bearinlove

Durum: 94 - 0 - 0 - 0 - 15.01.2015 01:18

Puan: 2704 - Sözlük Kezbanı

14 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Yaşlanıyor muyuz ne? ama bira... evet kesinlikle bira... birazcık müzik, bi de sevdiceğine sarılıyorsan tamamsın.
  • /
  • 5

17 ocak 2015 anatolian bears night vol.4 hugbear

17 ocak 2015 tarihinde ankara'da yapılacak 4. ayı gecesidir.
yüzlerce ayıcanın katılımıyla * coşacak, şuursuzca dans edilecek, içilecek, sürprizlerle dolu buluşmadır.

tarih : 17 ocak 2015
yer : altı üstü bar
adres: konur 2 sokak no: 26/ 7 (teras) kızılay / ankara

(bkz:http://www.ankaraayilari.com/ )

siz telefonla konuşurken rahat durmayan partner

sevişirken gelen önemli bir telefona * cevap vermeniz gerekebilir. bu tip partnerler ya kulağınızı, ya penisinizi, ya göbeğinizi yalamaya devam eder. telefondaki kişiye durumu çaktırmamak için şekilden şekile girersiniz. ilginç bir şekilde sizi zor durumda bırakmaktan zevk alır. sinsi sinsi güler.
sanırım baskı altında komik durumlara düşmeniz hoşuna gider.

+ bearinlove günün nasıl geçti ?
- biraz yoğundu çok yorgunum hemen yatacağım. ınggg
+ sen iyi misin?
- yooo yok birşey sanırım biraz midem ağrıyor. kikir kikir...
+ hımm geçmiş olsun. iyi olduğuna eminsin değil mi?
- evet harikayımggg şarjımmmm bitiyorggohhh...

anatolian bears night

hadiii ankaralı ayıcanlar o koca poponuzu kaldırın ve partiye katılın. dans, müzik, eğlence.... şimdi doğru zaman.... duşlar alınsın, parfümler sıkılsın, cicili bicili kıyafetler giyilsin.... bizimlesiniz.... sizi bekliyoruz....

anatolian bears night

an itibariyle 211 kişinin facebook etkinlik sayfasından, 68 kişinin ise bearwww den geleceğini belirttiği merakla beklenen gece... ankara ayıları nın eline sağlık diyorum.

aşçı sevgilim

hertürlü yemeyi seven * insan modelinin sevgilisidir.

muharrem ince

chp yalova milletvekilidir. başbakanı tbmm salonundan kaçıran tarihi konuşmayı yapmıştır.

anatolian bears night

sabırsızlıkla beklediğim, ankara ayıları organizasyonudur. 19 ocak 2013 günü tüm ayıcıkları ankara ya bekleriz efendim.

eşcinsel olduğunu belirtmenin yolları

+biliyor musun? 35 yaşını geçmiş ve hiç evlenmemiş erkeklerin yüzde ellisi eşcinselmiş
-hımm.. sen kaç yaşındasın?
+36 ve hiç evlenmedim. *

bir bearın çantasında olabilecekler

bir düzine prezervatif. çilekli, muzlu, tırtırlı, geciktiricili, xl, extra ince vs.
(bkz: güvenli seks)

ka

key account kelimelerinin baş harflerinden oluşan kısaltmadır. genellikle fmcg sektöründe özel müşteriler anlamında kullanılır.

killer karaoke

favori birkaç oyun daha... özellikle epilasyon oyununu kıllı ayıcanlar üzerinde düşünemiyorum bile.killer karaoke

trutv de yayınlanan bir karaoke yarışması. yarışmacı farklı oyunlarda başına ne gelirse gelsin şarkıya devam etmek zorunda.

hakiki tosun pasa benim

hoşgelmiş sefalar getirmiş çiçeği burnunda sözlük yazarıdır. nicki de pek ciciymiş.
(bkz: göster oğlum amcalara çükünü )

sözlük yazarlarının hastalıklı düşünce listesi

sokakta yürürken yere tüküren adamın, kaldırımdan airbag tadında hızla çıkan otomatik yumruğu suratının ortasına yemesini istiyorum.

sözlükte bear nick'li yazarların çok olması sorunsalı

sözlükte cümle gibi uzun nickli yazarların çoğalması sorunsalı kadar vahim olan durumdur. *
(bkz: nickini yazarken uyuyakalmak)

10 kasım

ulu önder mustafa kemal atatürk'ü andığımız gün. her yıl saat 09:05 te kornalar çalarken tüylerimin diken diken olduğu gün. sen rahat uyu atam.

bayan yanı uygulaması

şehirlerarası otobüslerde en çok sevdiğim uygulamalardandır. ne güzel uzun bir yolculuğa da çıkıyorsanız yanınıza bir erkişinin oturacağı kesindir. bir heteroseksüel için sıkıcı olabileceği gibi, bir eşcinsel için heyecan verici olabilir. daha yaratıcı uygulamalar da olabilir.
(bkz: ayı yanı)
(bkz: fırça bıyıklı amca yanı)
(bkz: but similyalı yanı)

çocukluğumuzun şarkıları

efes vs tuborg

tuborg carlsberg grubu dünyanın en büyük 2. bira üreticisi iken efes dünyanın en büyük 13. bira üreticisidir. fakat türkiye'de efes hem marka imajı hemde pazarlama konusundaki üstün başarısı ile yerli bir marka olarak %80 pazar payı ile çok ciddi bir üstünlük sağlamıştır.
dünyada yaklaşık 40bin çeşit bira vardır. bu da bira üretiminde binlerce farklı lezzet, koku, tat, içerik kombinasyonu anlamına gelir.japonların bira üretiminde en çok kullandıkları ana madde pirinç iken, diğer ülkerlerde arpa, buğday, mısır vs... kullanılır.
gelelim şeker konusuna... tuborg üretiminde birasına şeker katmaz. efes ise biraya şeker katar evet doğrudur. üretim aşamasında biraya maya katıldıktan sonra ,organik bir madde olan maya biranın içindeki tüm şekeri yer ve alkole dönüştürür. yani üretimden sonra biranın içinde şeker kalmaz. yasa gereği ürettiğiniz mamülün içine kattığınız herşeyi etiketine yazmanız gerekmektedir. bu sebeple efes'in içindekiler kısmında şeker yazar. "adam gibi bira, %100 malt, şekersiz bira" vs sloganıyla ortalığı kariştıran tuborg bu pazarlama taktiği ile efes'ten sadece %3 pazar payı kapabilmiştir. ortada kocaman bir gerçek vardır. efes türkiye'de pazar lideridir. buda efes'in bir şekilde türk damak tadına ya da marka algısı olarak türk tüketiciye daha yakın olduğudur. efesin tombul şişesinden içerken yıllar önce ne anılarınız olduğunu düşünün.... bu kadar kolay değil bir türk markası bunu yıllar içinde başarmış... biraz arkasında durun....

ırak ta yakılan eşcinseller

bir avuç canavarın nefretle işlediği cinayet. bunu yapanları öldürmek onlar için kolay bir son olur. şu an kafamdan öyle vahşice cezalar geçiyor ki bu katillere uygulamak için... size ne ulan beden benim, akıl benim. kimi seveceğime, kimi öpeceğime, kiminle seks yapacağıma siz mi karar verecekseniz. *dini sömürerek insanları cehalete sürüklemekten vazgeçin artık. homofobik insanlar....! artık lgbtt bireyleri kabul edin ve şunu o koca cahil kafanıza sokun. lgbtt bireyler hep vardı halen var ve hep olacak. tüm dünyada nefret suçlarına çok ağır cezalar verilmedikçe bu cahiller daha çok cinayet işleyecek. bu durum çok acı. en azından seyirci kalmamak adına taşın altına elleri koymak lazım. zirveleri potansiyel partner bulma buluşmaları değil, fikir paylaşımı yapılabilecek fırsatlar olarak görüp bildiklerinizi diğerleriyle paylaşmak, yeni fikirler öğrenmek hayat karşısında daha güçlü bireyler olmak lazım. sadece bu sözlükte bile birçok şehirden, birçok kültürden, birçok dinden ,meslek grubundan yazarlar, okurlar vs var. herkes yakın çevresinden beş kişiyi nefret suçları hakkında aydınlatsa, o beş kişi de kendi çevresinden beşer kişiyi derken bu çığ gibi büyür. toplumda bir tepki gelişir. ve bu cinayetleri işleyen cahillere alkış tutan kimse kalmaz. hayat cumartesi akşamı süslenip püslenip tekyön'e, gitmekten ibaret değil.... irak'ta da doğmuş olabilirdiniz.
  • /
  • 5
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 94

ankara

diğer büyük şehirlere göre (istanbul, izmir vb.) gay yaşantı adına daha az sahtekarla karşılaşabileceğiniz, türkiyenin başkenti. tüm dostlarımın, aşklarımın, ailemin, arkadaşlarımın, anılarımın olduğu, nereye gitsem özlediğim, vazgeçilmezim yaşadığım şehir.

yanlış kişiye aşık olmak

aşkın bitmesi sonucu ya da gözlerdeki perdenin kalkmasıyla farkedilen genellikle acı, üzüntü ve keşkelerle biten, ilişki durumdur.
kişi bebekliğinden itibaren bilinçaltına çeşitli "en" ler kaydeder. en güzel ses, en güzel koku, en güzel gülüş, en güzel bakış, en güzel göbek, en güzel bıyık, en güzel popo vs. bunların yüzlercesi farkında olmadan bilinçaltında birikir. birgün karşınıza biri çıktığında bunlarıın tamamı ya da bunların büyük bir kısmını o kişide bulursanız o kişiye aşık olursunuz. aşk çoğu zaman bilinçli yapılan kişinin müdahele edebildiği bir durum değildir. bu yüzden aşık olunulan kişi de çoğu zaman yanlış kişi olur. canım cicim ayları bittikten sonra karşınızdaki insanla aslında düşünsel anlamda çok az ortak noktanız olduğunu farkeder ilişkinizin kocaman bir hata olduğunu anlarsınız. sonrasında yanlış kişiye aşık olduğunuz için ilişkiyi bitirip, bir süre acı çekersiniz. bu acının sebebi onun hayal ettiğinizden çok farklı bir insan olmasıdır. aslında kendi ahmaklığınıza üzülürsünüz. sancılı geçebilen unutma sürecinden sonra tekrar aşık olup acı çekme zamanınız gelmiştir. aşık olunacak yeni yanlış adam aramaya başlanır. bu kısır döngü birkaç şanslı dışında genellikle büyük bir kesim tarafından hayatının sonuna kadar devam eder.

uncut

ingilizcede "kesik olmayan, kesilmemiş" anlamına gelir. sünnet olmamış erkekler için kullanılır.
- senin ki cut mı? uncut mı?
+cut elhamdülillah...

türklere özgü davranışlar

bir yerde bir inşaat calışmasi varsa, bir kepce, dozer vs. kazı yapıyorsa, başına toplanıp olayı saatlerce izleyip, olur olmadık yorumlar yapan tek millet yurdum insanıdır.

türklere özgü davranışlar

"hayır" ünlemini, diğer tüm milletler kafasını iki yana sallayarak yaparken, sadece türkler ve yunanlar, kaşlarını kaldırıp, kafalarını geriye doğru devirerek yapar.

tanışma sürecinde sorulanlar

-ben a+oral p+c=z yim. ya sen?
+benim matematiğim zayıf.

eşcinsel olduğunu belirtmenin yolları

+biliyor musun? 35 yaşını geçmiş ve hiç evlenmemiş erkeklerin yüzde ellisi eşcinselmiş
-hımm.. sen kaç yaşındasın?
+36 ve hiç evlenmedim. *

ayı sözlük'te heteroseksüel yazarların olması

bence hiç bir problem yoktur. bizler yıllardır cinsel yönelimle ilgili saygı ve hoşgörü bekliyoruz. kişiyi cinsel yönelimine göre yargılamayın diyoruz. fakat şu an böyle bir başlık altında olmalı mı? olmamalı mı? gibi bir konuyu konuşuyoruz. herkes olmalı kesinlikle... bize saygı duyan, bizi anlayan, anlamaya çalışan, kucak açan herkes olmalı. bırakın insanlar bizi tanısın. bizim öcü olmadığımızı ne kadar zeki, sağlıklı düşünen ne kadar sevgi dolu insanlar olduğumuzu görsünler. hayatımızın s*kişmekten ibaret olmadığını anlasınlar. yazdıklarımızı okuyup hayata bakışımızı görüp, homofobinin ne kadar gereksiz bir düşünce olduğunu anlasınlar.

sevişirken çoraplarını çıkarmayan insan

birkaç kez rastladığım insan modelidir. sevişme öncesi tüm kıyafetler çıkar. * bu insan her şeyini çıkarır ama çoraplarından asla vazgeçmez. kırmadan ince bir sesle "canım çoraplarını da çıkar istersen" dediğinizde bir yandan öpüşmeye devam ederken bir yandan da " yooo ben bööle iyiyimm" der. deli eder, çıldırtır, cinayet planları kurdurur adama... zaten -10 puanla başlanan sevişme, her ne kadar hoş bir adam da olsa bazen takıntı noktasına bile gidebilir*kısa kesmek için erkenden boşalınır.
(bkz: erken boşalma sebepleri)

ayı sözlük itiraf

işyerinde sakal traşı olmamış personel varsa, * yüzlerini elimin tersiyle kontrol edip, bir de makas aldıktan sonra, tatlı sert bir tavırla "günlük sakal traşımıza özen göstermeliyiz arkadaşlar" demek çok hoşuma gidiyor.

(bkz: işyerinde elle taciz)

sözlükte bear nick'li yazarların çok olması sorunsalı

sözlükte cümle gibi uzun nickli yazarların çoğalması sorunsalı kadar vahim olan durumdur. *
(bkz: nickini yazarken uyuyakalmak)
Henüz takip eden biri yok.