scat sex

en kaba tabiriyle *,* seks. sözlükte tarattığımda kimsenin hakkında bir şeyler yazmadığını gördüm. altta yazan " scat sex diye bir konu bulunamadı.. scat sex başlığına google'da bak.. ya da kendine biraz güven ve bu başlığı sen aç" yazısı hiç bu kadar manidar gelmemişti bana.

(bkz: 2girls1cup)
aslında bunu bildiğim için bile utandım.
bütün kuşlar* bitti de sıra leyleğe geldiyse bilemem, ama bence insan sevdiğinin üstüne sıçmamalı.
bugün, iki aydır bu boku yemiş (gerçek manada yedirmiş,öğk) biriyle konuştuğumu öğrenmemle beni üzüntülere boğan son derece iğrenç bir şey.

yüce mevlam, niye beni hep böyle insanlarla karşılaştırıyorsun yarabbim? niye bana efendi, terbiyeli, pipisine kendinin dışında el değmemiş delikanlılar göstermiyorsun da milletin ağzına sıçan insanları çıkarıyorsun karşıma? nedaaaeeeen, nedeeaaannn?!!
denemek istediğim sex türü
genelde seks konusunda pek sınırım yoktur ama bu ve fisting olayı feci şekilde turn off benim için. çok beğendiğim biriyle watersports bile belki ama bu ikisi imkansız.
aslında insan vücudunun en pis yerinin mikrobiyolojik açıdan ağız olması, ass ve shit dile geldiğinde “öpüşmeyi biliyosunuz ama pis pis, cıft cıft!” demelerine en büyük dayanaktır. eyyorlamam bu kadar.