hey gidi hey

Durum: 1019 - 0 - 0 - 0 - 18.02.2018 15:09

Puan: 17519 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

durum da ben de güncelsiziz
  • /
  • 51

queer eye for the straight guy

izlemesi eğlenceli, hayat değiştirecek felsefeler sunmasa da "çok doğru ama yaaaa" şeklinde tepkiler verdiren güzellikler içeren reality show. her ne kadar hepsi bambaşka alanlarla ilgilenseler de içlerinde en fazla iş göreni bence bobby berk (yaşanılan yeri yeniden dizayn eden). bazen programı sadece bobby gelsin evi yeniden düzenlesin, o esnada diğerleri ne derse de yaparız mı diyorlar diye düşünmüyor değilim. her şeye rağmen fab5 gerçekten fab. bu konuda herkes hemfikir.

grace and frankie

4. sezonuyla netflix semalarında süzülen şeker dizi. izlerken ister istemez yaşlanınca ne yapacağım sorgusuna neden olur. izlenmesi tavsiye olunur.

antonio fagundes

gloria pires'in erkek versiyonu diyebiliriz. yaşı geçkin karizma jön kontenjanından karşımıza çıkan brezilya pembe dizi yıldızı. trtde özellikle öğle kuşağını piç eden pembe dizi saatindde bol bol karşımıza çıkmıştır.*

gloria pires

brezilya dizilerinin ülkemizi kasıp kavurduğu dönemlerin vazgeçilmez oyuncusudur ki hala ülkesinde popüler bildiğim kadarıyla. trtde birçok dizisi yayınlanmıştır. meksika dizilerindeki entrikalardan ve latin güzllerienden sonra brezilya dizileri hem karakter hem de entrika açısından yavan kaçmıştır. bir de bu ablayı hiç güzel bulmazdım, diğerleri nere bu nere, sinir olurduk ailece biten meksika dizisinin yerine bir brezilya pembe dizisi başladığında. muadili için:

(bkz: antonio fagundes)

eşi hamile kalınca eşcinsellere yavşayan adam

hamilelik bahane bastırılmış cinsel kimlik şahane

sigara içen erkek çekiciliği

diye bir şeyin olduğuna inanmanın ergenlikten bir farkı yok bence. hangi özelliğini sayayım bilmiyorum ama sağlıksız, kötü kokan, estetik olarak dişlerde ve ellerde sorunlara yol açabilen bir şeyi sadece görsel olarak dahi bu kadar arzulamayı anlamlandıramıyorum. orhan kural mode off

madam marika

kısa bir araştırmayla izdivaç programlarında kendisine eş aradığı görülebilen şahıs.

rupaul's drag race

all stars 3 ile muhteşem bir dönüş yapan show. bağımlılık yapıyor. bütün sezonları tekrar tekrar izlemek (her şeyi ezbere bilmeme rağmen) hala eğlenceli. all starts 2'nin başarısından sonra aynı tadı verecek mi diye düşünürken ilk bölümden geçer notu aldı. takipteyiz.

reading is whaaat? fundamentaaaal !
somebody turn on the lights, it's shady in here

msn messenger

samimiyetini (msn için samimiyet kelimesini kullanacağım aklıma gelmezdi) hiçbir uygulamada bulamadığım anlık mesajlaşma uygulaması. bitme nedeni olarak gördüğüm skype'ı da sevemedim zaten bir türlü. resmen anlamlandıramadığım bir soğukluk var skypeta. bokum skype. ha msn zamanında ne msn'i ya, skype var mı diyen adam kaliteli adamdı o ayrı.

küçük şehirde eşcinsel olmak

dünyanın neresine gidersen git iğrenç bir durumdur.

eşcinsel leather subculture

gavur ellerinde her yıl mr leather şeklinde yarışmaları düzenlenen akımdır.

it

stephen king'in bütün eserlerinde sinemaya aktarımda bir olmamışlık duygusu vardır. ıt diğerlerinin arasında en başarılı uyarlamalardan biri bence. kitapta ıt'in kökeninin anlatıldığı yerler haklı olarak iki versiyonda da yer bulmamıştır. iki versiyon arasında çok ciddi olmasa da farklar bulunmaktadır. hatırlanması için önce kitabın tekrar okunması, sonra ilk versiyon ve ardından da 2017 versiyon izlenilerek aşırı doz "it"ten ölünebilir.

bir eşcinsele verilebilecek en güzel hediye

müzikal bir gösteri bileti bence en iyi hediyelerden biri.

whoami

alman sinemasından, orijinal adı kein system ist sicher (hiç bir sistem güvenli değildir) olan beklenmedik derecede başarılı bir film. dark web tasviriyle gerçekten ince düşünülmüş ve twist ending beğenenlerin kaçırmaması gereken bir yapım.

ayı sözlük yazarlarının okuduğu kitaplar

stephen king - desperation
sonlara doğru baysa da ilk kısımlardaki gerilimi unutabileceğimi zannetmiyorum. yıllar sonra ortaokulda hayvan mezarlığı'nı okurkenki duyguları yeniden yaşamak çok güzeldi.

kaz ayağı

yüz kaslarını çok kullanan biriyseniz erken yaşta tanışacağınız lanet. güler misin, kaş göz mü atarsın, cilvelenir misin, al sana kaz ayağı. bedenimiz dahi baskıcı, daha n'olsun.

sakal fetişi

sahip olup olmadığım konusunda emin olamadığım fetiştir. normalde çok fazla tüy kıl hastası biri değilimdir ama son zamanlarda kendimi profil sitelerinde aynı kişinin sakallı ve sakalsız halini gördüğümde, hemen lütfen her zaman sakal bırak ya da tıraş olma ananı bacını tıraş olma derken buluyorum.

asus

bir süredir akıllı telefon olarak zen2 modelini kullandığım marka. fiyat performans* ürünü olarak piyasadaki en mantıklı seçimdir diyebilirim. root rom olaylarına gidilmediği takdirde sorunsuz bir şekilde yoluna devam eder, ki bahsedilen işlere bulaştıysanız zaten stabillik denen kavrama çoktan elveda demişsinizdir. çift tık ekran açma ve kapama bile tek başına alma nedeni. şu özellik neden hala varsayılan değil anlamak mümkün değil, ekran kapalıyken ekrana çizeceğiniz harflerle atadığınız uygulamaları açıyorsunuz bu da muhteşem, acil durumlarda ekranı aç, tuş kilidi aç uygulamaya gir diyene kadar ekrana c çizmek yetiyor. pclink adlı uygulaması ise pc kullanıcıları için resmen bir can simidi. pc başındayken telefon nerde unutuyorsunuz, tamamen pc üzerinden kontrolü sağlıyor. velhasıl artık biraz eski ama hala performans yönünden canavar gibi olan bir modeldir. 4 gb ram, öehh. zen3'te neler yapacak çılgın asus göreceğiz. arkadaki ses tuşları konusunda esinlendikleri lgnin yolundan gidip şarjör grünümlü batarya yapmasınlar da. *

cerrah

tıbbi gerilim konusunda dünyaca popüler tess gerritsen'in sürükleyici kitaplarından biri. kitapta sevdiğimiz jame rizzoli de karşımıza çıkmaktadır*. anlatımı, olayların gelişimi ve sürükleyiciliği bakımından tam bir best seller özelliklerine sahip kitap bittikten sonra yazarın diğer kitaplarını da okuma hissi uyandırıyor.

aşk ölümden uyanıştır

orijinal adı keeper of the bride olan tıbbi gerilim ustası tess gerritsen'e ait tıbbi gerilim olmayan eser. keeper of the bride ne akla hizmet aşk ölümden uyanıştır şeklinde çevrilir, martı yayınları'na sormak gerekir. kitabın adındaki harlequinn tarz içerikte de karşımıza çıkmıyor değil ama gerritsen diğer eserlerindeki gibi olayı hayal gücümüze bırakmadan en ince ayrıntısıyla anlatarak bir macera filmi izliyormuş hissiyatı veriyor.

spoiler
cerrah'la peşpeşe okunursa bu ne be; aynı tantana, başı belada sağlık görevlisi kadınla işimi iyi yapmam gerekçi mükemmel yalnız üzgün kaslı polis dedirtebilir. peşpeşe okunmamaları tavsiye edilir.
spoiler
  • /
  • 51
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 1019

uhde

altyapısı gayet güçlü olan şarkı. seçil bunun ardından unutursun gönlüm adlı şarkının klibinde oyuncak bebek rolüne girmişti; şarkı da klip de güzeldi. kaza falan derken yazık oldu seçile. hala playlistimdedir.

englishman in new york

an itibariyle dark bearın remix halini radyomuzda dinlettiği sting şarkısıdır.

the it crowd

ingiliz komedileri içinde yeri apayrı olan 4 sezon 24 bölümden oluşan mükemmel dizi. internet ve teknoloji ile birazcık ilgiliyseniz yapılan göndermelere ve esprilere doyamayacağınızı garanti ederim.

spoiler

bomba imha robotunu kontrol eden bilgisayarın işletim sisteminin vista olduğunu öğrendikleri sahne muhteşemdir.


ve it uzmanı dediğin böyle uyanır.


spoiler bitti

sigara içen erkek çekiciliği

diye bir şeyin olduğuna inanmanın ergenlikten bir farkı yok bence. hangi özelliğini sayayım bilmiyorum ama sağlıksız, kötü kokan, estetik olarak dişlerde ve ellerde sorunlara yol açabilen bir şeyi sadece görsel olarak dahi bu kadar arzulamayı anlamlandıramıyorum. orhan kural mode off

grace and frankie

4. sezonuyla netflix semalarında süzülen şeker dizi. izlerken ister istemez yaşlanınca ne yapacağım sorgusuna neden olur. izlenmesi tavsiye olunur.

26 kasım 2012 ayı sözlük'ün coşması

- dede bize yine 26 kasım hikayeni anlatsana.
- ......ve o gün tarihe ayıların azdığı gün olarak geçti. ondan sonra her yıl aynı tarihte etkinlikler, kutlamalar ve şölenler. gerisini zaten biliyorsunuz. işte yavrularım 26 kasım'ın ortaya çıkma hikayesi.

remember remember the 26th of november

sucker punch

kavga eden güzel kızlar, silahlar, kılıçlar ve yaratıklar gazıyla sadece erkek izleyici kitlesine hitap eden bir pazarlama stratejisiyle tanıtılan, izlendiğinde ise bir şeyler eksik ama güzel ya bu film dedirten fantastik kelimesinin anlamını tam olarak karşılayan bir filmdir ve şahsımca en güzel açılış sahnesine sahip olan filmlerdendir.

-spoıler-
herkesi büyüleyen o dans sahnesini göstermediler ya sövdüm ben
-spoıler-

soundtrack konusunda ise izleyicisine şölen sunar. ı want it all-we will rock you mash-up çok güzeldir. emily browning çıtı pıtısının sweet dreams coverı dip düşürtür. emiliana torrini'nin white rabbit coverı ise tarifsizdir. sadece bu referanslarla bile b.k gibi olsa bile benim için olmuş filmdir.

tuvalette başa gelen kötü olaylar

deliği tutturamamak başlığıyla akla gelen ve tuvalette yaşanılan berbat olaylardır. iş bu girideki maddeler aşırı derecede pislik içerdiğinden gizli bakınızla verilecektir sonra vay efendim bilmem ne demeyin.
*
*
*
*
*
*
*
*

oğlunun gay olduğunu fark eden homofobik baba

kendine lanet okuyan da var, psikoloğa koşan da. anneyi suçlayan da var silaha uzanan da. homofobinin annesi babası olmuyor. koşulsuz sevginin varlığını kabul etmedikçe kim olursa olsun bu durum o kişi için büyük bir sorun olacaktır.

hiçbir zirveye katılamayan mutsuz yazar

benimdir o. uzaktan "çok mu eğleniyosunuz ziyveleyde? biygün ben de gideceyim" diyerek bağrıma taş bastığımdır.
Henüz takip ettiği biri yok.