siyahgiyinenayi

Durum: 12 - 12 - 1 - 0 - 19.02.2018 00:44

Puan: 82 - Sözlük Kezbanı

1 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

clearfix şeffaf plak

çarpık dişlerin düzeltilmesinde kullanılan tellerin yerine şeffaf bir plağın kullanıldığı ortodontik bir uygulama.

e-devlet’te soy bilgisi sorgulama uygulaması

devletin nadir olarak da olsa yaptığı güzel işlerden birisi sanırım bu oldu. kim istemez ki atalarının nerede yaşadığını öğrenmek.

tarkan'ın baba olması

mutlu olduğum durum, zira bizim dönemimize damgasını vurmuştur. mutluluğunu hissetmek güzel.

ttnet

kullanmanızı tavsiye etmediğim servis ağıdır.

trigonometri

lisede en nefret ettğim dersti. nasıl geçtiğimi hala ben anlam veremiyorum.

ahmet büke

türkiye'de yetişmiş en başarılı öykü yazarlarındandır kendisi. pek çok ödülün sahibi olmasına karşın yer altı edebiyatını'da sever ve pek çok öyküsünü internette çeşitli mecralarda yayınlamaktadır. alnı mavide öykü kitabı şiddetle tavsiye edilir.

bir erkeğin en çekici olduğu yaş

kendi farkındalığını sağladığı, ne istediğini ne istemediğini bildiği, sevdiği her kimse ona sahip çıktığı ve gerçekten değer verdiği yaştır.

ayı sözlük'te büyük harf olmaması

olması gerekendir. zira sözlük formatlarında yazıdan başka bir şey olmaz, insanlar yazıların arasında kaybolduğunda da dikkatlerini dağıtacak olan farklılıklardan uzak durmak isterler. basitlik bazen en sürdürülebilir olanıdır.

ekşi sözlük

yaklaşık 5 yıldır yazarı olduğum topluluk. lakin hiç bir zaman çok ciddiye almadığım sadece gerçek anlamda sözlük maksadı ile kullandığım gündem tabir edilen gereksiz egoist entryler ile ilgilenmediğim yazı topluluğu.

levent yüksel

sesi o kadar güzeldir ki onun söylediği şarkıları başkalarından dinlediğinizde o an içinde burun kıvırabilirsiniz. kadın şarkıları içinde muhteşem parçalar barındıran sanırım en iyi albümüdür.

leyla ile mecnun

efendim hayatında bir elin parmağını geçmeyecek kadar film izlemiş bir izleyici olarak oldukça kült bulduğum dizidir. ben bu diziyi kız arkadaşım sayesinde şu zamanlarda youtube kanalından izlemekteyim. populer olduğu zamanlarda yüzüne bile bakmayan ben her yemek arasında bu diziyi izler buldum. ismail abi tiplemesi ve erdal bakkal sanırım dizinin en efsane karakterleridir.

knut hamsun

1920 doğumlu norveçli yazar ülkemizde daha çok açlık adlı romanı ile tanınır. toprak yeşerince , victoria, göçebe, pan diğer önemli romanlarıdır.
açlık yazarın belli bir dönemindeki hayatından izler de taşımaktadır.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 12

e-devlet’te soy bilgisi sorgulama uygulaması

devletin nadir olarak da olsa yaptığı güzel işlerden birisi sanırım bu oldu. kim istemez ki atalarının nerede yaşadığını öğrenmek.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.