trans erkek

pembe hayat lgbtt dayanisma derneginden cikan kadindan erkege transeksuellerin deneyimlerini , yasadiklari haksizlik ve hukuksuzlukleri anlatan aras gungorun katkilariyla hazirlanan kitap.
en büyük örneği buck angel olsa gerek. doğuştan kadın olup sonradan erkek olmuştur ama bir farkla cinsel organı hala vajinadır. görsel olarak baya baya bir erkektir.


http://buckangel.com/blog/
hikayeci diye bir facebook sayfasında bir trans erkek güzel paylaşımlarda bulunuyor. ilgisini çekenler için sayfa linkini paylaşalım.


https://www.facebook.com/hikayeci.livejournal?fref=ts
hareketin şeffaf çocuklarıdırlar *.

http://transsicko.blogspot.com
http://upgradingsouls.blogspot.com
http://vol-trans.blogspot.com
http://gayyor.blogspot.com
bugün bir buluşmaları var;

https://www.facebook.com/events/698647043489856/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular
ülkemizde erkek dominasyonu olduğu için kendilerini göstermekte trans kadınlara nazaran çok daha az sorun yaşayan trans bireyler. görünürlükleri konusunda bu ülkede rüzgar erkoçlar gerçekten çok faydalı olmuştur. bazen f2m şeklinde de kısaltma ile tanımlanıyor.
başarılı bir şekilde geçiş yapanlarına bayılıyorum. hele amlarını görünce deliriyorum. normalde twink bile sevmem ama bunların baby face, atletik ve amlı görüntüleri... nasıl azdırdıklarını anlatamam. tabii benim bahsettiklerimi türkiye'de bulmak çok zor. bizdekiler genelde gay barlarda feminen gay döven sulukuleli butch lezbiyenler gibi ahahaha
bazen düşünüyorum heteroseksüel bir kadınla mı, biseksüel bir kadınla mı yoksa trans kadınla mı beraber olunmalı diye. çünkü heteroseksüel kadının trans erkek adına çoğunlukla bir bilgisi olmuyor. boş boş bakıyorsun suratına. bedenin kadın, hareketlerin maskülen, kimliğin trans erkek.

geçenlerde bir kadınla buluştum. konuşurken(buluşmadan önce yazışırken) benim ne olduğumun onun için bir önemi olmadığını yani insanları insan olarak görüp sevdiğini söylemişti.

buluştuğumuzda sık sık "kız" sözcüğü kulaklarıma çarptı. o an üzülsem belki ağlamaya başlardım ama duymamazlıktan geldim ilkinde. sana istemediğin bir şekilde hitap edilmesi o kadar iğrenç ki. sonra zaten yanlış insan olduğunu anlayıp saldım.

hayatımın daha önceki evrelerinde saçlarım kısayken ve daha erkeksi bir görünüme sahipken hayatıma dahil olan kadınlarla başta her şey iyiyken bir yerden sonra anlıyorsun yetmediğini. biri çıkıp çocuk istiyorum ben anne olacagım diyip senden ayrılıyor. bir diğeri erkeklerle olduğu gibi değil diyip ayrılıyor. halbuki sen elinden gelebi yapıyorsun yetmek için. tüm çaban karşındaki insanı mutlu etmek üzerine kuruluyken herkes gitmeye çalışıyor. diyorsun ki sevgim her şeyi kurtarabilir, şefkatim her şeye yetebilir. o kadınların daha önceki kötü deneyimlerini(şiddet, küfür, taciz) dinledikten sonra o günlerinin travmasini unutsun atlatsın diye ekstra çaba gösterirken gidiyorlar. neden? çünkü bir çükün yok. neden? çünkü sen çocuk yapamazsın. olmaz yani. seni sen olarak görüp sevemiyorlar. sonra boş boş duvara bakıyorsun. dallara, ağaçlara bakıyorsun bir ağaç olmayı yeğliyorsun ki bu zaten daha faydalı olurdu.
"trans erkek; özel güvenlik görevlisi deniz ile röportaj"

https://lgbti.org/trans-erkek-ozel-guven...
dünyanın en yakışıklı trans adamıyla komşuydum ama ne yazık ki nişanlıydı. bir defa üçlü yaptık nişanlısıyla. daha çok biz seviştik nişanlı izledi. aklımdan çıkmayandır ah gabriel bekar olsan şimdiye çoktan kapmıştım seni.