eşcinselleri onaran psikolog hüso

birkaç gündür twitter'da ve maillerde bana saran hüseyin kaçın isimli saftorik.eşcinselliği onardığını,tedavi ettiğini falan yazmış,yüzlerce kişiye de aynı anda atıyor muhtemelen...

anam nasıl bir şeydir ki eşcinselleri onarmak,neremi onaracak harbi merak ediyorum. bu nasıl bir yetersiz türkçedir,bu nasıl bir anlam kıtlığıdır hüsoş diyorum kendisine buradan..
bunlardan dünyanın her yerinde çok vardır. homoseksüelliği tedavi ettiklerini ileri sürerler. asıl amaçları aslında dikkat çekmek gibi geliyor bana. kanal 7de sık sık karşımıza çıkar bu doktor bozuntuları. program yapımcısı homofobik abi ve ablaların gazıyla bu doktor bozuntularının biryerleri tavan yapar. bu adamlar bir de üniversite okumuş.

hayır anlamıyorum; acaba gerçekten ben kendi cinslerimden hoşlanıyorum, beni tedavi et lütfen doktor erol bey diyen bir eşcinsel var mıdır?
hakkında hain emellerim olan tohtur bozuntusu.
bundan randevu alacağım sonra muayenehanesinde buna zorla tecavüz edeceğim ve hadi bebeğim ikimizi de onar diyeceğim.*
satisfaction klibini icra eden psikologtur.

nasıl onarılıyormuş merak ettim. sanki tv tamircisi. bir de böyle şapşal insanları tvlere çıkarıyorlar. yazık...
psikolog değildir sadece şarlatandır. mesleki yeterliliğin diploma ile olmadığının en temiz örneklerindendir. dünyada yayımlanan bunca makaleye, homoseksüelite üzerinde çıkan bunca yayına rağmen hala böyle konuşabiliyor olmasının temel sebebinin iktidar yalakası olması olduğundan şüphe yoktur,konu cahilliği değil iktidarı yüceltme çabasıdır. *