eti hoşbeş

çileklisi... bence son 10 yılın en müthiş buluşu...
gerçekten paylaşmak istenilmeyecek gofret. çileklisi yetmez hiçbir zaman.
çilek dedin mi akan sular durur o zaman yenir ki bu.
bir yerden sonra artık içimi bayıltsa da yemelere doyamadığım gofret, eti nin en iyi işlerinden biri. çilekli ve vanilyalı favorim.
son olarak kakao kremalısı piyasaya çıkmış olan, etinin ustalığını konuşturduğu incecik ürünü.. *
meretin bütün çeşitleri güzel sade kahveyla daha bir şahane. öncelerde diğer gofretler gibi basit ve paçoz zannediyordum ama o meymenetsiz gofret çok leziz. almaya gittiğimde seçemiyorum her çeşidinden birer tane alırım.
orgazmik yiyecekler listemde en üst sıraya yerleşmiştir çilekli olanı. bu kadar güzel olmasının nedeni ise içerisindeki kremasının akışkan tarzda olmasıdır.
markette gördüğümde dandik ambalajı sebebiyle uyduruk bir markanın ürünü zannettiğim gofret. o kadar ki reklamlarda gördüğümde neymiş arkadaş bu eti hoşbeş, ben niye görmüyorum hiçbir yerde amk dedim. neyse markette gördüm ben bunu yine ve bir baktım eti hoşbeş; nasıl ya bu mu o abartılan gofret, yok daha neler diyerek bir paket aldım. aldım ancak evde hala yüzüne bakmıyorum, ısınamadım bir kere; gözümde reklamlarda abartılan abuk ürünler kategorisine koydum onu bir kere. çay eşliğinde atıştıracak bir şeyler ararken başka bir şey bulamayıp eh artık mecburen yiyeceğiz bunu, aldık bir kere dedim ve bir ısırık aldım; sonrasını hatırlamıyorum. en son dünyalar yakışıklısı bir adam arkamda unicorna binmiş bulutlar içinde gökkuşağının renkleri arasından salınarak uçup geçtiğimizi hatırlıyorum. ülker çikolatalı gofretten başka gofret ve gofret ürününü sevmeyen ben resmen taptım buna. fındıklısı bambaşka. * *
gözlemlerime göre yaz aylarında buzdolabında muhafaza edip tüketmenin daha hoş sonuçlar verdiği gofret. akışkan kremasının oranıza bulaşma oranı minimuma inmiş oluyor böylece. serin olması da cabası.
ancak ağzını iyi kapatın, dolaptaki diğer kokuları çekmek isteyecektir kendisi.
eti yi seviyorum, yaptıkları bir çok ürün çok çok lezzetli. bu tarz bir ürünün beni lezzet olarak etkileyeceğine imkan tanımıyordum ama hem fındıklısı hem kakaolusu beni benden aldı. paketlemede minik ve büyük boy olarak 2 farklı şekli vardır.
fındıklısını rüşvet olarak yiyebilirim. zaten iş yerinde ve sınıfta benden not almak için bir işi yaptırmak için eti hoşbeş alırlardı.
efsane fabrikası etinin efsane adayı ürünüdür. diğer efsaneleri için:
(bkz: eti puf)
(bkz: eti cin)
(bkz: brownie intense)
orgazmiktir. '' yok ben bir tane yiycem sadece'' diye uzatırsın elini, sonra arkadaşlarının elindeki pakete de salça olursun. içi krema dolu, dışı çıtır gofrettir. müthiştir.
çekirdek gibi gidiyor, tek farkı erken bitmesi
"limonlusu kalp ben" şeklinde aşkımı ilan etmek istediğim gofret.
yeni çıkan hindistan cevizlisi pek güzeldir.
türk kahvesi ile harika gidiyor, kahvenin içine batırıp yersen orgazm olma ihtimalin bile var.