recep tayyip erdoğan

  • /
  • 6
"senin arkandan milli yas ilan edilmeyecek tayyip.bir anıtkabirin olmayacak.öldüğünde yaşamının anlamsız kalacağı kadar değerli bir yaverin olmayacak.kimse senin ölüm tarihini hatırlamayacak.senin için milyonlar ayaklanmayacak.askerler üzüntüden bayılmayacak.yabancı dillerde tayyip gibi olmak diye "şerefli olmayı" anlamlandıran deyimler olmayacak.ölümünden onlarca yıl sonra ölümünü okuyan gençler senin için gözyaşı dökmeyecek.sen sadece öleceksin..arkanda sadece nefret birakarak, hatirlanmamak üzere..atam izindeyiz !
bir daha ki seçimlerde bizimladeğılsın.
"kürt de olsa o benim kardeşimdir, o da insandır" cb erdoğan'ın bir toplantı esnasında sarfettiği cümle. gafı mı desem, talihsiz açıklaması mı, yoksa söylemeye dilimin varmadığı iç dünyasından çıkan söylemleri mi. gerçi sıkılmıştık "benim de kürt arkadaşlarım var" klişesinden "kürt de olsa insandır" daha yaratıcı, samimi, sıcacık.
http://www.diken.com.tr/erdogan-kurt-de-...
vatan haini ilan edilmeden ölmesini istemediğim caanım ülkemin başbakanı, baş düşmanı.
burada kimsenin hesap soracağı yok gibi, o yüzden, cehennem varsa eğer yaptıklarının hesabını anca orada verecek olan kişi.
milli irade diyor ya wallahi doğru söylüyor. onu seven insanların gözünde aşk çıkıyor... geçen gün bitanesi, savaş olsa kılıç alır arkasından giderim dedi. peki neden?
-çünkü toplumumuzdaki güce tapma sevdasından.
-ezilenin gün gelip ezmesi, yani intikam duygusunu doyurmasından.
-chp'nin hışmına uğramış muhafazakar kesimin acılarını nesilden nesile aktarması ve chp nin tek ve dişli rakibi olması.
-halkdan birisi gibi görünmesi. iftarlara fakir evlerine gitmesi, ayakkabısını çıkarması, elitizmin düşmanı olarak görülmesi.
-toplumu her zaman nefretle, kinle proveke ederek canlı tutması.
-milletin sevdiği atarlanan ağır abi tipini tam karşılaması.
-suçlu olsa bile toplumun genlerinde kodlu olan üste çıkma çirkefliğininin aynısını yapması.
-sünni-müslüman-türk kalıbını ölümüne savunması.
-her daim üstün olanı kötülemesi. (üç dil biliyor diye adam yuhalatmışlığı var!)
-dedikoducu olması ve siyasi rakiplerinin yatak maceralarını diline dolaması.
-farklılığın az biraz çıkıntılığın affedilmediği toplumda afedersiniz ermeni, marjinaller gibi laflarla bunu desteklemesi.
-gücü eline geçirince her şeye ve herkese hükmetme isteği.
-akraba, hemşeri, köylü gibi sikindirik sıfatlara bayılan milletimizin yaptığ gibi tüm yüksek yerlere akraba ve tanıdıklarını getirmesi.

bunun gibi bir çok sebepden dolayı milletin ta kendisidir beyefendi!
ülke sınırları içerisinden milyonlarca rte yaşamaktadır şu anda.
sen, ben, o , komşumuz hatta anamız babamızdır rte.
adam bu milletin dna kodlarına sinmiş pisliği öyle bir fizibilite edip kavradı ki ölene kadar orada oturacak.
sonra bu millet yeni bir rte daha çıkaracak çünkü bu milletin mayası bozuk.
lgbt'ye karşı bugün bir kez daha nefret söyleminde bulunmuş türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı!

ülkende insanlar işsiz, parasız, borç içinde, krizle pandemiyle uğraşıyor, senin tek derdin milleti birbirine kırdırıp oy toplamak!

yazıklar olsun!

tüm hükümetler değişti, kazık mı çakacaksın ülkeye? daha ne istiyorsun halktan? 20 senede komşuyu komşuya düşman ettin, yetmedi mi gerçekten?

gerçekten yazıklar olsun!

tek kuruş vergim giriyorsa bir akepelinin boğazından haram zıkkım olsun!

o ak lgbt denen utanmazlar yok mu onlara da söyleyecek çok lafım var!
her sene '' sandıkta görüşürüz.'' diyenlerin seçim günü geldiğinde yapacakları görüşmeyi unuttuğu kişidir.*
din sömürücüsü. afyon satıcısı.
her geçen gün daha da çirkinleşen, kini, öfkesi, sevgisizligi suratına vuran şahıs. bugün (24.05.2019) kendisine 'iki üniversite bitirdim, işsizim, mağdurum' diyen kadına yine kendine yakışan bir şekilde yanıt vermiştir.
https://t24.com.tr/haber/erdogan-dan-iki...
yıl olmuş 2012, bir metro yaptı diye göklere çıkartılan adamdır. *
kanser konusunda türkiyedeki 2 kişiden birinin ahı tutmuş olabilir mi diye düşünmüyor değilim. neyse ne olursa kim olursa olsun allah şifa versin efendim. turgut özal zamanında yaşanan siyasi gelişmelerin aynısını yaşatan türkiyenin lideridir. * bakalım rahmetli turgut özal bir koyup beş alacağız diyerek bir çok işe kalkışmıştı. malesef bu da onun sonu, ülkenin sıkıntısı olmuştu. şimdi ise bir koyup kaç götürüleceği konusunda aynı endişeleri bana yaşatan liderdir. din ile ilgili siyaset yapan fakat insanları birbirine düşürmek, devletini itibarsızlaştırmak konusunda beyanatlarıyla ülkede yeteri kadar kafa karışıklığı yaratmış bir liderdir. sevsek de sevmesek de iktidarı sırasında belli başlı ekonomik gelişmeler söz konusudur. ama uzun vadeli olup olmayacağı ancak zamanla ortaya çıkacaktır. milleti birbirine düşüren açıklamalar yaparken dinine aykırı düştüğünün ve milletine şikayet ettiği ülke geçmişinin kendi yaptıklarına ne kadar çok benzediğinin farkında olmayan kişidir.

(bkz: allah zihin açıklığı versin)
(bkz: allah akıl fikir versin)
(bkz: keskin sirke küpüne zarar)
her gün biraz daha aşkı yitiriyor yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi...

http://ayisozluk.com/lnk/a6a587
4 artı 4 artı 4 sonrası çocuklarını küçük yaşta okula göndermek istemeyen ailelerin çocuklarına rapor almasını sert bir dille eleştiren ve vatan haini olarak ilan eden, bunun yanında oğlunu askere göndermemek için "testis kanseri" sebebiyle çürük raporu alan başbakan. hatta testis kanseri olan oğlundan torun sahibi olmuştur.
oğlu var.
burak erdoğan. sevim tanürek'e çarptı kaçtı. 19 yaşındaydı kazayı yaptığında. aşırı hızlıydı ama frene basıldığında çıkan lastik izlerini sildiler. ceza yemedi. kadın oracıkta can verdi. şu yaşında gemicik sahibidir. armatör olmuştur. senin benim paramla. ya ne olacadı? ayrıca askerede gitmedi. testis kanseri imiş o yüzden. yersen. her tarafı platinli, tansiyon hastası bir çok genç askere alınırken bu şahıs alınmadı.
bu adamın futbol kariyerini bitirenleri allahım kahhar sıfatıyla kahretsin ben başka da bir şey demiyorum. *
"her kürtaj bir uludere'dir." diyen başbakanımız. farkında olmadan "uludere cinayettir" demiş olduğunun farkında değil. farkına vardığında o geniş kelime hazinesinden cümleler kurarak kıvaracağı muhtemel. bir insanın formunun zirvesinde olması böyle bir şey olsa gerek. amac kendi gibi olmayan herkesi, herşeyi yok etmek. şaşırmıyorum.
ağırlıkla kadın bedeni üzerinden siyaset yapan politikacıdır. *
kendisi bu gün yeni anayasa için şok bir açıklama yapmıştır.

"chp genel başkanı " mızıkçılık" yapıyor...!" * *
  • /
  • 6