lokimuadili

Durum: 39 - 3 - 0 - 0 - 15.05.2019 04:24

Puan: 690 - Sözlük Kezbanı

5 ay önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

sex on the me
  • /
  • 2

thepillars

pek bir lüzumsuza benzeyen yazar.

evde dildo yapımı

deliler gibi uğraşmak istediğim hobi. hem gidip dildoya o kadar para bayılmam, hem de kullanmasını sevdiğim bir nesne üretmenin hazzını yaşarım.
fazla üretirsem de amazon'da satarım. cksjsj
bir ara bunun atölyesini filan yapalım.

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

19/pasif biseksüel/istanbul
yakacakla çakacağın kötüsü olmaz. "aman beni beğenmez." demeyin, uyuşma ihtimalimiz neden olmasın?
(çakacak derken, yani bana çakacak)

yazarların şu an ihtiyacı olan şeyler

metrobüste anormal şekilde eğilip kalkıp, kıçımı ona buna sürtmek. birazdan yapacağımı umuyorum.

18 mayıs 2019 ayı sözlük eurovision zirvesi

barda marda yapmayın şunu ya. giriş parası alıyorlar; üç kuruş param yok.
içecek varsa tekelden falan alsa?
ama ucuza mal olursa kesin gelirim.

aileye açılmak

çoğu zaman gereksizdir. ve düzelteyim: eğer toplumun her kesiminden insana karşı cinsel yöneliminizi açıkça söyleyebiliyor ve hak ihlalinizi önleyebiliyorsanız, o zaman bu açılmaktır. ama yok, aileye, eşe dosta durumu açıklayıp dışarıda heteroseksüel görünmek zorundaysanız bunun adı "itiraf"tır.
eğer ailenize yöneliminizi itiraf ettiğinizde yaşam standartlarınız düşecekse ve ailenizin de ruh sağlığına zarar verecekseniz yapmayın. ille de herkes bilmeli mi?
ekonomik bağımsızlığınız varsa söyleyin. ekonomik bağımsızlık da ucu ucuna geçinmek değildir; coğrafya, zaman, muhit vb. gibi önemli etkenler değişse bile belli bir yaşam standardını garantilemektir.

kırsalda tıp okuyan gay

ba-yıl-dı-ğım blog yazarı!

koli araştırması

an itibariyle yaptığım eylem. hem de sözlükte!
evvet sevgili yazarlar. sizi koli kesmeye davet ediyorum!
ap bir tutum içindeyim: beni beğenen pasifi boş çevirmem amma velakin gözüm esasen aktif arkadaşlarımızda. yaş 19. istanbul'da ikamet ediyorum. semt bilgisi de verebilirim. fotoğraf görmek isteyene instagram da verebilirim.
hornet'tan düşüremediğimi caaanım ayı sözlük'ten düşüreceğim.

doğum gününde kendine ne aldın

"hiçbir şey" diyerek cevapladığım soru. alan aldı zaten.
doğum günüm: 10 mart.

vibratör

doğum günümde hediye olarak kabul ettiğim nesne. doğum günüm 10 mart.
şaka yapmıyorum; ne zamandır alacağım ama çok daha elzem şeylere bile para çıkaramıyorum... kredi almadığım için gerçekten üzülüyorum.

dibi düşmek

bugün yaşadığım eylem.
bir eğitim alıyorum. eğitmenlik eğitimi diyeyim. benim gruptan sorumlu bir kişiyi görmüştüm; öbür kişi daha eğitime gelmemişti. bugün geldi... ve ben iptal oldum. galiba şöyle bir baktığımda normalde beğenmeyeceğim bir adam ama bu kez öyle olmadı.
bir daha ne zaman yüz yüze geliriz bilmiyorum. heteroseksüel mi onu da bilmiyorum.
bir dahaki görüşmeyi beklemeden bunun nasıl altına yat... görüşürüm?

ayı sözlük itiraf

dünyanın asla ölmeyecek birkaç mesleği var:
sokak müzisyenliği, falcılık, fuhuş, dilencilik; bunlar benim tespit ettiklerim. dünyanın her yerinde bunlardan birini kullanarak yaşamımı idame ettirebilirim.
sokak müzisyenliği ve falcılığı kotaramam. dilenciliğin mesaisi uzun.
geriye kalan tek seçeneği kullanarak dünyayı gezmek, itlik serserilik yapmak istiyorum...

biseksüel

lgbti komünitesince bile ön yargıyla karşılanan cinsel yönelim.
"kafa karışıklığı"ymış... cinsel yönelimin insanın doğası olduğunu unutup bir ideoloji sanmaya başlarsanız, biseksüellik de size çelişki gibi gelir.
"kapitalist komünist"le biseksüelin arasında bir ton fark vardır halbuki.
hem erkeklerden, hem de kadınlardan hoşlandığınızda vücudunuz buga girip kendini imha etmez.
her biseksüel, kadın bulamayınca erkeğe meyleden hetero abaza değildir.
mesela ben biseksüelim. kadına aktif, erkeğe pasif. ilginç değil mi? ufkumuzun yetmediği yerde "yok öyle bir şey; mümkün değil!" demek yerine, bir düşünsek, çok daha kolay olacak her şey.

sperm tadı

tatsızdır. tadını belirleyen birçok faktör var. ben sadece bir kez, mastürbasyon yapıp boşaldıktan sonra tadına baktım: sahiden tatsızdı.

ayı sözlüğün gay date sitesi olduğu gerçeği

malum olan gerçektir. date'i becerene her yer date sitesidir. bu 1.
2: ayı sözlük, bir aktivizm yeri değil. bence değil. biz her yerde lgbti hakları aktivizmi yapmakla "yükümlü" askerler miyiz? değiliz. burayı kullanma amacı da kişiden kişiye değişir. evet hep seksli başlıklar var. demek ki seks konuşmak istiyoruz. yapacak bir şey yok. ekşi sözlük'teki heterolar da tüm gün seks konuşuyorlar ama kimse çıkıp "hadi biraz aktivizm" demiyor.
ne yapalım? konuşmak istediğimiz bu. aktivizm de başka mecralarda. en azından benim için durum bu.

ayı sözlük itiraf

kıskancım. kompleksliyim.

kıskançlık

şeytan

en sevdiğim varlık. öğretmenimdir.
spirituelsatanizm.org
linçleri bi' kaba koyun; sonra yerim.

milliyetçi eşcinsel

var olan eşcinseldir. gerçekten var bu kişiler.
marjinal (!) olan bir insan neden ana akım (!) bir fikre sahip olamasın ki?

pagan

insanlığın öz dinine mensup kişi.
bu dinin esas adı ise satanizmdir.
  • /
  • 2
Henüz hiç başlık açmamış.

lokimuadili

"yakacakla çakacağın kötüsü olmaz." diyerek beni epey bir güldürmüş, genel olarak düşüncelerini beğendiğim ve aynı yönelimi paylaştığım bir sözlük yazarı

liseli eşcinsellere tavsiyeler

bir günlük tutun. kimse okuyamasın diye başka bir alfabeyle yazmak isterseniz kendi alfabenizi oluşturup yazın. önce arap harfleriyle yazdım, sonra kril. kardeşim cin çıktı, tıkır tıkır öğrendi. sonra bir alfabe yaptım, mübarek hint alfabesi. ben okumayı unuttum. sadece ve anlaşılır bir şey olsun. sekiz yıldır kullanıyorum, misler misi bakıp bakıp ne bu diyorlar. dünyayı kurtarma planları diyorum. yutar gibi yapıyorlar, başka çareleri yok. ama o alfabeyi de bir ansiklopedi, efendime söyleyeyim yastığının iç yüzüne falan yaz ki hem uzun aralardan sonra hatırlayasın hem de kimse göremesin. niye mi bu? kardeşim, açılmaya ihtiyacın olacak ve her zaman etrafında birileri olmayacak, olsa bile anlatacak kelimeleri bulamayacaksın, bulduğunda sabaha karşı dört olacak. bu yüzden ulaşılabilir bir kuyu olacak yanında. istediğinde su çekersin. ya da kuyuyu gözyaşınla doldurursun. haa orta birde aşık olduğum çocuğun sivilcelerini uzun uzadıya yazmış olmak bu senelerde kendimden utanmama sebep vermiyor değil. ama sen boş ver, bunu gelecekteki sen düşünsün.*

liseli eşcinsellere tavsiyeler

çok azdık, hemen okulda yapacağız diyorsanız engelli öğrenci tuvaleti seks için rahat bir alan.

panterine cinsel hastalık bulaştırdığı için vicdan azabı çeken gay

nereden buluyorsunuz, beni artık evimdeki kediler kesmiyor, ben de panter istiyorum.

bu benzersiz lezzete asla hayır diyemiyorum

nutella reklamındaki çocuğun beyan ettiği slogandır ve nstrgt bunu günlük hayatında bir çok şeye karşı cevap olarak kullanmaktadır. yiyecek/içecek,gezme/tozma veya sevişme teklifleri olsun hepsine bu cevabı vermektedir.

kurumsal şirkette genel müdürü kaldırmak

bir önceki entryimde iş başvurusunda yediğim haltları anlatmıştım, üzerinden 2 hafta sonra şirket bana olur dedi. bende bir sevinç bir mutluluk anlatamam. kulaklarımda hülya avşar'dan yürü ya kulum çalıyor. oy oy oy.

bu sevinç uzun sürmedi. iş yerinin yaşadığım kıtada olmaması, garip bir meritrokrasi düzenin var olması ve yurdum ayısının plaza ayıları içinde sırıtması yüzünden zorlu bir süreç başladı. sabah 8'de girdiğim plazada akşam 8'de çıkmalardan tutun, iş yeri çalışanlarının çekişmeleri falan derken 2. ayı bitti.

insan kaynakları 2. ay bitiminde biz sizden memnunuz, sizde bizden memnunsunuzdur dedi. tabiki beybisi, memnun olmaz mıyım git gel günde 3 saat yol gidiyorum bee. belirsiz süreli sözleşme imzalandı falan filan ve dendi ki oryantasyonun son süreci olarak sizi kaynaştırma sürecine alıcaz.

wtf?

kaynaştırma süreci dedikleri, üst yönetim ve aşağıdakiler (işçiler) arasında kalan çalışanların bir nevi kalibre edilmesi, kölelik düzleminde nereye götü dayamaları gerektiğini bilmeleri.

kaynaştırma süreci üç aşamadan başladı. birincisi koç atanması. efendim size bir koç atıyorlar, bütün her şeyinizle ilgileniyor. tamamen çay kahve içme geyiği.

ikincisi kurumsal eğitimler: liderlik, yöneticilik, yatakta aktif olmamın 50 yolu gibi kurumsal eğitimler alıyorsunuz. bu eğitimler yüzünden istanbulda girmediğim otel kalmadı.

ve geldi son süreç güven eğitimi. bu gavurlar böyle bir şey çıkarttı. çalışanları bir araya tutup, birbirlerine bağlıyorlar. her taraf belirli zamanlarla kendini serbest bırakıyor, eğer bir insan karşısındakine tam güvenmezse bırakamazmış falan. tamam dedik bi yemediğim bu nane kaldı. ik'dan davet maili geldi. bilmem ne oteli not: yüzme şortu getirin. wtff!!!

yurdum ikcılarının bu absürtlükleri beni öldürüyor, kurumsal ikcı olmak olmayan şeyi bulup, tüm çalışanları buna inandırmaktır. kimse dememiş bu ne salakça bir uygalama diye, bizde emir kuluyuz gittik.

olimpik havuz ve çevresinde 5 tane çalışan. 4 tane üst düzey yetkili. hepimiz şortluyuz. herkesi eşleştirdiler, ben kaldım tek başıma. arkdaşları hep şefleriyle eşleştirmişler, ben listeye bir baktım bana genel müdür yazılmış. ay ben şok !!! adam geldi. kurumsal şirket gm'si sabah iş akşam spora giden, yağ oranı maksimum %10 olan, marka giyinen ve slim fit olan tipler olur genelde. yaşının 45 olmasını da not düşelim.

efenim uzattım da uzatttım, konuya giriyorum. biz iki salağı havuza soktular. işaret verilince köle kendini üst yönetimin kollarına bırakacak. eyes wide shut çekiyorlar sanki.

bu arada yüzme bilmediğimi herkese söylüyorum, özellikle gm'ye. o da bana güven diyor. ahh beybisi her güven diyene güvenseydik neler gelirdi başımıza. gülücük smiley.

havuz derinliği: 3,35 m
koyuyazar : 1,87 m (kilo 100) özellikle kiloya dikkat.
genel müdür: 1,77 m

ve atış yapıldı. 1 dk boyunca beni tutucak. beni beni bihterini. 100 kg lik bir ayıyı su üzerinde tutmanın ne olduğunu kimse düşünmemiş tabi. yap, devren işlet mantığı. sonunu düşünen kahraman olamaz ya.

koyu abiniz kendini bi bıraktı, gm dediğim adam tutamadı beni. cumbur lop suya dalmaz mıyım. panikten adamı tutayım derken elim adamım şortunun içine girdi. adam bi kalakaldı. ben tuttuğum şeyin ne olduğunu anlayınca o havuz ölmek istedim. üzerime ne varsa atın. çapa mapa...

adam tuttu beni çekti yukarı suyun içinde. geçti arkama. suyun üzerinde olimpik havuzun dört köşesinde diğer salaklar ve ben gm ile havuzun ortasında. pentegram çizdiler, keçi kanı akıtık kesin sikecekler diye düşünüyorum. derken popomda bi şey hissettim.

sıçtım herhalde derken, baktım gm beni sıkı sıkı tutuyor. resmen "men at play, season 3 epidose 5. revenge of the horse" çekiliyor. adam resmen kaldırmış, yüzme bilmeyen beni bırakmamak için sıkı sıkı omzumdan tutarken dayandı. kulağıma yaklaştı ve dedi "kusura bakma"... yerim senin kusurunu, maaşı 5 haneli adamların kusuru olmaz, benim aptallığımdır o diyemedim.

toplam süre 5 dk. adamın dayaması 2 dk. ve güven şeyi de bitti. duşlara gidildi. kendimi hülya avşar'ın kötü yol sonrası hamama girip temizlenmesi gibi 40 tas dökünmüşümdür. uzun duş sonrası bir çıktım herkes gitmiş, ben kaldım şişlinin bilmediğim bir yerinde. 500t nerden geçer abey diyecekken, arkadan bir ses "koyuu, bırakim mi seni" .

pembe masal gibi dimi, anlatsalar hadi len derim içimden ama dışımdan çaktırmadan inanmış gibi yaparım.
gm beni eve bırakacak. şişli-pendik yolu ve iş çıkışında toplam 2 saat. adam konuştu ben dinledim, hayallerini yapacaklarını anlattı. yarım saat telefonla konuştu ve eve geldik. "yoruldum ben" dedi, bi türk kahvesi yapsana sonra geri dönücem dedi. gm türk kahvesi ister, kölesi ay pardon çalışanı yapmaz mı. kendim öğütürüm kahveyi beybisi. eve çıktık, salonda oturdu, ben mutfağa kahveyi yaptım. salona getirdiğimde gm'nin pantalonu yoktu, boxer ile oturmuş beni bekliyordu. sikiceksen sikicem de, dimi. bi de kahve için uğraştırdı karaktersiz beni. hınzır smiley.

eve gelen genel müdürü el üzerinde tutmak lazım, gereği yapıldı. bu plazalar da seksler bile başka dostum.

biseksüel

lgbt platformu bir sözlükte en çok nefretin olabileceği başlık sanırım.
ben gay'im o gay öyleyse sen de gay olmak zorundasın tamam mı!
kadınlarla ne yaptığın önemli değil sen sadece gay olduğunu kabul et.
burası özgür bir platform ve sen gay'sin, biseksüel değilsin.
biz heterolar gibi baskı yapmıyoruz ama sen gay'sin.
kabul etmiyorsan sana saygı duymayız.

tamam seks için biseksüel davrananlar kavramın altını boşaltıyor ama farklılıklara hoşgörü göstererek büyümek yerine kurallar koymak mantıksızdır.
format gereği tanım: her tercihteki bireyin karşı takımdan gördüğü oyunculardır.
adettendir: biseksüel değilim *

ayı sözlük itiraf

cok guzelim ama dertliyiz be kahpe dunya yiktin beni serefsiz adı kopek dunya rabbim hemen dunyayı yok et nolur allahim bu aciyi kaldiramiyorum artik bu yuku bedenim tasiyamiyor allahim batsin dunya bat dunya bat yok et evreni yarabbim insallah cok guzelim ama degerimi bilen yok dertler derya olmus kahpelerin dunyası bu dunya yok olsun allahim lutfen yik bu dunyayı serefsizlerin ustune kahrol kopek adi pislik dunya

hamamdan adam kaldırmak

o kaldırılacak doğru adamı bulmak için gidersen her gün yarın belki daha iyisi gelir diye düşünür ertesi gün yine gidersin. sonrada bir bakmışsın hergün 8-5 hamam mesaisi yapıyorsun.hatta hamamda tellak yada hamam oğlanı olarak işe başlamışsın.

geceye bir seks fantezisi bırak

Toplam entry sayısı: 39

biseksüel

lgbti komünitesince bile ön yargıyla karşılanan cinsel yönelim.
"kafa karışıklığı"ymış... cinsel yönelimin insanın doğası olduğunu unutup bir ideoloji sanmaya başlarsanız, biseksüellik de size çelişki gibi gelir.
"kapitalist komünist"le biseksüelin arasında bir ton fark vardır halbuki.
hem erkeklerden, hem de kadınlardan hoşlandığınızda vücudunuz buga girip kendini imha etmez.
her biseksüel, kadın bulamayınca erkeğe meyleden hetero abaza değildir.
mesela ben biseksüelim. kadına aktif, erkeğe pasif. ilginç değil mi? ufkumuzun yetmediği yerde "yok öyle bir şey; mümkün değil!" demek yerine, bir düşünsek, çok daha kolay olacak her şey.

ayı sözlüğün gay date sitesi olduğu gerçeği

malum olan gerçektir. date'i becerene her yer date sitesidir. bu 1.
2: ayı sözlük, bir aktivizm yeri değil. bence değil. biz her yerde lgbti hakları aktivizmi yapmakla "yükümlü" askerler miyiz? değiliz. burayı kullanma amacı da kişiden kişiye değişir. evet hep seksli başlıklar var. demek ki seks konuşmak istiyoruz. yapacak bir şey yok. ekşi sözlük'teki heterolar da tüm gün seks konuşuyorlar ama kimse çıkıp "hadi biraz aktivizm" demiyor.
ne yapalım? konuşmak istediğimiz bu. aktivizm de başka mecralarda. en azından benim için durum bu.

çiğ köfteci ali usta

yıllardır aynı şekilde işini yapan bir esnaftır. tavrı yıllardır aynıdır. asabi değildir, sesi öyledir. "bağırıp çağırma" denen şeyler işin şov kısmıdır
ama
adam hiçbir zaman ünlü olmak için uğraşmamıştır. ünlü olmak onun için bir anlam ifade etmemiştir.
adam sadece işini yapıyor. siz ünlü ediyorsunuz, sonra yine siz "ünlü ettik; götü kalktı. ünü hak etmiyormuş." diyorsunuz.
internetin verdiği konuşma gücü, geniş kitlelere ulaşabilme gücü esas bizim götümüzü kaldırdı. ali usta vesaireden önce bizim. kendimizi elimizde sihirli bir değnekle istediğini ünlü eden, istediğinden ünü alan bir büyücü gibi; hatta bir tanrı gibi görüyoruz. gerekirse yargılıyoruz.
şunu bilmemiz gerek: biz kimseyi ünlü etmiyoruz. biz bir insanı tanıyoruz. tanındıkça ünleniyor. tanınması ise bizim elimizde olan bir şey değil.
internetin ortaya çıkardığı bu özelliğimizi yontmamız gerek.

lokimuadili

bir ayısözlük yazarıdır. şahsımdır.
hoş buldum.
@pashaart gönlümde yer var; olur mu? bir de umumi tuvalet var aklımda...

hornet

cinsel bağlamda ufkumu açan mobil uygulama.
"pasifim ve sadece cinsellik arıyorum." mottosuyla arayıştayken, (biseksüel falan demeye pek lüzum yok burada) iş nedeniyle sürekli dibimde bulunan yakışıklı bir arkadaşla konuştum. daha önce deneyimim yok. internet üzerinden tanıştığım insanlar çok fazla ama tensel bir deneyim yaşadığım hiç yok. o yüzden bu gibi uygulamalar beni biraz tedirgin eder. ama adamın güven vermek için "çabaladığını" görünce problem yaşamadım. seks konusunda da aradıklarımız uyuşuyordu.
eee? sorun ne?
adam, "benden başka kimse olmasın." dedi. en baştan sadece cinsellik arıyorum dememe rağmen. arap atı misali olup olmayacağımın garantisini daha şimdiden nasıl vereyim ben sana?
sonra kadınlarla ilişkilerimi, ilişkilerimizi düşündüm. ve ampul yandı! acaba kim bilir kaç kadın bize "sadece seks" sinyalini vermişken, "benden başkası olmasın" gibi bir sorumluluğun altına girmesini istedik?
cinsel açlığımızı karşılayıp gitmemiz gerekirken, duygusal açlığımızı da aynı insanla doyurmayı bekledik?
düşündürücü bir olaydı...

biseksüel

lgbti komünitesince bile ön yargıyla karşılanan cinsel yönelim.
"kafa karışıklığı"ymış... cinsel yönelimin insanın doğası olduğunu unutup bir ideoloji sanmaya başlarsanız, biseksüellik de size çelişki gibi gelir.
"kapitalist komünist"le biseksüelin arasında bir ton fark vardır halbuki.
hem erkeklerden, hem de kadınlardan hoşlandığınızda vücudunuz buga girip kendini imha etmez.
her biseksüel, kadın bulamayınca erkeğe meyleden hetero abaza değildir.
mesela ben biseksüelim. kadına aktif, erkeğe pasif. ilginç değil mi? ufkumuzun yetmediği yerde "yok öyle bir şey; mümkün değil!" demek yerine, bir düşünsek, çok daha kolay olacak her şey.

thepillars

pek bir lüzumsuza benzeyen yazar.

aileye açılmak

çoğu zaman gereksizdir. ve düzelteyim: eğer toplumun her kesiminden insana karşı cinsel yöneliminizi açıkça söyleyebiliyor ve hak ihlalinizi önleyebiliyorsanız, o zaman bu açılmaktır. ama yok, aileye, eşe dosta durumu açıklayıp dışarıda heteroseksüel görünmek zorundaysanız bunun adı "itiraf"tır.
eğer ailenize yöneliminizi itiraf ettiğinizde yaşam standartlarınız düşecekse ve ailenizin de ruh sağlığına zarar verecekseniz yapmayın. ille de herkes bilmeli mi?
ekonomik bağımsızlığınız varsa söyleyin. ekonomik bağımsızlık da ucu ucuna geçinmek değildir; coğrafya, zaman, muhit vb. gibi önemli etkenler değişse bile belli bir yaşam standardını garantilemektir.

demiseksüel

lüzumsuz cinsel yönelim tanımlamaları silsilesinin bir halkası. yani çıkıp lgbti hakları mücadelesine demiseksüelleri de ekleyelim; soran olursa da "ya bunlar aşık olmadan seks yapmıyormuş." deriz. mücadelemize de inanılmaz faydası olur hem (!)

çiğ köfteci ali usta

yıllardır aynı şekilde işini yapan bir esnaftır. tavrı yıllardır aynıdır. asabi değildir, sesi öyledir. "bağırıp çağırma" denen şeyler işin şov kısmıdır
ama
adam hiçbir zaman ünlü olmak için uğraşmamıştır. ünlü olmak onun için bir anlam ifade etmemiştir.
adam sadece işini yapıyor. siz ünlü ediyorsunuz, sonra yine siz "ünlü ettik; götü kalktı. ünü hak etmiyormuş." diyorsunuz.
internetin verdiği konuşma gücü, geniş kitlelere ulaşabilme gücü esas bizim götümüzü kaldırdı. ali usta vesaireden önce bizim. kendimizi elimizde sihirli bir değnekle istediğini ünlü eden, istediğinden ünü alan bir büyücü gibi; hatta bir tanrı gibi görüyoruz. gerekirse yargılıyoruz.
şunu bilmemiz gerek: biz kimseyi ünlü etmiyoruz. biz bir insanı tanıyoruz. tanındıkça ünleniyor. tanınması ise bizim elimizde olan bir şey değil.
internetin ortaya çıkardığı bu özelliğimizi yontmamız gerek.

çiğ köfteci ali usta

yıllardır aynı şekilde işini yapan bir esnaftır. tavrı yıllardır aynıdır. asabi değildir, sesi öyledir. "bağırıp çağırma" denen şeyler işin şov kısmıdır
ama
adam hiçbir zaman ünlü olmak için uğraşmamıştır. ünlü olmak onun için bir anlam ifade etmemiştir.
adam sadece işini yapıyor. siz ünlü ediyorsunuz, sonra yine siz "ünlü ettik; götü kalktı. ünü hak etmiyormuş." diyorsunuz.
internetin verdiği konuşma gücü, geniş kitlelere ulaşabilme gücü esas bizim götümüzü kaldırdı. ali usta vesaireden önce bizim. kendimizi elimizde sihirli bir değnekle istediğini ünlü eden, istediğinden ünü alan bir büyücü gibi; hatta bir tanrı gibi görüyoruz. gerekirse yargılıyoruz.
şunu bilmemiz gerek: biz kimseyi ünlü etmiyoruz. biz bir insanı tanıyoruz. tanındıkça ünleniyor. tanınması ise bizim elimizde olan bir şey değil.
internetin ortaya çıkardığı bu özelliğimizi yontmamız gerek.

demiseksüel

lüzumsuz cinsel yönelim tanımlamaları silsilesinin bir halkası. yani çıkıp lgbti hakları mücadelesine demiseksüelleri de ekleyelim; soran olursa da "ya bunlar aşık olmadan seks yapmıyormuş." deriz. mücadelemize de inanılmaz faydası olur hem (!)

biseksüel

lgbti komünitesince bile ön yargıyla karşılanan cinsel yönelim.
"kafa karışıklığı"ymış... cinsel yönelimin insanın doğası olduğunu unutup bir ideoloji sanmaya başlarsanız, biseksüellik de size çelişki gibi gelir.
"kapitalist komünist"le biseksüelin arasında bir ton fark vardır halbuki.
hem erkeklerden, hem de kadınlardan hoşlandığınızda vücudunuz buga girip kendini imha etmez.
her biseksüel, kadın bulamayınca erkeğe meyleden hetero abaza değildir.
mesela ben biseksüelim. kadına aktif, erkeğe pasif. ilginç değil mi? ufkumuzun yetmediği yerde "yok öyle bir şey; mümkün değil!" demek yerine, bir düşünsek, çok daha kolay olacak her şey.

pagan

insanlığın öz dinine mensup kişi.
bu dinin esas adı ise satanizmdir.