lazer epilasyon

kökten çözüm nidasıyla gittikçe popülerlik kazanan, travestilerin/transseksüellerin sakal belasından kurtulmak için önünde sıraya girdiği kıl temizleme yöntemi. erkeklerin çoğu sırt bölgesine yaptırıyormuş. zamanla yanakl, koltuk altı, genetal bölgeler ve kalçalar için de gidenlerin sayısı artıyor efendim. beyaz kıllar için henüz bir çözüm geliştiremediklerinden kıllarınız ağarmadan yaptırmanız gereken bir şey.
kıl problemine üç-beş seansla gerçekten son veren. ama genital bölgesine bu operasyonu yaptıran bir kız arkadaşımın her seanstan sonra acı içinde kıvranarak gelişini izledik sonrasında ise kılların tamamen yok olduğunu söyledi kendisi hatta çekinmedi bize de gösterdi. sonuç: lazer epilasyon test edildi onaylandı.
vücuttan uzaklaştırılmak istenen kıl grubu renginin koyu ve bu grubun bulunduğu deri renginin açık olduğu vakaların, yüzde yüz başarıya en fazla yaklaştığı belirtilen uygulama veya tedavi türü. açık renkli kıllara sahip kişilerde, başarı oranı düşük olduğu için uygulanması genellikle tavsiye edilmemektedir.
dünyanın en acılı işlemi. en acılısı. ben ağdanın çok acıttığını düşünürdüm ama bunun acısı öyle böyle değil. acı içinize izliyor. kılın tutunduğu sinirden bütün vücudu dolaşıyor. ben hiç çığlık atmadım, pardon popomda çalışırken kuyruk sokumuma geldiğinde atmıştım, ama bazen kendi seansımı beklerken içeriden kadınların/erkeklerin çığlıklarını duyduğum oluyor. sanki o haftanın en merak edilen korku filmine en önde bilet almışım gibi hissetmeme sebep oluyor. neyse.

öncelikle şunu belirtmem gerek; eğer lazer epilasyon yaptıracaksanız, bu sözlükte çok meraklısı olduğunu düşünmüyorum, esmer veya açık ten-açık kıl kombinasyonuna sahip olmamanız büyük bir avantaj. çünkü cihaz kıl rengine göre ışın atıyor. yani esmerseniz makine kılı tanımakta zorlanıyor. eğer açık tenli ve açık renk kıllara sahipseniz makine aynı şekilde kılları bulamıyor. ben beyaz tenli ve siyah kıllara sahip olduğum için bu konuda avantajlıydım. bu yüzden 2 seansta faydasını görmeye başladım.

sizden seansa giderken tüm kıllarınızı son 12 saat kala jiletleminizi isterler. bu çok önemli. çünkü kıllarınız ne kadar kısaysa canınız o kadar az yanar. ben bu işlemi son 6 saat kala yapıyorum artık. gerçi kıllarım eskisi kadar uzamıyor ama ne kadar kısa olursa benim için o kadar iyi.

her gidişinizde ısı biraz daha arttırılır. eğer uzman size "ısıyı arttıracağım, ister misin?" gibi saçma sapan bir soru sorarsa sakın "arttırma" demeyin. ben 3. seansımda bu salaklığı yaptım. diyorum nede bu kadar az acıyor? meğerse bu ışın etki edeceği kadar etmiş zaten. kıllarım bu ısıya alıştığı için daha yükseğini istiyor. siz siz olun acıdan korkmayın. şimdi bakıyorum 3. seans 2. seans kadar etkili olmamış. bu satırı moral bozukluğu ile dolduruyorum.

lazer işlemi bittikten sonra işlem gören yerleriniz bir süre kızarır. bu kızarıklık kişiden kişiye göre değişir. bende 1 saat sonra düzelmeye başlıyor. eczanede alabileceğiniz kremler ile bu kızarıklığın acısını giderebilirsiniz.

son olarak bu işlemi kimse için yaptırmayın. zaten o kadar acıyor ki ben sanmıyorum ki kimsenin o sedyede başkalarının beğenisi için yatsın. benim bacak kıllarımı gören uzman "cikolatali kek onları da alalım her yerin kılsız bacaklar kıllı şort giyince kötü giyinir," dedi. bende "bacak kıllarımı seviyorum," dedim ki bu doğru.
omuz sırt bölgesinde çok fazla olmadıktan sonra yaptırılmasını saçma bulduğum kıl tüy yöntemi.insanlar o kadar acıyı niye çekerler hiç anlamam.pahalı ve zaman istemeside cabası.ayrıca bazı araştırmalarda kanseri tetiklediği söylenmekte.hiç gerek yok.kıl candır kıl heyecandır.vücudunuza ve doğaya müdahale etmeyin.
sürekli konumumun değişme problemi olmasa ve maddi sıkıntılarımı aşsam yaptıracağım ilk şeyler arasında, zira bacaklarım jilet vurmaktan yara bere oluyor ya da sakalımsı forma dönüşüyor. ağda partilerinde de çığlıklarımla apartmanı inletmek istemiyorum ve üşeniyorum. ama çok acılı dedikleri için ve cilt lekelerine sebebiyet vermesinden ötürü uzak duruyorum sözlük
kaş ortası için gitmeye başladım sözlük. tek kaşlilik kader değil.
lazer epilasyon yaptırmak istediğiniz yerdeki çalışanlarla, içinize sinene kadar konuşup, bilgisini ölçmenizi öneririm. biraz araştırma yapıp gittikten sonra zaten adamın anlattıklarıyla sizin araştırmalarınızın uyup uymadığından, orada lazer epilasyon yaptırmanın güvenilirliğini test edebilirsiniz.
la olm epilasyonla falan uğraşmayın alın bir tane pilips marka traş makinesi olun sıfır traşınızı götünüz gönlünüz ferahlasın. ne uğraşıyonuz 6 ay sonra çıkacak merete 6 seans için 600 lira vermeye. hiç gerek yok. kullanıyorum mis gibi makinemi çıkıyorum cillop gibi. oh oh.
(bkz:modern katliam teknikleri)
dünyanın en çekici şeylerinden olan vücut kıllarına ırkçı katliamlar yapmak için geliştirilmiş güvenlik konusunda şüphelerim olan yöntem.

herkes balık gibi geziyor sayesinde.
cillopluk yoluna baş koymuş biri olarak diyebilirim ki alexandrite lazer sakal-bıyıkta acıtıyor arkadaşlar, bugün oldum hala yüzümde hissediyorum sızısını. ama katlanılıyor mu katlanılıyor yani. vücutta ise ağda acısıyla aynı acı. vücudun güneş görmemiş olması gerekiyor, bronzlaşmamış olmanız gerekiyor alexte. biliyorsunuz ki o yangı kılların ölmesi demek, kıllar yandıkça mazoşist bir keyif almaya başlıyorsunuz zamanla yallah kıllar yallah diyerek. fakat bu yanma kıl köklerinin yanması, cildin yanması değil. kıl kökleri yandıkça cilt kabarıyor biraz sadece, 1-2 saat sonra geçiyor.

ıpl lazerde ise cildinizi yakıyorlar adeta, ciltte iz falan da bırakabilir, çok tehlikeli. zaten etkili bir yöntem de değil, kalıcı olmayan modern ağda yöntemi diye geçiyor, verilen en çöp para ıpl lazere verilen para, ıpl lazerin allah belasını versin.

buz lazerde ise yüz yine aynı şekilde acıyor(deneme atışı yaptırmıştım). vücut ise her bölgede neredeyse hiç acımıyor(kemiklere yakın yerde biraz acıyor). allahım yani gerçekten çok sevdim, vücutta alexten sonra buz lazere geçtim alexin 10'da biri kadar acıtmıyor dünyanın en rahat epilasyonu.
buz lazerden fayda goren var mı biri yeşillendirse çok makbule geçer
seneler önce sadece elmacık kemiğim için gittiğim ve o tarihten sonra yakamı kurtaramadığım uygulama. elmacık kemikleri etrafındaki kıllar azalınca yüzümde, kaşlarım üzerinde ve arasında, alnıma yakın bölgelerde önceden belli olmayan kıllar belirgin hale gelince oraya da yapıldı. ertesinde madem üst bölge kıldan arındı, o zaman boyun ve enseye de yapalım dedik ve yapıldı. tam bitti kurtuldum derken koltuk altım insani bir şekle bürünsün diye bi paket de oraya alalım dedik ve bitti . artık kurtuldum kalmadı diye sevinirken 30 yaşımdan sonra ekseriyetle omzumda ve seyrekçe sırtımda yeni çıkanlar için başladım bu sefer de. yanık kokusu artık vazgeçilmezim oldu. birkaç ayda bir, vücudumdan gelen hafif yanık kokusunu birkaç saatliğine teneffüs etmezsem artık eksiklik hisseder oldum. evet sanırım ben bir lazer bağımlısıyım. hoşgeldim
açılın bu işin gediklisi geldi, sorusu olanlara özelden yardımcı olmaya çalışırım. alex cihazı: kıl kökleriniz kalınsa ve batıklarınız varsa gazabından korkun.benim için half-lifedaki ışın silahından daha korkunç anılara sahip. buz lazer adı üzerinde buz başlığı sayesinde ortaya çıkan ısının şiddetini absorbe ediyor ve acıyı katlanılabilir bir düzeye indiriyor. ayrıca saniyede 60-70 ışın atabildiği için seans daha kısa sürüyor.
başarılı sonuç için mühim detaylar:
1.) sean aralarını 6 haftadan uzun tutmayın, kıl kökleri toparlanmadan işe koyulun.
2.) uygulama sonrası 15 gün içinde kıllar döküldükten hemen sonra kökleri iyice güçsüzleştirmek için bioder serum sürdüm vücuduma, inanılmaz başarılı bir takviye, opsiyonel tabi bu olmadan işlem başarısız olcak diye birşey yok.
3.) epilasyon uygulanabilmesi için ışın cihazının attığı ışınların köke temas etmesi lazım, eğer siz bronzlaşıp, esmerleşip seanse girerseniz cihazın attığı ışınlar kökler tarafından emilemiyor. o bölgeden alacağınız dökülme verimi olumsuz etkileniyor.
4.) kıl kökleriniz beyaz ise (kumral,sarışın vb genelde) lazer kariyeriniz başlamadan bitti demektir. aksini söyleyen sizden para koparmak istiyordur. ilgili bölgeden bir kıl çekip inceleyin başlamadan önce mutlaka.
5.) ağrısız lazer diye birşey yok malesef, ağrıması iyi birşey arkadaşlar, kıl köklerinizin iflahının kesildiğinin habercisi o acı:)
acayip önemli not: siz dediğim bioder serum yerine gidipte bioxcin sürme gafletinde bulunursanız, tebrikler artık tam anlamıyla bir ayı olacağınız kesinleşmiştir.

ben 10 seans üst vücut işlemi sonrası şahsen sonuçtan gayet memnun kaldım. seçeceğiniz kurumun geçmiş müşteri profiline ve memnuniyetlerine bakmayı unutmayın arkadaşlar.
bugün gerçekleştirdiğim operasyon. penis kısmındaki işlem sırasında ereksiyon yaşadım ve kadının elinde birden kabaran penis yüzünden kıpkırmızı kesildim. kadın da çok fena bir şekilde kavrıyordu aletimi, daha önce yaptırdığım doktor bey spatula yardımı ile aletime dokunmadan bu işlemi gerçekleştirmişti. sonuçtan çok memnun kaldım, birkaç ay boyunca traşlama işlemine gerek kalmadan gidiyor.
yanak ve ensemdeki kıllardan kurtulmak için 9 seans yaptırdım. kıllardan kurtulamadığım gibi şimdi daha da gür çıkmaya başladılar. insanın gözünün etrafında da kıl mı çıkarmış ya?