sevişirken çoraplarını çıkarmayan insan

birkaç kez rastladığım insan modelidir. sevişme öncesi tüm kıyafetler çıkar. * bu insan her şeyini çıkarır ama çoraplarından asla vazgeçmez. kırmadan ince bir sesle "canım çoraplarını da çıkar istersen" dediğinizde bir yandan öpüşmeye devam ederken bir yandan da " yooo ben bööle iyiyimm" der. deli eder, çıldırtır, cinayet planları kurdurur adama... zaten -10 puanla başlanan sevişme, her ne kadar hoş bir adam da olsa bazen takıntı noktasına bile gidebilir*kısa kesmek için erkenden boşalınır.
(bkz: erken boşalma sebepleri)
ayaklarını beğenmeyen veya çorap fetişi olan adamdır. türk pornoların %90ında gördüğümüz çoraplardır.
men at play tarzında bir çorapsa sorun teşkil etmeyebilir. *
bazıları çook seksi olan bazılarıysa çok komik olan adam çeşidi.
maldir. ayaklar birbirine değmeden sevişme mi olur yahu.
yatak sınırları içerisinden seks hayatının bekası için uzaklaştırılması gereken adamın yaptığı harekettir.vücudun en hassas yerlerinden biri olan ayaklarla temas olmazsa seks daha monoton ve duygusuz olur.o yüzden sevgili ayılar eğer bu tip herifler tanıyorsanız ilişkinizi askıya alın derim.
brad pitt olsa o anda soğuyacağım adam modeli. sebebini anlayabilmiş değilim. fetiş filan denmiş ilgisi yok. en azından benim karşılaştığım hödükler için bu geçerli değildi eminim. hele bir de o çoraplar tüm gün ayakkabı içinde kalmışsa ve kokuyorsa al sana yatakta sado mazo ilişki. çorap siyahsa filan daha da beter. *yaz günü aba gibi çorap giyen mi dersin, naylondan hallice giyen mi dersin artık allah ne verdiyse. bir keresinde çok beğendiğim bir adamla bu konuma düştüm. çorabını çıkar demek de garip geldi. sevişirken çaktırmadan ayaklarımla çorabını çıkardım usul usul. **
çorabı dişlerinizle çıkarmanızı bekleyen, bu sayede ayaktan başa dek titreyerek zevkten inlemeyi düşleyen adamdır.
üşümekten korkan sevişcen insan *
alışkanlık, fetiş ya da acele olma durumuna bağlı çoraplı seks durumu.

men at play tutkunları için çorap, takım elbise ve kravat olmazsa olmaz eklentiler olsa da çorap çıkarmadan birine yumulmak abes karşılanabilir. çıplak sevişemeyenler ve çorap fetişi yanlıları içinse vazgeçilmezdir.
birebir seviştiğinin cazibe faktörüne bağlı olay.
sevişirken önemli olmaması gereken durum *,sevişmenin verdiği haz içinde insanı daha çok dudaklar,boyun,kulaklar,yanaklar ve göğüs yani daha çok üst beden ilgilendirir diye düşünüyorum ,seks esnasında zaten ayağa odaklanılmaz herhalde
neden sorusuna, "ayağımı mı sokacağım len" gibi renkli cevaplar alınabilinecek durumdur. *

+ aşkım, çorapların...
- n'olmuş çoraplarıma?
+ çıkarmamışsın ama...
- evet, çıkarmadım.
+yani...
- ne yani?
+ of aşkım ya, romantizm... (hemen araya girer)
- ayağımı mı sokacağım len, sokturma romantizmine!!!
+ ayağımı mı sokacağım derken?!
- .....
+ ay denesek mi?
- vazelin nerede?!
+ ay heyecandan ateş bastı.
- az kaşar değilsin bak, beni de yoldan çıkardın :)
ben sevişirken konsantrasyonum bozulacak diye pantolonumu bile çıkarmıyorum. çorabı çıkaracak cesareti nereden buluyorsunız yeeaa.
çirkin ayakları olduğunu düşünüyor olabilir ve belki de tek isteği partnerini mutlu etmektir.

kişisel olarak ayak bileklerini güzelleştirdiğini düşünüyorum.özellikle ince bilekli bayanlarda hoş durduğunu düşünüyorum.ve tabi ki de ayılarda. (bkz:siyah çorap) (bkz:spor çorap)(bkz: ayak fetişi )

sevişirken, öpüşürken, yapa yalnız dolaşırken, unutmaya çalışırken çorabını çıkarmayan bir insan gibidir. belki de kıştır ve ayakları üşümektedir.
donunu çıkarmadan sevişenleri gördükten sonra çok önemsenmeyecek durum.
bacakomuza pozisyonda sevişirken, partnerin, omuzlara alınan ayaklarını öpüp, yalamaya engel harekettir.
hiç tasvip etmediğim insandır.
sevişmeye engel değildir . en azından kendi açımdan bir sıkıntı yok.
partnerinin çıkartmasını isteyenler çıkartmazlar.tercih meselesi.pamuklu ve dikişsiz bir çorap giyildi ise vücudun belirli noktalarına sürtünmesinden dolayı haz bile alınabilir.
söz konusu çorap gri veya siyah bilek çorabı ise çıkarılmasa da olur bence.. *
  • /
  • 2