wunthri

Durum: 772 - 0 - 0 - 0 - 15.02.2018 00:10

Puan: 8552 - Sözlük Kezbanı

3 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

kiss me hard before homophobia comes
  • /
  • 39

insanı olgunlaştıran şeyler

hpv

tedavi süreci hakkında bilgi almak istiyorum var midir sözlükte hpv tedavisi gören?

kısa paça pantolon

insanların gitmesinden rahatsız oluyorsanız eve gidip perdelerinizi çekip yatağa gömülün bence. tahammül sinirimizin kalmadığı sureclere götürme bizi ya rab. kısa pantolon bile dert olmuş.
tanim: bacak boyunu uzatmak ve bacak dekoltesi vermek için tasarlanan pantolonlar. yakisma ihtimali oldukça düşük olmasına rağmen günümüzde oldukça tercih edilmektedir.

ayı sözlük itiraf

bu hayatı ben mahvettim.

sözlükteki yazarların hayalindeki gay

vegan, feminist terorororo bir sarışın mandalina. kendisi ile ne aşk yaşanır ama

hoşlanılan kişiden soğuma nedenleri

o insanla çok hızlı seksüel bir çekim yaşamak. normalde günlük seks sürekli yapan biri olmama rağmen hoslandigim bireylerle seks olayının içine çok hızlı bir giriş yaparsam soguyorum. tuhaf.

31den sonra düşünülen ilk şey

of kim temizlenecek dus alacak? kıyafetleri de atayım bari puu

hep söylenen ama hiç gerçekleştirilemeyen sözler

artık seks yapmayacağım

ufak tefek cinayetler

oldukça başarılı bir bölümden sonra bu hafta rezalet bir bölümle karşımıza çıkmış türk yapımı bir dizi.
izlenir mi? izlenir. en azından gri karakterler mevcut, oyunculuklar iyi bu haftaki bölümde pelo görünmedi umarım diziden ayrilmamistir. çünkü senaryo sanki bade iscil kaynaklı değişmiş de o yüzden bu kadar kötü bir iş ortaya çıkmış gibi

çirkini sikmemişler namusluyum diye gezmiş

birbirinize etiket atacağıniza keşke kimsenin tercihlerini/hazlarini yargılamasak dedirten başlık.

ilk eşcinsel ilişkiden sonra yapılanlar

taksiyle yolumu uzatıp eve dönmüştüm. arkadaşlarım acaba anladılar mi diye evhamlanmistim. ne kadar tatlı zamanlarmis

lilith'den adem'e ferman

homojen dergide yazmış olduğum ve şu zamana kadar içime en çok sinen yazı oldu herhalde. yazım diline çok dikkat etmemişim gibime geldi ama baya içselleştirdiğim bir yazı oldu. ilk defa bir yazımda bu kadar fazla duygularımı kattım diyebilirim. bu yüzden linki buraya bırakıyorum <3. dergi ekibine de bana bu imkanı tanıdıkları için teşekkürler :)
https://homojendergi.com/lilithden-ademe...

yeşim salkım

son zamanlarda gülben ergene açtığı savaşta seren serengil ile samimilerse benim de yuvam yıkıldı benimkinin de hayatını mahvedersiniz yeşim hanım diye çığırmak istediğim ünlü

ap'yim demenin alternatif yollari

terazi gibiyim ne taraf ağır basarsa o tarafa giderim

akrep burcu

basliktakileri okuyunca nefret suçundan şikayet yapasim geldi. ne olmuş akrep burcu olduysak şerefimizle yaşadık, sevdik

irem derici

yoğun bakımdan çıktığına dair haberler bulunan ünlü sanatçı. kendisi için anoreksiya haberleri basina düşmüş. ben aşk açısı çektiğini düşünüyorum günde 2 şişe bira olayını yaşayan birisi olarak. umarım iyileşir.

cehenneme düşenin ilk cümlesi

zaten yeni intihar etmişim canım sıkkın bir de yakacaklar puuv

düşün ki o bunu okuyor

cennetten düşerken canın çok yandı mi

ayı sözlük itiraf

yalnız kalmaktan çok korkan bir insan olarak sürekli yalnız kalmak yoruyor fare hinligi yerleşmiş bünyemi
d.n: drama için özür dilerim.

çirkin ama sempatik adam

yakışıklı erkek kadar şeref yoksunudur. erkek erkektir. erkek düşmanlığı wunthri ile sözlükte yine vücut bulmuştur. sa
  • /
  • 39
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 772

eylül cansın

"koskoca dünyamız batsın"
eylül cansın, henüz 92 doğumlu. hani şu intihar eden trans birey. trans önekini aman kaldırmayalım. yoksa birey olduğunu anlayamayız. hoş bu topraklarda birey olmanın da bir önemi yok ya. henüz 92 doğumlu hani şu intihar ettiği söylenen ama bir toplum cinayeti olan eylül. henüz 92 doğumlu eylül, videosunda kendi hayatından o kadar çok geçmiş ki geride bıraktığı köpeğini düşünüyor. bizim eylül'ü sığdıramadığımız şu koskoca dünyada o evine bir köpeği sığdırmış. sokaktan bulmuş köpeği de. onu da güzel bulmamışlar, sokağa bırakmışlar, atmışlar, sövmüşler, dövmüşler ve daha nice kötü şey. tanıdık geldi mi bu size? eylül belli kendisini görmüş o hayvanda. ölürken bile onu düşünüyor, o hiçbir yere çişini, kakasını yapmaz diyor. böyle de iyi kalpli bir insan. videosunda konuşuyor, ağlıyor, hıçkırıyor. bir daha açılmayacak dudaklarından "yapamadım, izin vermediler, çok denedim." cümlesi kulaklarımıza doğru hücum ediyor, ardı ardına açılan bir ateş gibi vicdanımızı hedef alıyor. biz bir insana yaşaması için izin vermeyip, ölüme itmiştik. ölümüne izin verdik, ne acı! ama o yine o kadar iyi ki ne isim veriyor ne hedef gösteriyor, herkesi vicdanıyla baş başa bırakıyorum diyor. aklıma bursa'da öldürülen trans irem'in annesinin mezarı başındaki çığlıkları geliyor. "koskoca dünyaya sığdıramadınız oğlumu" demişti. sahi biz bu koskoca (!) dünyaya neler sığdıramamıştık? modernitenin insana yüklediği acımasız kimliklerin yılgınlığıyla dolup taşan insanları sığdıramamıştık. doğduğu yeri seçemeyen, ne kadar çok denerse denesin bir türlü karşı cinsi sevemeyen ama sevmesi beklenen insanları mı sığdıramamıştık? sırf doğduğunda üreme organına bakıp "haa, bunun vajinası var bu kızdır" diyip toplumun ona yüklediği rolleri kabullenmek zorunda bırakılıp, ataerkinin etrafını sardığı kadınları mı sığdıramamıştık? biz bu dünyaya kimseyi sığdıramadık azizim. türcüleştik, kendimizden farklı gördüğümüzü ezdik, yaktık, yıktık, kurşunladık azizim. biz kimseyi sığdıramadık şu dünyaya azizim, eylül'ü sığdıramadık.
bir sistem bir toplum düşünelim. içinde yaşayan, yaşadığı varsayılan demek daha makul olur ya neyse. işte içinde yaşayan bu insanı, ağlaya ağlaya, intihara sürüklüyor. bunlar intihar değildir, cinayettir ve politiktir. bunlar münferit olaylar da değildir. sistematik, düzenli ve toplum güdümünde genelin ahlakı ve normal normlarıyla bir insanı yaşamdan koparmaktır. bu intihar değil cinayettir. katili bellidir.
biz eylül'ü sığdıramadık şu koskoca dünyaya değil. biz insanlığımızı, vicdanımızı sığdıramadık şu koskoca dünyaya. kötü olanı homofobiyi, transfobiyi, mizojiniyi, pedofiliyi bu liste uzar gider biz bunları sığdırdık da eylül'ü sığdıramadık işte.
ölümünün ardından dinde yeri yok dediler, iyi olmuş diyenler de oldu be eylül'üm. ölümünden bile rahatsız oldular, yaşamanı nasıl kabullensin bunlar. insan hayatının her şeyden önemli olduğunu kabullenememiş bir coğrafyada doğmak mıydı senin şanssızlığın? üzgünüm, nefes alamıyorum, çok üzgünüm eylül. senin küçücük kalbine sığdırdığın o sevgiyi biz şu koskoca dünyaya sığdıramamışız ya .
eylül'den bahsettik, hani trans olan, toplumun eliyle, diliyle, bakışıyla, dayağıyla, taciziyle ölüme ittiği eylül'den. henüz 92 doğumlu, 23 yaşında. vicdanımızla baş başa bırakma bizi eylül. bunlar vicdanlarında yer bulamazlar sana, ben bir kez daha ölürüm eylül.

içimde eylül'e dair kalanlar, bir yere dökmek istedim sözlük

bir erkeğin en çekici olduğu yaş

gay bardan adam kaldıran kadın

adamı kaldırmak kolaydır, maharet o penisi kaldırmakta, erekte etmekte. *

lilith'den adem'e ferman

homojen dergide yazmış olduğum ve şu zamana kadar içime en çok sinen yazı oldu herhalde. yazım diline çok dikkat etmemişim gibime geldi ama baya içselleştirdiğim bir yazı oldu. ilk defa bir yazımda bu kadar fazla duygularımı kattım diyebilirim. bu yüzden linki buraya bırakıyorum <3. dergi ekibine de bana bu imkanı tanıdıkları için teşekkürler :)
https://homojendergi.com/lilithden-ademe...

jin jiyan azadi

kedime adını veren jin kelimesini öğrendiğim slogan. bir de bu sloganı erbanelerle atacaksın, değmesinler keyfine! *

hande kader

trans olduğu için gencecik iken yakılmış kadındır. bu toplumun nefretının kurbanıdır. nasıl bir nefrettir bu? bir insanı yakabilecek kadar nasıl bir nefrettir bu? hande'yi de bilirsiniz olaylı 2014 yürüyüşünde kendini tomanın önüne atan bir transtı, her zaman trans cinayetlerine tepki gösteren birisiydi. ama ses çıktı mı kimseden, hayır çıkmadı. çünkü özgecan gibi 1"masum" değildi, kadın değil, kız çocuğu değil bir dönmeydi! affetme sakın bizi hande, ben affetmiyorum kendimi sen de sakın affetme.

ayı sözlük chat

selam sisters! sözlüğün terörist radikal feminist vejetaryen gey mandalinası wunthri geri döndü ^^ selam ve dua ile

burdur'da kürde benzediği için mhpli genci döven mhpliler

ülkücü gerzekliğinde top 3'e oynamıştır
top 3
1-) senegal bayrağını kürdistan bayrağı sanıp yakma
2-) çinli diye türkistanlı birisini dövme
3-) kürt'e benziyor diye mhpli dövme shdgfhhgjjhkjjjk

aktifin malı pasifin çenesini yorarmış

hem mecaz hem gerçek anlamda doğru olacak lubun atasözüdür.

abdullah öcalan ı gelin yapan ülkücüler

benim evlenemediğim ülkede hapiste olduğu halde abdullah öcalanın evlenmesi biraz içimi burktu tabi,
buyrun link sgdhfjgkhkjl


dipnot: apoda kırmızı kuşak olmaması gözlerden kaçmadı tabi

israfil

sura üfleyecek melekmiş. kendisinden iyi bir blowjob çıkar diye düşünüyorum (bkz: swh )

kapanmadığı için 4 yaşındaki kızını öldüren baba

sözlükteki islami tayfanın seri eksiye alması? yahu cidden argüman falan üretmeyin bu konuda, islam şöyle böyle değil demeyin alın asıl gerçek islam bu işte. islamdan kaçmayın, savunuyorsunuz madem o kadar bir araştırın demi? çok merak ediyorum din üzerine sorgulamamaktan başka ne bok yaptınız? islamın ataerkil topluma kaynak olduğunu bilmez gibi ne konuşuyorsunuz acaba? islamda kadının yeri mi var? e tabi portakal göğüslü huriler falan kadına baya yer verilmiş değil mi? iki kişinin zina yapması durumunda recm edilmesi vs zaten çarpıtılmış kültürel islam demi? yahu bir gidin, alın bunu da eksileyin. islamdan nefret ediyorum ölene kadar da nefret edeceğim. bütün dinler katildir.

siktirin gidin doğuya o zaman

sözdeki erilliği bir kenara bırakıyorum şuan, illa birileri bir boklara karşı direnmeli mi? ulan devletin orda yaptığı zaten katliam asıl bunun olmaması gerek. devletin yediği boklar yüzünden ben neden doğuya gideyim? hayır illa bir yerlere gidilecekse türkler işgal ettiği bölgelerden çekilsin. ya uzun uzun yazmak istiyor insan ama size ırkçılığı vs anlatacağıma kaldırıma çöker bu sevdalar boşuna ley söylerim daha iyi

dindar eşcinsel saçmalığı

sözlükten beni bir kez daha uzaklaştıracak başlık olma potansiyelini taşıyor bu başlık.
yahu siz demiyor musunuz? ataerkiye hayır, patriyarkaya hayır. homofobi - transfobi vs istemiyoruz diyen. e sizin bu dininiz bunun en büyük kaynaklarından birini yaratıyor zaten. (tek din nedendir demiyorum) ama dine de hoşgörülü bir din demek de gerçeklere göz yummak gibi olur. bir de şu islam güzellemesi yapmak baymadı mı? islam anladığıma göre inananı olmasa baya iyi bir din :* bir de özgürlük üzerinden vurmaya çalışmayın, senin dinin beni yok sayıyor, öldürmek istiyor. senin dinin ırkçı ve mizojinist yaklaşımlar sergiliyor. senin dinin insanları tehdit ediyor. senin o dine mensup olman benim için bir özgürlük olmuyor.
Henüz takip ettiği biri yok.