hoşlanılan kişinin eşcinsel olup olmadığını anlamak

ya neden böyle şeyleri hep biz yaşamak zorunda kalıyoruz ki, heterolar niye anlamak zorunda değil karşında ki kişinin hetero olup olmadığını. hayat gerçekten hiç adil değil, gece gece pek bi sitemkar oldum. keşke herkesin alnında yazsaydı ne olduğu bu ne böyle, hoşlandığımız kişiyi bile anlamaya çalışıyoruz. hep bi düşünce, hep bi stres. gerçi insan olmayı öğrenmeli ilk önce karşıda ki insan. tek bir insan olmayı öğrenemedik gitti.
anlamaya çalışmayın.muhtemelen değildir.
gay bar, feminenlik, tek gecelik ilişki gibi kavramları cümle içinde kullanın, eğer '' yol alsın, uzasın '' diye çemkiriyorsa kesinlikle eşcinseldir ama eşcinsel olduğunu da eş zamanlı olarak inkar edecektir.
1 sene boyunca ara ara yoklayıp sonuç alamadığım, en sonunda karar veremeyip açılmak zorunda kaldığım durum. mutlu son yok arkadaş meğer baya baya heteroymuş adam mecbur arkadaş olduk şimdi ilişki dertlerini dinliyorum. artık sınırım 1 ay anlayamıyorsam bırakıyorum peşini. gençliğim çürüdü yeminle.
tecrübeli arkadaşlar açıklasın, kız arkadaşıyla boy boy fotoğraflar hetero olduğunu kanıtlar mı ? ;(
hemcinsinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz ama gay olup olmadığını anlamanız için sormanız lazım. daha ziyade önemli olan hoşlanan kişiden hoşlanıyor mu bakalım? hoşlanıp açılmıyorsa, bir de kız arkadaşı falan varsa, tavsiyem cepte durmayın. silin atın, kendi yolunuza bakın. milletin keyfini mi bekliycez bide ya? bizimki de ömür, onunkiyle eşzamanlı ilerleyen, geçip giden. kendi ömürünüze kıymet verin, hiçbir belirsizliğin ardından bakıp da öyle beklemeyin. ben iki hafta beklemiştim öyle, sonra açıldım ben seni beğeniyorum ama sen nesin diye. heteroymuş, iyi ki de erken sormuşum diyorum unutması da daha kolay oldu. azıcık başkaları değer vermeli de yanaşmalı size, iki hafta gibi bir süre de gayet yeterli. yanaşsa yanaşır insanlar bir günde yanaşıyor, kaynaşıyor. ki zaten direkt olan adamları sevin bence, ne o öyle kararsız, sevse beğense bile bekletecek herifler falan. adam dediğin de azıcık cesur olacak. kaypak heriflerden uzak durun. siz de utangaç olmayın. azıcık kur yapın önce *. sonra çok beklemeyin, kendinizi de böyle şeylerle üzmeyin, zamanınıza yazık valla.
malum şahıs erkekse, "erkek erkeğe daha güzel oluyormuş" diyerek zarf atılabilir.
kötü giyiniyorsa, gay olma ihtimali yüksektir..
anlayıp anlamamaktan ziyade size karşı tavırlarını mantık çerçevesinde yorumlayabilmek daha önemli. yoksa her hoşlandığınız kişi neden gay olsun ki? hele ki nadir hoşuma giden bütün tiplerde o anlık, bunda vardır bir şeyler hissi yanilmaya ne kadar meyilli olduğumun kanıtı. beynimiz bizi istediği şekilde inandiriyor. her ne olursa olsun insanların hal ve hareketlerinden ne olduğunu anlamayi pek mümkün görmüyorum. mutlu sonla biten bir uzaktan sevme olayına da şahit olmadım açıkçası.
konuşurken gözlerinin içine bakmak. eğer gözlerini çekmeyip o da bakıyorsa sonuçlu olumludur, bence.
sormaktır. hoşlandığınız kişinin eşcinsel olup olmadığını anlayabilseniz zaten anlamaya çalışmazdınız. fazladan gereksiz sonucu net olmayan yollara başvurmaya gerek yok.
  • /
  • 2