sigara içen erkek çekiciliğiaynen. vardır yani böyle bir çekicilik. daha geçen sinemaya gittiğimiz gün terasta bir çocuk vardı off yani. sigarayı tutuşundan, içine çekişinden, üflemesine kadar herifi kes kes bitiremedim. resmen içine çektiğin duman olayım dedirtti.
diye bir şeyin olduğuna inanmanın ergenlikten bir farkı yok bence. hangi özelliğini sayayım bilmiyorum ama sağlıksız, kötü kokan, estetik olarak dişlerde ve ellerde sorunlara yol açabilen bir şeyi sadece görsel olarak dahi bu kadar arzulamayı anlamlandıramıyorum. orhan kural mode off
arkadaşlar size çekici gelen dumanın ilizyonu ve erkeğin bu tü kaka pis şeyi yatak odası nefes alış verişiyle içine çekip üflemesinin kombinasyonundan kaynaklı. yoksa çekilir tarafı yok ki bunun bir de çekici yani olsun.
ukde bıraktığım başlık almış gitmiş başını. arkadaşlar zevk bu. içeriz. içmezsiniz. keyfiniz bilir. ilişkilerde ikili arasında sorun olması muhtemel bir olay. ama yani yediğiniz bütün boklar değil de sigara kokusu mu rahatsız etti canımslar.


sigaranın dumanı uzaktan hoş görünürmüş.
sigarayla sevişir gibi içenler var ki hastayım.böyle derin derin içlerine çekip üflerken de tüm dünyanın yükü üstlerindeymiş gibi uzaklara dalarlar.ara sıra sigaraya manalı manalı bakıp adeta tek dostum sensin derler.sona doğru zehrin etkisiyle keyiflenip halka falan tarzı küçük oyunlarla işi eğlenceye çevirirler.
çekicilik başlığında iticilikten bahsedenler kusmuklarını neden iticilik başlığına atmazlar acaba? olum burası çekicilik başlığı bak burda iticilik => (bkz:sigara içen erkek iticiliği). buraya kusacaksan kus. çekicilikle derdi olan yazmasın amk. ben iticilik başlığına yazıyor muyum? içsem de içmesem de ben çekici buluyorum ister ergenim ister meraklı sana ne? yazdığının çekicilikle alakası olsa eyvallah diyecem de, daha nereye ne yazması gerektiğini bilmiyor, gelmiş laf ettiğini zannediyor. böylelerini tutup dumana boğasım geliyor.
en itici erkeği bile çekici gösterebilecek, kişinin isteğine bağlı detaydır. her türlü aksesuarı kullanmak isteyip istememekle aynı şeydir. beğenmeyen sigara yasağı olan alanda dolaşsın, sigara içenle sevişmesin, sevgili olmasın arkadaş zorla mı?