oğlum gay olduğunu söylese geneleve götürürdüm diyen biseksüel

karşılaştığım biseksüel erkeklerin çoğu böyle düşünüyor. türkiye'deki biseksüel erkeklerin çoğu da evli çocuklu. çocuklarının biseksüel olması okey ama asla gay olması istenmiyor. kastedilen çocuğun zorla geneleve götürülmesi ve kadınlardan hoşlanmaya zorlanması. allaha havale ediyorum böyle insanları.

önemli not: kırılgan egolu erkekler sarmış sözlüğü * türkiye'de evli çocuklu biseksüel erkeklerle karşılaşmak zor değil. bununla birlikte evli olmayıp "oğlum gay olsa" şeklinde söyleyen de oldu bunu. çok karşılaştığım bir şey olduğu için paylaştım bu zihniyeti, hemen garip bir kıldan nem kapma haline geçmeye gerek yok, bu kadar nazlı olmayın. bu bir çocuk istismarı ve tek başına bir babalık problemi değil, aynı zamanda biseksizm problemi. heteroseksizmin insanları nelere zorladığı zaten açık ama gücünü birçok durumda heteroseksizmden alan biseksizmin ne olduğu hep gözardı ediliyor. bunu söyleyebilmek için gay olmak gerekmiyor sığ zihinlerin düşündüğü gibi ki gay de değilim. avukatlığa soyunup biseksist çocuk istismarını örtmeye çalışmadan önce neyin ne olduğunun ayırdına varmak lazım. çocuk istismarı ve sebeplerini görünür kılmak erkeklik dayanışmasından çok daha değerli zira. aynı şeyi gay çiftler kendi erkek çocuklarına yönelik yapsaydı, çocuklarına erkekleri arzulamayı dayatsaydı o zaman da homoseksizmi görünür kılmak isterdim bu dayatmanın sebebi olarak. dünya heteroseksizmin kıçını yalayan erkeklerin canı sıkılmasın diye dönmüyor, bir şeylerin değişebilmesi için neyin ne olduğunun adını koymak lazım önce. kimseye monoseksüellik(gay,lezbiyen, heteroseksüel olmak) de atamayın oturduğunuz yerden, bir biseksüel de biseksizm eleştirisi yapabilir, neden bu kadar dar görüşlüsünüz ve herşeyi taraf olmak üzerinden algılıyorsunuz? biseksüel kelimesiyle herhangi bir olumsuzluğun yan yana gelmesini istemeyenler her fırsatta "bu gayler, bu lezbiyenler" gibi cümleler kurduğunda asıl bu genelleme oluyor honey, üstüne basa basa "karşılaştıklarımın çoğu" veya "bazı biseksüeller" şeklinde daraltılarak söylenen ve her biseksüelden bahsedilmediğini anlamak için ortalama altı bir iq'nun yeterli olduğu cümleler genelleme olmuyor, üzgünüm. tıpkı homoseksizm gibi biseksizm de olumsuz bir şeydir. ağlamayın bu yüzden, eşitlikçi olmayı öğrenin. biseksistsiniz ve ayrımcısınız.
nerede buluyorsunuz oğlu olan bu kadar biseksüeli hayret. başlığın sonunda baba deseniz anlayacağım da illa lafı biseksüellere getirmek için kendinizi zorlayacaksınız.
ne kadar çok evli biseksüel varmış diyorum.ulan ben olur da erkekle evlenmek istersem diye kanada planları kuruyorum millet geneleve götürüyor.
oğul bahane genelev şahane baba yolu bulmuş
hizmette sınır tanımayan hoş ayıların çalıştığı bir genelevse neden olmasın.