youtube

evde yaptığım kozmetiklerin yapılışını paylaşacağım bir kanal açtım ama yüzümü ve sesimi göstermek istemiyorum. ne yapabilirim acaba?
televizyonun liderliğini büyü oranda sarsmıştır. kanallar aracılığı ile pek çok yeteneğin hızla popülerleşmesini de sağlamıştır. lakin reklam politikalarını hala sevmiyorum.
gündemde olan malum yasa tasarısıyla birlikte denetim altına alınmaya çalışılacak olan mecra. tahminlere göre siyasal iktidar bu mecraya ülke içerisinde şube açmasını ve iletişim halinde olarak devletin istemediği içerikleri kaldırmasını isteyecektir. youtube tabii ki de bunu kabul etmeyecektir ve dolayısıyla yakın zamanda youtube ülkemizde yasaklanacaktır.
her videoda 2 reklam görüyorum artık standart. kendilerine söyleyeyim böyle giderse bir rakip çıkar göt olur kalırlar. ben tekelim demekle olmaz bu işler. kapitalist dünya.

ayrıca bendeki uygulamasında sağ altta bir çarpı işareti çıktı tam ekranda. durdur, ileri, geri al kısmını buna basmadan kapatamıyorum. o da tam çizgi yanına denk geliyor hop video sona atıyor!
reklamlarını "ublock origin" adlı eklenti ile engellemesi mümkün olan video paylaşım platformu
sanki google'ın yerini almaya başladı. zaten son zamanlarda insanlar google yerine youtube'da aramaya yapıyorlarmış.
cok uzak olmayan bir zamanda uzak dogu alternatifleri nedeniyle tahtinin sallanmasini bekliyorum, biraz da umuyorum.
saatlerce saçma sapan videolarda dahil izlediğim platform
youtube reklamların daha az olduğu zamanlarda çok güzeldi. ama ne zaman bu premium olayı çıktı, insanları premium üyeliğe itme için reklamlara boğmaya başladılar. bu kadar fazla reklam bana daha itici geliyor. o ürünü alacağım varsa da almıyorum.
reklamlar sıkmıştır, sıkmaya devam etmektedir...
kapitalizmin getirdiği dayatmaları sonuna kadar kullanan uygulama. önce bağımlı hale getiriyor, sonra ücret talep ediyor.
reklamlarından bezdiren tiksindiren site.
  • /
  • 3