el ele dolaşmak

adana'da yapılmaması gereken eylemdir. yapış yapış zaten iki metre aralıklarla geziyoruz ıy.
bu coğrafyada doğan ve açıkça yaşamak istemeyen escinseller icin en heyecanlısı kaçamak olandır.
buldukta el ele dolaşması kaldı.
belki bunu heteroseksüel birine sorsan çok önemli değil diyebilir. ama o kadar içimde kalan bir şey ki. tüm toplumun ortasında el ele dolaşmak... (o kişiyi bulması da var tabii)
ürdün'de ve lübnan'da erkekler kanka ise el ele dolaşıyorlar,şaka değil.o yüzden dikkat çekmezsiniz.ilk ürdün'e gittiğimde çok şaşırmıştım el ele dolaşan herkesi gördüğümde ve arkadaşıma "gay mi?" diye sorduklarında gülerek anlatmıştı ama ürdün ve lübnan sanırım lgbt+ konusunda en cool mena ülkeleri olabilirler
beşiktaş ın tüm sokaklarında elele yürüyüp sahilinde hem gündüz hem ramazan olmasina rağmen yarım dakika öpüştük kimse bir şey demedi, kocaeli'nde gece 10 gibi vilayet meydanı'nda da öpüştük yine kimse bir şey demedi.eskișehir bağlar caddesi boyunca elele gezip köprüde öpüştük yine gündüz idi yine kimse bir şey demedi.ayrıca sakarya gibi bir şehirde avm de resmen yiyistik yine kimse bir şey demedi.ben 22 sevgilim 25 boyluca insanlarız fakat öyle kulhanbeyi de değiliz, 189 70 kilo bir şeyim . demem o ki önce kendinize güvenin ve yaptığınızın gayet normal olduğunun farkındalığı ile yapın, özgüveniniz olduğunda kimseden ne bir laf ne bi hakaret çıkamıyor. yan gözle bile bakamıyorlar.