verbavolantscriptamanent

Durum: 169 - 0 - 0 - 0 - 07.12.2019 23:09

Puan: 2422 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

Med student,half time NGO Volunteer,şerefsizin önde gideni
  • /
  • 9

zengin muhitte cücük daire yerine fakir muhitte sarayda oturmak

asla ve asla,denendi ve ciddi manada enerji tüketti.20 m2 dairem olsun modada olsun.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

anlam veremediklerimiz

en eşcinsel burç

yay ve oğlak
lgbt konusunda en zengin iki burc bence yaylardan daha dengesizleri.çıkıyor ama,curiosity onlarda hep daha güçlü

kitap okuyan enstrüman çalan yabancı dil bilen kariyerli gay

bi ararsa bilsin ki buralardayim
dilim oldukça iyidir
piano hala çalarım ama artik hobi oldu
doktor olma yolundayım
kitaplar.konusunda benle le guin tartışabilecek seviyede olsun
kültür konusunda da en iddiali değilim ama az buçuk mürekkep yalamışımdır
(kendi reklamimi yapiyorum çünkü neden olmasinki yani)

aldatan sevgiliye bir şans daha verir miydin

hayır, salaklık yapmayın.ancak konu şu,one night stand ile uzun süreli aldatma arasında fark var.bir gece bi salaklık yaptı ise affederim ama başka biriyle ciddilesmisse siktirsin gitsin ki dedigim sey seks olmadan da olabilir,bağlılık onemli ama kalben,ureme organlari ile degil

kafasını yastığa koyduğu gibi uyuyan insan

bu insanlar kim bilmiyorum ama ben değilim,uyumak için serüven gidiyorum resmen beynimde.en uykumu getiren şey yazmak,onu söyleyebilirim.

alttaki yazara soracaklarım var

her sınav öncesi evde demi lovato söylerim
alttaki,sence neden bifobi var?

hoşlanılan erkeğin evlenmesi

sevgili lgbt topluluğu
ıçinizde heteronormatif evlilik yaşayabilecek bir harf var.sizden sonra karşı cinsten biriyle tanışmış,aşık olmuş,evlenmiş olabilir.belki siz onun öyle olduğunu bilmiyordunuz.hemen heteroseksizm ve heteronormativite naraları atmayalim teşekkürler

insanın birinin yanında kendini en çok özel hissettiği an

onla iken herşeyi unutmam,kim olduğumu bile...

seviştikten sonra söylenecek en aptalca sözler

yazarların mastürbasyon yapma sıklığı

bir sabah bir akşam,eğer yoğun isem 2 3 günde bir maximum aram 5 gün oldu

eşcinsellerin apple sevgisi

var anam ya var
4 tane erkek arkadaşımın 3u macbook iphone ipad triosunun esirleriydi.o diğeri de yılmaz bi macbook savunucusu idi.
çok karışık bi işletim sistemi var applein:(

ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler

fransızca çalışıyorum.valla ya ders notlarını okumam lazim çıkardım eski kitaplarımı kelime kelime çeviri yapıyorum hsjsjsks

hiç bitmesin dediğiniz an

en yakın arkadaşıma açıldıktan sonra her şey güzel olacak merak etme diye bana sarılması,çok güzel ve anlamlı bir sahneydi.ancak asla tek eşli kalacağıma inanmıyor ki muhtemelen haklı.

el ele dolaşmak

ürdün'de ve lübnan'da erkekler kanka ise el ele dolaşıyorlar,şaka değil.o yüzden dikkat çekmezsiniz.ilk ürdün'e gittiğimde çok şaşırmıştım el ele dolaşan herkesi gördüğümde ve arkadaşıma "gay mi?" diye sorduklarında gülerek anlatmıştı ama ürdün ve lübnan sanırım lgbt+ konusunda en cool mena ülkeleri olabilirler

ayı sözlük yazarlarının hoşlandıkları tipte ilk baktıkları yer

ılk yuz,sonra kolları,sonra kıçı.

her akşam içki içen insan

yay burcu

3 gündür çeşitli sözlükleri okudum,ne nefret ediyonuz bizden.kudurun nihahahahah
  • /
  • 9

biseksüel

lgbti komünitesince bile ön yargıyla karşılanan cinsel yönelim.
"kafa karışıklığı"ymış... cinsel yönelimin insanın doğası olduğunu unutup bir ideoloji sanmaya başlarsanız, biseksüellik de size çelişki gibi gelir.
"kapitalist komünist"le biseksüelin arasında bir ton fark vardır halbuki.
hem erkeklerden, hem de kadınlardan hoşlandığınızda vücudunuz buga girip kendini imha etmez.
her biseksüel, kadın bulamayınca erkeğe meyleden hetero abaza değildir.
mesela ben biseksüelim. kadına aktif, erkeğe pasif. ilginç değil mi? ufkumuzun yetmediği yerde "yok öyle bir şey; mümkün değil!" demek yerine, bir düşünsek, çok daha kolay olacak her şey.

biseksüel

lgbt'nin b'si. gay kültürünün içindeler yani. biz nasıl seksbağımlısıdelikçierkekler isek heteroseksüel düzenin gözünde; onlar da delikfarketmezdiyenabazalar. bir de kendi içimizde saçma salak ön yargılarla daha fazla marjinalleştirmek yerine farklılığı kucaklasak. o tiksindiğimiz nefret söylemlerini, genellemeleri biz kullanmasak. savaş falan da olmasa ve pizza yiyince kilo versem. dünya daha güzel bir yer olur.

lise döneminde açılmak

üniversite ye daha özgür ve güvenilir gitme ihtimalini yükseltir

ayı sözlük yazarlarının oy verme özrü

tüm yazarların en temel biçimde yazılarını okuyanların beğenisine sunduğu düşünülürse okuyan kişilere beğeniyorlarsa artı oylarını,beğenmiyorlarsa da eksi oylarını verebilmelerinin mümkün olduğu bir ortamda olduğumuzu hatırlatmak, bu kadar basit bir eylemi dile getirmek insanı üzüyor. okunmadığını düşünen bir yazar yazmaya neden devam etsin sevgili yazar arkadaşlar? etkileşim sağlanmalı ki iyi olan devam etsin ve kötü olan da kendini geliştirmesi gerektiğini görsün. yazar olarak yazdığınız sözlüğe, gerekliliklerden birisi olduğunu düşündüğüm bu katkıyı da yapamıyorsanız daha fazla ne diyebilirim bilemiyorum. gerçi 5-6 satırdan fazla bir girdi görünce okuduğunuza emin olduk da ona oy vermeniz kaldı ...

alttaki yazara soracaklarım var

her insan temiz doğar ama vicdan olgusunun bu olayın çok dışında olduğunu düşünüyorum.toplumsal olarak bize dayatılan vicdan normlarının dışında insan kendi vicdan olgusunu belli bir yaşam tecrübesi ve gözlem birikimi sonrasında oluşturuyor gibi bi düşüncem var ammaa kime göre ne kadar doğrudur bilemem.

sorum:insanlar neden imkansız şeyleri daha ilgi çekici buluyor?

carrie

günah tohumu olarak da bilinen 2 oscar adaylığı da bulunan korku kült'ü.(1976) sanılan aksine iki oscar ödülünü de alamamıştır. 2013 yılında rezil leş bir versiyonu çekilmiştir. filmin 1976 tarihli versiyonu puan olarak imdb'de en yüksek puanlı korku fimlerinden biridir.

brian de palma'nın hayli başarılı işlerinden biri olan film, aşırı popüler olması nedeniyle bağımsız korku sineması sinefilleri tarafından hep vasat olarak görülmüş ancak stephen king roman uyarlaması olması nedeniyle hep saygı görmüştür.

sissy spacek ve john travolta filmin süprizi. sinema tarihinin en iyi 20 korku filminden biri kabul edilir.

film doğa üstü güçleri olan bir kızın çevresine yaşattıklarını konu alır.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

bu işte sırası ile şunlar yapılır:
-ilk önce adama bir gülücük atılır, o da sana güler, böyle gülücükler falan birbirini takip eder.
-daha sonra her iki taraf da azar ve iki taraf da birbirinin dudağına yapışır.
-birbirinin dillerini emerken kendinden geçen taraflardan sikici olan adam, diğerini soyar. soyduktan sonra pasif tarafın meme uçlarına yapışır.
-daha sonra yarrağa aç olan pasif, aktif olan adamın yarrağını 20 yıldır yarrak görmemişçesine ağzına alıp emmeye başlar.
-aktif adam ıslandıktan ve kıvama geldikten sonra o anki zevkin verdiği güçle pasif olanı güçlü ve kıllı kollarıyla kaldırır ve kucağa oturtur.
-öpüşmeler burada da devam eder. pasif olan, bir yandan da aktif olan erkeğin yumuşacık vücudunu eller, erkeğe sarılır ve kokusunu içine çeker. o sıcaklık hiçbir şeyde yoktur. bir anlığına da olsa bütün dertlerinden kurtulmuştur.
-daha sonra aktif adam iyice azar ve pasif olan erkeği kucağında hoplatmaya başlar.
-aktif olan seksi adam pasifin götünü dağıtırken, git gel yaparken, pasif olan erkek kendinden geçmiştir. o an tek düşündüğü şey, ne kadar güvenli olduğu, güven veren bir erkeğin kollarında olduğudur.
-bu sırada aktif olan adam hala adamı kucağında hoplatmaktadır. bir yandan da birbirinin boyunları, vücutlarını öperler.
-pasif olan erkek, o azgınlıkta aktif olan adamın parmaklarını yalamaya başlar. ellerinde emmediği yer bırakmaz.
-daha sonra aktif olan adam bağırmaya başlar. o yüzündeki hoşlanma ifadesi, adamın kendisinden bile seksidir. daha sonra seni yarrağına götürür ve yüzüne patlar.
-aktif adam, pasif adamın meme uçlarına yarrağını sürter. alınan zevk, iki taraf için de tarifsizdir.
-seksi elleriyle sana o güzel spermlerini yedirir. bir yandan aktif adamın seksi ellerinin tadına da bakmaktadır pasif olan erkek.
-daha sonra aktif adam, pasif olanı koltuğa tekrar oturtur ve tekrar sikmeye başlar.
-pasif adam yüzünden anlaşılacağı kadarıyla zevkten çıldırmıştır ve boşalmak üzeredir. büyük ve azgın bir bağırışla partnerinin vücuduna boşalır.
-ikisi de rahatlamış bir şekilde birbirine sarılarak, ne kadar güzel bir erkekle seks yaptığını düşünür iki taraf da. geriye kalmış tek şey vardır, o da büyük bir rahatlık hissi.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

hiç kalkılmak istenmeyen durumdur, böyle kalçaların erkeğin sikine doğru yerleştirilir, bedenin bedenine dayanır, erkeğin bir eliyle kalçanın okşanmasına bir eliyle belini sarmasına izin verilir. en seksi ve tatlı paylaşımlardandır bence.

Toplam entry sayısı: 169

birine sarılma ihtiyacı hissetmek

ekşiden çaldım başlığı ama olsun,bu konuda konuşmak istiyorum bu platformda
dün hetero olan crushima sarılmak istedim.kendisi ona aşık olmama rağmen bunu garipsemeyen,beni destekleyen ve her zaman da bunu hissettiren biri.her zaman yanımda oldu ve benimle temas etmekten korkmadı.hatta aşk mektuplarını bile ona yazdığım benden aldı ve okudu.ancak şunu biliyorum,seksi seviyor ama benimle sevmiyor çünkü bir erkeğim ve benden hoşlanamıyor.ancak ne zaman bir sorunum olsa ilgiyle dinliyor ama o ankarada ben istanbuldayim.
dün ona sarılmak istedim,sımsıkı tutmak ve bırakmamak yanında uyumak ve onun kokusunu hissetmek.sadece ona ihtiyacım var bu ara,ne zaman onun yanında olsam kendimi tamamlanmış hissediyorum.birlikteyken sanki tek vücut halindeyim ve onun yanında başka hiçbir şey düşünmüyorum.ancak sonra o gidiyor ve kendimle kalıyorum.ama o bana sarıldığı zaman dunyanın mutlu insanı oluyorum ama bunlar geçici biliyorum.o da birini sevecek ve belki gelecegini onla kuracak.o zaman işte kalbim paramparça olacak.o zaman onun kollarında olamayacağım ve o zaman benim için hayat bitecek.ama şimdilik biraz daha zaman var.biraz daha zaman...

albertcamus

sadece kendisinin doğru olduğuna inanan bir kişilik,narsistik kişilik bozukluğuna bence tipik bir örnek.açıkçası beni irrite etmekten başka bir işe yaramadı.ha fikirlerine saygı duyarım ve fikirlerini savunma özgürlüğünü ölümüne kadar savunurum ama empoze etmene ise o şiddetle karşı çıkarım.bir de kendisini ciğere götürürüm eğer isterse

9 şubat istanbul ayı sözlük zirvesi

sözlükçülerin 15 yaşındaki haline vereceği öğüt

git yurtdışı değişim programlarını öğren ve neden erkekler aklıma geliyor deme düz bi biseksuelsin bunu kabullen lisede rahat edersin ve en azindan insanlarla kaçak gocek yatman gerekmez.

kitap okuyan enstrüman çalan yabancı dil bilen kariyerli gay

bi ararsa bilsin ki buralardayim
dilim oldukça iyidir
piano hala çalarım ama artik hobi oldu
doktor olma yolundayım
kitaplar.konusunda benle le guin tartışabilecek seviyede olsun
kültür konusunda da en iddiali değilim ama az buçuk mürekkep yalamışımdır
(kendi reklamimi yapiyorum çünkü neden olmasinki yani)

albertcamus

sadece kendisinin doğru olduğuna inanan bir kişilik,narsistik kişilik bozukluğuna bence tipik bir örnek.açıkçası beni irrite etmekten başka bir işe yaramadı.ha fikirlerine saygı duyarım ve fikirlerini savunma özgürlüğünü ölümüne kadar savunurum ama empoze etmene ise o şiddetle karşı çıkarım.bir de kendisini ciğere götürürüm eğer isterse

birine sarılma ihtiyacı hissetmek

ekşiden çaldım başlığı ama olsun,bu konuda konuşmak istiyorum bu platformda
dün hetero olan crushima sarılmak istedim.kendisi ona aşık olmama rağmen bunu garipsemeyen,beni destekleyen ve her zaman da bunu hissettiren biri.her zaman yanımda oldu ve benimle temas etmekten korkmadı.hatta aşk mektuplarını bile ona yazdığım benden aldı ve okudu.ancak şunu biliyorum,seksi seviyor ama benimle sevmiyor çünkü bir erkeğim ve benden hoşlanamıyor.ancak ne zaman bir sorunum olsa ilgiyle dinliyor ama o ankarada ben istanbuldayim.
dün ona sarılmak istedim,sımsıkı tutmak ve bırakmamak yanında uyumak ve onun kokusunu hissetmek.sadece ona ihtiyacım var bu ara,ne zaman onun yanında olsam kendimi tamamlanmış hissediyorum.birlikteyken sanki tek vücut halindeyim ve onun yanında başka hiçbir şey düşünmüyorum.ancak sonra o gidiyor ve kendimle kalıyorum.ama o bana sarıldığı zaman dunyanın mutlu insanı oluyorum ama bunlar geçici biliyorum.o da birini sevecek ve belki gelecegini onla kuracak.o zaman işte kalbim paramparça olacak.o zaman onun kollarında olamayacağım ve o zaman benim için hayat bitecek.ama şimdilik biraz daha zaman var.biraz daha zaman...

ilk eşcinsel deneyim

evet bir bisexual male olarak hakkını vereceğim başlık.
sanırım bir korku filmi öncesi hoş ve kaslı bir arkadaşla idi, yer sinema tuvaleti, oldukça uzun süren ve harika elleri olan flip-flop usulü sevistigimiz bir zamandi. sonra onla ayni gece evinde 3 kere daha seviştik (ne azmışız anam). en son sabah üstünde uyandım ve kahvaltıdan sonra öpüşüp ayrıldık. bir daha da hiç görüşmedik. özlüyorum seni güzel bey.

seviştikten sonra söylenecek en aptalca sözler

biseksüel

ahan da bu ben
ne zamandan beri biliyorum:14 yas
kendimle barışmak:+5 yıl
şu anki sevgilim:erkek
öncesinde:6 kadın 2 erkek
olabiliyor mu:baya da evet.anca sevgilim victoria's secret izlerken beni yakalarsa öldürür aşırı kıskanç

ayı sözlük yazarlarının seviştikleri en ilginç mekanlar

karabukte bir köy yolunda -5 derece sıcaklıkta açık havada seviştik.arka tarafımız da bir mezarlıktı.

kardeşin gay olma ihtimali

(bkz:sana ne) kardeşin olabilir ama belki söylemek istemiyor,belki keşif aşamasında,belki biseksüel(evet bazen çok uzun süre ilişkimiz olmuyor çünkü anlamlandırma sorunu oluyor duygularımızda.) o yüzden söylerse söyler söylemezse boşver cidden

sevgilinin biseksüel olması

üst yazar hakli,spektrum.genişliyor.ancak gaylerin kendini bu konumda seçilmiş sanmasi(her iki cinsiyet için de söylüyorum gay kelimesini) genel olarak bir sorun.
bir biseksuel olarak itham edildiklerimi düşününce lgbt tarafından insan hetero ilişkiyi tercih ediyor(baska bir ifade bulamadım)bir zaman sonra.eskiden toplum normlarinin etkili olduğunu düşünürdüm sadece ancak anladım ki kendi içimizde de ayrımcılık yapmada.sınır tanımıyoruz.
her ne kadar stereotipik gay profiline karşı olsam da kendimizi gittikçe kendi ıçimizde de eleştirmeyi abarttık.neden biseksuellerin pride komitelerinden çekildigimiz de budur herhalde.sınırları sevmiyoruz,asla kendimizi kisitlamadik.eger özgürce yaşamak serefsizlikse evet ben serefsizin onde gideniyim ve bunla gurur duyuyorum!

hoşlanılan erkeğin evlenmesi

sevgili lgbt topluluğu
ıçinizde heteronormatif evlilik yaşayabilecek bir harf var.sizden sonra karşı cinsten biriyle tanışmış,aşık olmuş,evlenmiş olabilir.belki siz onun öyle olduğunu bilmiyordunuz.hemen heteroseksizm ve heteronormativite naraları atmayalim teşekkürler

babanız hakkındaki acı gerçekler

beni olduğum halimle asla kabullenemeyecek olması ve asla doktor olmamı istememesi
insanların yardımlarını asla kabullenmemesi
selam.verince.borçlu çıkılan bir insan olunmasi
affedersiniz ama sosyal özurlunun ve muhafazakarın biri olmasi
bilmem anlatabildim mi?
Henüz takip eden biri yok.