karısının lezbiyen olduğunu öğrenen erkek

türkiyenin gerçeklerinden biri daha. mahalle baskısı aile baskısı gibi sebeplerle evlenmek zorunda kalmış kadının kocasıdır. kocasının gay olduğunu öğrenen kadın dan farkı yoktur.
eger adamimiz heteroseksüelse, ya karisinin üzerine biseksüel bir kuma getirip, fantazili bir dünyaya yatay geçis yapacaktir, yada karisinin her "altin gününe gidiyorum", " mahallenin kadinlariyla hamama gidiyorum" talebi karsisinda derin kederlere düsüp depresyona girecektir. adamimiz gizli homoseksüelse, bunu ögrendiginde "düriyemin gügümleri kalayli" sarkisi esliginde göbek atacaktir.
- hımmm peki
- pekimi
- önemli değil yani bende gay'ım zaten *
- hımm peki
- ben çıktım o zmn
öğrenen koca artık üçlü yapabiliriz demiştir.
biseksüel olduğunu öğrense belki direkt karısının kadın sevgilisiyle ilişkisini izlemek yada aralarına katılmak ister. ama eğer karısı lezbiyense bu karısının onu hiçbir zaman bir kadını sevdiği gibi sevemeyeceği, ona asla aşık olamayacağı demektir ki bence çok can yakar.
"bileydim daha fazla seks yapardık." diyebilir adam. belki adam yüzüne lezbiyenliği ortaya çıkmıştır
eve gelen giden,yatıya kalan bütün hanım arkadaşlarının lezbiyen olma olasılığı
(bkz: eve kadın atmak )
ilk aşkımın aslında bir lezbiyen değil, penis fobisi sebebiyle benle birliktelik yaşayan bir heteroseksüel olduğunu farkettiğimde, hissettiğim şeyleri hisseden kişidir.
takma penislerden zevk almazsınız ,sevgilinide getir ben varım burda canlı kanlıder herhalde.
acaba sorun bende mi demekten kurtulmuş kocadır. göz aydınlığı vermeli.
kendisinin de bir eşcinsel partner bulma zamanı gelmiş kocadır. çok çeşitlilik iyidir. rekabet artar. piyasalar hızlanır. arz talep çoğalır. ekonomi şahlanır. gördünüz mü bir lezbiyen kadın nelere kadir. "lezbiyen kadın" da ne demekse adfsfadsfa.
öğrenen kocada gay çıkarsa çifte saadet yaşanır.mutluluk sebebidir.