recep tayyip erdoğan

  • /
  • 15
baktım kimsenin bu konularda bişey yazdığı yok,bu kadar mı sindirildik...

bu adam türkiye tarihinin en azılı suçlularındandır.
tarihimizde hiç bir başbakan varmıdır,vatandaşının anasına dil uzatsın
yada türk milletinin kanıyla kazandıklarını,kendi babasının malı gibi kullansın
10 yıldır türkiye başbakanı. akp lideri. çeşit bir insan modeli. sevenleri de çok bir o kadar.

biz kısaca ona "rte" diyoruz.

(bkz: rte)
kıyamam sana asabi kelebeğim,sen gönlümüzün 1. sin,aşkitom...
http://haber.mynet.com/basbakan-erdogan-...
burada kimsenin hesap soracağı yok gibi, o yüzden, cehennem varsa eğer yaptıklarının hesabını anca orada verecek olan kişi.
din sömürücüsü. afyon satıcısı.
siyaseti daha kıvrak bir dille yapması beklenirken, sokak diliyle en argo kıvamda sunan başbakan. bu anlamda bakılırsa siyasi zekasının yetersiz olduğu aşikar.
bu aralar kolon kanseri olduğu yönünde söylentiler dolaşmakta.
kanser konusunda türkiyedeki 2 kişiden birinin ahı tutmuş olabilir mi diye düşünmüyor değilim. neyse ne olursa kim olursa olsun allah şifa versin efendim. turgut özal zamanında yaşanan siyasi gelişmelerin aynısını yaşatan türkiyenin lideridir. * bakalım rahmetli turgut özal bir koyup beş alacağız diyerek bir çok işe kalkışmıştı. malesef bu da onun sonu, ülkenin sıkıntısı olmuştu. şimdi ise bir koyup kaç götürüleceği konusunda aynı endişeleri bana yaşatan liderdir. din ile ilgili siyaset yapan fakat insanları birbirine düşürmek, devletini itibarsızlaştırmak konusunda beyanatlarıyla ülkede yeteri kadar kafa karışıklığı yaratmış bir liderdir. sevsek de sevmesek de iktidarı sırasında belli başlı ekonomik gelişmeler söz konusudur. ama uzun vadeli olup olmayacağı ancak zamanla ortaya çıkacaktır. milleti birbirine düşüren açıklamalar yaparken dinine aykırı düştüğünün ve milletine şikayet ettiği ülke geçmişinin kendi yaptıklarına ne kadar çok benzediğinin farkında olmayan kişidir.

(bkz: allah zihin açıklığı versin)
(bkz: allah akıl fikir versin)
(bkz: keskin sirke küpüne zarar)
yediği paraların midesine oturması sonucu sindirim sorunları yaşayıp ameliyat olmuş yönetici. (bkz: o kadar hızlı yeme dedim evladım) not: ne yazık ki, ondaki mide o paraları öğütmüş bi güzel, hala aramızda.
sam amca
ın adnan menderes, demirel, özal, yine demirel, çiller vs taifesinden sonra türkiye ye atadığı yeni vali.
şimdiye kadar ki valiler içinde ılımlı islama doğru en hızlı ilerlemeyi katetmiş kişi.
türkiye a.ş nin ceo su.
fransa ya bir daha gitmeyecek olan insan.
artık sağlığı ile ilgili ciddi bir açıklama yapması gerekli şahıstır.*
yazdığı kitapta sara hastası olduğunu ve bunu belgeleyebileceğini söyleyen ergun poyraz ın içeri atıldığını, yıllar önce fenalaşıp hastaneye kaldırıldığında teşhisini koyup tedavisine başlayan doktorun esrarengiz biçimde öldüğünü, asla ama asla bir devlet ya da üniversite hastanesine gitmediğini
* ve her hastalandığında akp içinde bazı isimlerin ön plana çıkma girişimlerini bir araya getirdiğimizde, olayın basit bir sindirim sistemi sorunundan öte olduğunu düşünmek mümkündür.
daha kötüsü için;

(bkz: emine erdoğan)
(bkz: bülent arınç)

bu entrylerden sonra korkarak;

(bkz: ayı sözlüğün kapatılması) *
bir daha ki seçimlerde bizimladeğılsın.
her izlediğimde içten içe bu adam kesin adolf hitler taklitçisi dediğim siyasi lider, vücut dili, halka hitab sanatı konusunda ve iktidarını ayakta tutmak içn izlediği siyasi kıvraklıklar acısından kişisel düşüncem kesinlilkte hitler yolunda ilerliyor.
yapılan bir ankette, rte eğer chp lideri olursa, oy verir misiniz sorusuna evet diyenler yüzde 45 imiş.. *
  • /
  • 15