kapanmadığı için 4 yaşındaki kızını öldüren baba

sözlükteki islami tayfanın seri eksiye alması? yahu cidden argüman falan üretmeyin bu konuda, islam şöyle böyle değil demeyin alın asıl gerçek islam bu işte. islamdan kaçmayın, savunuyorsunuz madem o kadar bir araştırın demi? çok merak ediyorum din üzerine sorgulamamaktan başka ne bok yaptınız? islamın ataerkil topluma kaynak olduğunu bilmez gibi ne konuşuyorsunuz acaba? islamda kadının yeri mi var? e tabi portakal göğüslü huriler falan kadına baya yer verilmiş değil mi? iki kişinin zina yapması durumunda recm edilmesi vs zaten çarpıtılmış kültürel islam demi? yahu bir gidin, alın bunu da eksileyin. islamdan nefret ediyorum ölene kadar da nefret edeceğim. bütün dinler katildir.
4 yaşındaki bir kız çocuğunun saçını kapatmamasıyla tahrik olunacağını düşünmek asıl sapkınlıktır, ahlakınız, namusunuz, dininiz, inancınız hepsi batsın. kimse de din güzellemesi yapmasın, islam katil bir din.
bu tür başlıkların altındaki girilerde, islamı savunmak zorunda hissetmemek lazım kendimizi.
islam bu değil diye bas bas yırtınmamıza da gerek yok, çünkü, konu veya sorun bu değil!
sorun ve bela, islam adı verilen inancın, neden ve nasıl bu kadar farklı yorumlara ve uygulamalara yol açabildiğidir.
sorun ve bela, bir babanın böyle düşünüp davranmasına yol açabilecek kadar insanlıktan nasıl çıkartılabildiğidir.
bunları konuşmak, tartışmak ve halkı bilgilendirmektir görevimiz...
bunun islam diniyle ne alakası var? bu tamamiyle kişiden kaynaklanan bir durum. adam nasıl bir cinnet geçirdiyse, kendi canından bir parçayı öldürmüş.

allah akıl fikir versin. giden meleğin ruhu şad olsun.