eşi hamile kalınca eşcinsellere yavşayan adam

ortalama bir kadının iki dakikalık zevk için dahi kabul etmediği, eşi hamile olduğu için ona da yanaşamayınca çareyi eşcinsellerde bulan adamdır. sonuç olarak kendisini evinde mastürbasyon yaparken bulabilirsiniz.

(bkz: ay hoşt ulan)
yıllarca bastırdığı eşcinselliğinin artık önünü alamayacak olan adamdır.
eşcinsellerin her önüne gelene atlamadığını görecek ve evinde masturbasyon yapacak adamdır.

bu heriflerin tümü bir adam gay diye onu otomatikman "beceriksiz, zayıf, kolay, çaresiz, güçsüz" kategorisinde algılayan tiplerdir. ayrıca bunlar eşcinsellikten anlamazlar ve kadın yerine koyacak enayi aramaktadırlar.

kesinlikle uzak durulması gereken yaşayanlardır.
hamileliğin cinsel ilişkiye engel bir durum olmadığını öğrenmesi gereken adamdır.
hamileliğin cinsel ilişkiye engel olmamasıyla beraber, hormonların da etkisiyle kadınların bu dönemde daha ateşli olduğunu bilmeyen yazarlar tarafından durduk yere gömülmüş adamdır. ayrıca erkekler bu dönemlerde eşlerine daha bağlı olurlar. değil bir gay, güzel bir kadın bile teklif etse bir çok (hepsi değil tabi) erkek geri çevirecektir. o nedenle çok şeapmayın annem. kimse karısı hamile diye gaylere yavşamaz. hele bir hetero kesinlikle yavşamaz. biz şartları zorlarsak bir heteroyu ilişkiye ikna edebiliriz ama bir hetero bunun icin çaba harcamaz. çok abazaysa belki kendisini ikna etmekle meşgul olan biri gay ile yatar ama emin olun çaba harcamaz. yalnız adam gay ise tabi garanti veremem. yani beyler; rahat rahat sokağa çıkabilirsiniz.
hamilelik bahane bastırılmış cinsel kimlik şahane
hala daha yönelimini bilmeyen insanlar var.a yada p olduğunu bilmeyen insanları garipsiyoruz ama durum çok vahim.
biri bana yönelimini söyleyince inanasım gelmiyor her an herkes yönelim değiştirebilir mi yoksa herkes biseksüel mi yoksa uzaylı mıyız?
gerçek ise dar delik sevici sapık dolu...