verbavolantscriptamanent

Durum: 169 - 0 - 0 - 0 - 07.12.2019 23:09

Puan: 2398 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Med student,half time NGO Volunteer,şerefsizin önde gideni
  • /
  • 9

zengin muhitte cücük daire yerine fakir muhitte sarayda oturmak

asla ve asla,denendi ve ciddi manada enerji tüketti.20 m2 dairem olsun modada olsun.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

anlam veremediklerimiz

en eşcinsel burç

yay ve oğlak
lgbt konusunda en zengin iki burc bence yaylardan daha dengesizleri.çıkıyor ama,curiosity onlarda hep daha güçlü

kitap okuyan enstrüman çalan yabancı dil bilen kariyerli gay

bi ararsa bilsin ki buralardayim
dilim oldukça iyidir
piano hala çalarım ama artik hobi oldu
doktor olma yolundayım
kitaplar.konusunda benle le guin tartışabilecek seviyede olsun
kültür konusunda da en iddiali değilim ama az buçuk mürekkep yalamışımdır
(kendi reklamimi yapiyorum çünkü neden olmasinki yani)

aldatan sevgiliye bir şans daha verir miydin

hayır, salaklık yapmayın.ancak konu şu,one night stand ile uzun süreli aldatma arasında fark var.bir gece bi salaklık yaptı ise affederim ama başka biriyle ciddilesmisse siktirsin gitsin ki dedigim sey seks olmadan da olabilir,bağlılık onemli ama kalben,ureme organlari ile degil

kafasını yastığa koyduğu gibi uyuyan insan

bu insanlar kim bilmiyorum ama ben değilim,uyumak için serüven gidiyorum resmen beynimde.en uykumu getiren şey yazmak,onu söyleyebilirim.

alttaki yazara soracaklarım var

her sınav öncesi evde demi lovato söylerim
alttaki,sence neden bifobi var?

hoşlanılan erkeğin evlenmesi

sevgili lgbt topluluğu
ıçinizde heteronormatif evlilik yaşayabilecek bir harf var.sizden sonra karşı cinsten biriyle tanışmış,aşık olmuş,evlenmiş olabilir.belki siz onun öyle olduğunu bilmiyordunuz.hemen heteroseksizm ve heteronormativite naraları atmayalim teşekkürler

insanın birinin yanında kendini en çok özel hissettiği an

onla iken herşeyi unutmam,kim olduğumu bile...

seviştikten sonra söylenecek en aptalca sözler

yazarların mastürbasyon yapma sıklığı

bir sabah bir akşam,eğer yoğun isem 2 3 günde bir maximum aram 5 gün oldu

eşcinsellerin apple sevgisi

var anam ya var
4 tane erkek arkadaşımın 3u macbook iphone ipad triosunun esirleriydi.o diğeri de yılmaz bi macbook savunucusu idi.
çok karışık bi işletim sistemi var applein:(

ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler

fransızca çalışıyorum.valla ya ders notlarını okumam lazim çıkardım eski kitaplarımı kelime kelime çeviri yapıyorum hsjsjsks

hiç bitmesin dediğiniz an

en yakın arkadaşıma açıldıktan sonra her şey güzel olacak merak etme diye bana sarılması,çok güzel ve anlamlı bir sahneydi.ancak asla tek eşli kalacağıma inanmıyor ki muhtemelen haklı.

el ele dolaşmak

ürdün'de ve lübnan'da erkekler kanka ise el ele dolaşıyorlar,şaka değil.o yüzden dikkat çekmezsiniz.ilk ürdün'e gittiğimde çok şaşırmıştım el ele dolaşan herkesi gördüğümde ve arkadaşıma "gay mi?" diye sorduklarında gülerek anlatmıştı ama ürdün ve lübnan sanırım lgbt+ konusunda en cool mena ülkeleri olabilirler

ayı sözlük yazarlarının hoşlandıkları tipte ilk baktıkları yer

ılk yuz,sonra kolları,sonra kıçı.

her akşam içki içen insan

yay burcu

3 gündür çeşitli sözlükleri okudum,ne nefret ediyonuz bizden.kudurun nihahahahah
  • /
  • 9

biseksüel

lgbti komünitesince bile ön yargıyla karşılanan cinsel yönelim.
"kafa karışıklığı"ymış... cinsel yönelimin insanın doğası olduğunu unutup bir ideoloji sanmaya başlarsanız, biseksüellik de size çelişki gibi gelir.
"kapitalist komünist"le biseksüelin arasında bir ton fark vardır halbuki.
hem erkeklerden, hem de kadınlardan hoşlandığınızda vücudunuz buga girip kendini imha etmez.
her biseksüel, kadın bulamayınca erkeğe meyleden hetero abaza değildir.
mesela ben biseksüelim. kadına aktif, erkeğe pasif. ilginç değil mi? ufkumuzun yetmediği yerde "yok öyle bir şey; mümkün değil!" demek yerine, bir düşünsek, çok daha kolay olacak her şey.

biseksüel

lgbt'nin b'si. gay kültürünün içindeler yani. biz nasıl seksbağımlısıdelikçierkekler isek heteroseksüel düzenin gözünde; onlar da delikfarketmezdiyenabazalar. bir de kendi içimizde saçma salak ön yargılarla daha fazla marjinalleştirmek yerine farklılığı kucaklasak. o tiksindiğimiz nefret söylemlerini, genellemeleri biz kullanmasak. savaş falan da olmasa ve pizza yiyince kilo versem. dünya daha güzel bir yer olur.

lise döneminde açılmak

tehlikeli gördüğüm durum. sonuçta çocuksun etrafındakilerde. bilmeden fazla acımasız olabilirler. sonrası travmalar, takma adlar vs.

lise döneminde açılmak

üniversite ye daha özgür ve güvenilir gitme ihtimalini yükseltir

ayı sözlük yazarlarının oy verme özrü

tüm yazarların en temel biçimde yazılarını okuyanların beğenisine sunduğu düşünülürse okuyan kişilere beğeniyorlarsa artı oylarını,beğenmiyorlarsa da eksi oylarını verebilmelerinin mümkün olduğu bir ortamda olduğumuzu hatırlatmak, bu kadar basit bir eylemi dile getirmek insanı üzüyor. okunmadığını düşünen bir yazar yazmaya neden devam etsin sevgili yazar arkadaşlar? etkileşim sağlanmalı ki iyi olan devam etsin ve kötü olan da kendini geliştirmesi gerektiğini görsün. yazar olarak yazdığınız sözlüğe, gerekliliklerden birisi olduğunu düşündüğüm bu katkıyı da yapamıyorsanız daha fazla ne diyebilirim bilemiyorum. gerçi 5-6 satırdan fazla bir girdi görünce okuduğunuza emin olduk da ona oy vermeniz kaldı ...

biseksüellik tercih mi yönelim mi

kendimden örnek vereyim: ben ruhun cinsiyeti olmadığına inanırım ve aşık olurken de birinin ruhuna bakarım. haliyle duygusal yakınlık kurabildiğim kişi erkek de olabilir kadın da.

ama kendimle çeliştiğim noktalar da yok değil: mesela trans biriyle sevişebileceğimi düşünemiyorum. transfobi gibi algılamayın bunu ama bende böyle. haliyle aşırı feminen erkekleri de beğenemiyorum, maskülen kadınları sevemediğim gibi.

sanırım önce bi şöyle bakıyorsun tipe. sonra da biraz zaman geçince diyorsun ki “bununla bu iş olur”.

alttaki yazara soracaklarım var

her insan temiz doğar ama vicdan olgusunun bu olayın çok dışında olduğunu düşünüyorum.toplumsal olarak bize dayatılan vicdan normlarının dışında insan kendi vicdan olgusunu belli bir yaşam tecrübesi ve gözlem birikimi sonrasında oluşturuyor gibi bi düşüncem var ammaa kime göre ne kadar doğrudur bilemem.

sorum:insanlar neden imkansız şeyleri daha ilgi çekici buluyor?

ilk eşcinsel deneyim

ilk deneyimimi bir yıl önce yaşadım.
çocukluk,ilkokul,ortaokul,lise ve üniversite yılları,her zaman hem cinslerimden etkilendiğimi biliyordum.
çoğu insan gibi bir müddet bu durumu yok sayarak yaşadım.özellikle ortaokul ve lise yıllarında,herkes sevgili olmaya başlamışken eli yüzü düzgün,etrafımda benden hoşlanan bir sürü insan olmasına rağmen ben kimseyle sevgili olmuyordum.bir kızla sevgili olma fikri beni hiç cezbetmiyordu.kendimi derslere verdim.bir iki zoraki sevgili,ulaşılamaz platonik aşklar yaşayarak gizlenmeye çalışıyordum ama tamamen bilinçaltı,bunu farkında olarak da yapmıyordum,tamamen öyle gelişiyordu.
üniversite yılları ise biraz daha zorlu geçti,insanlar sürekli sevişiyor,ben bu duruma uzaktan bakıyordum,yakın arkadaşlarım sevgilim olmasa bile seks yapacak birilerinin olması gerektiğini söyleyip duruyorlardı.kendime uzak mesafe,bir iki uzun metrajlı sevgili yapıp üniversiteyi de öyle geçirdim.hetero rolünü olabildiğince dikkatli oynamaya çalışıyordum.kadınlarla oldum,çok fazla kadınla oldum.kendimi bir süre kadınlarla sevişebileceğime bile inandırdım.
iş hayatına başladığımda yalnızlık artık zor gelmeye başlamıştı.arada sanal seks kaçamaklarım oluyordu ama artık yetmemeye başladı.bu sefer gerçekten bir hetero olmaya,bir kadını gerçekten sevmeye,bir kadınla beraber olmayı sevmeye çalıştım.
bir sevgilim daha oldu,başlarda zorlamadan gidiyordu,kadınla da olsa düzenli bir cinsel hayatımın olması hoşuma gitmişti.denedim,oluyor gibi düşündüm ama aklımın bir köşesinde bir erkekle beraber olmak vardı.maddi açıdan da özgürdüm artık.kimseye hesap vermek zorunda da değildim.yalnız başıma tatile çıkmaya karar verdim,tatilimin tek amacı yalan yok,bir erkekle beraber olmaktı.belki de gay değilimdir diye düşünüyordum.denemeden anlamak imkansızdı,hatta büyük ihtimalle hoşuma gitmeyeceğini düşünüyordum.
biletlerimi aldım,valizimi hazırladım,sadece gideceğim şehir belliydi.daha önce hiç gitmediğim,kimseyi tanımadığım bir deniz şehriydi.
bulduğum ilk otele girdim.ilk gece biraz vakit geçirdim kendi kendime,tüm hayatımı sorguladım.bolca içtim.ama cesaret bulacak kadar içtim.mantığımı da kaybetmemem gerekiyordu.
gay dating uygulamarından birini indirdim.full aktif,full p ler ve sikicileri eledikten sonra zaten geriye bir iki kişi kalıyordu.biriyle konuşmaya başladım.tüm gece muhabbet ettik nerdeyse.ertesi gün yine tek başıma vakit geçirdim.büyük buluşma bugün olacak dedim kendi kendime,sözleşmemiştik ama biliyordum bir şeyler olacağını.hiç bir zaman yeteri kadar cesur bir insan olmamıştım.biraz daha bolca içtim o gün ve akşamında sahile buluşmaya davet ettim konuştuğum kişiyi.
o kadar içkiye rağmen hayatımda o anki kadar heyecanlı bir bekleyiş içinde olduğumu hatırlamıyorum.her ne kadar korksam da kararlı bir şekilde biramla beklemeye başladım.nasıl biri olduğumu tarif etmiştim.on beş yirmi dakika sonra biriyle göz göze geldik.ufak bir selamlaşmayla birbirimizden emin olduk.
benden yaşça büyüktü,beklediğimden çok daha hoş bir adamdı.
muhabbet etmeye başladık.en başta herkes anlıyor hissine kapılıp,geçici bir paranoya yaşadım.ellerim terledi,bir yandan da çaktırmamaya çalışıyordum.ben ne kadar tecrübesiz ve heycanlıysam karşımdaki kişi bir o kadar kendinden emin ve sakindi.bütün gerginliğime rağmen,ilk defa kendimi gizlemeye çalışmadan birileriyle her şeyi konuşabilmek,yadırganma korkusu olmadan her şeyi anlatabiliyor olmak,yalan söylememek,rol yapmamak çok fazla iyi hissettirmişti.etrafımdaki insanları da umursamaz olmuştum bir yerden sonra,zaten hiç kimseyi tanımıyordum da,ayrı bir güven veriyordu bana.iki saat kadar muhabbet ettikten sonra arabasıyla yüksek ama sakin bir yere gidip biramızı yudumlamaya başladık.gece olmuştu,deniz karanlık,şehrin ışıkları biraz uzaktaydı.tüm cesaretimi topladım,ilk defa bir erkeği öptüm.öpüşmeye başladık.kalbim kulağımda atıyordu sanki.ikimizin de dudaklarında alkol ve sigara tadı vardı.hayatımda ilk defa biriyle gerçekten öpüştüm.onlarca kadın öpmüştüm ama bu bambaşkaydı.öpüşürken hafif kirli sakalını okşadım,kadınlarda en hafif tüyden bile rahatsızlık duyarken sakallarından öptüm.defalarca.
eve gitmeyi teklif etti.bir an bile düşünmeden kabul ettim.niyeyse ilk defa tanıyor olmama rağmen en ufak bir güvensizlik hissetmedim.
evde biraz daha içtik.nerdeyse sarhoş olmak üzereydim.içerken bu sefer yanyanaydık,elinden tuttum,o gece yaşadığım her şeyi ilk defa yaşıyordum.ilk defa bir erkeğin elini tuttum,ilk defa bir erkeğin saçlarıyla oynadım.gözlerinin içine baktım.
yatak odasına geçtik daha sonra,gömleğimin iliklerini yavaş yavaş çözdü.beraber olduk.biraz müzik dinledikten sonra uyuduk.o gece sürekli uyandım,sarıldım,dokunabildiğim kadar dokundum ona.ertesi gün gidecektim.istesem bir gün daha uzatabilirdim.sabah oldu,alkolün etkisi geçince bir an pişmanlık duydum,kendimi kötü hissettim.o sınırı geçtim diye düşündüm.bir gece beni bambaşka biri yapmıştı.apar topar çıktım evden,çıkarken telefon numarasını aldım,bir daha görmeliyim onu diye düşündüm.
tüm yol boyunca onu düşündüm.o geceyi düşündüm.bir gece daha geçirmediğim için kendime lanet ettim.gittikçe eski hayatıma yaklaşıyordum,sevgilim beni evde bekliyordu.yol hiç bitmesin istedim.
eve döndüm.ona da durumu sezdirmemeye çalışıyordum ama olmadı.bir erkeğe,ona dokunduktan sonra,sevgilime dokunurken bir daha hiç bir şey hissedemedim.kısa süre sonra ayrıldım.karşımdaki kadına benden daha çok haksızlık ediyordum.en doğru olanı yaptım,zaten en başta büyük bir hata yapmıştım,onla ya da geçmişteki diğer kadınlarla beraber olmakla.kendime nasıl işkence ettiğimi hala sorguluyorum.
o adam da o geceden sonra hiç aklımdan çıkmadı.her gece konuştuk telefonda saatlerce,her fırsatta yanına gittim.gayliğimi sınamak için tanıştığım adama aşık oldum.ilk defa aşık oldum.belki her şeyi ilk defa yaşıyor olmanın verdiği heycandı bilmiyorum,belki ben biraz kezban ruhluydum.
ilk deneyimim hayatımın en güzel deneyimiydi.ve ben bunları yaşamadan önce hiç planlamamıştım.sadece biriyle seks yapıp,unutup geçeceğimi varsaymıştım.gayler sadece seks yapar diye düşnüyordum.ama öyle değilmiş.
ilk deneyimim benim devrimim,miladım oldu.belki de şansım yaver gitti ve tanışabileceğim en doğru insanlardan biriyle tanıştım.
umarım siz de benim kadar şanslı olursunuz.benim yaptığım hataları da yapmazsınız.hetero rolü yapmak uğruna birileriyle olmaktansa yalnız kalmak emin olun daha iyi.biraz cesaret ve biraz da insanları seçebilirseniz istediğiniz hayatı yaşamak için hiç bir şeyi ertelemeyin.
edit:aldattı lan.vazgeçtim gayler sadece seks yaparmış.güvenmeyin olum kimseye çok acıyor sonra.

carrie

günah tohumu olarak da bilinen 2 oscar adaylığı da bulunan korku kült'ü.(1976) sanılan aksine iki oscar ödülünü de alamamıştır. 2013 yılında rezil leş bir versiyonu çekilmiştir. filmin 1976 tarihli versiyonu puan olarak imdb'de en yüksek puanlı korku fimlerinden biridir.

brian de palma'nın hayli başarılı işlerinden biri olan film, aşırı popüler olması nedeniyle bağımsız korku sineması sinefilleri tarafından hep vasat olarak görülmüş ancak stephen king roman uyarlaması olması nedeniyle hep saygı görmüştür.

sissy spacek ve john travolta filmin süprizi. sinema tarihinin en iyi 20 korku filminden biri kabul edilir.

film doğa üstü güçleri olan bir kızın çevresine yaşattıklarını konu alır.

seksi bir erkeğin kucağına oturmak

bu işte sırası ile şunlar yapılır:
-ilk önce adama bir gülücük atılır, o da sana güler, böyle gülücükler falan birbirini takip eder.
-daha sonra her iki taraf da azar ve iki taraf da birbirinin dudağına yapışır.
-birbirinin dillerini emerken kendinden geçen taraflardan sikici olan adam, diğerini soyar. soyduktan sonra pasif tarafın meme uçlarına yapışır.
-daha sonra yarrağa aç olan pasif, aktif olan adamın yarrağını 20 yıldır yarrak görmemişçesine ağzına alıp emmeye başlar.
-aktif adam ıslandıktan ve kıvama geldikten sonra o anki zevkin verdiği güçle pasif olanı güçlü ve kıllı kollarıyla kaldırır ve kucağa oturtur.
-öpüşmeler burada da devam eder. pasif olan, bir yandan da aktif olan erkeğin yumuşacık vücudunu eller, erkeğe sarılır ve kokusunu içine çeker. o sıcaklık hiçbir şeyde yoktur. bir anlığına da olsa bütün dertlerinden kurtulmuştur.
-daha sonra aktif adam iyice azar ve pasif olan erkeği kucağında hoplatmaya başlar.
-aktif olan seksi adam pasifin götünü dağıtırken, git gel yaparken, pasif olan erkek kendinden geçmiştir. o an tek düşündüğü şey, ne kadar güvenli olduğu, güven veren bir erkeğin kollarında olduğudur.
-bu sırada aktif olan adam hala adamı kucağında hoplatmaktadır. bir yandan da birbirinin boyunları, vücutlarını öperler.
-pasif olan erkek, o azgınlıkta aktif olan adamın parmaklarını yalamaya başlar. ellerinde emmediği yer bırakmaz.
-daha sonra aktif olan adam bağırmaya başlar. o yüzündeki hoşlanma ifadesi, adamın kendisinden bile seksidir. daha sonra seni yarrağına götürür ve yüzüne patlar.
-aktif adam, pasif adamın meme uçlarına yarrağını sürter. alınan zevk, iki taraf için de tarifsizdir.
-seksi elleriyle sana o güzel spermlerini yedirir. bir yandan aktif adamın seksi ellerinin tadına da bakmaktadır pasif olan erkek.
-daha sonra aktif adam, pasif olanı koltuğa tekrar oturtur ve tekrar sikmeye başlar.
-pasif adam yüzünden anlaşılacağı kadarıyla zevkten çıldırmıştır ve boşalmak üzeredir. büyük ve azgın bir bağırışla partnerinin vücuduna boşalır.
-ikisi de rahatlamış bir şekilde birbirine sarılarak, ne kadar güzel bir erkekle seks yaptığını düşünür iki taraf da. geriye kalmış tek şey vardır, o da büyük bir rahatlık hissi.

Toplam entry sayısı: 169

albertcamus

sadece kendisinin doğru olduğuna inanan bir kişilik,narsistik kişilik bozukluğuna bence tipik bir örnek.açıkçası beni irrite etmekten başka bir işe yaramadı.ha fikirlerine saygı duyarım ve fikirlerini savunma özgürlüğünü ölümüne kadar savunurum ama empoze etmene ise o şiddetle karşı çıkarım.bir de kendisini ciğere götürürüm eğer isterse

9 şubat istanbul ayı sözlük zirvesi

birine sarılma ihtiyacı hissetmek

ekşiden çaldım başlığı ama olsun,bu konuda konuşmak istiyorum bu platformda
dün hetero olan crushima sarılmak istedim.kendisi ona aşık olmama rağmen bunu garipsemeyen,beni destekleyen ve her zaman da bunu hissettiren biri.her zaman yanımda oldu ve benimle temas etmekten korkmadı.hatta aşk mektuplarını bile ona yazdığım benden aldı ve okudu.ancak şunu biliyorum,seksi seviyor ama benimle sevmiyor çünkü bir erkeğim ve benden hoşlanamıyor.ancak ne zaman bir sorunum olsa ilgiyle dinliyor ama o ankarada ben istanbuldayim.
dün ona sarılmak istedim,sımsıkı tutmak ve bırakmamak yanında uyumak ve onun kokusunu hissetmek.sadece ona ihtiyacım var bu ara,ne zaman onun yanında olsam kendimi tamamlanmış hissediyorum.birlikteyken sanki tek vücut halindeyim ve onun yanında başka hiçbir şey düşünmüyorum.ancak sonra o gidiyor ve kendimle kalıyorum.ama o bana sarıldığı zaman dunyanın mutlu insanı oluyorum ama bunlar geçici biliyorum.o da birini sevecek ve belki gelecegini onla kuracak.o zaman işte kalbim paramparça olacak.o zaman onun kollarında olamayacağım ve o zaman benim için hayat bitecek.ama şimdilik biraz daha zaman var.biraz daha zaman...

evde kedi beslemek

ev küçük,annemler kedi sevemedi,ancak besleyeninkiyle oynamaktan zevk alırım.üst komşumuz bir ara besliyordu sonra onlar taşındı ve yerlerine her şeye alerjisi olan bir veletin ailesi geldi.çocuğun evine girerken anasin üstümüze koku giderici sıkıyor manyak kadin.ve bir sağlık çalışanı olarak söyleyeyim,o çocuğun öyle bir allerjisi de yok.

alttaki yazara soracaklarım var

direk türkçe pop geliyor,tek yon sağolsun.
sorum:aldatilmaya ne önerirsin?

albertcamus

sadece kendisinin doğru olduğuna inanan bir kişilik,narsistik kişilik bozukluğuna bence tipik bir örnek.açıkçası beni irrite etmekten başka bir işe yaramadı.ha fikirlerine saygı duyarım ve fikirlerini savunma özgürlüğünü ölümüne kadar savunurum ama empoze etmene ise o şiddetle karşı çıkarım.bir de kendisini ciğere götürürüm eğer isterse

birine sarılma ihtiyacı hissetmek

ekşiden çaldım başlığı ama olsun,bu konuda konuşmak istiyorum bu platformda
dün hetero olan crushima sarılmak istedim.kendisi ona aşık olmama rağmen bunu garipsemeyen,beni destekleyen ve her zaman da bunu hissettiren biri.her zaman yanımda oldu ve benimle temas etmekten korkmadı.hatta aşk mektuplarını bile ona yazdığım benden aldı ve okudu.ancak şunu biliyorum,seksi seviyor ama benimle sevmiyor çünkü bir erkeğim ve benden hoşlanamıyor.ancak ne zaman bir sorunum olsa ilgiyle dinliyor ama o ankarada ben istanbuldayim.
dün ona sarılmak istedim,sımsıkı tutmak ve bırakmamak yanında uyumak ve onun kokusunu hissetmek.sadece ona ihtiyacım var bu ara,ne zaman onun yanında olsam kendimi tamamlanmış hissediyorum.birlikteyken sanki tek vücut halindeyim ve onun yanında başka hiçbir şey düşünmüyorum.ancak sonra o gidiyor ve kendimle kalıyorum.ama o bana sarıldığı zaman dunyanın mutlu insanı oluyorum ama bunlar geçici biliyorum.o da birini sevecek ve belki gelecegini onla kuracak.o zaman işte kalbim paramparça olacak.o zaman onun kollarında olamayacağım ve o zaman benim için hayat bitecek.ama şimdilik biraz daha zaman var.biraz daha zaman...

seviştikten sonra söylenecek en aptalca sözler

ayı sözlük yazarlarının hobileri

just dance
evet dem.li gibi oynuyorum ve öğrendiğim figürleri clublarda kullanıyorum
p.s:iyi bir dans eşine hiç bir zaman hayır demem
p.s.2:iyi olduğumu iddia etmiyorum

kardeşin gay olma ihtimali

(bkz:sana ne) kardeşin olabilir ama belki söylemek istemiyor,belki keşif aşamasında,belki biseksüel(evet bazen çok uzun süre ilişkimiz olmuyor çünkü anlamlandırma sorunu oluyor duygularımızda.) o yüzden söylerse söyler söylemezse boşver cidden

ayı sözlük yazarlarının seviştikleri en ilginç mekanlar

karabukte bir köy yolunda -5 derece sıcaklıkta açık havada seviştik.arka tarafımız da bir mezarlıktı.

sevgilinin biseksüel olması

üst yazar hakli,spektrum.genişliyor.ancak gaylerin kendini bu konumda seçilmiş sanmasi(her iki cinsiyet için de söylüyorum gay kelimesini) genel olarak bir sorun.
bir biseksuel olarak itham edildiklerimi düşününce lgbt tarafından insan hetero ilişkiyi tercih ediyor(baska bir ifade bulamadım)bir zaman sonra.eskiden toplum normlarinin etkili olduğunu düşünürdüm sadece ancak anladım ki kendi içimizde de ayrımcılık yapmada.sınır tanımıyoruz.
her ne kadar stereotipik gay profiline karşı olsam da kendimizi gittikçe kendi ıçimizde de eleştirmeyi abarttık.neden biseksuellerin pride komitelerinden çekildigimiz de budur herhalde.sınırları sevmiyoruz,asla kendimizi kisitlamadik.eger özgürce yaşamak serefsizlikse evet ben serefsizin onde gideniyim ve bunla gurur duyuyorum!

kardeşin gay olma ihtimali

(bkz:sana ne) kardeşin olabilir ama belki söylemek istemiyor,belki keşif aşamasında,belki biseksüel(evet bazen çok uzun süre ilişkimiz olmuyor çünkü anlamlandırma sorunu oluyor duygularımızda.) o yüzden söylerse söyler söylemezse boşver cidden

en yakın arkadaşın heteroseksüel olması

hakikaten neden olmasın?
en yakın arkadaşım hetero,her derdimi dinliyor öküz,hatta kendisine aşık olduğumda başka kime aşık olacaktın gerizekalı diye ego yapsa da canım o benim.canım kankam
not:biseksüelim yani why so serious all you people

hoşlanılan erkeğin evlenmesi

sevgili lgbt topluluğu
ıçinizde heteronormatif evlilik yaşayabilecek bir harf var.sizden sonra karşı cinsten biriyle tanışmış,aşık olmuş,evlenmiş olabilir.belki siz onun öyle olduğunu bilmiyordunuz.hemen heteroseksizm ve heteronormativite naraları atmayalim teşekkürler