lostmen

yeni yazarımız. tesadüfen tanıştığım, tanışma sonrasında sözlükten bahsettiğimde "zaten kayıtlıyım" demesiyle beni benden almıştır kendisi. aramıza hoşgeldin güzel insan.

(bkz: askk)
izmir'in sıcak insanlarından. gün itibariyle sözlüğü açtığı başlıklarla meydan laruslaştırmış, bizleri bir çok konuda bilgi sahibi yapmıştır. teşekkürler, takipteyim.
bugün girdigi 102 adet entari ile günün çılgın atan yazarı olmuştur.
gün itibarıyla sözlüğü imana getiren, şaha kaldıran ve sözlükte allahuekber wuhuu nidaları attıran yazarımızdır. ellerine sağlık. sanırım sözlükte bir rekora imza atmıştır. bir günde 700 den fazla entry girilmiş günün taçsız krallarından biridir.
uzun süredir girmediği için şikayetlendiğim, bilgilerinden bizi mahrum etmemesi adına içerlendiğim ara ara yanına uğrayınca enerjisi ile tüm çakraları açan kayıp adam *
işler güçler diyerek uzun süredir sadece okumakla yetindiğim, porter in yüksek enerjisi ve motüvasyonu ile tekrar sahalara döndüğüm doğrudur. hadi bakalım nerde kalmıştık.
bugün o yoğunluk arasında beni misafir eden, iki kelamın yanında sigara tüttürerek lostmen ile yakın tarihteki zirve detaylarını konuştuk. yakın bir zamanda imrendireceğimiz bir zirve yapacağız. çok yakında*
yetenkli ellere teslim etmek için sabırsızlanıyorum ayrı bir konu ama kendimi tanımak, tanışmak zorunda hissettiğim özel bir insan. bir insanın gülümsetmesinin verdiği mutluluğun dahada fazlasını verebilir. sanat budur.
kendisini uçuşlarda görmekteyim şu aralar. ne bu bolluk?
'' ben entryimi yazıp sözlüğe koyarım, tembel moderatör görmezden gelir, çalışkan moderatörler editler '' diyerek yazar geçerim ekolünden olduğunu kanıtlayan ama bundan ziyade açtığı başlıklarla durgun sözlüğü dalgalandıran yazar. ama aramaya inanmalı, yazmaya da, hadi beni ankete inandır. *
entry makinası olduğu kesinleşen ve entrylerinden sex machine olabilme ihtimalinin de yüksek olduğu aktif sözlük yazarı. 30 yazarın online olduğu anlarda geriye kalan entry girmeyen çok sayıda yazarı da utandırıyor olmalı. yaratıcı birde beyin oldukça hızlı düşünüp fikir üretiyor belli ki. sözün özü takipçisiyim.