siyahgiyinenayi

Durum: 48 - 0 - 0 - 0 - 09.06.2018 23:32

Puan: 338 - Sözlük Kezbanı

7 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 3

online test çözmek

canım sıkıldıkça yaptığım eylem, kişilik testi, zeka soruları hatta edebiyattan paragraf soruları. bununla birlikte özellikle sınavlara hazırlananlar için online test çözme platformları da bulmak mümkün. tavsiye edebileceğim web sitelerinden birisi de test hocası.http://www.testhocasi.com/

aşkta mantık aramak

sağlıksız olan her şeye bir neden aramak ile aynı eylem biçimidir.

hayattaki tek amacı zengin koca bulmak olan gey

çok az olduklarına inandığım etiketlenmiş kişidir.

sagopa kajmer

kendini sorgulayışın sonunda oldukça dürüst ve cesurca davranmıştır.

kısa boylulardaki uzun boy kompleksi

iç güdüseldir ve bunu sorun yapmamanın en önemli formülü uzun süreli bir partner, sevgili yada eştir. genetik olarak özellikle erkeklerin güçlü, heybetli olması beklenildiği durumdur. çözüm tercih edilmek zorunda kalmamak yani seçilme endişesi yaşamamaktan geçer.

tüm dünyası eşcinsellik olanlar

bütün dünyası seks olanlardan bir farkı yoktur.

fisting

gerçekten korkutucur ve yapan kişilerin neden yaptığını bir türlü anlayamadığım eylemdir. ayrıca anüs genişlemesinin ileride sağlıksal bir soruna yol açıp açmadığı da ayrı bir muamma.

bamya

kuşbaşı etlisine bayıldığım yemek.

ayı sözlük yazarlarının ilk maaşı

günlük yövmiye de yeter dediğim maaştır. ne iş olsa yaparım patron.

24 haziran 2018 cb seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz

fazlasıysa siyasete ilgisiz olunduğunu gösteren bir anket olmuş, katılımcıların çok daha fazla olduğunu biliyoruz ama apolitik bir kesimin fazlası ile olduğu da aşikar. özellikle akp'ye oy veren lgbt'lilerin nedenlerini merak etmekteyim

dolar kuru

ekonomi ile pek ilgilenmeyenlerin umursamadığı kurdur ancak bu kur seviyesi ülkenin ekonomik durumundan siyasi etkisine kadar pek çok durumun tetikleyicisi olmaktadır. son olarak merkez bankası nihayet faiz arttırımı yaparak dolarda nispeten bir düşüş sağlamıştır.

nargile

her ne kadar sağlığa zararlı olarak bilinse de kullanıcı gün ve gün artmaktadır. bunun bir küçüğü olan ve https://www.arkadastobacco.com/bong olarak bilinen alette yine cam bir borudan oluşmaktadır. ciğerlere direk duman gittiği için oldukça etkilidir.

a101

genellikle düşük gelirli mahallerde açılan market zinciridir. söz konusu indirimleri her hafta yayınlanan a101 aktüel ürünler broşürler ile takip etmek mümkün. bim'den daha fazla çeşitlilikte ürünler olmasa da daha kaliteli ürünler olduğunu söylemekte mümkün.https://www.aktuelkampanya.net/a101-aktu...

tubazy

bir çeşit mp3 dönüştürücü uygulaması, indirilen videoları offline dinleyip playlist oluşturabiliyorsunuz. şöyle bir mantığı var uygulamanın, youtube videoları zaten yer almakta ama asıl olayı youtube'den şarkıları mp3 ya da mp4 formatında telefona indirebiliyorsunuz.
https://tubazy.com/

sözlükte tek online olmak

bazen kendini daha da yalnız hissettirir.

parayla götünü silmek

fareler ve insanlar

kült bir kitap olmakla birlikte insanın içine dokunan son derece etkileyici kitapların başında gelir.

league of legends

bağımlılık yaptığını söyledikleri için hiç başlamadığım oyun.

bitcoin

kriopto para birimidir. ayrıca borsabit türkiye'de hizmet veren bitcoin borsası özellikle eth/btc bazında işlem yapan tek borsa. 100 tl alt limitli olması tercih edilebilir neden. referanslı sisteme başladıkları için bu sistem ile gelir elde edenlerin güzel komisyon oranları alacağını düşünüyorum. android ve apple uygulamaları da son derece başarılıdır. https://borsabit.com

kızılkayalar

asla gitmeyeceğim ve müşterisi olmayacağım yer.
  • /
  • 3

tüm dünyası eşcinsellik olanlar

doğrusu:

bütün dünyası cinsellik olanlar

siz hiç bütün dünyası heteroseksüellik olan birini gördünüz mü? göremezsiniz.

işte bunlar hep içselleştirilmiş homofobi.

8-bit art

pointillism akımına benzer bir yapısı olan bir sanat türüdür. çok severim inanılmaz görseller ortaya çıkabiliyor ve fantastik havasını dolu dolu yaşatabiliyor. çalışma yapabileceğiniz bir kaç site
https://make8bitart.com/
http://pixelartmaker.com/

bunuda ben yaptım adventure time dan flame puppy. evet detaysız ama eğlendim yaparken.

Toplam entry sayısı: 48

uçurtma

bir çocuğun * en güzel oyun araçlarından birisi. uçurtması kadar yapması da çok zevklidir. hele ki kamışı dereden kendiniz alıp her ince ayrıntısına kadar kendiniz yapıyorsanız ve sonra yaptığınız uçurtmanın göklerde salındığını görüyorsanız keyfi çok daha güzeldir.

facebook'ta isminin başına tc koymak

bence artık baymış protestodur.

e-devlet’te soy bilgisi sorgulama uygulaması

devletin nadir olarak da olsa yaptığı güzel işlerden birisi sanırım bu oldu. kim istemez ki atalarının nerede yaşadığını öğrenmek.

uçurtma

bir çocuğun * en güzel oyun araçlarından birisi. uçurtması kadar yapması da çok zevklidir. hele ki kamışı dereden kendiniz alıp her ince ayrıntısına kadar kendiniz yapıyorsanız ve sonra yaptığınız uçurtmanın göklerde salındığını görüyorsanız keyfi çok daha güzeldir.

facebook'ta isminin başına tc koymak

bence artık baymış protestodur.

ilk defa sevgilisi olacak ayı sözlük yazarlarına tavsiyeler

menfaat gözetmeden sevmesini bilin.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.