ayı sözlük yazarlarının sosyalleşme adına yaptıkları

asosyal bireylerin çok olduğu eşcinseller arasında acaba yazarlarımız sosyalleşme adına neler yapıyorlar.

örneğin ;

- facebooktan arkadaşlarımı dürtüyorum.

- geçen odamın camını açtım içeri hava girdi.
porno film oynatan sinemanın salonuna girerken selam verdim
eurolig maçları, beko basketbol ligi maçları, süperlig maçları, envai çeşit piknik, yeme içme organizasyonları, yazarlık yaptığım sözlüklerin konser, basketbol, sinema, tenis, müzik, alkol gibi zirvelerine katılma, bedava olan konserler *, fotograf klüpleriyle fotograf çekme amaçlı gezintilere çıkma, dostların halı saha maçları veya düğün nişan gibi zamanlarında fotograf ve video çekimlerini yapma, ev partileri, kahvelerde okey, batak, pişti gibi oyunlar oynama diye uzar gider.
bugün kız kulesini ziyaret ettim, karşısında kahvaltı ettim çok keyifliydi. akşam avcılardan küçükçekmeceye kadar sahilden yürüdüm denizi izleyerek, omg, 2 saat kadar sürdü. pişman değilim bir daha olsun yine yaparım.
tam uyanıp inimden çıkmıştım ki yine havaların soğuduğunu farkedip tekrar girdim inime. bir türlü tutturamıyorum sosyalleşme mevsimini.
geçenlerde aparmanın temizlik görevlisine bir kova su vermiştim. böylece halka karışmıştım. * 5 dakika bana yetti. sonra sözlükte nerde kalmıştım diye tekara ekrana döndüm. *
ankara ayıları için http://http://www.facebook.com/bearofankara adresini takip etmek
ben akşam 6 dan 6.15 e kadar kapı deliğinden apartmanı gözetledim. kimse olmadığından emin olunca çöpü bırakıp hemen kapattım kapıyı.
faturaları dibimde şube varken gidip kadıköyden yatırdım.*
marketten yoğurt alırken yanlışlıkla fiyatını sordum..kasiyer bana gülümsedi..bende iyi akşamlar deyip evime giderken, yolda köpeğini gezdiren bi apartman sakınıyle karşılaştım..köpeğe bakıp içimden ..ne güzel köpek ...diye geçirip gülümserken sahibi selam dedi...irkilip kendime geldim vede gayrı ihtiyarı selam dedim..sonra eve geldim vede tv yı açıp..kendi kendime yorum yaptım..evde tek basıma daha sosyalım...
aylardır dışarı çıkmadığımı farkedip bugün biraz sosyalleşeyim diyerek markete çıktım. yalnız sadece boş reyonlarda dolandım. henüz kalabalık reyonlara geçmek için hazır değilim.

alacağımı alıp kasaya yöneldim. kasadan ürüleri geçirdikten sonra kasiyer: 5.95 dedi. aksilik o sıra cebimdede 5 lira vardı. kasiyere kısık bi sesle cebimde 5 lira var bi çikolata kalsın dedim. fakat orrrospu çocuğu, arkadaki üniversiteli kaşar kızları görünce
- ney?? ne dedin anlamadım dedi.
bende tekrardan kısık sesle bi çikolata kalsın dediğimde kasiyer pis pis sırıttı. bi baktım arkadaki kevaşelerde kıkırdamaya başladılar. o sıra kan beynime sıçradı napıcağımı şaşırdım hızlıca marketten çıktım. sinirden yoldaki kediye tekme atıp koşarak eve girdim.
şuan yorganın altından yazıyorum. of amk yaa
toplu taşıma araçlarını kullanmak.... (bkz: kulak misafirliği)
cumartesi için bütün hafta plan yapıp, giyinip kuşanıp tam çıkacakken damacana pompası yüzünden çoraba damlayan suya gıcık olup koltuktaki kırlent görevine geri dönmek..*
sigara içenleri desteklemek.
vincent van gogh un sergisine gittim sözlük. bende hala şoktayım. nasıl evden bu kadar uzaklaşabildim inanamıyorum.
burada entry yazarak başkalarına fikirlerimi iletmek.
facebook, twitter, foursquare, tumblr, formspring, connected.me gibi sitelerde hesabım var. * *
su bidonunu kesip balkon demirine bağladım, içine bayat ekmek * * * koyuyorum, kuşlar ekmekleri yerken öyle mutlu oluyorum ki. sanırım sığırcığın biri bana aşık oldu.
  • /
  • 4