eşcinselleri onaran psikolog hüso

birkaç gündür twitter'da ve maillerde bana saran hüseyin kaçın isimli saftorik.eşcinselliği onardığını,tedavi ettiğini falan yazmış,yüzlerce kişiye de aynı anda atıyor muhtemelen...

anam nasıl bir şeydir ki eşcinselleri onarmak,neremi onaracak harbi merak ediyorum. bu nasıl bir yetersiz türkçedir,bu nasıl bir anlam kıtlığıdır hüsoş diyorum kendisine buradan..
bunlardan dünyanın her yerinde çok vardır. homoseksüelliği tedavi ettiklerini ileri sürerler. asıl amaçları aslında dikkat çekmek gibi geliyor bana. kanal 7de sık sık karşımıza çıkar bu doktor bozuntuları. program yapımcısı homofobik abi ve ablaların gazıyla bu doktor bozuntularının biryerleri tavan yapar. bu adamlar bir de üniversite okumuş.

hayır anlamıyorum; acaba gerçekten ben kendi cinslerimden hoşlanıyorum, beni tedavi et lütfen doktor erol bey diyen bir eşcinsel var mıdır?
hakkında hain emellerim olan tohtur bozuntusu.
bundan randevu alacağım sonra muayenehanesinde buna zorla tecavüz edeceğim ve hadi bebeğim ikimizi de onar diyeceğim.*
satisfaction klibini icra eden psikologtur.

nasıl onarılıyormuş merak ettim. sanki tv tamircisi. bir de böyle şapşal insanları tvlere çıkarıyorlar. yazık...
psikolog değildir sadece şarlatandır. mesleki yeterliliğin diploma ile olmadığının en temiz örneklerindendir. dünyada yayımlanan bunca makaleye, homoseksüelite üzerinde çıkan bunca yayına rağmen hala böyle konuşabiliyor olmasının temel sebebinin iktidar yalakası olması olduğundan şüphe yoktur,konu cahilliği değil iktidarı yüceltme çabasıdır. *
medikal kökenli birisi olmadığını düşünüyorum
daha çok sahtekarlık temelinde bu yöne yönelmek istemiş sanırım
dsm kriterlerinden bahsetsek herhalde yüzüne bakar "müşterisinin" ( hastası dememem lazım )

ankarada psikolog önerilerine bakiyordum nerelere geldim :)
psikolog mu olmus bide yazik ona diploma veren kisiye aciyorum hepsine bos kafa hepsi
imkansızı başardığını iddia eden şaklaban. eşcinsellik onarılmaz , çünkü sadece bozuk olanı onarabilirsin.
eşcinseller bozuk değillerdir. herkes gibi sağlıklı insanlardır.
ergenlik yıllarımda ciddi ciddi “acaba beni de düzeltir mi” diye düşünmeme sebep olmuş zat. bunun gibiler yüzünden onarılması gereken biri olduğumu düşünerek büyüdüm.

amerika’da da var bunun gibi bir abi, geçenlerde açıklama yaptı. erkeklerle birlikte oluyormuş ve eşcinsellerden özür diliyormuş. be öküz, be hayvan hadi benden özür diledin o değiştirmeye çalıştığın eşcinseller ne olacak? kaçının psikolojisini bozdun allah bilir? bu sığır allah bilir düzelteceğim ayağına hasta diye tabir ettiği kişilere yazılmıştır da.
psikoterapi yaptığını iddia edenlerin bastırılmış eşcinsel olabileceğini düşünürsek kendisine dm den yürüyüp şansınızı deneyebilir yada bir kaç seans takılıp nabız yoklayabilirsiniz.
adam fena değilmiş aslında. gideri var. *

adama, hasta mıyız ki tedavimiz olsun diyen de çıkmamış sanırım.
ibne olmamayı seçebilirsin diyordur kesin.
facebookta eşcinsel alemini yeni yeni keşfettiğim zamanlarda attığı istek ve duvarımda paylaştığı eşcinsel içeriklerden dolayı bana yürüdüğünü düşünüp bir kaç resmine bakıp uyar mı uymaz mi diye ikilemde kalmıştım. sanırım tipten artı puan alıp biraz zayıf gelmişti. özelden numara paylaşması sonucu attığım selam mesajına karşılık ara konusalim diyordu. o yaşta asla yapacağım şey değildi numaradan birini aramak. bu kaç sefer tekrarlandı. attığım selam karşılığı kopyala yapıştır yaptı bi keresinde. eşcinsel tedavisi mümkün diye saçma sapan zirvalar. baktım virüs gibi her gün duvarımda bu tarz şeyler paylaşmaya devam ediyor hemen silip engelledim. bir insan ancak bu kadar vizyonsuz olabilir. sayfalardan, gruplardan insanları ekleyip duvarlarında bunları paylaşıp müşteri arayacak kadar psikolojisi bozuk bir insan gelmiş seni tedavi edeyim diyor. tedavi yöntemi de içindeki duyguları din korkusuyla bastırmak. bir kaç ayet okuyup bakın ne kadar günah bir şey yapıyorsunuz diye. başka ülkede olsa bunu sikinden taşağindan asarlardi.