meral akşener

mhp'nin kalıp kadrosunda her dönem yer alan ancak önümüzdeki seçimde kadro dışı kalan eski milletvekili ve eski bakan.

aday gösterilmediği için son derece kızgın olduğu iddia edilen akşener'den yalanlama tweetleri geldi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyas...
meclis başkanlığına vekalet ettiği dönemlerde verdiği ayarlarla çoğu erkek politikacıdan daha taşaklısı olduğunu gösteren politikacı.
meclis başkanlığına vekalet ettiği dönemlerde verdiği ayarlarla çoğu erkek politikacıdan daha taşaklısı olduğunu gösteren politikacı.
tansu çiller döneminde, dyp çatısı altında siyaset yapmış kadın milletvekili.
mhp'nin kongre sonrası genel başkanı olması en muhtemel siyasetçi ülkücü ablamız. lgbti bireylere olan bakış açısıyla ilgili hiç bir fikrim yok. yargıtay kongreyi onaylamadan önce akp'nin kendisine bakanlık teklif ettiğini açıklamış. akp bu kadından oldukça çekiniyor.

ayrıca "erdoğan gezi’ye gidip 'ne istiyorsunuz çocuklar?’ deseydi bu iş bitmişti" şeklinde bir açıklaması daha var.

kendisini fetöcü olmakla itham eden cüneyt toraman'a ayar veren kadın. "fetöcü olduğumu ispatlamazsa şerefsiz ve alçaktır. siz nasıl hukukçusunuz? diplomayı kimden aldınız siz? sizden korkan sizin gibi olsun! yazık be!" demiştir cüneyt için. cüneyt bir kızardı, bir morardı. anlamadım ben de, ne diyeyim helal olsun. kendisi hakkında çok iyi şeyler düşünüyorum.
demokratik ve faşizm karşıtı ülkem ve ülke yöneticilerimizden yine bir yasak daha gelmiş. hayır diyen selin sayek böke'nin boğaziçi üniversitesindeki konuşması rektör tarafından iptal edilişinin hemen ardından, hayır kampanyası yürüten meral akşener de niğde'de valiliğin yasağına takıldı. toplantısı iptal edildi. valla sii anlamak zor, günlerdir avrupa'da yaşadığınız ve düzenlediğiniz olayları anayasada yasak olmasına rağmen illa yapmak isteyip mağduru oynuyorsunuz. kendi ülkenize gelince yasakların bini bir para.
toplantı ve mitingleri iptal edilmeye devam edilen, çomarlar tarafından sürekli protesto edilen kadın. izmir'deki mitingine katılım çok yüksek olmuş.

https://twitter.com/lutfuturkkan/status/845988373189853184
mhp'den ayrılan diğer muhaliflerle beraber yeni parti kurma hazırlığında olan kadın. bu girişimi şuanki hükümeti ve hükümet yalakası mhp'yi çok rahatsız ediyor. bakalım sonrasında neler olacak.
cumhurbaşkanı adayı olacağı haberlere yansımış. rte'nin oylarını böleceği kesin ama yine de kazanacağını sanmıyorum.
yükselişe geçmesi nedeniyle hakkında tonla uydurma iddia ortaya atılan siyasetçi. akla ve mantığa sığmayan bu iddiaların mhp ve evdeki %50 tarafından kabul görmesi ironik tabi.
ya tam bir şeyler değişecek diyoruz, dilindeki erkek tavrını bi bitiremedi. dilini değiştirip türkiye siyasetine yeni bir tarz getireceğine inanıyordum ama dün söyledikleri bu umudumu tamamen kırdı.
foça’da tecavüze uğrayan içi-dışı paramparça olan ve geçirdiği travmanın yarattığı felç yüzünden tuvaletini tutamayan (idrar yolları parçalandığı, anüs ve kuyruk felç olduğu için) cedric’i sahiplenen hayvansever ablamız.

ablam iyi parti genel başkanlığından istifa etmiş sanırım.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/son...
seçim kurultayında tekrar parti başkanlığına aday olmayacağını söylemiş olsa da, parti delegelerinin kendisini tek aday göstereceği yönünde söylentiler mevcut. iyi partiyi de iç ettiler, neyse.