lostmen

Durum: 848 - 0 - 0 - 0 - 14.03.2017 09:31

Puan: 12216 - Sözlük Kaşarı

8 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Hasar tespiti yapar, bakış açını değiştirir, cinsel içerik barındırır.
  • /
  • 43

insana zevk veren basit şeyler

iki duble rakı, şalgam ve peynir.

tanrıya sorulacak son soru

insanı kahreden anlar

boşuna geçen beş yılın sessizliği

horny

türkçede "cinsel istekleri uyanmış" demektir. * *

adet sancısı

allahtan erkeğim dedirten yüz nedenden biri

dik kafalı

asi...
psikolojik olarak çocukluğuna gitmek lazım

kafasız

(bkz: kafası hariç) kısmına girmeyen ayılara özgü cm hesaplama

kafası hariç

ayıyım ve içine kaçtığından kafası hariç diyemiyorum. * *

yumurta kafalı

kel olduklarında aldıkları hali için söylenen sözdür. *

kafadan bacaklı

kafası bacaklı olan, amip. *

anne kafamda bit var

keşke insanın kafası hep bitli olsa, bu cümleyi kurmak için. tarık akanın yazdığı kitaptır ayrıca

no comment

anlıyorum ama bilemiyorum demenin kısa yolu

ayı sözlük yazarlarının sosyalleşme adına yaptıkları

internetde yeni yerler keşvetmek amma saçma bi sosyalleşme olurdu

ayı sözlük izmir siyah pembe üçgen derneği zirvesi

demet yanardag ile yaptığımız muhabbet, onun gözlerindeki ısıltı, hic bitmesin dediğim bir zirveydi açıkcası. ama her güzel şey gibi oda bitti. diyer katılan arkadaşlarım ile de ayrı ayrı muhabbet fırsatı bulduk. birer bira ve onun eşliğinde güzel sohbet için demet yanardag ve katılan tüm izmir ayı sözlük yazarlarına teşekür ederim. katılmayan arkadaşlar ise inan çok şey kaybettiler. *

tanrıya sorulacak son soru

şeytanı görebilirmiyim *

bear olmanın şartları

bear olmaın beş şartı vardır
1 kıllı olmak
2 göbekli olmak
3 seksi olmak
4 poposu sevimli olmak
5 burundan su almak

dark bear

sözlüğün patronu

keşke

keşke uğur mumcu o gün işine yürüyerek gitseydi.

nasıl bilirsiniz

  • /
  • 43
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 848

tanrıya sorulacak ilk soru

yaptığını beğendin mi?

kurt cobain

bir vardı ve birden yok oldu hayatımda.

courtney love, ölümünden sonra ona yardım etmek için daha fazla ne yapması gerektiğini bilemediğini söyledi. hiçbir şey işe yaramamıştı. ne gerçek aşk, ne güçlü sevgi, ne kızları frances bean, ne rehabilitasyon, ne tedavi, ne de dualar. love, cobain’in intiharını engelleyecek hiçbir şey yapamadığını düşünüyordu.
kurt cobain’in ölümüyle, nirvana grubu dağıldı. dave grohl, foo fighters adlı grubu kurdu. krist novoselic de sweet 75 adlı gruba katıldı.
1993 sonu kaydettikleri "mtv unplugged in new york" ve canlı performanslarından oluşan "from the muddy banks of the wishkah" albümleri grubun hayranlarına buruk elvedası oldu.
12 kasım 2002 tarihinde, içinde daha önce yayınlanmamış parçaların da yer aldığı bir best of nirvana albümü piyasaya çıktı, müzik marketlerindeki yerini aldı. courtney love, 10 yıl önce intihar eden eşinin küllerinin gömüldüğü arazinin el değiştirmesi nedeniyle kurt’a yeni bir mezar arıyor. kurt’un küllerinin havaya serpilmesini arzuladığını dile getiren love "bana kalsa kurt'ü rüzgara bırakırım gider ama hayranları çok sevdikleri idollerini ziyaret edecekleri bir yer olsun istiyor. bunun için uğraşıyorum” diyor. courtney love, kurt’u kurtarmak istediği uyuşturucu yüzünden kızı frances’in velayetini 2 kez kaybetti. geçtiğimiz günlerde tedavi olan love’a mahkeme kızını tekrar verdi. usta yönetmen gus van saint kurt cobain’in son günlerini anlatan “last days” filmini yaptı. film, cannes film festivali'nde gösterildi. ülkemizde gösterime girmedi. aşk ve ölüm: kurt cobain cinayeti, max wallace ve ian halperin’in kitabı. özel dedektifler, gazeteciler, cobain'in kimi arkadaşları o dönemde ısrarla bunun bir cinayet olduğunu savunsalar da konu kapanmıştı bir kere. başta polisler ve adli tabip olmak üzere kimse işini baştan savma yaptığını kabul etmek istemiyordu. cobain'in ölümünün göründüğünden daha karışık olduğunu iddia eden birçok gazeteci vardı ama wallace ve halperin'in hazırladığı cobain dosyası dikkat çekiyordu çünkü bir araştırmacı gazetecilik örneğiydi. aşk ve ölüm'deki temel iddia kurt cobain'in intihar etmiş olamayacağı, çünkü kanında kafasına kurşun sıkmasına izin vermeyecek ölçüde yüksek miktarda uyuşturucu bulunmuş olduğu.

kasımda aşk başkadır

herşey ''sweet november''ı kasımda aşk başkadır diye çeviren gerizekalıyla başladı...!

pembe üçgen

pembe üçgen (almanca: rosa winkel), eşcinsel kültürün en sık rastlanan ve en popüler simgelerinden biridir. kökeni ii. dünya savaşı'na uzanan pembe üçgen, naziler tarafından cinsel yönelimi nedeniyle toplama kamplarına konulmuş eşcinsel erkeklere (gey) verilmiştir. yine cinsel yönelimi nedeniyle tutuklanmış eşcinsel kadınlar (lezbiyen) ise siyah üçgen takmak zorunda bırakılmıştır. eşcinseller, nazi rejiminin baskı ve soykırımına maruz kalan gruplardan biridir.
pembe üçgen, gökkuşağı bayrağı ile birlikte eşcinsel yürüyüşlerinin ve eşcinsel haklarının başlıca sembollerinden biri olarak kullanılmaktadır.

recep tayyip erdoğan

"senin arkandan milli yas ilan edilmeyecek tayyip.bir anıtkabirin olmayacak.öldüğünde yaşamının anlamsız kalacağı kadar değerli bir yaverin olmayacak.kimse senin ölüm tarihini hatırlamayacak.senin için milyonlar ayaklanmayacak.askerler üzüntüden bayılmayacak.yabancı dillerde tayyip gibi olmak diye "şerefli olmayı" anlamlandıran deyimler olmayacak.ölümünden onlarca yıl sonra ölümünü okuyan gençler senin için gözyaşı dökmeyecek.sen sadece öleceksin..arkanda sadece nefret birakarak, hatirlanmamak üzere..atam izindeyiz !

karısının lezbiyen olduğunu öğrenen erkek

- hımmm peki
- pekimi
- önemli değil yani bende gay'ım zaten *
- hımm peki
- ben çıktım o zmn

dünyanın en uzun kelimesi

189,819 harfli, söylemesi 3.5 saat süren titin adlı proteinin kimyasal ismidir. (sözlüğe yazmaya kalksan bir kaç sayfa alır.)

tattoo

ibnelik gibi bir şeydir. insanın yaptırdıkça yaptırası gelir.

g noktası

sayı doğrusunun üzerine yerleştirilmiş noktalardan (varsa) f'den sonra geleni.

babasına çemkiren oğlan

babasınca hiç dünyaya getirilmemiş olunması yeğlenen kişidir. yüz karası,yürek yarasıdır.

komünizmin kara kitabı

komünist devletlerce gerçekleştirildiği iddia edilen soykırımları, yargısız infazları, sürgünleri ve yapay kıtlıkları içeren, siyasi ve sivil baskıların tarihini açıklayan bir kitaptır.

komünizmin kara kitabı

tahmini kurban sayısı

editör stéphane courtois tarafından yazılan giriş kısmında "...komünist rejimlerin toplu suçları tamamen devlet sistemine dönüştürdüğü..." ileri sürülmektedir.

stéphane courtois 94 milyon ölü sayısından bahsetmektedir ki bu sayı beklenen ölüm oranının daha düşük olması nedeniyle gerçekleşen nüfus düşüşünü içermemektedir.. courtois tarafından verilen ölüm sayıları şu şekildedir:
çin halk cumhuriyeti'nde 65 milyon
sovyetler birliği'nde 20 milyon
kamboçya'da 2 milyon
kuzey kore'de 2 milyon
afrika'da 1.7 milyon
afganistan'da 1.5 milyon
doğu bloğundaki komünist devletlerde 1 milyon
vietnamda 1 milyon
latin amerika'da 150.000
"uluslararası komünist hareketlerin ve iktidarda olmayan komünist partilerin neden olduğu" 10,000 ölüm