invitisnubibus

Durum: 45 - 0 - 0 - 0 - 18.04.2021 11:17

Puan: 734 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 9.Nesil Yazar.

Ankara
  • /
  • 3

hesap silme

mümkün müdür acaba? bilgi verebilecek olan biri varsa sevinirim.

yazarların ilk 31 çektiklerinde düşledikleri

mutluluk veren küçük şeyler

dating applerde kullandığınız hashtagler

terk edilmek

terk edilmek sanıldığı kadar büyük bir acı vermez aslında. acı veren şey kişinin bildiği ama dillendiremediği sorunlarla yüzleşmesi ve dallanıp budaklanan sorunları artık halının altına süpüremeyeceğidir. çözülemeyen sorunlar zamanla büyür, iki kişinin arasındaki bağı zedeler. zedelenen bağ kopmuşsa artık bir yol ayrımına gelinmiştir. ilişkiyi kurtarmak için çaba gösterenler de var tabii ama varılan noktanın ne olduğu önemli. o özel bağın kopması demek, bir arada kaldıkça daha fazla üzüntü çekmek anlamına gelebilir. en güzeli kartları açık oynamak, zorla hiçbir şey olmaz. eğer yolun sonuna gelindiyse uygarca vedalaşmak gerekir. terk edilmeyi bir aşağılanma, küçük görülme gibi duyumsayan çok kişi var. halbuki bunu bir arınma, sorunlardan kurtulma, yeniden yola devam etme gibi düşünebilmek lazım. burada edilgen anlam veren edilmek fiilinin de olumsuz bir çağrışım taşıdığını düşünenler olabilir. ama unutulmamalıdır ki buradaki tek olumsuzluk bile bile insanların kendini kandırması ve üzülmeye devam etmesidir. kendinize ayrı bir yol çizebiliyorsanız, kendiniz için daha iyisini seçebileceğinize inanıyorsanız ne mutlu size. hayat sürprizlerle dolu ve bir o kadar da güzel insan var.

yazarların şu anki ruh halleri

sözlükçülerin 15 yaşındaki haline vereceği öğüt

daha çok kitap oku.
daha çok film izle.
daha çok spor yap.
dershaneye gitme.

yazarların şu an ihtiyacı olan şeyler

ankara

ankara demek yalnızlık demek. ıssızlıktan başka kimsenin olmadığı sokaklarında geçmişin rüzgarının esip geçmesi, sana şöyle bir dokunması ve elinde kalan tek şeyin yüzündeki gülümseme olması demek. griyi dağıtan güneş açsa da, bahar gelse de tek başınalığının baki kalması demek.

eşcinsel uygulamalar

tinder ve hornet dışında kullanılan bir app yok sanırım. daha doğrusu diğerleri cazibesini kaybetti, kullanıcı sayıları daha az. grindr, planetromeo, scruff, growlr gibi app’lerde bir canlılık yok. keşke ortalık biraz canlansa, daha çok tanışıklık imkanı verecek app’ler olsa.

gay instagramı

w bear adlı app sanki böyle bir mantıkla tasarlanmış. bir ınstagram arayüzü varmış gibi hissediyorum. üzücü olan pek bilinmemesi. kullanıcı sayısı artarsa daha da güzel olabilir.

hornet

hornet şu an için en fazla kullanıcı sayısı olan app diye biliyorum. açıkçası iç bunaltıcı bir ortamı var. yasaklanmadan önce grindr çok daha iyiydi. yıllar önce çok daha nezih ve iyi bir platformdu. planetromeo da emektar bir app olarak var ama eskisi gibi kullanıcısı yok. en iyi app hangisi bilmiyorum, hiçbiri tatmin edici değil. hornet daha çok bilinen ama hiç keyif almadığım bir app. app önerisi olan varsa ve yazarsa sevinirim.

erkek erkeğe yapılacak en güzel şeyler

everybody's got to learn sometime

içi buruk olan ama aynı zamanda bir şeyleri kabullenen birinin dinleyebildiği bir şarkıdır. soğuk bir kış gününde dinleyince daha da etkiliyor sanki.

mutluluk veren küçük şeyler

ayı sözlük yazarlarının hobileri

baskısı bitmiş kitaplar koleksiyonerliği.

swinger olayına nasıl bakıyorsunuz

zührevi hastalıkların yayılması açısından riskli bir eylemdir. kuşkuyla ve kaygıyla bakıyorum.

ayı sözlük yazarlarının burçları

boğa. boğa burcu olan yazarlara sevgiler.

gay ilişkilerdeki en büyük sorun

bir üstteki entry’deki dürüstlükten yoksun olma halini onaylamakla beraber kişilerin önce kendisine karşı dürüst olmamasından kaynaklanan her türlü iletişim kusuru sorun kaynağı olarak görülebilir.

scruff

istanbul dışındaki şehirlerde kullanıcısının az olduğu ancak iç açıcı profillerin yer aldığı bir uygulama.
  • /
  • 3

sevişmek istenilen ünlüler

hayata dair iç burkan detaylar

yine bir bayramda dedemlere gitmiştik her zamanki gibi. neredeyse bütün kuzenlerim, dayılarım, teyzelerim oradaydı. genelde pek görüşmediğimizden öpüşüp hasret giderme kısmı bi ayrı oluyor. tabii küçük çocuklar daha çok ilgi görüyor.

aralarında 2-3 yaş farkı olan iki kuzenim * de en küçük dayımdan ilgi bekliyorlardı. dayım içlerinden en küçük olanı kucağına alıp taşıyor, telefonundan bir şeyler gösteriyor ve şakalaşıp güldürüyor onu. büyük olan ise aynı şeylerin ona da yapılmasını isteyip bir adım atıyor dayıma. ama dayım ise onun ilgisini fark etmiyor herhalde ve geri çeviriyor tersleyerek. başından savıyor. kuzenim de yüzü düşmüş bir şekilde oturduğum kanepeye yanıma gelip kuruluyor sessizce.

bundan sonra sanırım benim için cidden yaşayabileceğim en çaresiz anlardan biri meydana geliyor. kuzenimin gözleri dolu dolu dayımları izlediğini görüyorum. konuşamıyor, ağlayamıyor, sadece gözlerinden neredeyse düşmekte olan o göz yaşları ve isteyip de alamadığı sevgi kırıntılarının kocaman yıkıntılarıyla savaştığını belli eden bakışlarla oturuyor. ben ise çaresizce ona bakıyorum. ve elimi omzuna atıp kendime yaslıyorum onu. o an ikimizin de gözlerinden yaşlar süzülüyor ama kimse fark etmiyor.

kimse küçücük bir çocuğun sevgiye aç kalbini fark etmiyor.

hayata dair iç burkan detaylar

taksim'de leş gibi bir barda içiyorum. normalde damsız girilemeyen bu barın müdavimi olduğumdan kapıdaki arkadaş kolaylık gösteriyor ve tenhada bir masaya oturup içmeye başlıyorum.
genelde bu gibi yerlerde bir arayış içinde olmam. spontane olarak bir şeyler gelişirse o ayrı tabii. neyse sağ çaprazımda bir masa var. iki kadın. yaşları 25 var, yok.. belli ki lezbiyenler. arada bir utanarak öpüşüyor ve öpüştükten hemen sonra etrafa bakınıyorlar. '' acaba gören oldu mu'' sanırım bundan çekiniyorlar. arada bir bana doğru baktıklarını biliyorum. o yüzden kafamı hiç oraya çevirmiyorum. rahatsız olsunlar istemiyorum..
işte bu kaçamak öpüşmelerden, koklaşmalardan sonra zannımca daha aktif olan kadın şöyle bir şey dedi '' bir gün beni bırakacaksın değil mi''
çok üzüldüm lan o an.. her ilişki bitiyor sonuçta. ama bu farkındalıkla ilişkiyi devam ettirmek?
şöyleydi sanırım '' daha çok seven taraf, kaybetmeye yakın olan taraftır''
son bir shot yapıyorum.. bir anda göz göze geliyoruz.. meraklı gözleri var kızın.. dışarı çıkıyorum. kar yağıyor..
leş gibi bir barda bir aşk sona eriyor..

yalnızlık

kendine yetemeyen insanların hayıflandığı durum.
10 yıl ilişkin olsa bile insan yalnız olabilir.
ailenin içinde, arkadaşların arasında olsan da yalnız hissedebilirsin. kendine yetmeyi öğrenemez, içindeki boşluğun ne olduğunu anlayamazsa insan hep yalnız kalır.

yalnız kalmak kötü bir şeyde değildir. kendini ararsın, bulursun, onarırsın. zaten kendini bulan insan tek başına da olsa yalnız hissetmiyor.

mubi

bugün abone olduğum film izleme sitesi. bana apple ın "not the quantity but the quality" mottosunu hatırlattı.

depresyon

depresyon intihara kadar varabilecek bir dizi sağlık sorununa * yol açabilen ciddi bir sağlık sorunudur.

doktora gidilmeli, antidepresanlar öcü gibi gösterilerek reçeteli kullanımı ihmal edilmemelidir.

depresyon belirtilerinizin olup olmadığını beck testi ile anlayabilirsiniz. kendinizi mental açıdan iyi hissetmiyorsanız buyurun: https://npistanbul.com/beck-depresyon-te... *

cinsel yönelimlerin fark edilmesi/kabulü esnasında kişinin kendini suçlaması, toplumda kabul görmeyeceği, ailesine layık olamadığı, her şeyin kötüye gideceği yönünde düşünceler oluşuyor. zor süreçlerden geçiyoruz her birimiz.

rakamlar intihar girişimlerinin 2-3 kat fazla olduğunu, sözlü, fiziksel tacizler ve güvensizlik hissinin bizde daha fazla olduğunu gösteriyor fakat bu konuda yetkililerce ciddi adımlar atılmıyor.
kaynak : https://tr.m.wikipedia.org/wiki/LGBT_gen...

profesyonel yardım alınmasında fayda var.

sabah ereksiyonu

toy zamanlarınız bir erkek yurdunda geçtiyse sabah uyanıp yatakhanedeki uykulu tombikleri izlemeyi bir keyif haline getiren;
(bkz:sana da günaydın)

yalnız uyumadıysanız sevdiceğinizi doğan yeni güne dürterek uyandırmak için çok işlevsel;
(bkz:o neydi gız)

bunun yanında ne uzun soluklu bir maceraya girme isteği, ne de güne başlamak için tuvalete gitme isteği veren;

biyolojinin üreme sistemini size sormadan bi aç - kapa yapması gibi bir hal.

o sırada erkek yurdu yatakhanesindeki gay temsili:

ayı sözlük itiraf

bir arkadaşıma açıldım. ben biseksüel erkeğim o heteroseksüel kız. açıldığım andan itibaren hiçbir şey değişmedi. eskisi gibiyiz. hatta daha bile iyiyiz. fakat biseksüelliğim konusunda sürekli konuşmaktan kaçınıyor. ilk açıldığımda da sadece "ne zaman anladın böyle olduğunu?" diye sormuştu. ondan sonraki muhabbet esnasında ben bir espri yaptığımda "ahaha doğru" demişti ve konuyu geçirmişti. bu akşam da bir erkekle olan flörtüm hakkında bir şeyler anlattım ve tepkileri "hmm, evet, olabilir" tarzı şeylerdi. konuyu daha çok irdeleyip sıkıştırmaya çalıştım ve yine tepkileri "evet, insanlar farklı hissedebilir, bence de" gibi geçiştirici cevaplardı. kızlar hakkında konuştuğumda saatlerce detaylı konuşurken erkekler hakkında konuştuğumda böyle yapması kafamda soru işaretlerine neden oldu. kendisi gayet açık fikirli ve en baştan beri beni hoş karşılayan birisi. hakkımda ne düşünüyorsun, doğruyu söyle dediğimde "hiçbir şey değişmedi, hala aynı kişisin benim için" dedi. sadece gay-biseksüel ortamına aşina olmadığı için yorum yapmıyormuş. bence bu geçerli bir sebep değil. en azından benim üzerimden fikir belirtebilir. telefonu kapatmadan da bana "biliyorum eğlence arıyorsun ama o ortamlarda fazla takılma normal insanlar gibi eğlen" dedi. ben de belki biseksüel değilim zaten kafam karışık dedim ve kapattım. halbuki köküne kadar biseksüelim. niyetim "aa ben biseksüel değilmişim" deyip bilen tek kişiyi ekarte etmek. kendisi her ne kadar hoş karşıladığını belirtse bile kaçındığı belli. ben de kendi ortamımızda fazla takıldığımı, bizim birbirimizi anladığımızı fakat hetero insanların bambaşka bir gözle baktığını fark etmiş oldum. gerçek dünyaya geri döndüm. bundan sonraki planlarım normal (bilmeyen) arkadaşlarımın yanı sıra gay-biseksüel arkadaşlar edinip bu kimliğimi farklı arkadaşlık ortamında devam ettirmek. bu zamana dek sadece seks ve ufak tefek muhabbetler harici arkadaş edinmemiştim. edinmem gerektiğine karar verdim. çünkü ne kadar yakın olursan ol hetero birisi seninle aynı açıdan bakmıyor dünyaya.

seks hikayeleri

benim de okumayı sevdiğim hikaye türü. pornodan daha çok zevk veriyor. pornolar artık belli konular, plastik kaslı adamlar olduğu için heyecan yaratmıyor ama seks hikayelerini tekrar tekrar okumaktan asla sıkılmıyorum. üstteki yazarın söylediği gibi artık eskisi kadar yok. hikaye okumak istiyoruz ey ahali, duyun sesimizi, kaldırın sikimizi sdksjdsk

ayı sözlük yazarlarının en tuhaf takıntıları

kapıları dirsekle açmak ve ellerimi yıkıyorum sonsuzluga giden bir el yıkayıs

(bulasıkları yıkadıktan sonra ellerini yıkamak)

Toplam entry sayısı: 45

mutluluk veren küçük şeyler

bir ilişkiyi bitiren nedenler

tutkunun kaybolması, hayatın getirdiği sorunlar karşısındaki yılgınlık, kişinin kendine dürüst olmaması sonucu meydana gelen iletişim bozuklukları, -mış gibi yapmak.

hesap silme

mümkün müdür acaba? bilgi verebilecek olan biri varsa sevinirim.

pinhani

lisedeyken dinlediğim ve içimi ısıtan şarkıları olan grup. o yılları, o zamanki ülke şartlarını mumla arıyorum. ne zaman bir pinhani şarkısı duysam o günlerde sahip olduklarımızı yitirmiş olmanın yarattığı bir hüzün çöküyor içime.

mutluluk veren küçük şeyler

mutluluk veren küçük şeyler

ayı sözlük yazarlarının garip takıntıları

bulunduğum alanda yerlerde kare veya dikdörtgen karo taşlar döşendiyse eşit sayıda taşı adımlayarak yürürüm. izlediğim yoldaki toplam taş sayısını göz ucuyla hesaplar, tek veya çift olmasından yola çıkarak toplam sayıyı bulmaya çalışırım. hayatında matematik olan biri değilim ancak bu alışkanlığımdan yıllardır kurtulamadım.

pinhani

lisedeyken dinlediğim ve içimi ısıtan şarkıları olan grup. o yılları, o zamanki ülke şartlarını mumla arıyorum. ne zaman bir pinhani şarkısı duysam o günlerde sahip olduklarımızı yitirmiş olmanın yarattığı bir hüzün çöküyor içime.

ayı sözlük yazarlarının hobileri

baskısı bitmiş kitaplar koleksiyonerliği.

hesap silme

mümkün müdür acaba? bilgi verebilecek olan biri varsa sevinirim.

hesap silme

mümkün müdür acaba? bilgi verebilecek olan biri varsa sevinirim.