradan o video buradan bu video derken 1 saatin ellerinden kayıp gitmiş hipnotize olmussun o bir saat dünyayla ilgin kesilmiştir.
rte nin en sevmediği sitelerin başında gelir.

bir diğeri de ekşi sözlük tür.
son 24 saattir giriş gerçekleştiremediğim sitedir. ya yine sansür yemişizdir ya da bende bir problem vardır. henüz çözemedim.
artık videolar başlamadan önce her seferinde skip ad butonuna basmak zorunda kalıyoruz, çok sinir bozucu ya.
mobil versiyonunda kliplerin orjinal hallerini izlememize izin vermeyen video sitesi. fakat iphone'da kolay internet adlı uygulamayla bu sorunu çözebiliyorsunuz. içerisindeki video seçeneğinden youtube'a gidiyorsunuz,istediğiniz klibin adını yazıyorsunuz ve orjinal halini izliyorsunuz.öyle saçma sapan konser görüntülerine maruz kalmıyorsunuz. orjinal hali derken ünlü kişilerin resmi vevo hesaplarından yüklenen videolardan bahsediyorum.
en nihayetinde türkçe hizmet vermeye başlamıştır, onca dil seçiminden sonra hele şükür.
bugün itibariyle yeni tasarıma geçmiştir. sevsem mi bilemedim.
  • /
  • 3