seks hikayeleri

en ulaşılmaz hayalleri veya bastırılmış duyguları edebi bir dille edepsizce yazmak
genelde sabaha kadar temalı, xxxl penislerin havada uçuştuğu, çıkarmadan atılan postaların buradan köye yol olduğu, her seks sonrası yatak değişimi masrafı çıkartan dudak uçuklatan hikayelerdir. daha çok mastürbasyon sonrası gelen uyku sırasında kurulan düşlerin ürünüdür.

(bkz: hayal balonuna göz dikmiş iğne)
internetin henüz olmadığı/yaygın olmadığı dönemlerde, çeşitli erotik dergilerde yayınlanan mektupla dergiye gönderilen, zamanına göre ateşli fakat günümüzde komik bulunan hikayelerdir. hikayelerin en dikkat çekici yanı ise mektubu gönderenin yaptığı komik benzetmelerdir.
vajina - bal kutusu
penis - kamış
boşalmak - yanardağ patlaması
memeler - ikiz tepeler vb.
sexhikayeleri.net diye bi site vardı orayı takip etmek güzeldi... hey gidi yıllar hey...
inadinasex.com sitesinde bolca bulunan hikayeler.
farklı hiçbirşey yaşamamış insanların oturup vakit öldürdüğü hikayeler.
benim favorim ve ayni zamanda hayalim bir mekanda veya herhangi bir yer de crush olabilcek seviyede dustugum bir cocukla iletisime gecip gerisini biliyorsunuz xd tarzi hikayeler bunu gercekte yasayan insanlar acaba varmidir... benim icin hep hayal olarak kalmis bir hikaye tarzi diyelim ...
güzel fanteziler yada yaşanmışlıklar olursa okuyorum.
ülkemizde ciddiyetle yazanın da, yayımlayanın da bulunmadığı hikaye türü. maalesef ki durum böyle. biraz bütçe oluşturduğumda seks hikayeleri platformu oluşturmayı düşünüyorum.