mubi

izlediğiniz filmleri puanlayabildiğiniz, favori filmlerinizle derli toplu bir arşiv yapabildiğiniz film sitesi. ayrıca ayda 4.99 lira ödeyere üye olmanız ve o ayki filmleri izlemeniz de mümkün. eylül ve ekim aylarında onlarca eşcinsel temalı kısa filmi ücretsiz izlememizi de sağlamıştır kendisi.

http://ayisozluk.com/lnk/a2ab92 adresinden üye olup tadını çıkarabilirsiniz.
şu an dark blue almost black filmini izlemekte olduğum (yüklenme arasında sözlükteyim), yazın bir ayda bana 15ten çok film izlettirmiş, kullanıcılarına her gün eklenen yeni bir filmle her yerde bulamayacağınız pek kaliteli filmlerden oluşan 30 günlük bir seçki sunan, çok sevilesi site.
site gerçekten çok konforlu. özellikle sinema tarihinin önemli filmlerine ya da yeraltı sinemasına yer veriyorlar. bu da beni havalara uçuruyor. viva la mubi!
sadece film oylamak ve listeleri takip etmek için kullandığım, benim dışımda kullanan kimseyi tanımadığım film sitesi.

oyladığım filmler; https://mubi.com/users/6794517
bugün abone olduğum film izleme sitesi. bana apple ın "not the quantity but the quality" mottosunu hatırlattı.
kaliteli film izlenebilecek tek platform. kısa film, festival filmi, deneysel çalışmalar... ne istersem var. tek bir sorunu var. o da internet hızım ne kadar yüksek olursa olsun bir türlü online izlediğim hiçbir şey istediğim kalitede olmuyor, 360pye bile erişemiyor yani. indirip izleme alışkanlığı edindim ben de.
2011’de yazılan entryde 4,99 diyor. mubi şuan 25 lira. her filme ulaşılmıyor maalesef ki sitede. belirli günlerde belirli filmler yüklenmektedir.