nike

nasıl böyle bir başlık olmaz siz ayısözlük yazarları neden açmadı daha önce. neyse bana kısmetmiş.

ben bu markayı kendine özgü modelleri olan ve gerçekten f/p oranı yüksek bir marka olarak görüyorum. aldığım ayakkabılar en az beni 2 sene götürüyor. eşofmanları ayrı bi harika, şimdi de bi spor taytını aldım ki aşırı güzel, sırf onun içinde daha güzel bi popo görmek için spor yapıyorum . ama şöyle bir şey var ki internetten verilen sipariş geç kargolanıyoe ya da stok hatası bilemiyorum. 5 gün olacak ve halen daha kargoya verilmedi verdiğim sipariş, onu geçtim zaten kargoları hollanda’dan yolladıkları için geç geliyor. daha öncede ayakkabı ve eşofman almıştım. eşofmanı yine geç kargoladılar ve beni sinir ettiler. yani güzel kaliteli bir marka ama internet siparişi, kargo ücreti olsun, geç kargolayabilmeleri olsun , iade işleminin uzun sürmesi olsun, insanı caydırabiliyor. seviyoruz yinede alıp giyiyoruz.
okunusu nayki diye biliyorum cok garip
döviz artışı ile fiyatları uçmuş ayakkabı markası.. 360tl ye sınırlı üretim air force aldım, şimdi normal air force olmuş 400-500tl lanet girsin. nike ve vans ayakkabı olarak en sevdiğim markalar
sanırım nike ürünü alırsam giymek yerine vitrine koyarım bu devirde.
apple vs samsung un versusta samsung un yerinde olan marka.
daha çok kitleye hitap eder. fiyat-performans ürünleri boldur tabii buna oranla kalitesi de yerle yeksan olmuştur.
200 lira fazla verip adidas alınmasi daha mantiklidir. uzun soluklu gider en azindan. bir başka konu ise.
(bkz:tüketim toplumu)
artık gözden düşmüştür.
bence hala en hafif ve rahat koşu ve training ayakkabılarını üreten firma. bok atıp duruyorlar ama, almaya kalksan airmaxler de yarım milyar falan.
abartılmış bir marka. malzeme kalitesinden tutun işçiliğine kadar vasattır.