atilla taş

adını görünce en son televizyon kanallarının birinde i'm cleaning out my closet anne diyerek canlı yayına bağlanan annesine höykürüşü aklımda kalan kişi. eski video klipleri izlendiğinde nasıl bir dansçı olduğu görülebilir. emmi, ham çökelek, pembeli, kırmızılım, zennube gibi değişik ve bilinen şarkıları vardır. zennube artık oryantal müziği olarak kabul edildi diyebiliriz ki müziği çok müsait ve o açıdan bakarsanız güzel. kendine yazık etti diyemeyeceğim ve bir çok başarılı kişilerin unutulduğu 90ların sonları döneminden kalanlarından olması da ayrı bir konu.
david copperfield'ın sırrını, sahneden geri döner dönmez açıklayan zeki * şarkıcımız.
kısa kabus, savaş çığırtkanı, sevimsiz insan.
o değil de şovsa çok iyi şov yapıyor değilse de, sıfır egosu olan bir insanmış. başkası olsa yunan şarkıcı muhabbetinden dolayı ve diğer dönen yamyam style muhabbetinden dolayı yüz kere mahkemeye felan gitmişti herhalde.
ilginçtir ki twitter sayfasında şaşılacak derecede kendisiyle barışık ifadelerde bulunuyor son bi kaç gündür.
https://twitter.com/mikikolog dan şahit olabilirsiniz
yazlık komşum. kızı sezen'le de aynı okuldaydık. tanrım. kabus bastı. çok sempatik ve temiz yüreklidir o ayrı.
- maddi çıkar sağlamak için siyasal ortamda muktedir olan zihniyete yalakalık yapmayacak cesarete ve taşaklara sahip güzel insan.
- "adamın dibi" dir.
- (bkz: gezi direnişi) ndeki mert tavrıyla herkesin takdirini kazanmıştır.
akp'li bir twitter kullanıcısına sağlam bir cevap vermiş.
bemol erkek sesi ile soprano kadın sesi arasında 4 oktavlık * sese sahip olan ender şarkıcılardandır. iyi bir danışman sayesinde * çok daha iyi yerlerde olup mükemmel paralar kazana bilirdi. ama yanlış kararlar nedeniyle baya bi geride kalıp kötü işler yapmıştır. yamyam stıle hariç bütün şarkılarını severk dinlerim. sesini beğenirim.
bunu itiraf başlığına mı yazmalıyım bilemedim ama ilk çıktığı ham çökelek şarkısındaki halleriyle bana acaip seksi gelmişti bu abimiz. yine de rober hatemo'yu da seksi bulmadığım için şanslı hissediyorum kendimi.
şarkıcılığı bıraktıktan sonra yazdığı tivitlerle bir anda internet fenomeni haline gelen, sevimli ama tersi pis, yaptığı tespit ve kapaklarla güzel ve ciddi bir muhalefet örneği gösteren ex-şarkıcı yeni fenomen. şarkıcılığı sırasında kimsenin ilgisini çekmezken şimdi ikinci baharını yaşıyor, ayrıca kendisiyle barışık olması ve kendi şarkıcılığıyla dalga geçmesi insanlarda sempati yaratıyor. ben bayıla bayıla takip ediyorum kendisini.
ham cokelek sarkisiyla insanin icini kipir kipir eden unlu kisilik.
bir ara ing bank reklamında oynamış değerli şahsiyet.
atilla taş'tan mesaj var...

"bizler burada kendimizi unuttuk sizler için endişe ediyoruz, sonuçta burası daha güvenli (şimdilik). savcıların ve haşmetmeaplarının keyiflerini bekliyoruz. en sonunda şarkı söyletecekler bana."
uzun zamandır tutuklu. suçu henüz bilinmiyor.

iddianamesine giren suç delili şu;

https://twitter.com/barisyarkadas/status/844631163406729216
hapse gireceğini çok önceden herkesin tahmin ettiği şarkıcı. sesi fazla çıkıyordu, keşke şu memlekette herkes kendi işini yapsa. sanatçı sanatçılığını, siyasetçi de siyasetini yapsa mesela.

atilla taş bunlardan hangisini yapacak kapasitede?. burada tıkanıyorum.
31 mart'ta serbest bırakılmıştı. şimdi yine tutuklandığı haberleri var. tutuklanma sebebi darbeye teşebbüs. hiç güleceğimiz yoktu!
25 ekimde ceza evinden tahliye olmuş.verdiği röportajda ve attığı ilk twitlerde takipçilerine inceden sitem etmiş
https://tr.sputniknews.com/turkiye/20171...
sitem etmekte hem haklı hem haksız.

öncelikle hitap ettiği aktivist kitlenin ne kadar kolpa, klavye delikanlısı olduğunu bilmesi gerekirdi. yaşı neredeyse 40 diye biliyorum.

haksız çünkü bu yaşa gelmiş adamın yaptığı hareketlerin sorumluluğunu alması gerekirdi.

ne diyem geçmiş olsun.
terör örgütü üyesi olmamakla birlikte bilerek yardım etmek suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılmış.ilk açıklaması ben muhalefet etmek dışında hiçbirşey yapmadım olmuş.