hoşlanılan kişinin eşcinsel olup olmadığını anlamak

tecrübesiz eşcinsellerin sorunudur. çünkü rengini belli edenlerin yanında belli etmeyenlerde vardır ki insanı deli eder. evet eşcinsel bu diyeceğini yönleri ile değil diyeceğiniz yönleri hep eşittir. bu yüzden kenara çekip öpmek de zor gelir. rengini belli etmeyenler orada burada sizi elaleme rezil de edebilir öptüğünüzde. kısacası iki ucu keskin bıçak.
gayradarı açıp hedefe kilitlenip ayrıntılara dikkat ederek parçaları birleştirdiğinizde kolay olmasa da en azından imkansız olmayan eylemdir. ardından uygun ortamı yaratacak olan faaliyetler düzenlenerek birlikte akşam dışarı çıkma, halı saha maçı, hamam sefası, birlikte porno izleme derken son gölü atmanız işten bile değildir.
kadınları anlamanın zor olduğu eylem. maskülen olanları anlamak mümkün fakat bende öyleyim. dolayısıyla çok iyi dost oluruz. feminen olanlar kendini belli etmez. öf hayat çok zor.
aşılması gereken basamaklardan biri olduğu su götürmez gerçek ama sonuca götürmeye tek başına yeterli olmayacak olan eylemdir. eşcinsel olduğunu anladığınız herkes sizle yatmak zorunda değildir. niyeyse böyle bir ön kabule sahibiz.
çok zor bir aşamadır ve risklidir ciddi gözlem gerektirir, mimikler ve ani tepkiler size en iyi kılavuz olur atılacak zarflar ortam mekan ve kişilere dikkat gerektirir ve göz hapsine alınan kişi ile ilgili bilgiler bir başkası ile paylaşılmamalıdır çünkü karşı tarafın kulağına gidecek fısıltılar kişinin çözülmesini zorlaştırabilir.
ayı sözlükte bıdı bıdı okudum aklıma geldi.. diye başlayan cümle kurun dönerse senindir.
eğer bakışlarıyla sizi tepeden tırnağa soyuyorsa gaydir, bakışlarıyla ''kadın da değilim bu adam niye bana bakıyor'' diyorsa değildir ya da sizden hoşlanmamıştır.
karşılıklı yürürken göz göze gelip geçtikten sonra arkanızı döndüğünüzde o kişi de dönmüş size bakıyorsa, anında düşün peşine.
sonradan farkettim ki başlık hoşlanılan kişi hakkındaymış. benimki tamamen yabancılar üzerinde geçerli olan bir yöntemdir. buna güvenerek tanıdıklarınızın peşine düşüp sonra bana gelmeyin.
narsist gayin günlüğünden: "aynaya baktığımda gördüğüm kişi gay midir acaba?"
ısırınca diş iziniz çıkıyorsa eşcinseldir.
konuyla ilgili olarak şöyle iki video bulunmakta:

gay mi metroseksüel mi? -


gay mi hipster mı? -


hoşlanılan kızın gay olduğunu anlamaya çalışmak -


dudaklarına yapışın.
saçını çekin. hemen elini saçına götürüp düzeltiyorsa gaydir. değilse dövebilir bilemedim şimdi.
acı veren, sancılı bir eylemdir. doğru olan ve yapmanız gereken şey eşcinsel olduğunu bildiğiniz kişiye aşık olup olmadığınızı anlamaktır.
ya neden böyle şeyleri hep biz yaşamak zorunda kalıyoruz ki, heterolar niye anlamak zorunda değil karşında ki kişinin hetero olup olmadığını. hayat gerçekten hiç adil değil, gece gece pek bi sitemkar oldum. keşke herkesin alnında yazsaydı ne olduğu bu ne böyle, hoşlandığımız kişiyi bile anlamaya çalışıyoruz. hep bi düşünce, hep bi stres. gerçi insan olmayı öğrenmeli ilk önce karşıda ki insan. tek bir insan olmayı öğrenemedik gitti.
anlamaya çalışmayın.muhtemelen değildir.
gay bar, feminenlik, tek gecelik ilişki gibi kavramları cümle içinde kullanın, eğer '' yol alsın, uzasın '' diye çemkiriyorsa kesinlikle eşcinseldir ama eşcinsel olduğunu da eş zamanlı olarak inkar edecektir.
  • /
  • 2