wunthri

Durum: 826 - 0 - 0 - 0 - 16.05.2021 14:01

Puan: 12228 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

kiss me hard before homophobia comes
  • /
  • 42

ayı sözlük itiraf

terapi iyi gitmiyor aslında uzundur rol yapıyorum.
kaçınılmaz sonun geldiğini düşünüyorum.

ayı sözlük itiraf

hiçbir şeye gücüm kalmamış hissediyorum, terapiye gittiğim zamanları özlüyorum. o zamanlar kendimi öldürmemek için neden arıyordum. şimdi ise sadece yaşamak için neden arıyorum. daha boktan hissettiğim zamanlar olmadı sanırım.

hiç bilmediğim bir yerde olmaya duyduğum ihtiyacı yenemiyorum.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

askerlik

modern ve meşru katil eğitimi.
muafiyet süreci hakkında bilgi almak isteyen yazarlar, ulaşabilir.
elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.

sözlüğün en okunası yazarı

sınır ötesi harekat

alttaki yazara soracaklarım var

nehiryeli, pisinge, psk, faredir fare, cortland gibi yazarları özledim.
alttakinin patronusu nedir?

kurban bayramı

ehehehe hayvan sömürüsüne karşı geldiğimiz için, türcülük yanlısı olmadığımız için dongolok olarak nitelendirilmişiz. aynen okuduğunu anlamaya yeltenmeyen, at gözlüklü arkadaş aynen konu zaten ihtiyaç. biyoloji, etik gibi sebeplerin hiç ilgisi yok zaten. daha uğradığı cinsiyet/cinsel yönelim temelli ayrımcılığın et yeme kültürü ile ilişkisini cozemeyen tipler gelip burada savunucu olmuş. rahatsız oluyorsunuz, siz de gerçeği biliyorsunuz. embesil ya da dongolok olan ben değilim, sensin. ve bu gerçek seni çok rahatsız ediyor. kendinle bile yüzleşemiyorsun. hadi yallah türcü gavat.

kurban bayramı

katliam, yamyamlık, soykırım. başka hiçbir şey değil. ığrenç bir ritüel. bir zahmet günlük hayatında lop lop et yiyen tipler de duyarini kasmasin. vicdan mastürbasyoncularına da alan bırakmayacağız. et cinayettir.

ayı sözlük günlük

6 aydır iş arıyorum, hiçbir umut yok gibi. bu işsizlik süreci canımı oldukça sikiyor, alanim dışındaki işlerden bile dönüş gelmemesi o kadar canımı sıkıyor ki. kendimi iyice değersiz hissetmeye başladım sanırım.

knight online

oynamsam bile her gün düzenli videolarını izlemekten kendimi alikoyamadigim, eski batakligim. cure priest/ yan db/ ana db/ attack/tp mage /berserker warrior classlari aşırı zevkli oyun. bir rogue classi bana saçma gelirdi o yüzden bir kez bile açıp denemedim.

league of legends

14 yıllık knight online batağından sonra, oyunun iyice paraya dönmesi, pvp serverlarin reset yemesi, herhangi bir serverda priest/mage dizmenin en asagai mage icin 10.000, priest icin 40.000 olması ile kardeşim yüzünden lol batagina giris yaptim. oldukca kalitesiz bir oyun, özellikle wizard/witch oynayanlar resmen tek yesin diye konulmuş. oyundaki herolar da belli bir şekilde sınıflandırılmış ama yanlış olduğunu düşünüyorum. ahri, lux, morgana, veigar ile mid/adc/sup çok rahat oynanmasına rağmen bu herolari alınca grupta illa yönlendirmeye çalışan bir mal oluyor. mesela morgana benim main herom be çok rahat adc oynayabiliyorum, early gamede kan kusturuyorum karşıya. keza lux ve morgana ile sup da çok rahat oynanıyor. mide geçtiğiniz zaman illa bir yasuo sevdalısı çıkıyor ve bu heroyla mod ne alaka diye size kufrediyor. ulan lux, morgana, ahri ile mid çok rahat alınıyor. kısacası herkese mute basıp oynandığı zaman keyifli. he unutmadan sup herolar da kill alır, farm yapar. bunu bir kabullenin. büyücü oynamanın zorluğu ise çabuk ölmek, düşük hareket hızı ve adc ölduğu anda size kufretmesi. çünkü emeğiniz görünmüyor. neyse efendim asla bir knight değil ama can sikintisindan oynanabilir bir oyun. knight ile kiyaslayinca bir kötü tarafı da karşılaşmaların çok kısa surmesi. buna bir el atilmali

hornet

iğrenç bir uygulama. sırf anlık seks için kullanıyordum, artık bunun için bile katlanamadigim bir app haline geldi. ortadoğulu gayler için ideal bir app olabilir ama biz baverly hills kizlari icin ne yazık ki düşük bütçeli bir ankara pavyonundan ibaret. iki kelimeyi bir araya getirip yazamayanlar, durduk yere önünüze düşen penis / popo fotoğrafları, iğrenç sohbet tarzları... çünkü seks arıyor olmanız karşınızdaki insana hadsizce konusabilecegi bir cesaret veriyor. bu gaylerle seks bile yapılmaz.

cuddle pig

adını sol framede görünce, sözlüğe geri döndü sandığım yakışıklı, komik yazarımız. :(

alttaki yazara soracaklarım var

yapanlar ceza kanunu gereğince cezalandirmali diye düşünüyorum. destek olan, alanlar da en az satanlar kadar suç içerisinde değerlendirilmeli.
alttaki yazar zılgıt cekebiliyor musun

thepillars'tan neden nefret ediyorsunuz

troll olmak güzel ama altı dolu olduğu zaman, boş altı dolu olmayan ve troll olmaya çabalarken iğrenç olan başka kimse yok. belki de bu yüzdendir sevmememiz. nefret ise ayrı bir şey.

tecavüz fantezisi

fantaziler kişilerin uygun anlarda ortaya çıkartabilecegi yaklaşımları gösterir. tecavüz fantezisi diyen bir erkek potansiyel tecavuzcudur.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

nefret etmiyoruz, tiksiniyoruz ayrı şeyler bunlar. yallah.

tecavüz fantezisi

rol icabı gibi derken ne kastediliyor merak ettim, evcilik falan mı? tecavüz fantezisi tanımını kabul etmiyorum, bu tecavüz kültürünü kutsayan ve bu iğrenç ritüeli yücelten bir yaklaşım. verilen fatmagül'ün suçu ne? örneği ise ayrı bir boyut... 4 erkeğin tecavüzüne uğrayan bir kadının girdiği hukuk mücadelesi ve yaşadığı zorluklar ekseninde devam eden bir dizinin, tecavüz sahnesini alıp işte bunun gibi demek tabiri caizse sapkınlıktir. sizin role play dediğiniz şeyler kişinin eril potansiyelini gösteren, uygun anlarda ortaya cikabilecek yaklaşımlaridır. hadi bakalım seriden gelsin eksiler. feministiz, kabul etmiyoruz.

askerlik

muaf olma süreci hakkında, bir sonraki homojen sayisina yazısını yazacağım, insanlik suçu.
muafiyet süreci için bilgi isteyen yazarlar iletişime geçebilir
  • /
  • 42

babasız kızlar balosu

güzelinden bir perihan mağden şiiri.


"bu davette topuğunuzun ya da kanadınızın
biri kırık olmalı
bu şartı yerine getirmeyenler
kırık ön dişler ya da deşik ciğerlerle de
katılabilirler"

uzun hazırlıklardan geçtik biz
uzakdiyarlara uçtuk: başka çaremiz yoktu
babasız kızlar korosu:
babamız bizi sevmedi
çirkiniz! çirkiniz!
zır deliyiz. güzeller güzeli şüphe
kır kalbimi, alışığım ben
yeşil gözleri babamın: gözleri zehirli yosunlardandır
ince ince proje dokur, gürcü soğuk ve mağrur
babamı hiç görmedim - ki onca yıldır

"bu baloya davetli kızlar
babalarının cenazesinde bulunmayacaklar"

niye seveyim seni
babalarının terk ettiği kızlar, kötülüklerinde cömert
aşklarında hazin ve güvenilmezdirler

babasız kızlar korosu:
babamız bizi sevmedi
öyle birşey koptu ki içimizde
bütün kötü kadınlar bizden sorulur
kaçmayı biliriz biz en iyi
ey cesur! ey sevgili! sıkıysa bak gözlerime
taşa çeviririm seni, mum gibi eritirim
çocukluk acıları pazılarımdır benim
ah ben ne güçlü ne unutkanım bilemezsin.

"balomuz gece yarısını geçe başlayıp
canımız isteyince biter"

kandırdur arabalarıyla dolanmayız biz
cam kırıklarında dans etmek varken
babasız kızlar korosu:
küfredip kavga çıkarırız
çirkiniz! çirkiniz! çirkiniz
babamız bizi sevmedi
cümlenizin hakkından geliriz
yaralarımıza şap dökerek büyüttük kendimizi
göçebeyiz; talan eder tüyeriz
hayat, baskınımıza mazur bir davet yeridir
arka kapıları tekmeler içeri gireriz
yaklaşma yakarım, dumanını üflediğim gibi
keyfime bakarım

ön kapıdan ve sırayla
buyrun kibar hanımlar beyler
babanız sizi sevdi de ne oldu?
korkak, kör ve bok gibisiniz.

bir erkeğe yarrağım demenin ilan-ı aşk olması

sözlükle ve yazılan binlerce kıymetli entry ile açık ara taşak geçmen senin kabahatin değil. bu ayıp başlığı hala burada tutan, mevzu bahis yazar ile ilgilenmeyen yönetici arkadaşlarımın ayıbı olsun bu enrty de yarrak-kürek muhanbetinizin nişanı olarak şurada dursun.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

tecavüz fantezisi

ben bunun mantığını anlamıyorum. tecavüz dediğimiz şeyde tecavüz edilen kişi bundan zevk almaz. olay budur. zorla, istemeden yaşar o cinsel ilişkiyi. tecavüz eden de bu isteksizlikten zevk alır. şerefsizdir çünkü.

bu olayın fanteziye çevrilmesi mantıksız oluyor böylece. iki kişi de birleşmeyi istiyorsa ne gibi bir tecavüz olabilir ben anlamıyorum. tecavüz edilen yalandan “dur, yapma” falan diyecek de öteki hıyar güya zorla ona sahip olacak.

üff, ne gereksiz ne eften püften şeyler. sert seks deyin, bdsm deyin ama tecavüz fantezisi demeyin. o başka bir şey çünkü. aynı zamanda gerçekten tecavüze uğrayan kişileri de direkt olarak aşağılayan bir tabir.

recep tayyip erdoğan

ayı sözlük bayramlaşma

happy festivals sweetheartsssss

ayı sözlük itiraf

mutsuz hissediyorum. got finali, askerlik, seçimlerde oy kullanamayacak olmak, yalnızlık ve diş ağrısı beni mahvetti. günde ortalama iki saat uyuyabiliyorum. kendimi kendim gibi hissetmiyorum.

eşcinsel derneklerinde yaşanan trilyonluk yolsuzluklar

bu zaten bilinen bi şey. sır değil ki. bana bi avukat tutmak zorlarına gitti. aynı şey siyasi partiler için de geçerli. chp'den niler albayrak, altuğ atıcı gibi lgbt hakları taahhütnamesini imzalayan kim varsa beni başlarından savdılar. lgbt olmanın çok ekmeğini yediler çok.

***
yayımladığı video'da "lgbt dernekleri avukat talep ettiğinizde sizden ücret istiyorlar, ben zaten ücretini ödeyecek olsam gider kendime özel avukat tutarım" dedi ya. aynısını ben de yaşadım. chp lgbt bana avukat tuttu, üstelikte "lgbtler avukatlardan ücretsiz faydalanabilsin" diye adliyeye önerge sunan ilkay mahanoğlu isimli chp üyesi bir avukat. benden 3000 avukatlık ücreti istediler.

ben avukata para verecek olsam niye partiden avukat talebinde bulunayım güdük akıllı. z*k gibi kaldım öyle. *

meral akşener

foça’da tecavüze uğrayan içi-dışı paramparça olan ve geçirdiği travmanın yarattığı felç yüzünden tuvaletini tutamayan (idrar yolları parçalandığı, anüs ve kuyruk felç olduğu için) cedric’i sahiplenen hayvansever ablamız.

ilk yiyişte mutlu eden şeyler

Toplam entry sayısı: 826

tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak

tecavuzun ruhta nasıl derin yaralar bıraktığını bilmeyen, duşunceden yoksun, eril sistemin kolesi olup her durumda erkliği haklı çıkartmaya çalışan gavatların beyanıdır. yani itibar etmemek gerek.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

nefret etmiyoruz, tiksiniyoruz ayrı şeyler bunlar. yallah.

recep tayyip erdoğan

futbolcu kariyerinin bitmesine sebep olanların, yüce rabbim tarafından kahhar sıfatıyla kahredilmesi gereken kişi.

hande kader

trans olduğu için gencecik iken yakılmış kadındır. bu toplumun nefretının kurbanıdır. nasıl bir nefrettir bu? bir insanı yakabilecek kadar nasıl bir nefrettir bu? hande'yi de bilirsiniz olaylı 2014 yürüyüşünde kendini tomanın önüne atan bir transtı, her zaman trans cinayetlerine tepki gösteren birisiydi. ama ses çıktı mı kimseden, hayır çıkmadı. çünkü özgecan gibi 1"masum" değildi, kadın değil, kız çocuğu değil bir dönmeydi! affetme sakın bizi hande, ben affetmiyorum kendimi sen de sakın affetme.

kürt ile seks yapmayı seven kürtleri sevmeyen eşcinsel

hande kader

trans olduğu için gencecik iken yakılmış kadındır. bu toplumun nefretının kurbanıdır. nasıl bir nefrettir bu? bir insanı yakabilecek kadar nasıl bir nefrettir bu? hande'yi de bilirsiniz olaylı 2014 yürüyüşünde kendini tomanın önüne atan bir transtı, her zaman trans cinayetlerine tepki gösteren birisiydi. ama ses çıktı mı kimseden, hayır çıkmadı. çünkü özgecan gibi 1"masum" değildi, kadın değil, kız çocuğu değil bir dönmeydi! affetme sakın bizi hande, ben affetmiyorum kendimi sen de sakın affetme.

jin jiyan azadi

kedime adını veren jin kelimesini öğrendiğim slogan. bir de bu sloganı erbanelerle atacaksın, değmesinler keyfine! *

cizredesavaşsuçuişleniyor

devletin kadın bedeni üzerinden iktidarını güçlendirmeye çalıştığı savaş. eşcinsellerin hala "kızlar biz geldik diyen, kadın gerillaları soyup teşhir eden, etek giyen piçler" gibi söylemlerde bulunan bu eril militarist zihniyetin sevdalısı olması ise ayrı bir dert. *

akran zorbalığı

çocukluğumun korkulu rüyasıydı akran zorbalığı. sürekli top, ibne nidaları arasında bir eğitim süreci geçirdim. gerek öğrenciler gerek öğretmenlerim tarafından buna defalarca maruz kaldım. insanda cidden derin izler bırakıyor, önceden sadece üzülürdüm. şuan üniversitede hala bunu yaşıyorum ama sesimi çıkartıyorum zira susarsak ölüyoruz.

abdullah öcalan ı gelin yapan ülkücüler

benim evlenemediğim ülkede hapiste olduğu halde abdullah öcalanın evlenmesi biraz içimi burktu tabi,
buyrun link sgdhfjgkhkjl


dipnot: apoda kırmızı kuşak olmaması gözlerden kaçmadı tabi

siktirin gidin doğuya o zaman

sözdeki erilliği bir kenara bırakıyorum şuan, illa birileri bir boklara karşı direnmeli mi? ulan devletin orda yaptığı zaten katliam asıl bunun olmaması gerek. devletin yediği boklar yüzünden ben neden doğuya gideyim? hayır illa bir yerlere gidilecekse türkler işgal ettiği bölgelerden çekilsin. ya uzun uzun yazmak istiyor insan ama size ırkçılığı vs anlatacağıma kaldırıma çöker bu sevdalar boşuna ley söylerim daha iyi

birinden soğumak için nedenler

bencil olması
kaba olması
menfaatçi olması
kültürsüz olması
işletme türevi bölüm okuması (+mühendislik vs )
homofobik olması
müslüman olması
erkek olması

kapanmadığı için 4 yaşındaki kızını öldüren baba

sözlükteki islami tayfanın seri eksiye alması? yahu cidden argüman falan üretmeyin bu konuda, islam şöyle böyle değil demeyin alın asıl gerçek islam bu işte. islamdan kaçmayın, savunuyorsunuz madem o kadar bir araştırın demi? çok merak ediyorum din üzerine sorgulamamaktan başka ne bok yaptınız? islamın ataerkil topluma kaynak olduğunu bilmez gibi ne konuşuyorsunuz acaba? islamda kadının yeri mi var? e tabi portakal göğüslü huriler falan kadına baya yer verilmiş değil mi? iki kişinin zina yapması durumunda recm edilmesi vs zaten çarpıtılmış kültürel islam demi? yahu bir gidin, alın bunu da eksileyin. islamdan nefret ediyorum ölene kadar da nefret edeceğim. bütün dinler katildir.

israfil

sura üfleyecek melekmiş. kendisinden iyi bir blowjob çıkar diye düşünüyorum (bkz: swh )