tuvalette başa gelen kötü olaylar

deliği tutturamamak başlığıyla akla gelen ve tuvalette yaşanılan berbat olaylardır. iş bu girideki maddeler aşırı derecede pislik içerdiğinden gizli bakınızla verilecektir sonra vay efendim bilmem ne demeyin.
*
*
*
*
*
*
*
*
sıçarken** apartmanın tuvalet boşluğundan karganın tepenize inmesi,götünüzde bi karış bokla salona fırlamanız, arkanızdan karganın evi tavaf etmesi,herkesin şaşkın bakışları.
tuvalette su ve tuvalet kağıdı olmadığını işiniz bittikten sonra fark etmeniz... daha kötüsünü düşünemiyorum. hani o an içeri biri dalsa bile utanmam...
umumi tuvalete giriyorsunuz ve felaket sıkışmışsınız (kutunuzda büyük hissediyorsunuz ) girebileceğiniz bir tuvalet var ve o da felaket bir biçimde pis görüntüye sahip ve kokuyor. sanırım bundan kötüsü olamaz. oracıkta salıverirsiniz.
pisuvardan üzerinize geri saçrayan çiş.
basiniza meteor düsmesi
bir kutup ayisinin kapiyi tiklatmasi
taharet muslugunun göte kaçmasi
tuvalet deliginden fare çikmasi
7.8 siddetinde deprem olmasi
misafirlikte tam sifonu çekecekken sifonun sapını kırmak olabilir.
-cebinizden birşeyin tuvalate düşürmek, o şey de illa işin bitince yani tuvaletin içine edince düşer
-tuvaleti tıkamak ve ya bırakılan sanat eserinin orada kala kalması
-tuvalet kağıdının olmaması şeytanın işi yok ya birde su kesikse tamamdır bu iş...
-misafirlikte tuvalete oturduğunuz anda motoru bozduğunuzu anlamak (çok geç artık bütün herkes kıçınızın trompet çalışını dinlemektedir)
-yine misafirliktesiniz ve imkanı yok tutamıyorsunuz... tuvalete girdiniz ve tahminizin çok üzerinde koku bıraktınız artık yapacak tek şey sizden hemen sonra birinin tuvalete girmemesi.
-elektirik kesilmesi
-
özellikle bar tuvaletinde sıra beklerken aradan sıvışıp pisuvara koşan kaltak ile tartışmak. sonra ağlamaya başlayıp , üste çıkar orospu.
erekte olmuş pipi ile klozete oturur vaziyette işemeye çalışırken beyaz pantolonun popo kısmını tamamen çiş ile ıslatıp yeşil iç çamaşırı ile akrabaların evinde yatıya kalmak olabilir. şu popo üşümesin diye koyulan plastik çemberin arasından fışkırmıştı ve farketmemiştim bitene kadar.
fermuarın sıkışması, bozulması.
aldığın yepisyeni telefonun iğrenç bir tuvalete düşmesi..elini sokup nasıl alıcağına mı yanarsın telefonun telef olmasına mı..(telefonun telef olması çok ilginçmiş ilk kez birlikte kullandım bu iki kelimeyi...)
musluktan kıça değilde sırta fışkıran su.
tuvalette isinizi bitirdikten sonra tuvalet kagidi olmadigini, ve sularinda kesik oldugunu farketmeniz, evet kötüdür. ama dahada kötüsü, üzerinizdeki kagit namina olan tek seyin, cüzdaninizdaki 100 tl lik banknotlar oldugunu farketmek daha da kötüdür.
alışveriş merkezinin tuvaletinde pisuvara işerken bir elinizle pipiyi tutup diğer elinizlede telefonla konuşurken pantolonunuzun düşmesi evet başıma geldi.
telefonun şarjının bitmesi. boş oturmak kadar sinir bozucu bir şey var mı?
sanırım tuvaletin tıkanık olmasıda olabilir... ahahaha birde geri teperse vay halinize. o değilde herkes tuvalet işini görüyor mu ? ahahah çok saçma oldu ama bence dünyanın bir yerlerinde bu işlerini daha renkli halledenler var bence ... umuyorum....
misafirlikte sifonun bozuk olmasi,ve bunu tuvaletin bitimine yakın haber eden ev sahibi.
bütün olabilecek her şeyi kısaca özetliyor.

  • /
  • 2