trtde meme görmek

gözlük numaranızın değişmesi gerektiğini anlama nedeni veya televizyon karşında uyumuş ve rüyaya dalmış olmanız bu duruma neden olabilir.
trtde görebileceğimiz tek "meme", trtde meme göre"meme" halidir. zira kendileri, bırakınız memeyi, zamanında bir dansözün göbeği açık diye canlı yayında her tarafını bezlerle sarmak suretiyle kapatmıştır. trtde memeyi görmeden inanmam.
en az cnbc-e'de meme görmek kadar şaşırtıcı bir durumdur. malum altyazılarda prezervatif yerine susturucu yazan bir kanal oldu artık.
(bkz: ciciş show) bence iyi sükse yapardı, ne bilim hava durumunu sunsalar falan bi can gelirdi trt ye*..
trt'de görüldüğü için günah değildir. trt yeni bir dinin temsilcisi olduğuna göre, erdoğana bir erkek tarafından '' ilahi '' konseptinde aşk duyulabildiğine göre, onlar dinin emrinde yer almasa da lüks içinde yaşayabildiğine göre mutlaka bizim anlayamadığımız bir hikmet barındırır o meme. o meme görüldüğü an şaşırılmamalı, çünkü o bir meme değil; adeta cennetteki şerbetlerin dünyadaki kaynağı. görünene değil, biraz içe bakın lütfen.
kadın memesi kastediliyorsa, evet gösterilmiştir. 80lerin ortalarında, tek kanallı yıllarda her türlü sansürün tavan yaptığı, öpüşme sahnelerinin itina ile kesildiği filmlerden birinde sansür kurulu bir sahneyi kesmeyi unutmuştu. filmin adını hatırlamamakla birlikte ilgili sahnede iki genç kıyafetlerini çıkartıp yatağa girerler. bu arada film hala devam etmektedir. derken birbirlerini öperler ve film halen devam eder ve en son olarak kadının memeleri ortadadır. ertesi gün pek çok yerde bu film konuşulur. sansür kurulunun hata yaptığı yazılır vs...
trt de meme görmek, bir yanardağ üstünde mamut görmek gibi birşeydir. imkansızdır, olanaksızdır...
geçmişte birçok kez gerçekleşmiş durum. ve evvet yıllar süren çalışmalar karşılığını vermiş ve bir pembe dizinin açılışında görünen meme miydi yoksa çocukluğun verdiği hayranlıkla boşlukları zihnim mi dolduruyordu karamaşasına son verilmiş oldu. 01.38 izlendiğinde göreceksiniz. bu muydu lan diyebilirsiniz ama bunun her gün bir başlangıçta bir de bitişte olduğunu düşünürseniz kaç tane meme ediyor, farkında mısınız? oyuncular gloria pires ve antonio fagundes. trt'de oynayan bir pembe dizinin jeneriğiydi bu. hey gidi old laik days.

https://youtu.be/elT6y3kzlEg?si=K7DTpu-B...