verbavolantscriptamanent

Durum: 118 - 17 - 7 - 0 - 12.12.2018 16:28

Puan: 1652 - Sözlük Kezbanı

4 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Med student,half time NGO Volunteer,şerefsizin önde gideni
  • /
  • 6

ayı sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

ırvin yalom-bagislayici psikoterapi

bir heteroseksüele aşık olan geyin yapması gerekenler

duruma bagli degisir
benim asik oldugum tek bir hetero oldu o da ben ona soyledigimde seni terk eder miyim salak misin deyip beni sarip sarmaladi dostca.ha sevgili degiliz ama hala ne zaman bir sey olsa ilk aradigim insandir.o da beni ilk ariyordur.birbirimize hayatlarimizi actik ve bu seksten yonelimden daha onemli oldu.yine de arada ona ask mektuplari yolluyorum ve nedense o da bunu destekliyor.ıcimdeki aski sakli tutarsam saglik sorunlarim olacagina inaniyor.sansliyim evet ama dogru seyi mi yapiyorum hayir.ama mutluyum bu yetiykr

ayı sözlük günlük

selam,
gene ben,gene bir yazı ama bu sefer sarhoş değilim,sadece ağlıyorum.

elimden her şeyin kayıp gittiğini gördüm bugün.aşklarımın karşılıksız olmasının mantıksızlığını irdeledim.ama sevdigim kimseden de nefret edemedim.hayatımın elinden kayıp gittiğini gördüm.kimseyle yakınlaşmadan,kimseyi hayatıma katamadan veya katsam bile kalıcı bir yer oluşturamadan kaybettiğimi gördüm.

buna sen de dahilsin.artık senin gönlünde bir yerim yok,gerçi hiç bir zaman olmadı ama şu an daha da uzaktayım.artık senin hayatında bir yerim kalmıyor,azaldığını biliyorum ve ne yazık ki ben de azalıyorum,her gün seni görmeyi,sana sarılmayı hayal ederek geçiyor.bazen hayal ediyorum,okuldan çıkarken beni hastanenin önünde bekliyorsun veya ben seni bekliyorum.sürpriz yapmışız birbirimize ve beraber moda sahilde veya eymir.gölü kenarında piknik yapıyoruz.ve o hayallerde huzurlu hissediyorum ama sonra hayal olduğunu fark ediyor ve tekrar mutsuzluğumla baş başa kalıyorum.

sabah uyandığımda seni düşünüp boşluğa günaydın dediğim günlerin sayısı da karıştı artık.

bilmiyorum bu acıya neden katlanıyorum ama sadece seni özlüyorum.her yerde karşıma çıkan anıların ve gülen yüzünle.gözlüklerinin arkasından baktığın zamanki o muzip ifade,ne zaman saçmalasam bana attığın "gerçekten mi" bakışı ve sonrasında gelen güzel kahkahalar.sadece bana acı veriyor çünkü olmayacak bir hayalin yansımaları.sadece olmayacak bir hayal...

tom cruise ve david beckham'ın yatakta basılması

oldukça güzel bir fantazi ama tom cruise.o salaklığı yapmaz
ha beckhamdan bekliyorum o ayrı

seks yaptıktan sonra söylenen şarkılar

ciddi ciddi cevap vereceğim bunu erkek arkadaşıma söylüyordum her seksimizden sonra uyumadan önce sonra aldattı gitti pezevenk
black-wonderful life

hayatında hiç grup seks yapmamış eşcinsel

babanız hakkındaki acı gerçekler

beni olduğum halimle asla kabullenemeyecek olması ve asla doktor olmamı istememesi
insanların yardımlarını asla kabullenmemesi
selam.verince.borçlu çıkılan bir insan olunmasi
affedersiniz ama sosyal özurlunun ve muhafazakarın biri olmasi
bilmem anlatabildim mi?

online yazarlar şu an ne yapıyor sorunsalı

kısa boylu erkeklerin yatakta daha iyi pasif olmaları

ankara

aşık olduğum insan orada yaşıyor
sadece orada huzur buluyorum ancak o da geçici oluyor çünkü o beni asla sevmeyecek,sevemeyecek.istese de sevemiyor...

ytü davutpaşa kampüsü yokuşu

eski sevgilimi bekledigim yokuş
allah belasını versindir

birine sarılma ihtiyacı hissetmek

ekşiden çaldım başlığı ama olsun,bu konuda konuşmak istiyorum bu platformda
dün hetero olan crushima sarılmak istedim.kendisi ona aşık olmama rağmen bunu garipsemeyen,beni destekleyen ve her zaman da bunu hissettiren biri.her zaman yanımda oldu ve benimle temas etmekten korkmadı.hatta aşk mektuplarını bile ona yazdığım benden aldı ve okudu.ancak şunu biliyorum,seksi seviyor ama benimle sevmiyor çünkü bir erkeğim ve benden hoşlanamıyor.ancak ne zaman bir sorunum olsa ilgiyle dinliyor ama o ankarada ben istanbuldayim.
dün ona sarılmak istedim,sımsıkı tutmak ve bırakmamak yanında uyumak ve onun kokusunu hissetmek.sadece ona ihtiyacım var bu ara,ne zaman onun yanında olsam kendimi tamamlanmış hissediyorum.birlikteyken sanki tek vücut halindeyim ve onun yanında başka hiçbir şey düşünmüyorum.ancak sonra o gidiyor ve kendimle kalıyorum.ama o bana sarıldığı zaman dunyanın mutlu insanı oluyorum ama bunlar geçici biliyorum.o da birini sevecek ve belki gelecegini onla kuracak.o zaman işte kalbim paramparça olacak.o zaman onun kollarında olamayacağım ve o zaman benim için hayat bitecek.ama şimdilik biraz daha zaman var.biraz daha zaman...

en seksi porno oyuncuları

kanka olmak istenen ünlüler

ryan reynolds,lea michele,chris colfer
türkiyede ise gökhan özoğuz,ibrahim selim,fatma turgut,onur buldu

oğlum gay olduğunu söylese geneleve götürürdüm diyen biseksüel

ne kadar çok evli biseksüel varmış diyorum.ulan ben olur da erkekle evlenmek istersem diye kanada planları kuruyorum millet geneleve götürüyor.

nihat doğan'ın ortadan kaybolması

aman siktirsin gitsin bi daha da dönmesin

ilişkisi yakın zamanda sonlanmış kişiyle flört etme

anam en büyük hata aman no
yaptım,pişmanım ve yapmayın
yükünü taşımak sana kalıyor

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

sabah ereksiyonu

sabah sabah işkencedir
31.çekmeden rahatlamıyor benimki.

bana gidelim diyen erkeğin asıl amacı

  • /
  • 6

ayı sözlük günlük

bütün duyguların tanımını yapabiliyorken aşk’a sebep olan şeyin ne olduğunu bulamamak insanı ciddi anlamda deli ediyor. alışkanlık mı? hayır. yoğun şeyler yaşamıyorsun. uzun zaman geçirmemişsin. seneler süren ilişkilerin olmuş,kocaman şeyler yaşamışsın,yaralanmışsın hem de çok yaralanmışsın daha çok gülmüş,daha çok ağlamışsın. ama 4 aylık adamın canını yaktığı kadar yakamamış kimse. bilmiyorum belki insanoğlunun yenilmez olmaya çalışması,bencil olmasından kaynaklanan şeyler hissettiklerim. belki bu kadar kandırılmışlık hissi barındırmasam bünyemde bu kadar aşık olmam. bu kadar inanmasam,büyük kararlar alıp karşılığının olmadığını görmesem aşığım diyemem belki. tek istediğim her gece ve her sabah onu nasıl sevdiğimi unutmaya çalışmanın savaşını vermemek. kollarımda,koynumda uzun uzun uyutma isteğini unutmak. ne biliyim favori saçlarının uzayınca kıvır kıvır olmasının gözümün önünden gitmesini istiyorum. hiç haketmeyecek birini günün her saatinde kafanın içinde taşımak çok yorucu günlük. keşke aşk denen şeyin o ince ayarını bilebilsek ve oynayabilsek onunla. sana günaydın bana değil günlük.

ayı sözlük yazarlarının oy verme özrü

tüm yazarların en temel biçimde yazılarını okuyanların beğenisine sunduğu düşünülürse okuyan kişilere beğeniyorlarsa artı oylarını,beğenmiyorlarsa da eksi oylarını verebilmelerinin mümkün olduğu bir ortamda olduğumuzu hatırlatmak, bu kadar basit bir eylemi dile getirmek insanı üzüyor. okunmadığını düşünen bir yazar yazmaya neden devam etsin sevgili yazar arkadaşlar? etkileşim sağlanmalı ki iyi olan devam etsin ve kötü olan da kendini geliştirmesi gerektiğini görsün. yazar olarak yazdığınız sözlüğe, gerekliliklerden birisi olduğunu düşündüğüm bu katkıyı da yapamıyorsanız daha fazla ne diyebilirim bilemiyorum. gerçi 5-6 satırdan fazla bir girdi görünce okuduğunuza emin olduk da ona oy vermeniz kaldı ...

biseksüellik tercih mi yönelim mi

kendimden örnek vereyim: ben ruhun cinsiyeti olmadığına inanırım ve aşık olurken de birinin ruhuna bakarım. haliyle duygusal yakınlık kurabildiğim kişi erkek de olabilir kadın da.

ama kendimle çeliştiğim noktalar da yok değil: mesela trans biriyle sevişebileceğimi düşünemiyorum. transfobi gibi algılamayın bunu ama bende böyle. haliyle aşırı feminen erkekleri de beğenemiyorum, maskülen kadınları sevemediğim gibi.

sanırım önce bi şöyle bakıyorsun tipe. sonra da biraz zaman geçince diyorsun ki “bununla bu iş olur”.

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

alttaki yazara soracaklarım var

her insan temiz doğar ama vicdan olgusunun bu olayın çok dışında olduğunu düşünüyorum.toplumsal olarak bize dayatılan vicdan normlarının dışında insan kendi vicdan olgusunu belli bir yaşam tecrübesi ve gözlem birikimi sonrasında oluşturuyor gibi bi düşüncem var ammaa kime göre ne kadar doğrudur bilemem.

sorum:insanlar neden imkansız şeyleri daha ilgi çekici buluyor?

love, simon

eşcinsellik kavramını seksüalize etmeden, normal kalıplar içinde anlatmış başarılı bir filmdir.

evet conconlar, gayseniz fuhuş yapmak zorunda değilsiniz, çıplak bedenlerinizi sosyal medyada teşhir etmek, bir nymphomaniac edasıyla önünüzdeki her direğe oturmak zorunda da değilsiniz...

ilk eşcinsel deneyim

ilk deneyimimi bir yıl önce yaşadım.
çocukluk,ilkokul,ortaokul,lise ve üniversite yılları,her zaman hem cinslerimden etkilendiğimi biliyordum.
çoğu insan gibi bir müddet bu durumu yok sayarak yaşadım.özellikle ortaokul ve lise yıllarında,herkes sevgili olmaya başlamışken eli yüzü düzgün,etrafımda benden hoşlanan bir sürü insan olmasına rağmen ben kimseyle sevgili olmuyordum.bir kızla sevgili olma fikri beni hiç cezbetmiyordu.kendimi derslere verdim.bir iki zoraki sevgili,ulaşılamaz platonik aşklar yaşayarak gizlenmeye çalışıyordum ama tamamen bilinçaltı,bunu farkında olarak da yapmıyordum,tamamen öyle gelişiyordu.
üniversite yılları ise biraz daha zorlu geçti,insanlar sürekli sevişiyor,ben bu duruma uzaktan bakıyordum,yakın arkadaşlarım sevgilim olmasa bile seks yapacak birilerinin olması gerektiğini söyleyip duruyorlardı.kendime uzak mesafe,bir iki uzun metrajlı sevgili yapıp üniversiteyi de öyle geçirdim.hetero rolünü olabildiğince dikkatli oynamaya çalışıyordum.kadınlarla oldum,çok fazla kadınla oldum.kendimi bir süre kadınlarla sevişebileceğime bile inandırdım.
iş hayatına başladığımda yalnızlık artık zor gelmeye başlamıştı.arada sanal seks kaçamaklarım oluyordu ama artık yetmemeye başladı.bu sefer gerçekten bir hetero olmaya,bir kadını gerçekten sevmeye,bir kadınla beraber olmayı sevmeye çalıştım.
bir sevgilim daha oldu,başlarda zorlamadan gidiyordu,kadınla da olsa düzenli bir cinsel hayatımın olması hoşuma gitmişti.denedim,oluyor gibi düşündüm ama aklımın bir köşesinde bir erkekle beraber olmak vardı.maddi açıdan da özgürdüm artık.kimseye hesap vermek zorunda da değildim.yalnız başıma tatile çıkmaya karar verdim,tatilimin tek amacı yalan yok,bir erkekle beraber olmaktı.belki de gay değilimdir diye düşünüyordum.denemeden anlamak imkansızdı,hatta büyük ihtimalle hoşuma gitmeyeceğini düşünüyordum.
biletlerimi aldım,valizimi hazırladım,sadece gideceğim şehir belliydi.daha önce hiç gitmediğim,kimseyi tanımadığım bir deniz şehriydi.
bulduğum ilk otele girdim.ilk gece biraz vakit geçirdim kendi kendime,tüm hayatımı sorguladım.bolca içtim.ama cesaret bulacak kadar içtim.mantığımı da kaybetmemem gerekiyordu.
gay dating uygulamarından birini indirdim.full aktif,full p ler ve sikicileri eledikten sonra zaten geriye bir iki kişi kalıyordu.biriyle konuşmaya başladım.tüm gece muhabbet ettik nerdeyse.ertesi gün yine tek başıma vakit geçirdim.büyük buluşma bugün olacak dedim kendi kendime,sözleşmemiştik ama biliyordum bir şeyler olacağını.hiç bir zaman yeteri kadar cesur bir insan olmamıştım.biraz daha bolca içtim o gün ve akşamında sahile buluşmaya davet ettim konuştuğum kişiyi.
o kadar içkiye rağmen hayatımda o anki kadar heyecanlı bir bekleyiş içinde olduğumu hatırlamıyorum.her ne kadar korksam da kararlı bir şekilde biramla beklemeye başladım.nasıl biri olduğumu tarif etmiştim.on beş yirmi dakika sonra biriyle göz göze geldik.ufak bir selamlaşmayla birbirimizden emin olduk.
benden yaşça büyüktü,beklediğimden çok daha hoş bir adamdı.
muhabbet etmeye başladık.en başta herkes anlıyor hissine kapılıp,geçici bir paranoya yaşadım.ellerim terledi,bir yandan da çaktırmamaya çalışıyordum.ben ne kadar tecrübesiz ve heycanlıysam karşımdaki kişi bir o kadar kendinden emin ve sakindi.bütün gerginliğime rağmen,ilk defa kendimi gizlemeye çalışmadan birileriyle her şeyi konuşabilmek,yadırganma korkusu olmadan her şeyi anlatabiliyor olmak,yalan söylememek,rol yapmamak çok fazla iyi hissettirmişti.etrafımdaki insanları da umursamaz olmuştum bir yerden sonra,zaten hiç kimseyi tanımıyordum da,ayrı bir güven veriyordu bana.iki saat kadar muhabbet ettikten sonra arabasıyla yüksek ama sakin bir yere gidip biramızı yudumlamaya başladık.gece olmuştu,deniz karanlık,şehrin ışıkları biraz uzaktaydı.tüm cesaretimi topladım,ilk defa bir erkeği öptüm.öpüşmeye başladık.kalbim kulağımda atıyordu sanki.ikimizin de dudaklarında alkol ve sigara tadı vardı.hayatımda ilk defa biriyle gerçekten öpüştüm.onlarca kadın öpmüştüm ama bu bambaşkaydı.öpüşürken hafif kirli sakalını okşadım,kadınlarda en hafif tüyden bile rahatsızlık duyarken sakallarından öptüm.defalarca.
eve gitmeyi teklif etti.bir an bile düşünmeden kabul ettim.niyeyse ilk defa tanıyor olmama rağmen en ufak bir güvensizlik hissetmedim.
evde biraz daha içtik.nerdeyse sarhoş olmak üzereydim.içerken bu sefer yanyanaydık,elinden tuttum,o gece yaşadığım her şeyi ilk defa yaşıyordum.ilk defa bir erkeğin elini tuttum,ilk defa bir erkeğin saçlarıyla oynadım.gözlerinin içine baktım.
yatak odasına geçtik daha sonra,gömleğimin iliklerini yavaş yavaş çözdü.beraber olduk.biraz müzik dinledikten sonra uyuduk.o gece sürekli uyandım,sarıldım,dokunabildiğim kadar dokundum ona.ertesi gün gidecektim.istesem bir gün daha uzatabilirdim.sabah oldu,alkolün etkisi geçince bir an pişmanlık duydum,kendimi kötü hissettim.o sınırı geçtim diye düşündüm.bir gece beni bambaşka biri yapmıştı.apar topar çıktım evden,çıkarken telefon numarasını aldım,bir daha görmeliyim onu diye düşündüm.
tüm yol boyunca onu düşündüm.o geceyi düşündüm.bir gece daha geçirmediğim için kendime lanet ettim.gittikçe eski hayatıma yaklaşıyordum,sevgilim beni evde bekliyordu.yol hiç bitmesin istedim.
eve döndüm.ona da durumu sezdirmemeye çalışıyordum ama olmadı.bir erkeğe,ona dokunduktan sonra,sevgilime dokunurken bir daha hiç bir şey hissedemedim.kısa süre sonra ayrıldım.karşımdaki kadına benden daha çok haksızlık ediyordum.en doğru olanı yaptım,zaten en başta büyük bir hata yapmıştım,onla ya da geçmişteki diğer kadınlarla beraber olmakla.kendime nasıl işkence ettiğimi hala sorguluyorum.
o adam da o geceden sonra hiç aklımdan çıkmadı.her gece konuştuk telefonda saatlerce,her fırsatta yanına gittim.gayliğimi sınamak için tanıştığım adama aşık oldum.ilk defa aşık oldum.belki her şeyi ilk defa yaşıyor olmanın verdiği heycandı bilmiyorum,belki ben biraz kezban ruhluydum.
ilk deneyimim hayatımın en güzel deneyimiydi.ve ben bunları yaşamadan önce hiç planlamamıştım.sadece biriyle seks yapıp,unutup geçeceğimi varsaymıştım.gayler sadece seks yapar diye düşnüyordum.ama öyle değilmiş.
ilk deneyimim benim devrimim,miladım oldu.belki de şansım yaver gitti ve tanışabileceğim en doğru insanlardan biriyle tanıştım.
umarım siz de benim kadar şanslı olursunuz.benim yaptığım hataları da yapmazsınız.hetero rolü yapmak uğruna birileriyle olmaktansa yalnız kalmak emin olun daha iyi.biraz cesaret ve biraz da insanları seçebilirseniz istediğiniz hayatı yaşamak için hiç bir şeyi ertelemeyin.
edit:aldattı lan.vazgeçtim gayler sadece seks yaparmış.güvenmeyin olum kimseye çok acıyor sonra.

carrie

günah tohumu olarak da bilinen 2 oscar adaylığı da bulunan korku kült'ü.(1976) sanılan aksine iki oscar ödülünü de alamamıştır. 2013 yılında rezil leş bir versiyonu çekilmiştir. filmin 1976 tarihli versiyonu puan olarak imdb'de en yüksek puanlı korku fimlerinden biridir.

brian de palma'nın hayli başarılı işlerinden biri olan film, aşırı popüler olması nedeniyle bağımsız korku sineması sinefilleri tarafından hep vasat olarak görülmüş ancak stephen king roman uyarlaması olması nedeniyle hep saygı görmüştür.

sissy spacek ve john travolta filmin süprizi. sinema tarihinin en iyi 20 korku filminden biri kabul edilir.

film doğa üstü güçleri olan bir kızın çevresine yaşattıklarını konu alır.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

bu işte sırası ile şunlar yapılır:
-ilk önce adama bir gülücük atılır, o da sana güler, böyle gülücükler falan birbirini takip eder.
-daha sonra her iki taraf da azar ve iki taraf da birbirinin dudağına yapışır.
-birbirinin dillerini emerken kendinden geçen taraflardan sikici olan adam, diğerini soyar. soyduktan sonra pasif tarafın meme uçlarına yapışır.
-daha sonra yarrağa aç olan pasif, aktif olan adamın yarrağını 20 yıldır yarrak görmemişçesine ağzına alıp emmeye başlar.
-aktif adam ıslandıktan ve kıvama geldikten sonra o anki zevkin verdiği güçle pasif olanı güçlü ve kıllı kollarıyla kaldırır ve kucağa oturtur.
-öpüşmeler burada da devam eder. pasif olan, bir yandan da aktif olan erkeğin yumuşacık vücudunu eller, erkeğe sarılır ve kokusunu içine çeker. o sıcaklık hiçbir şeyde yoktur. bir anlığına da olsa bütün dertlerinden kurtulmuştur.
-daha sonra aktif adam iyice azar ve pasif olan erkeği kucağında hoplatmaya başlar.
-aktif olan seksi adam pasifin götünü dağıtırken, git gel yaparken, pasif olan erkek kendinden geçmiştir. o an tek düşündüğü şey, ne kadar güvenli olduğu, güven veren bir erkeğin kollarında olduğudur.
-bu sırada aktif olan adam hala adamı kucağında hoplatmaktadır. bir yandan da birbirinin boyunları, vücutlarını öperler.
-pasif olan erkek, o azgınlıkta aktif olan adamın parmaklarını yalamaya başlar. ellerinde emmediği yer bırakmaz.
-daha sonra aktif olan adam bağırmaya başlar. o yüzündeki hoşlanma ifadesi, adamın kendisinden bile seksidir. daha sonra seni yarrağına götürür ve yüzüne patlar.
-aktif adam, pasif adamın meme uçlarına yarrağını sürter. alınan zevk, iki taraf için de tarifsizdir.
-seksi elleriyle sana o güzel spermlerini yedirir. bir yandan aktif adamın seksi ellerinin tadına da bakmaktadır pasif olan erkek.
-daha sonra aktif adam, pasif olanı koltuğa tekrar oturtur ve tekrar sikmeye başlar.
-pasif adam yüzünden anlaşılacağı kadarıyla zevkten çıldırmıştır ve boşalmak üzeredir. büyük ve azgın bir bağırışla partnerinin vücuduna boşalır.
-ikisi de rahatlamış bir şekilde birbirine sarılarak, ne kadar güzel bir erkekle seks yaptığını düşünür iki taraf da. geriye kalmış tek şey vardır, o da büyük bir rahatlık hissi.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

hiç kalkılmak istenmeyen durumdur, böyle kalçaların erkeğin sikine doğru yerleştirilir, bedenin bedenine dayanır, erkeğin bir eliyle kalçanın okşanmasına bir eliyle belini sarmasına izin verilir. en seksi ve tatlı paylaşımlardandır bence.

Toplam entry sayısı: 118

albertcamus

sadece kendisinin doğru olduğuna inanan bir kişilik,narsistik kişilik bozukluğuna bence tipik bir örnek.açıkçası beni irrite etmekten başka bir işe yaramadı.ha fikirlerine saygı duyarım ve fikirlerini savunma özgürlüğünü ölümüne kadar savunurum ama empoze etmene ise o şiddetle karşı çıkarım.bir de kendisini ciğere götürürüm eğer isterse

birine sarılma ihtiyacı hissetmek

ekşiden çaldım başlığı ama olsun,bu konuda konuşmak istiyorum bu platformda
dün hetero olan crushima sarılmak istedim.kendisi ona aşık olmama rağmen bunu garipsemeyen,beni destekleyen ve her zaman da bunu hissettiren biri.her zaman yanımda oldu ve benimle temas etmekten korkmadı.hatta aşk mektuplarını bile ona yazdığım benden aldı ve okudu.ancak şunu biliyorum,seksi seviyor ama benimle sevmiyor çünkü bir erkeğim ve benden hoşlanamıyor.ancak ne zaman bir sorunum olsa ilgiyle dinliyor ama o ankarada ben istanbuldayim.
dün ona sarılmak istedim,sımsıkı tutmak ve bırakmamak yanında uyumak ve onun kokusunu hissetmek.sadece ona ihtiyacım var bu ara,ne zaman onun yanında olsam kendimi tamamlanmış hissediyorum.birlikteyken sanki tek vücut halindeyim ve onun yanında başka hiçbir şey düşünmüyorum.ancak sonra o gidiyor ve kendimle kalıyorum.ama o bana sarıldığı zaman dunyanın mutlu insanı oluyorum ama bunlar geçici biliyorum.o da birini sevecek ve belki gelecegini onla kuracak.o zaman işte kalbim paramparça olacak.o zaman onun kollarında olamayacağım ve o zaman benim için hayat bitecek.ama şimdilik biraz daha zaman var.biraz daha zaman...

alttaki yazara soracaklarım var

direk türkçe pop geliyor,tek yon sağolsun.
sorum:aldatilmaya ne önerirsin?

cinsiyet kimliğinizi nasıl tanımlarsınız

biyolojik:erkek
hissedis: %85 maskulen %15 feminen
yonelim:biseksüel

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

ulan tarif sonucu boşaldım.arkadaş gidip roman yaz yani seks icermesi onemli degil harika tarif etmişsin
hele benim gibi değişken ise sekste o da senden güven bulacaktır ve ikiniz de rahatlayacaksınızdır.o zaman sadece huzur kalıyor.

albertcamus

sadece kendisinin doğru olduğuna inanan bir kişilik,narsistik kişilik bozukluğuna bence tipik bir örnek.açıkçası beni irrite etmekten başka bir işe yaramadı.ha fikirlerine saygı duyarım ve fikirlerini savunma özgürlüğünü ölümüne kadar savunurum ama empoze etmene ise o şiddetle karşı çıkarım.bir de kendisini ciğere götürürüm eğer isterse

birine sarılma ihtiyacı hissetmek

ekşiden çaldım başlığı ama olsun,bu konuda konuşmak istiyorum bu platformda
dün hetero olan crushima sarılmak istedim.kendisi ona aşık olmama rağmen bunu garipsemeyen,beni destekleyen ve her zaman da bunu hissettiren biri.her zaman yanımda oldu ve benimle temas etmekten korkmadı.hatta aşk mektuplarını bile ona yazdığım benden aldı ve okudu.ancak şunu biliyorum,seksi seviyor ama benimle sevmiyor çünkü bir erkeğim ve benden hoşlanamıyor.ancak ne zaman bir sorunum olsa ilgiyle dinliyor ama o ankarada ben istanbuldayim.
dün ona sarılmak istedim,sımsıkı tutmak ve bırakmamak yanında uyumak ve onun kokusunu hissetmek.sadece ona ihtiyacım var bu ara,ne zaman onun yanında olsam kendimi tamamlanmış hissediyorum.birlikteyken sanki tek vücut halindeyim ve onun yanında başka hiçbir şey düşünmüyorum.ancak sonra o gidiyor ve kendimle kalıyorum.ama o bana sarıldığı zaman dunyanın mutlu insanı oluyorum ama bunlar geçici biliyorum.o da birini sevecek ve belki gelecegini onla kuracak.o zaman işte kalbim paramparça olacak.o zaman onun kollarında olamayacağım ve o zaman benim için hayat bitecek.ama şimdilik biraz daha zaman var.biraz daha zaman...

genç eşcinsellere tavsiyeler

üç tavsiye
1)korunun
2)kasmayin,hayat üzülmek için fazla kısa
3)bir kac kişiye açılın,en azından bir iki kişi size gerekirse destek olabilsin

ayı sözlük yazarlarının hobileri

just dance
evet dem.li gibi oynuyorum ve öğrendiğim figürleri clublarda kullanıyorum
p.s:iyi bir dans eşine hiç bir zaman hayır demem
p.s.2:iyi olduğumu iddia etmiyorum

ayı sözlük istanbul zirvesi

onerimi kabul edenler?
ulan bi insanlarla tanışmak istiyorum,gelin tanışalım artık
mekanı da ben bulurum hadi kadikoyde.

sevgilinin biseksüel olması

üst yazar hakli,spektrum.genişliyor.ancak gaylerin kendini bu konumda seçilmiş sanmasi(her iki cinsiyet için de söylüyorum gay kelimesini) genel olarak bir sorun.
bir biseksuel olarak itham edildiklerimi düşününce lgbt tarafından insan hetero ilişkiyi tercih ediyor(baska bir ifade bulamadım)bir zaman sonra.eskiden toplum normlarinin etkili olduğunu düşünürdüm sadece ancak anladım ki kendi içimizde de ayrımcılık yapmada.sınır tanımıyoruz.
her ne kadar stereotipik gay profiline karşı olsam da kendimizi gittikçe kendi ıçimizde de eleştirmeyi abarttık.neden biseksuellerin pride komitelerinden çekildigimiz de budur herhalde.sınırları sevmiyoruz,asla kendimizi kisitlamadik.eger özgürce yaşamak serefsizlikse evet ben serefsizin onde gideniyim ve bunla gurur duyuyorum!

en yakın arkadaşın heteroseksüel olması

hakikaten neden olmasın?
en yakın arkadaşım hetero,her derdimi dinliyor öküz,hatta kendisine aşık olduğumda başka kime aşık olacaktın gerizekalı diye ego yapsa da canım o benim.canım kankam
not:biseksüelim yani why so serious all you people

elele yürüyen iki erkek

litvanyada yaptığımdır
yapınız❤
#direnedirenekazanacağız

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

ayı sözlük chat

an itibari ile evlilik kurumuna inanmaya başladım neden bilmiyorum söylemek istedim iyi günler
Henüz takip eden biri yok.