bambi

Durum: 34 - 4 - 0 - 0 - 06.10.2018 02:02

Puan: 636 - Sözlük Kezbanı

11 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 2

gaylerin yaptığı meslekler

minibüsçülük, taksicilik, torbacılık, kaçakçılık, polislik, askerlik, işportacılık, kasaplık, hamallık, şiropraktör, panda bakıcılığı felan. öyle şeyler yaaani.

eşcinsel bireylerin garip huyları

önemli bir kısmı self homofobik olduğu için durmadan eşcinselleri eleştirmek gibi garip bir huyları olabilir mesela. arada bir değil, heteroları eleştirdikleri kadar eşit veya benzer oranlarda değil, durmadan ama durmadan eşcinselleri eleştirmek gibi garip bir huy. önemli bir kısmı heterolara karşı gizli bir hayranlık besler. biraz yazık. şu sözlükte heteroseksizm eleştirilerinin değil daha çok eşcinsellerin ve eşcinsellik eleştirilerinin kendine yer bulabildiğini görüyorum. hatta heteroseksizm eleştirilerine karşı daha tepkisel davranıldığını bile görüyorum. reflekslerimizi bir daha mı gözden geçirsek? keşke azıcık heteroseksizmi eleştirsek, birbirimize düşmesek, yerin dibine sokmaya çalışmasak, şu nefretten kurtulsak çok daha yapıcı ve ondan da önemlisi çok daha adil olmaz mı? belki birbirimize de şifa oluruz o zaman.

oğlancı yaşlılar

suçun her halükarda "ibnelere" atıldığını gösteren başlık. halbuki "oğlancı yaşlılar" suistimal ettikleri çocukları "ibne" olarak görüyor ve toplumsal erkekliğin en itibar verilen tabakasını oluşturuyorlar çoğunlukla. savaş lordlarına satılan çocuklarla ilgili (bkz:bacha bazi) başlığı incelenebilir. toplumsal erkekliğe asla toz kondurmuyoruz ama ortada bir suistimal, tecavüz olduğunda derdimizi suçluyu "ibneleştirerek" anlatmaya çalışıyoruz. hakikaten "ibnelerle" mi dayanışıyoruz yoksa egemen erkeklikle mi? homofobiklere bile "aslında eşcinsel oldukları için böyle tepki veriyorlar" demeyi çok seviyoruz. suçu hep "ibnelere, ibneliğe" atma derdindeyiz ve heteroseksist erkeklik her daim bulaşılmayan, konuşulması yasak olan kutsal öteki olarak kenarda tutuluyor.

heterofobiheterofobi duyarı tam olarak görseldeki gibidir. durum karmaşık falan değil çok açık aslında. hepimiz heteroseksist ve homofobik bir dünyada büyüdük, bunu önemli ölçüde, farkındalıksız bir şekilde içselleştirdik ve doğrudan yansıtılmayan homofobi, örtük bir şekilde yansıtılıyor.

full aktif

insanlar sadece aktif olmayı, sadece pasif olmayı sevebilir aslında, bunda ne var ki? gay aktif olanlar tadından yenmez ve size homofobik davranmaz(hiç rastlamadım) ama biseksüel aktifler çoğunlukla homofobikdir ve üstelik bu çoğunluk, biseksüel olsanız bile sizi eşcinsel varsayıp bu varsayım üzerinden kimliğinize saldırmaya çalışır "ibne, top" vb hakaretlerle. çünkü bu zihniyete göre aktif eşittir biseksüel, pasif eşittir gay. kafa bu kadar basıyor ve biseksüel pasifler, kadınsı biseksüeller gay varsayılıp cinsel kimlikleri görünmezleştiriliyor.

sevgilinin biseksüel olması

kafası atınca "amk topu, sülaleni sikerim senin, kendini ne sanıyosun ben senin gibi ibne miyim" gibi laflar sadece hakaret değil, aynı zamanda biseksüel ve gay arasında hiyerarşi kuran homofobik laflar. bu tip davranışlarla hornette hep karşılaşıyorum ve bunu gayler yapmıyor, çuvaldızı biraz da kendinize batırmanız lazım sanki. sonuçta cinsel yönelimini olduğu gibi kabul ettiğin ve etik olmak adına önyargıyla yaklaşmadığın biri seni eşiti olarak görmüyorsa onunla nasıl sevgili olabilirsin ki?

gayler seni eşiti olarak görüyor ama biseksüellerde buna çok az rastlıyorum malesef. yani aldatılma ihtimali falan mesele değil ona bakarsanız bir gay hem sarışın hem esmer erkekten hoşlanıyordur, ikisini de canı çekiyordur onun aldatma ihtimali yok mu o zaman? var(tabii biseksüel olan, sırf biseksüel diye bir aldatma imtiyazı bekliyorsa iş değişir). buradaki problem kendini senin eşitin olarak görmemesiyle ilgili. kadınlarla da oldukları için kendilerini daha üstün daha erkek mi görüyorlar nedir bilmiyorum ama muhtemelen bu tarz bir duyguyla oluyor bu saldırganlıklar. aynı şeyi yaptığımız halde beni ibne kendini de erkek olarak adlandırmasına sebep başka ne olabilir ki? bu tarz saldırganlıklarda doğrudan cinsel yönelimim, cinsel kimliğim hedef alınıyor çünkü. hepimiz aynı toplumdan çıkıyoruz ama biseksüellerin daha homofobik ve daha saldırgan olduğuyla daha çok karşılaştım, bilmiyorum diğer insanların deneyimleri nedir ama benim deneyimlerim bunlar, yapacak bişey yok. yine bütün biseksüelleri genellemiyorum, oransal olarak konuşuyorum.

durmadan gaylerden şikayet ederken(üstelik gayler şöyle, gayler böyle gibi genellemeler yapmak baya homofobidir), gaylerin cinsel kimliklerine yönelik saldırganlıktan hiç bahsedilmiyor. ikiyüzlülükse iki cinsiyetle de birlikte olmak, biseksüel olmak asla ikiyüzlülük değil ama bu kayırmacılık ve sessizlik ikiyüzlülüktür mesela.

eve atılan erkekte hayal kırıklığı yaratan fiziksel özellikler

daha reşit olmamış liseli bir çocukla sevişme deneyimi anlatılıyor ve kimsenin bir şey söylemediği başlık. çocuk sınıfta kalmış okulu uzatmışsa bile liseli dendiğinde reşit olmadığı düşünülür, hoş değil. bizim kocaman lisede sadece bir tane sınıfta kalan olmuştu örneğin. şiveymiş şuymuş buymuş, herşeyden önce kimlik doğum bilgilerinin hayal kırıklığı yaratmaması lazım sanki, suç çünkü sübyancılık.

hoşlanılan kişinin eşcinsel olup olmadığını anlamak

hemcinsinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz ama gay olup olmadığını anlamanız için sormanız lazım. daha ziyade önemli olan hoşlanan kişiden hoşlanıyor mu bakalım? hoşlanıp açılmıyorsa, bir de kız arkadaşı falan varsa, tavsiyem cepte durmayın. silin atın, kendi yolunuza bakın. milletin keyfini mi bekliycez bide ya? bizimki de ömür, onunkiyle eşzamanlı ilerleyen, geçip giden. kendi ömürünüze kıymet verin, hiçbir belirsizliğin ardından bakıp da öyle beklemeyin. ben iki hafta beklemiştim öyle, sonra açıldım ben seni beğeniyorum ama sen nesin diye. heteroymuş, iyi ki de erken sormuşum diyorum unutması da daha kolay oldu. azıcık başkaları değer vermeli de yanaşmalı size, iki hafta gibi bir süre de gayet yeterli. yanaşsa yanaşır insanlar bir günde yanaşıyor, kaynaşıyor. ki zaten direkt olan adamları sevin bence, ne o öyle kararsız, sevse beğense bile bekletecek herifler falan. adam dediğin de azıcık cesur olacak. kaypak heriflerden uzak durun. siz de utangaç olmayın. azıcık kur yapın önce *. sonra çok beklemeyin, kendinizi de böyle şeylerle üzmeyin, zamanınıza yazık valla.

ben renk sevmem erkeği

"ay sen sevme, ruhsuz." denilesidir.

kadın egemenliği

bazen aklıma geliyor bu egemenlik biçimi. nasıl olurdu acaba diyorum, amazonlar geliyor aklıma -ki mitolojiye bayılan biri olarak amazonlara hayranım- ve doğar doğmaz cinsiyet atamayacaksak kimseye, "kötünün iyisi" diyorum ister istemez bu ihtimal için. ama aklımla değil, refleksif olarak söylüyorum bunu. duygularım böyle söylüyor. gına gelmişliğim sağolsun erkeklikten, ki bütün özel alanlardaki gına gelmişliklerimiz de politikse, duygularımın bir bildiği var heralde.

erkeklik

mağdur olmayı en çok sevendir.

oğuzhan uğur

beyaz hetero erkek dertlerini şarkı yapan kişi.

(bkz:beyaz kırılganlıklar)

chai tea latte

söylemesi çok güzel.

2018 yılından beklentiler

sevgi, saygı, sağlık, dünya barışı. daha ne istiyim abla

laf ebesi

belden aşağı vurmayı çok sever çünkü konuya dair konuşacak mantıklı bir söz üretemez. esasında satranç bilmez, yenileceğini anladığında şahın çükü küçük diyecektir. zekası satranç oynamakta değil satranç bilmediğini gizlemekteki başarısındadır. bu yüzden zavallıdır.

manipülatör

kapitalizmi ruhunda, kişiliğinde taşıyan insan. kişiliksizdir dolayısıyla. kişiliği duruma, koşullara göre değişir çünkü. tam bir pezevenktir. her şeyi satmaya çalışır. fikirlerini, kendi imajını, başka insanları, başka nesneleri..

bir konuya yaklaşırken mantık kuralları o kadar da önemli değil böyle insanlar için. çoğunluğa hitap edemeyecekse, mantık kurallarını es geçer. laf ebeliği ve manipülasyona başvurur, belden aşağı vurmaya çalışmaktan kaçınmaz. örneğin feminizm tartışan bir kadına mantıklı cevap veremezse "sen çirkinsin o yüzden böyle konuşuyorsun" der. ucuzdur yani. en çok da bu yüzden pahalı gözükmeye çalışır ve bu çabayı yediğimiz ölçüde kendi kendisini satar. en çok da kendisinin pezevengidir.

laf ebesi

hiç sevmiyorum böyle insanları. çok konuşur, boş konuşur. manipülatördür. böyle bir patronunuz varsa iş yerinde mobbinge uğramanız çok olası.

(bkz:manipülatör)

dindar eşcinsel

kendisini yok etmek isteyen bir şeye inanan insan.

bir heteroya açılmak

o kız senin eşcinsel olduğundan şüphelenmiş olabilir, bu da o yüzden seni denemek istemiş olabilir belki. iletişim kurmak için yeterince fırsatınız olmuş, hoşlandığını da söylemişsin. "onur duydum" falan baya geçiştirmek. heterolar çok sever böyle şeyleri, hakkaten gururları okşanıyor yani. o yüzden gerçekten seni etkilemeye çalışmış olabilir sırf ondan hoşlanıp hoşlanmayacağını test etmek için. alacağını almış dönmüş yatmış. biseksüelse zaten etrafında kadınlar da olduğu için böyle tesadüflerin kıymetini pek bilmez ama eğer eşcinselse ve senden gerçekten hoşlanmışsa cevap yazardı diye düşünüyorum çünkü her zaman böyle tesadüfler karşımıza çıkmıyor.

bir dahaki sefere kafanda kurmadan önce açıl mümkünse. kurup da yorma bu kadar kendini, bütün ihtimaller olabilir. yeme kendini.

kadın cinayetleri

  • /
  • 2

hornet

bu uygulama inanılmaz derecede full aktifim diye takılan hetero abaza piçlerle dolu, neredeyse gay yok içlerinde. ve çoğu da 30 yaşını aşmış amca tiplemeleri. ne dediğimi anlamak için hornette yeni bir üyelik açın pasif olarak, 5 dakika bekleyin ve size mesaj atan tipleri analiz edin. lağım temiz kalır hornetin yanında. anlamıyorum bu nasıl bir yokluktur ki heterosun ama erkek arıyorsun, beni öldürseler kız istemem amk.

1 milyon verseler sevgilini başkasının yatağına gönderir misin

o bir milyonu yüzünde parçalarım.

açık ilişkiymiş, yok fuck buddymiş bilmem neymiş. bana ne kadar da uzak şeyler. dünyaları verseler sevdiğim insanı satmam. o ne öyle cidden. paraya satıyorsun sevgilini. aman aman..

1 milyon verseler sevgilini başkasının yatağına gönderir misin

söz konusu durumda sevgili gözü kapalı siz ne derseniz yapmaya razı. yani siz ne derseniz o olacak.

ben değil 1 milyon dünyaları verseler böyle bir şeyi kabul etmezdim. zaten kolay sevebilen bir adam değilim.

i fucking love capitalism yazarların düşüncesi merakla beklenmektedir. *)

eşcinsellerde görülen kişilik bozuklukları

eşcinsellere özel kişilik bozuklarını olduğuna inanmak.

dünya hassas kalpler için bir cehennemdir

johann wolfgang von goethe'ye ait olduğu iddia edilen bir söz. kötülüğün diz boyu olduğu bu dünyada, saf kalabilmiş insanların cehennemi başka yerlerde aramalarına gerek yoktur. zira onlar için dünyada yaşıyor olmaktan daha büyük bir azap yoktur. kötülüğe, kavgaya, çirkefe meyilli olmayan insan bu dünyada çok acı çeker.

(bkz:cehennem başkalarıdır)

oğlancı yaşlılar

kimse kusura bakmayın iğrenç bir bünyeye sahiptirler ve keşke bu tip ihtiyarları imha edebilse doğa.

eşcinsellerde görülen kişilik bozuklukları

yaşıyor olmaları bile mucizeyken bu berbat dünyada akli dengeleri nasıl yerinde olsun ki?

tecavüz kültürü

tecavüz ile cinsel şiddetin yaygın olduğu ve cinsel şiddetin toplum içinde yaygın olan tavırlar, normlar, âdetler ve medyalar tarafından normalleştirildiği, hoş görüldüğü ya da mazur görüldüğü bir kültürü tanımlamak için kullanılan bir kavram.


edit: eksi veren ayı, nesini beğenmedi. bu kültürü seviyorsunda yarana mı bastık?

beyin yakan ihanet sorusu

ihanet eden erkektir. erkeklerden her şey beklerim. kadın muhtemelen adamın elini tutup atlayacaktı ve adamla ikisi güvenle yere inip musmutlu şekilde hayatına devam edeceklerdi. bu olaydan ders alacaklardı, hayatta olmanın değerini kavrayacaklardı ama erkek kadının elini bırakıp onu aşağı yollamış. kadın iyi ki güvenmeyip paraşüt getirmiş. helal olsun. kadında güven problemi var diyebiliriz sadece.

ayrıca erkek atlasaydı kadın paraşütü açmayıp ikisi de ölebilirdi. neresinden tutarsan tut ihanet eden erkek.

gizli gay

herkesin hayat şartlarını bilemeyecegimiz için yargılamadan evvel mümkün olduğunca empati yapılması gereken kişidir. ayrıca herkesin kendisi gibi olduğu mecralarda gizlenmesine bir türlü mantık uyduramadigim bilhassa ayar olduğum kisidir. yani seni bir eşcinsel uygulama ya da alanda tanıdığın görse ne olur görmese ne olur be adam, annem anneni kerhanede görmüş muhabbetinden başka bir durum mu var yahu diye yükselmek istediğim ama hayat onun olduğu için ona dokunmayan yılan olmayı seçtiğim kişidir.

Toplam entry sayısı: 34

laf ebesi

belden aşağı vurmayı çok sever çünkü konuya dair konuşacak mantıklı bir söz üretemez. esasında satranç bilmez, yenileceğini anladığında şahın çükü küçük diyecektir. zekası satranç oynamakta değil satranç bilmediğini gizlemekteki başarısındadır. bu yüzden zavallıdır.

yarrak

tek başına değil, vücudun geneli içindeki görüntüsünün hoşuma gittiğidir.

hornet'te çat diye fotoğrafını yollamaya bayılırlar.

biseksüel

biseksüel olduğunu söyleyenlerin çok önemli bir kısmının heteroseksüel kavramının ne olduğunu bile bilmediğine eminim. şununla çok karşılaştım: sen nesin? diye soruyor, "gayim" diyorsun, "ben de normal erkeğim diyor" normal ne demek? diyorsun, "gay değilim yani, biseksüelim işte" diyor.

diğer yandan haklı. "ibne sikmek" öyle tepki toplayan bir şey değil, hatta kişinin erkekliğini pekiştiren, toplumsal erkekliğinin bir parçası. e kadınlardan da hoşlanıyor, her şey toplumsal erkeklikle uyumlu böyle bir biseksüel varoluş için. yani toplumsal alanda kabul gören erkeklik öyle zannedildiği gibi yüzde yüz heteroseksüel bir şey olmak zorunda değil. egemen erkeklerin çoğunun heteroseksüel gibi kavramlardan haberi dahi yok, bilmeye ihtiyaçları yok çünkü. kadınlardan da hoşlanılan gördüğü ilk kimliği yapıştırmış kendine. her şey tıkırındayken böyle şeyleri sorgulayacak bir "kafa karışıklığına, zorda kalma" haline girmemişler. o yüzden hele ki böyle biseksüllere hiç "kafan karışık" dememek lazım yani. "normal" onlar. *

ben renk sevmem erkeği

"ay sen sevme, ruhsuz." denilesidir.

hoşlanılan kişinin eşcinsel olup olmadığını anlamak

hemcinsinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz ama gay olup olmadığını anlamanız için sormanız lazım. daha ziyade önemli olan hoşlanan kişiden hoşlanıyor mu bakalım? hoşlanıp açılmıyorsa, bir de kız arkadaşı falan varsa, tavsiyem cepte durmayın. silin atın, kendi yolunuza bakın. milletin keyfini mi bekliycez bide ya? bizimki de ömür, onunkiyle eşzamanlı ilerleyen, geçip giden. kendi ömürünüze kıymet verin, hiçbir belirsizliğin ardından bakıp da öyle beklemeyin. ben iki hafta beklemiştim öyle, sonra açıldım ben seni beğeniyorum ama sen nesin diye. heteroymuş, iyi ki de erken sormuşum diyorum unutması da daha kolay oldu. azıcık başkaları değer vermeli de yanaşmalı size, iki hafta gibi bir süre de gayet yeterli. yanaşsa yanaşır insanlar bir günde yanaşıyor, kaynaşıyor. ki zaten direkt olan adamları sevin bence, ne o öyle kararsız, sevse beğense bile bekletecek herifler falan. adam dediğin de azıcık cesur olacak. kaypak heriflerden uzak durun. siz de utangaç olmayın. azıcık kur yapın önce *. sonra çok beklemeyin, kendinizi de böyle şeylerle üzmeyin, zamanınıza yazık valla.

biseksüel

biseksüel olduğunu söyleyenlerin çok önemli bir kısmının heteroseksüel kavramının ne olduğunu bile bilmediğine eminim. şununla çok karşılaştım: sen nesin? diye soruyor, "gayim" diyorsun, "ben de normal erkeğim diyor" normal ne demek? diyorsun, "gay değilim yani, biseksüelim işte" diyor.

diğer yandan haklı. "ibne sikmek" öyle tepki toplayan bir şey değil, hatta kişinin erkekliğini pekiştiren, toplumsal erkekliğinin bir parçası. e kadınlardan da hoşlanıyor, her şey toplumsal erkeklikle uyumlu böyle bir biseksüel varoluş için. yani toplumsal alanda kabul gören erkeklik öyle zannedildiği gibi yüzde yüz heteroseksüel bir şey olmak zorunda değil. egemen erkeklerin çoğunun heteroseksüel gibi kavramlardan haberi dahi yok, bilmeye ihtiyaçları yok çünkü. kadınlardan da hoşlanılan gördüğü ilk kimliği yapıştırmış kendine. her şey tıkırındayken böyle şeyleri sorgulayacak bir "kafa karışıklığına, zorda kalma" haline girmemişler. o yüzden hele ki böyle biseksüllere hiç "kafan karışık" dememek lazım yani. "normal" onlar. *

hoşlanılan kişinin eşcinsel olup olmadığını anlamak

hemcinsinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz ama gay olup olmadığını anlamanız için sormanız lazım. daha ziyade önemli olan hoşlanan kişiden hoşlanıyor mu bakalım? hoşlanıp açılmıyorsa, bir de kız arkadaşı falan varsa, tavsiyem cepte durmayın. silin atın, kendi yolunuza bakın. milletin keyfini mi bekliycez bide ya? bizimki de ömür, onunkiyle eşzamanlı ilerleyen, geçip giden. kendi ömürünüze kıymet verin, hiçbir belirsizliğin ardından bakıp da öyle beklemeyin. ben iki hafta beklemiştim öyle, sonra açıldım ben seni beğeniyorum ama sen nesin diye. heteroymuş, iyi ki de erken sormuşum diyorum unutması da daha kolay oldu. azıcık başkaları değer vermeli de yanaşmalı size, iki hafta gibi bir süre de gayet yeterli. yanaşsa yanaşır insanlar bir günde yanaşıyor, kaynaşıyor. ki zaten direkt olan adamları sevin bence, ne o öyle kararsız, sevse beğense bile bekletecek herifler falan. adam dediğin de azıcık cesur olacak. kaypak heriflerden uzak durun. siz de utangaç olmayın. azıcık kur yapın önce *. sonra çok beklemeyin, kendinizi de böyle şeylerle üzmeyin, zamanınıza yazık valla.

sevgilinin biseksüel olması

kafası atınca "amk topu, sülaleni sikerim senin, kendini ne sanıyosun ben senin gibi ibne miyim" gibi laflar sadece hakaret değil, aynı zamanda biseksüel ve gay arasında hiyerarşi kuran homofobik laflar. bu tip davranışlarla hornette hep karşılaşıyorum ve bunu gayler yapmıyor, çuvaldızı biraz da kendinize batırmanız lazım sanki. sonuçta cinsel yönelimini olduğu gibi kabul ettiğin ve etik olmak adına önyargıyla yaklaşmadığın biri seni eşiti olarak görmüyorsa onunla nasıl sevgili olabilirsin ki?

gayler seni eşiti olarak görüyor ama biseksüellerde buna çok az rastlıyorum malesef. yani aldatılma ihtimali falan mesele değil ona bakarsanız bir gay hem sarışın hem esmer erkekten hoşlanıyordur, ikisini de canı çekiyordur onun aldatma ihtimali yok mu o zaman? var(tabii biseksüel olan, sırf biseksüel diye bir aldatma imtiyazı bekliyorsa iş değişir). buradaki problem kendini senin eşitin olarak görmemesiyle ilgili. kadınlarla da oldukları için kendilerini daha üstün daha erkek mi görüyorlar nedir bilmiyorum ama muhtemelen bu tarz bir duyguyla oluyor bu saldırganlıklar. aynı şeyi yaptığımız halde beni ibne kendini de erkek olarak adlandırmasına sebep başka ne olabilir ki? bu tarz saldırganlıklarda doğrudan cinsel yönelimim, cinsel kimliğim hedef alınıyor çünkü. hepimiz aynı toplumdan çıkıyoruz ama biseksüellerin daha homofobik ve daha saldırgan olduğuyla daha çok karşılaştım, bilmiyorum diğer insanların deneyimleri nedir ama benim deneyimlerim bunlar, yapacak bişey yok. yine bütün biseksüelleri genellemiyorum, oransal olarak konuşuyorum.

durmadan gaylerden şikayet ederken(üstelik gayler şöyle, gayler böyle gibi genellemeler yapmak baya homofobidir), gaylerin cinsel kimliklerine yönelik saldırganlıktan hiç bahsedilmiyor. ikiyüzlülükse iki cinsiyetle de birlikte olmak, biseksüel olmak asla ikiyüzlülük değil ama bu kayırmacılık ve sessizlik ikiyüzlülüktür mesela.

yarrak

tek başına değil, vücudun geneli içindeki görüntüsünün hoşuma gittiğidir.

hornet'te çat diye fotoğrafını yollamaya bayılırlar.

full aktif

insanlar sadece aktif olmayı, sadece pasif olmayı sevebilir aslında, bunda ne var ki? gay aktif olanlar tadından yenmez ve size homofobik davranmaz(hiç rastlamadım) ama biseksüel aktifler çoğunlukla homofobikdir ve üstelik bu çoğunluk, biseksüel olsanız bile sizi eşcinsel varsayıp bu varsayım üzerinden kimliğinize saldırmaya çalışır "ibne, top" vb hakaretlerle. çünkü bu zihniyete göre aktif eşittir biseksüel, pasif eşittir gay. kafa bu kadar basıyor ve biseksüel pasifler, kadınsı biseksüeller gay varsayılıp cinsel kimlikleri görünmezleştiriliyor.

seks sırasında birlikte olduğu adama benim kadınımsın diyen erkek

sözlük kaşarı

sevgilinin biseksüel olması

kafası atınca "amk topu, sülaleni sikerim senin, kendini ne sanıyosun ben senin gibi ibne miyim" gibi laflar sadece hakaret değil, aynı zamanda biseksüel ve gay arasında hiyerarşi kuran homofobik laflar. bu tip davranışlarla hornette hep karşılaşıyorum ve bunu gayler yapmıyor, çuvaldızı biraz da kendinize batırmanız lazım sanki. sonuçta cinsel yönelimini olduğu gibi kabul ettiğin ve etik olmak adına önyargıyla yaklaşmadığın biri seni eşiti olarak görmüyorsa onunla nasıl sevgili olabilirsin ki?

gayler seni eşiti olarak görüyor ama biseksüellerde buna çok az rastlıyorum malesef. yani aldatılma ihtimali falan mesele değil ona bakarsanız bir gay hem sarışın hem esmer erkekten hoşlanıyordur, ikisini de canı çekiyordur onun aldatma ihtimali yok mu o zaman? var(tabii biseksüel olan, sırf biseksüel diye bir aldatma imtiyazı bekliyorsa iş değişir). buradaki problem kendini senin eşitin olarak görmemesiyle ilgili. kadınlarla da oldukları için kendilerini daha üstün daha erkek mi görüyorlar nedir bilmiyorum ama muhtemelen bu tarz bir duyguyla oluyor bu saldırganlıklar. aynı şeyi yaptığımız halde beni ibne kendini de erkek olarak adlandırmasına sebep başka ne olabilir ki? bu tarz saldırganlıklarda doğrudan cinsel yönelimim, cinsel kimliğim hedef alınıyor çünkü. hepimiz aynı toplumdan çıkıyoruz ama biseksüellerin daha homofobik ve daha saldırgan olduğuyla daha çok karşılaştım, bilmiyorum diğer insanların deneyimleri nedir ama benim deneyimlerim bunlar, yapacak bişey yok. yine bütün biseksüelleri genellemiyorum, oransal olarak konuşuyorum.

durmadan gaylerden şikayet ederken(üstelik gayler şöyle, gayler böyle gibi genellemeler yapmak baya homofobidir), gaylerin cinsel kimliklerine yönelik saldırganlıktan hiç bahsedilmiyor. ikiyüzlülükse iki cinsiyetle de birlikte olmak, biseksüel olmak asla ikiyüzlülük değil ama bu kayırmacılık ve sessizlik ikiyüzlülüktür mesela.

laf ebesi

belden aşağı vurmayı çok sever çünkü konuya dair konuşacak mantıklı bir söz üretemez. esasında satranç bilmez, yenileceğini anladığında şahın çükü küçük diyecektir. zekası satranç oynamakta değil satranç bilmediğini gizlemekteki başarısındadır. bu yüzden zavallıdır.

yarrak

tek başına değil, vücudun geneli içindeki görüntüsünün hoşuma gittiğidir.

hornet'te çat diye fotoğrafını yollamaya bayılırlar.