ekrem imamoğlu binali yıldırım karşılaşması

kazananı olan seçimin tekrarı iktidara dejavu etkisi yaratacaktır. yenilen pehlivan'ın güreş'e doyma potansiyelinin hesaplamasını sayısalcı yazarlara bırakıp 23 haziranı umutla bekliyorum. xalo sandıktan bildirdi.
her ikisinin de umurunda değiliz. kim kazanırsa kazansın kaybeden biziz.
ötekiler tarafından bile oldukça büyük bir heyecanla beklenmesini anlamlandıramadigim versus. her iki tarafin da legal ve meşru yollar ile seçmen toplamaya çalışması ve topluma sempatik gozunmek adına kullandıkları reklam kampanyaları lgbti+ hattında herhangi bir değişikliğin olmayacağının bir teminatı diye düşünüyorum. neyse efendim bu danışıklı dovuslerde kendilerine başarılar. yiyin birbirinizi.
çok da gergin geçmediğini düşünüyorum lakin binali yıldırım'ın "ben teknoloji'den anlarım" sözü pek güldürdü. yahu o mouse tutuş ile bunu nasıl başarıyor şaşırtıcı.
ek olarak bulut sistemi ile ilgili açıklamaları da kadayıfın şerbeti gibi oluyor.
binali yıldırım'ın, abdülhamit zamanından kalma yemyeşil istanbul haritası ile çıkıp istanbul'u böyle yeşil hale getireceğiz dediği ve 400 km'lik istanbul-izmir mesafesini 2 saat 10 dakikaya indireceklerini iddia ettiği karşılaşma. içip çıkmış ellaam..
-sn binali bey kürt seçmenler size neden oy versin?
- kürtler bizim kardeşimiz. izmir de ııı yol yaptık kem küm ..... sürem bitmedi mi?
seçmen için bir şey değişmediği kanaatindeyim
hiç beklendiği gibi olamayan karşılaşma. binali sürekli ekrem'in sözünü kesti, yalancı falan dedi. ismail pek müdahale etmedi. aslında en başta kurallar güzelce anlatılmıştı, anlaması zayıf sanırım binali'nin. ayrıca fox tv bence ortada durmaya çalışıyor, ne kadar muhalif gibi görünseler de olur da binali kazanırsa karşımıza almamış olalım hesabı. genel seçimler döneminde çünkü ciddi gol yediler, akp karşıtı söylemleri gecenin sonunda tamamen hükümeti destekler şekle evrildi. ekmek parası işte bir şekilde ya güçlünün yanında olmak gerekiyor, ya da ortada olmak. yoksa omurgalı olmak ne mümkün.