trans erkek

pembe hayat lgbtt dayanisma derneginden cikan kadindan erkege transeksuellerin deneyimlerini , yasadiklari haksizlik ve hukuksuzlukleri anlatan aras gungorun katkilariyla hazirlanan kitap.
en büyük örneği buck angel olsa gerek. doğuştan kadın olup sonradan erkek olmuştur ama bir farkla cinsel organı hala vajinadır. görsel olarak baya baya bir erkektir.


http://buckangel.com/blog/
hikayeci diye bir facebook sayfasında bir trans erkek güzel paylaşımlarda bulunuyor. ilgisini çekenler için sayfa linkini paylaşalım.


https://www.facebook.com/hikayeci.livejournal?fref=ts
hareketin şeffaf çocuklarıdırlar *.

http://transsicko.blogspot.com
http://upgradingsouls.blogspot.com
http://vol-trans.blogspot.com
http://gayyor.blogspot.com
bugün bir buluşmaları var;

https://www.facebook.com/events/698647043489856/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular
ülkemizde erkek dominasyonu olduğu için kendilerini göstermekte trans kadınlara nazaran çok daha az sorun yaşayan trans bireyler. görünürlükleri konusunda bu ülkede rüzgar erkoçlar gerçekten çok faydalı olmuştur. bazen f2m şeklinde de kısaltma ile tanımlanıyor.
başarılı bir şekilde geçiş yapanlarına bayılıyorum. hele amlarını görünce deliriyorum. normalde twink bile sevmem ama bunların baby face, atletik ve amlı görüntüleri... nasıl azdırdıklarını anlatamam. tabii benim bahsettiklerimi türkiye'de bulmak çok zor. bizdekiler genelde gay barlarda feminen gay döven sulukuleli butch lezbiyenler gibi ahahaha