dirty talk

özellikle frekansımızın ve beklentilerimizin uyuştuğu ayılarla yaptığımda orgazmın tavanına ulaştıran konuşmalar.
sevişirken partneri heyecanlandırmak amacıyla söylenen sözlerdir. ne var ki öyle bir sınır vardır ki dirty talk olayında ya çok salakça bir şey çıkar ortaya ya da gerçekten ilişkiyi renklendiren bir şeyler. hiç sevmem öeeh diyen ben bile bir kaç seferinde istem dışı deneyimlemiştim ve muhteşem olmuştu. bundan cesaretle sonraki seferde denememde ise ortaya öyle saçma bir durum çıktı ki ne siz sorun ne ben anlatayım. velhasıl kirli konuşacağım diye planlamadan, o anın getirdikleriyle hislerinizle ve de en önemlisi karşınızdakinin hislerine göre bir şeyler söyleyin siz. baktınız beceremiyorsunuz hiçbir şey demeyin, inleyin ohlayın o da olur.
ön sevişmede de tahrik edici olabilir...*özellikle orgazma yakın en sevdiğim şeydir... içindeki tüm enerjiyi kelimelerle de boşaltmaktır !
heleki, karşı taraf size zorla birşeyler dedirtmekte ise apışıp kalmanın vermiş olduğu durağınlıkla
saçmalamaya başlanıldığı takdirde...
...gülme krizine girmeye ramak kalmaktır.
kirli çorapları çıkarmadan yatağa girmek
bazıları için vazgeçilmez, benim içinse komedi unsuru olan eylem. kısaca yine olay zevk ve renk mevzusuna bağlanıyor.
ben yapsam muhtemelen partnerim dırdırlanma falan der, zaten de sevmem bir keresinde eril dil kullandığı için yataktan adamı kovmuştum, incansa sevişin seksinizi yapın ne gerek var
seks sırasında yapmak istediğim ama utandığım için düzgün yapamadığım konuşma tarzı. bana bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa yazsın lütfen. çünkü bildiğiniz iyi aile çocuğuyum ben, hiç öyle ''götüne çaktığımın ibnesi'' falan diyemem, o ne oyle ayip yani.. bi de kabalaştıkça çok amele durmuyor mu? benim gibi yüksek standartları olan, yeraltı sanat camiasında bulunan biri için çok zor bu durumlar. *

ağır dirty talk için aynada deli gibi kendime mi dalsam işe yarar mı? bir de ingilizce daha rahat oluyor galiba*, ama yine de bir anadil rahatlığı ayrı. türkçe pornolarda bazen konuşuyorlar, valla pipiyi indirecek derecede komik geliyor. duyunca her şeyi bırakıp ''kalk bir çay koy da içek' diyesi geliyor insanın. ben istiyorum ki salon beyefendisi çizgimi bozmadan, kaliteli ama ağız dolusu sözlerle dalayım. tabii bir de pasifler için dirty talk kolay, tecrübeli yazarlardan aktif lafları bekliyorum.