kapanmadığı için 4 yaşındaki kızını öldüren baba

ruh sağlığını yitiren babadır. aslında kesinlikle baba olmamalıdır. döverek öldürmüştür. bu babalar yaşamasınlardır.

http://pamelageller.com/2015/10/india-mu...
4 yaşındaki bir kız çocuğunun saçını kapatmamasıyla tahrik olunacağını düşünmek asıl sapkınlıktır, ahlakınız, namusunuz, dininiz, inancınız hepsi batsın. kimse de din güzellemesi yapmasın, islam katil bir din.
bunun islam diniyle ne alakası var? bu tamamiyle kişiden kaynaklanan bir durum. adam nasıl bir cinnet geçirdiyse, kendi canından bir parçayı öldürmüş.

allah akıl fikir versin. giden meleğin ruhu şad olsun.
din düşmanları hadi saldırın size gündoğdu ama şunu bilmek gerekir ki bunu yapan kişi dindar falan değildir fallik fiskasyona takılıp kalmiş 4 yasındakı cocugun bıle ahlak sevıyesıne ulasamayacak kadar kısılıksız oruspu cocugunun onde gidenidir ...
haberin gerçek olduğunun kanıtı var mı?
çünkü geçen aylarda da böyle bir haber yayılmıştı ve daha sonra, haberin fransa'da yayın yapan bizdeki zaytung benzeri bir siteden yayıldığı ortaya çıkmıştı.

yani kardeşlerim, beyninizi çalıştırın, sorgulamayı öğrenin. yoksa daha çok aptal durumuna düşmeye devam edeceksiniz.
sözlükteki islami tayfanın seri eksiye alması? yahu cidden argüman falan üretmeyin bu konuda, islam şöyle böyle değil demeyin alın asıl gerçek islam bu işte. islamdan kaçmayın, savunuyorsunuz madem o kadar bir araştırın demi? çok merak ediyorum din üzerine sorgulamamaktan başka ne bok yaptınız? islamın ataerkil topluma kaynak olduğunu bilmez gibi ne konuşuyorsunuz acaba? islamda kadının yeri mi var? e tabi portakal göğüslü huriler falan kadına baya yer verilmiş değil mi? iki kişinin zina yapması durumunda recm edilmesi vs zaten çarpıtılmış kültürel islam demi? yahu bir gidin, alın bunu da eksileyin. islamdan nefret ediyorum ölene kadar da nefret edeceğim. bütün dinler katildir.
ülkede yürüyülen irtacai davranışların sonucunda yüz bulmuş insanların davranışları.
çocuğuna tecavüz eden babaların olduğu bir yerde böyle bir şeyin kanıtının sorgulanmasının pek de manalı bir yanı yok bana kalırsa.

çünkü bunlara "aman tanrım, oha, nasıl yani" diyemeyecek kadar alışığız.
islam'a ve dine saydırmak için bahane bulan tayfanın yine kıt kafa ve çapsız lafla saldırmasına vesile edilmiş başlık.

müslümanı, hıristiyanı, musevisi, budisti, hindusu da var; dinsizi de var. laf edecekseniz birebir olaya bakın. mal bulmuş mağribi gibi özelde islam'a ve genelde de dinlere saymak için saldırmayın. çapsızlığınız kabak gibi çıkıyor ortaya.

hırsızının da, katilinin de, faşistinin de allah belasını versin. hangi dine inanıyorsa inansın.
sözlükteki yazarlar sanırsam objektif bakamıyor olaya. ben burda islamı kötüleyecek olsam elime hiçbir şey geçmez, böyle bir durumda neden kötüleyeyim? öfkem mi soğur? "kıt kafa ve çapsız laflarla" diye eleştiren yazarcan, keşke benim kadar okuma yapsan dinler hakkında. ben burada makale yazmıyorum he isterseniz size öyle sağlam argümanlar üretirim ki dinler konusunda bu ettiğiniz laflardan utanırsınız. olay islam boyutunda değil ben dini inançlara karşıyım ve bu karşılığımı belirttiğim için kıt kafalı veya faşist oluyorsam ne mutlu kıt kafalığıma. bu ve benzeri olaylarda islamı yermemiz kişinin müslüman olmasından kaynaklı, biz kaldı ki burda şunu savunmuyoruz. dini inancı bulunmayan ateisti agnostiği vs iyidir, diğer dinler kötüdür demiyoruz. tüm dinler kötüdür diyoruz. bir de islamın ataerkil bir din olmadığını nasıl bana kanıtlayabilirsiniz bunu da düşünüyorum kanıtlayamazsınız. ya cidden anlamıyorum bu kadar hassaslık alınganlık neden? objektif bakıyorum ve olaylar gayet açık. islamın hüküm sürdüğü coğrafyalardaki kadına şiddet tecavüz ve çocuk istismarlarına bakılırsa islamın ne derece etkili bir eril silah olduğu bölgede nasıl bir tahakkümü olduğu ortada. ya konuşulacak çok konu var, sırf burada anlatmamın boşa olcağına inandığım için yazmıyorum sonrasında "kıt kafa" oluyoruz. ne diyim, insanları hemen bu şekilde etiketleyen kişilere de pek bir şey anlatasım gelmiyor. kaldırıma çöker bir sigara yakar, bu sevdalar boşuna söylerim *
bu tür başlıkların altındaki girilerde, islamı savunmak zorunda hissetmemek lazım kendimizi.
islam bu değil diye bas bas yırtınmamıza da gerek yok, çünkü, konu veya sorun bu değil!
sorun ve bela, islam adı verilen inancın, neden ve nasıl bu kadar farklı yorumlara ve uygulamalara yol açabildiğidir.
sorun ve bela, bir babanın böyle düşünüp davranmasına yol açabilecek kadar insanlıktan nasıl çıkartılabildiğidir.
bunları konuşmak, tartışmak ve halkı bilgilendirmektir görevimiz...
islâm'ın kendisinden ziyade selefîlik mezhebiyle alâkalıdır.