pessoa

Durum: 101 - 0 - 0 - 0 - 24.08.2020 01:10

Puan: 1446 - Sözlük Kezbanı

8 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 6

ayı sözlük itiraf

outbüro

bende de aynı hatayı verdi login dene direkt sessiona almıştı benimkinde büyük ihtimal o script hatalı

outbüro

lgbti kommuniti cnm. linkedindeki grupta 45bin kisi var.
iş, kariyer her alanda yardımcı olabilmek icin acılmıs. koşun koşun.

https://outburo.com/

joker

brezilya ordusunun sitesi hacklendi

ghost squad hackers adlı hacker grubu tarafından amazon ormanlarına karşı yaşananlardan dolayı mesaj var. hala site duruyo aynı sekilde. süper kahramanlar iş basında.

"you let the amazon rainforest burn for profit. you sacrifice the future of next generations for immediate profit. power, wealth, multinationals and the banking cartel go before humans and the environment."

#boycottbrazil

"now all your data belong to us."

hackleyen kisi: https://twitter.com/M1r0x__/status/11683...

http://portal.eceme.eb.mil.br/

ayı sözlük yazarlarının en tuhaf takıntıları

kapıları dirsekle açmak ve ellerimi yıkıyorum sonsuzluga giden bir el yıkayıs

(bulasıkları yıkadıktan sonra ellerini yıkamak)

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

online satranç arkadaşı

beni 3 dakikada mat ettiğini hatırlayalım.

online satranç arkadaşı

yok mu arttıran? bu gidisle sözlüğü lichess satranc sitesine tasıyacagım hadi bakalım

kaggle

veri bilimcilerin evi. veri bilimcilik ise 21. yüzyılın en çekici mesleği olarak anılıyor. hşşş.
https://www.kaggle.com
veri setleri, kurslar, şirketlerin para ödüllü yarışmaları... bilgisiz birinin girip gezebilmesine imkan yok. o yüzden steril bir ortam.

şuradan da para ödüllerine bakıp ağlıyoruz.
https://www.kaggle.com/competitions

yapay zeka

bir sürü alt dalı olan genel bir şemsiye. otonom arabalar, öneri sistemleri(netflix), bilgisayarlı görü, doğal dil işleme(google translate), kendi kendine hikayeler yazabilen sistemler, ses işleme sistemleri(siri,cortana, alexa), navigasyon, robotik(boston dynamics) vs.

rusya robot ordusunu kurmaya başlamıştı hatta. insan kaynakları da yakında robotlar tarafından yönetilecek. ben eve bi tane temizlik için istiyorum

e-kitap

kitap kokusu.. dokunma fetişizmini bi yere bırakırsa en mantıklı olandır. çünkü ülkemizde her şeyin vergisi almış başını gidiyor. 50 liraya 2-3 güzel kitap alabilirsiniz. hadi ikinci el alayım dedin 10 tane anca. ama internette ücretsiz bir sürü dilde kitap var. hem çevreci bi yaklaşım.

kitap okuyan enstrüman çalan yabancı dil bilen kariyerli gay

kitap okuyan enstruman calan intermediate seviye ingilizce bilen(lol) trans erkek...

kariyersizliği de ekleyelim.

tamam bu başlıktan gidiyorum

kendinizle çıkar mıydınız

kendimle cıkmazdım cünkü imkanlarım yetersiz. param yok ben benle nasıl dısarı cıkacagım ya hesabı kendime kitlemem gerekir hoş değil. prensip olarak zaten karsıyım böyle bir seye.

online satranç arkadaşı

beraber "online" olarak satranç oynayabileceğim birini arıyorum. lol oynuyosa da olur. oyun arkadaşım yok.

queer gang

lgbtiq bireyler için sanat, felsefe, bilim, iş arayışı gibi birçok konuda konuşup yardımlaşabileceğimiz ve bilgilenebileceğimiz telegram grubuna bekliyoruz. güvenlik açısından anonim isimle gelirseniz iyi olur. yeni açıldık.

https://t.me/queergangtr

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayı sözlük yazarlarının hayallerindeki meslekler

ayı sözlük yazarlarının benzetildiği ünlüler

lp'ye benzeten olmuştu. biri de elijah wooda benzetmişti yandan.

david o'dowda

filmlere dizilere şarkı yapan bir abimiz. dark dizisinin ikinci sezonunda geçen bu efsane şarkıya vu rul dum.
https://open.spotify.com/track/6wL2rgm1G...
  • /
  • 6

ayı sözlük itiraf

düşünecek vakit bulduğum günlerde de, hep olduğu gibi bolca sigara içiyorum. içtiğim her sigaranın bana verdiği zararı düşünmeye ayrılacak kadar bir düşünce payını da yazmaya ayırabilirim. kimi anlarda hissedilebileceği varsayılacak olanların yokluğu, soğuk gecelerin temiz kokulu sabahları öten kuşlarla birlikte soluduğumuz havaya katmakla da olsa paylaştığımız yokluğu beni yazmaya itebilir. sıcaklığa daha yakın akşamlarda tek başıma, odamda olsun, balkon ya da terasta olsun yürüyebildiğim —çemberler, dönüşlü yollar çizecek şekilde— dolanabildiğim, dolaşabildiğim yerlerde olsun, yalnız olduğumu gerçekten hissedebildiğimde neyi arıyor olduğumu anımsamaya çalışırım. neyi istediğimi, ne demeye çalıştığım belli ediyor olacaktır.
eski arkadaşlarım hatırıma geldiği zaman onların yalancılıkları kadar bana verdikleri değeri de görür gibi olmaya çalışıyorum. olduğum gibi kalmadığımı görünce hatırlanmadıklarını değil de, önemsenmediklerini yine anlamak için

bana verilen bu öfke çok değişti, bir sürü aşamadan geçti. aynı kalanları unutmayı seçtim. kimsenin aynı kalmaya değer görülemeyeceğini her geçen gün ile daha da iyi anladığım söylenebilir. meyve suyu ile çeşitli gazlı içecekleri karıştırarak yaptığım turuncu sıvıdan içiyorum.
beni önemseyen kimseler arasından yaşam biçimime saygı duymayanları, kendi üstün yönlerini yüksek sesle söyleyebiliyor olmanın gerçek özgürlük olduğu kanısına varmış olsalar bile diyeceklerimi kimsenin duymadığı bir yere gitmeye gerek duymadığım söylenemez. bağırmadan da yaşanabileceğini kendime kanıtlamak için öncelikle yapılması gerekenleri yapmak içimden gelmediğinde sırtımı arkaya yaslayıp kafamı kaldırarak odamın duvarına asılı olan saate bakıyorum. aynı yerde duruyor.

kimin neyi ne şekilde yaşayabileceğinin ölçüsünü ben tutmuyorum, en azından bu yaşadığım yerde. yatağımın üzeri biraz dağınık. bir ayna almak istiyorum. uzun uzun bakıp hiçbir şey dememek için yeterli gördüğüm tek şey ayna şimdilik. bakmayı sevdiğim şeyler arasında şarj aletimin kablosu da var. esinti, odamın sessizliği içinde varlığını sürdürüyor. sokaklar karardı, boşaldı, uzak, boğumlu bir gecenin altında kaldı. yanık tütün dumanı perdelerimden süzülüp akıyor dışarı.
renkleri düşünüyorum, düşlüyorum. hepsi birbirinin aynı değil; öyle olduğu söylenemez diyenlerden değildim önceden.
solgun bir umutla yazmak için dişlerimi dilimle sıvazlıyorum. pençelerim karanlık.
iri gülüşlerle yanından geçip gittiğimi duymamış olanlarla birlikte, sisli bir sabah ışığı bekliyoruz. iki elim de boş; uzanıp kırdığım bir çalının dalını hatırladığım yere gitmeden. gölgelerin seçilemez olduğunu kim söylerse söylesin, onların giysileri ne kadar kirlenmişse kirlensin, beklemek bitmiyor.
durduğum yerde, tam da ucunda durduğum yerde sivrilen bir sıcaklık var. sıcağında bulunduğum sivrilik ile ucunda vardığım bakış aynı olmamalı. hamburger paketinden çıkan iki kağıt tuz görüyorum. sesleri ıslak gibi. gidecekleri yer, benim gitmelerini istediğim yerdir.

Toplam entry sayısı: 101

trans erkek

bazen düşünüyorum heteroseksüel bir kadınla mı, biseksüel bir kadınla mı yoksa trans kadınla mı beraber olunmalı diye. çünkü heteroseksüel kadının trans erkek adına çoğunlukla bir bilgisi olmuyor. boş boş bakıyorsun suratına. bedenin kadın, hareketlerin maskülen, kimliğin trans erkek.

geçenlerde bir kadınla buluştum. konuşurken(buluşmadan önce yazışırken) benim ne olduğumun onun için bir önemi olmadığını yani insanları insan olarak görüp sevdiğini söylemişti.

buluştuğumuzda sık sık "kız" sözcüğü kulaklarıma çarptı. o an üzülsem belki ağlamaya başlardım ama duymamazlıktan geldim ilkinde. sana istemediğin bir şekilde hitap edilmesi o kadar iğrenç ki. sonra zaten yanlış insan olduğunu anlayıp saldım.

hayatımın daha önceki evrelerinde saçlarım kısayken ve daha erkeksi bir görünüme sahipken hayatıma dahil olan kadınlarla başta her şey iyiyken bir yerden sonra anlıyorsun yetmediğini. biri çıkıp çocuk istiyorum ben anne olacagım diyip senden ayrılıyor. bir diğeri erkeklerle olduğu gibi değil diyip ayrılıyor. halbuki sen elinden gelebi yapıyorsun yetmek için. tüm çaban karşındaki insanı mutlu etmek üzerine kuruluyken herkes gitmeye çalışıyor. diyorsun ki sevgim her şeyi kurtarabilir, şefkatim her şeye yetebilir. o kadınların daha önceki kötü deneyimlerini(şiddet, küfür, taciz) dinledikten sonra o günlerinin travmasini unutsun atlatsın diye ekstra çaba gösterirken gidiyorlar. neden? çünkü bir çükün yok. neden? çünkü sen çocuk yapamazsın. olmaz yani. seni sen olarak görüp sevemiyorlar. sonra boş boş duvara bakıyorsun. dallara, ağaçlara bakıyorsun bir ağaç olmayı yeğliyorsun ki bu zaten daha faydalı olurdu.

adolf hitler yazar olsa açacağı başlıklar

ayı sözlük intihar tayfa

(bkz:ayi sozluk hayat yalakası tayfa)

biz de hayatı sevenlerden rahatsızız. hayatı bu kadar sevmek ciddi bir hastalıktır. anlamsızlıkları göremeyecek kadar kör olmak... göz doktoru olarak camus, cioran,kierkegaard,sartre öneriyorum

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği kitaplar

ayı sözlük yazarlarının en tuhaf takıntıları

kapıları dirsekle açmak ve ellerimi yıkıyorum sonsuzluga giden bir el yıkayıs

(bulasıkları yıkadıktan sonra ellerini yıkamak)

trans erkek

bazen düşünüyorum heteroseksüel bir kadınla mı, biseksüel bir kadınla mı yoksa trans kadınla mı beraber olunmalı diye. çünkü heteroseksüel kadının trans erkek adına çoğunlukla bir bilgisi olmuyor. boş boş bakıyorsun suratına. bedenin kadın, hareketlerin maskülen, kimliğin trans erkek.

geçenlerde bir kadınla buluştum. konuşurken(buluşmadan önce yazışırken) benim ne olduğumun onun için bir önemi olmadığını yani insanları insan olarak görüp sevdiğini söylemişti.

buluştuğumuzda sık sık "kız" sözcüğü kulaklarıma çarptı. o an üzülsem belki ağlamaya başlardım ama duymamazlıktan geldim ilkinde. sana istemediğin bir şekilde hitap edilmesi o kadar iğrenç ki. sonra zaten yanlış insan olduğunu anlayıp saldım.

hayatımın daha önceki evrelerinde saçlarım kısayken ve daha erkeksi bir görünüme sahipken hayatıma dahil olan kadınlarla başta her şey iyiyken bir yerden sonra anlıyorsun yetmediğini. biri çıkıp çocuk istiyorum ben anne olacagım diyip senden ayrılıyor. bir diğeri erkeklerle olduğu gibi değil diyip ayrılıyor. halbuki sen elinden gelebi yapıyorsun yetmek için. tüm çaban karşındaki insanı mutlu etmek üzerine kuruluyken herkes gitmeye çalışıyor. diyorsun ki sevgim her şeyi kurtarabilir, şefkatim her şeye yetebilir. o kadınların daha önceki kötü deneyimlerini(şiddet, küfür, taciz) dinledikten sonra o günlerinin travmasini unutsun atlatsın diye ekstra çaba gösterirken gidiyorlar. neden? çünkü bir çükün yok. neden? çünkü sen çocuk yapamazsın. olmaz yani. seni sen olarak görüp sevemiyorlar. sonra boş boş duvara bakıyorsun. dallara, ağaçlara bakıyorsun bir ağaç olmayı yeğliyorsun ki bu zaten daha faydalı olurdu.

2017 başkanlık referandumunda tercihin ne olacak

tüm mamaların tek bir kedide toplanmaması için hayır.

ayı sözlük itiraf

dünyayı hedonizm,narsisizm,egoizm yönetiyor ve ben bunu kabullenemiyorum. herkesin herkesi eşitçe sevebilmesini, bununla böbürlenmemesini bekliyorum ama gördüklerim böyle olmuyor. dünyayı ve insanların bu yaşam tarzını kabul le ne mi yorum

ayı sözlük intihar tayfa

(bkz:ayi sozluk hayat yalakası tayfa)

biz de hayatı sevenlerden rahatsızız. hayatı bu kadar sevmek ciddi bir hastalıktır. anlamsızlıkları göremeyecek kadar kör olmak... göz doktoru olarak camus, cioran,kierkegaard,sartre öneriyorum

evrim doğruysa bugün neden maymunlar insan olmuyor

evrimin başını okusanız bu sefer de evrim doğruysa primatlar neden insan olmuyor diyeceksiniz. okumadığınız, araştırmadığınız konuda soru sormak niye? evrimi anlasan zaten bu soruyu sorduğun için kendinden utanırsın.

kitap okuyan enstrüman çalan yabancı dil bilen kariyerli gay

kitap okuyan enstruman calan intermediate seviye ingilizce bilen(lol) trans erkek...

kariyersizliği de ekleyelim.

tamam bu başlıktan gidiyorum