anatolian bears night

ilki 4 yıl önce yapılan partinin 2 inci etkinliğidir. anadoluda yaşayan ayıların kaynasması için sürekli küçük çaplı etkinlikler yapan ankara ayılarının en son 4 yıl önce düzenlediği büyük partinin ikinci etkinliği 19/01/2013 tarihinde kuir barda yapılacaktır parti girisi 20 tl dir . parti gecesi ayı güzellik yarışması yapılacak olan partin detayları yakın zamanda yeni link: http://www.dailymotion.com/video/xb07h2_...n yayınlanacaktır.

partinin facebook etkinlik sayfası
http://www.facebook.com/events/347534505329933/

bearwww etkinlik sayfası
http://www.bearwww.com/guide/guideitem.p...

kuir bar yunus nadi sokak no 21 çankaya ( atakule madonun arkasındaki sokak )
sabırsızlıkla beklediğim, ankara ayıları organizasyonudur. 19 ocak 2013 günü tüm ayıcıkları ankara ya bekleriz efendim.
o tarihte yurtdışında olacağım için katılamayacağım etkinlik...
bu hafta sonu ankara'da kuir barda gerçekleşecek olan partidir.
facebook etkinlik sayfası: http://www.facebook.com/events/347534505...
an itibariyle 211 kişinin facebook etkinlik sayfasından, 68 kişinin ise bearwww den geleceğini belirttiği merakla beklenen gece... ankara ayıları nın eline sağlık diyorum.
standart 120m2 bir evin salonu genişliğinde olan kuir barda o kadar ayıyı bir arada hayal ettim de bir an gerçekten çok eğlenceli bir gece olacak diye düşünüyorum. ben mi tabiki ben de orada olacağım. *
bu gece ankara kopacak. umarım gayet keyifli bir party olur. ayı güzeli de seçilecekmiş duyduğuma göre. fotografları bekliyoruz.
bu gece ankara kopacak. umarım gayet keyifli bir party olur. ayı güzeli de seçilecekmiş duyduğuma göre. fotografları bekliyoruz.
hadiii ankaralı ayıcanlar o koca poponuzu kaldırın ve partiye katılın. dans, müzik, eğlence.... şimdi doğru zaman.... duşlar alınsın, parfümler sıkılsın, cicili bicili kıyafetler giyilsin.... bizimlesiniz.... sizi bekliyoruz....
kuir barın sanırım görebileceği en kalabalık grubu bu partideydi. genel olarak keyifli bir partiydi. ayı güzellik yarışmasına ben de dahil 13 ayucan katıldı. katılan adaylar sırayla üstünü çıkardı* ve sahnede sırayla dans şovlarını sergileyip oy toplamak için kalabalığın arasına karıştılar. muhteşem direk dansımla herhangi bir derece elde edememek üzücü olsa da gerçekten hak eden ayı birinci olmuştur.* gece 4 sularında mekandan ayrıldık. ankarada bu kadar güzel bir parti olacağını tahmin etmiyordum. emeği geçen ankara ayılarına çok teşekkürler... umarım en kısa sürede bir yenisi düzenlenir.
kentin eskicisinin sunduğu güzellik yarışması ile libidoları zorlayan * geçtiğimiz hafta sonu ankara'da gerçekleşmiş olan parti.
katılanların ayaklarına sağlık, desteğini esirgemeyen herkese teşekkürler.

içimdeki ayı'nın yorumları için http://www.icimdekiayi.com/ankaradan-150-ayi-gecti.html
gidenlerin havasını bastığı bizim gibi ankara'yla aynı anda kar bile yağmayan yerdekilerin de entry yapabildiği etkinlik.
ilk defa bir partiye dahil olma fırsatı buldum,herşey çok güzeldi bukadarını beklemiyordum insanlar çok sıcaktı,
gelen mutlu gelmeyen bin pişman. duyumlara yorumlara göre,

yarışmanın birinciside bendim bv bear yorumun için çok teşekkur ederım,
ilki 17 ocak 2009 da yapılan anatolioan bears night adlı partininin 3 üncüsü 18 ocak 2014 tarihinde anatolian bears night - hardcore vol.3 adı altında düzenlenecek olan partinin hazırlıkları başlamış olup güzel bir gece organizasyonu planlayan grup; basta mekan için geçen sene çektiği sıkıntıları düşünerek daha geniş kapasiteli mekanlarla kontak kurmaya başlamış olup , gecesi de hamam partiside yapmayı planlamaktadırlar.

anadolun bir çok kentinden gelen ayı ve ayı severlerin katılım göstereceği bu eğlenceli geceye herkes davetlidir.