kayip otoban

Durum: 143 - 0 - 0 - 0 - 20.09.2022 01:52

Puan: 2350 - Sözlük Kezbanı

9 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 8

cemaatçi götü

kolonya kokuyordur muhtemelen.

seks hikayelerinin gerçek seks datelerden daha heyecan verici olması

şu devirde sex hikayelerini okuyup azmak da... ne bileyim

ümit özdağ

bir türlü ısınamadığım, samimiyetsiz gelen politikacı.

eurovision

gay turnusolu şarkı yarışması olur kendisi

ankara

sonbaharla birlikte daha da güzelleşen şehir

sevgiliyle yemek yapmak

ne zaman böyle bir şeye kalkışsak, acaip derecede gerginlikle bitti her seferinde. o yüzden en güzeli, bir kişinin mutfağa girip tüm işleri halletmesi.

yavuz özkan

ateş üstünde yürümek, film bitti, büyük yalnızlık... çok severdim filmlerini, dün vefat etmiş. ışıklar içinde uyusun..

eurovision 2019

izlanda'ya yazık olan yarışmadır. kuzey makedonya görüp görebileceği en iyi puanı aldı, norveç tahminlerimin ötesinde çok çok iyiydi. kazananın sade, gösterişsiz ama güzel bir performansa sahip hollanda olması, sahneyi sirk yerine çevirenlere pek de prim verilmediğini gösterdi.

juri oyları da baya bir şaşırttı bu sene. allah'tan televote var da dengeleme saglandı.

emel sayın

günlerdir "böyle kutlanırmış hep ayrılıklar" şarkısını dinlediğim sanatçı.

18 mayıs 2019 ayı sözlük eurovision zirvesi

ankara'da düzenlense keşke

melodifestivalen

eurovision finallerinden daha görkemli geçen isvec ulusal finali olur kendisi

şebnem paker

ne güzel bir ses, ne kadar duru bir güzellikti o sahnedeki. 1999 yılında 3. defa temsil edecekti türkiye'yi ama hakkını yedi trt jurisi.

kıllı koltuk altı sevdası

sexten soğutan şeyler, madde 1

hayatta yemem dedikleriniz

işkembe çorbası
kuru fasulye
patlıcan musakka

ayı sözlük yazarlarının keşkeleri

biraz klişe olacak ama.. keşke hiç keşke ile başlayan cümleler kurmasaydım

seninle bir dakika

bu şarkının bir de ingilizce versiyonu hazırlanmıştı stockholm'e gitmeden. trt son dakikaya kadar karar veremediginden, provalarda hem ingilizce, hem türkçe olarak olarak okumuş semiha. sonra türkçe okumasına karar verilmiş.. böyle gereksiz bilgiler niye zihnimi işgal ediyor, rahatsızım aslında

geceye bir seks fantezisi bırak

çikolata sürmek, krem şanti sürmek... siz 80'li yıllarda mı kaldınız kuzum? fantazi diyince aklınıza bunlar mı geliyor?

erekte penisle işemek

iyi ki golden shower seven bir sevgilim yok dedirtir.

gay olmayı tercih sanan tipler

benim psikologum olur kendileri. her tercih dediginde, "hayır yönelim o" diye diye dogru yolu buldurdum. psikiyatristim de öyleydi gerçi. sorun bende mi acaba, hep yanlış kişilere gidiyorum.

gay ilişkilerdeki en büyük sorun

yorucu olması, kısa ve net.
  • /
  • 8
Henüz hiç başlık açmamış.

ayı sözlük hug buddy aranıyor ilanları

50 kilo aktif gay olur mu

niye insanlar birbirlerini kalıba sokuyor anlamıyorum. yok kıllı yok kılsız yok çok zayıf yok çok şişman. yok ondan pasif olmaz çünkü kıllı yok ondan aktif olmaz çünkü çok zayıf. geçin bunları hangi devirde yaşıyoruz. ben de 50 kiloyum takıldığım zaman ap takılıyorum hiç kimse de diyemez yani kıllısın zayıfsın ap olamazsın oranı buranı değiştir diye. kapı orada beğenmiyorsan başkasını bul. yapmayın kendinize bu işkenceyi hayatta daha değerli şeyler var.

18 eylül 2022 büyük aile buluşması

cüppeli, çarşaflı cihatçı tiplerin yanında laik kesimden de faşistlerin destek verdiği ve başta yeni şafak olmak üzere aşırı sağcı yayın kuruluşlarının açıkça propagandasını yaptığı tehlikeli miting.

mitingin en önemli propagandisti lgbtye resmen savaş açmış durumda olan yeni şafak gazetesinden ersin çelik.
bu adamın twitter hesabında hemen hemen her saat lgbt karşıtı tweet mesajı görülmekte. son zamanlarda köşe yazılarının neredeyse tamamı bu konuda. trump, putin gibi aşırı sağcı liderlere de övgüler yağdırıp, onları örnek gösteriyor lgbt düşmanlığı konusunda.
https://twitter.com/ersinceliq?ref_src=t...

ikinici isim milat gazetesinden özlem doğan isimli ırkçı ve cihatçı bir kadın. lgbtye karşı tüm dünya ayaklanmalı gibisinden mesajlar atıp, açıkça lgbtleri hedef gösteren birisi. kendisine katılmayan muhafazakarlara bile hakaretler yağdırıp hedef gösteriyor. son zamanlarda iktidar ile birlikte uçak gezilerine katıldığı da söyleniyor. avrupa'da hem lgbt hem de islam düşmanı olan aşırı sağcı gruplarının lgbt bayrağının üzerinde tepinmelerini içeren video paylaştı bugün. lgbt bayrağı üzerinde yürüyorlar diye heyecanla paylaştığı ve aslında müslümanlara da düşmanı olan kişilerin hazırladığı video:
https://twitter.com/ozlemdogan_/status/...


şefika nur çiftçi isimli bir başka fanatik dinci kadın daha var. ersin çelik ile birlikte hazırladığı ve lgbtleri "hasta" olarak gösteren ve youtube'da haklı olarak nefret içerikli bulunmasından dolayı yasaklanan videonun baş sorumlusu.

https://twitter.com/sefikaaanur

gelelim bu mitingi destekleyen dinci / cihatçı olmayan tayfaya.

çalıştığı her üniversiteden kovulan, hayatı boyunca dönekliği ve ahlaksızlığı ile meşhur, liberal geçinen homofobik ve kadın düşmanı aşırı sağcı faşist atilla yayla denen artık yaşı iyice ilerlemiş profesörümsü yazar.

kendisi yukarıda bahsettiğim ersin çelik'in hemen hemen tüm yazılarını son zamanlarda paylaşmış, gülşen gibi sanatçıların lgbt bayrağını açması karşısında kudurmuş bir şekilde mesajlar atmıştır. daha önce bir programda eşcinsellikten kuş kadar beyni ile bahsederken ağzından kaçırdığı "kadınlaşma sorunu" lafı ile kadın düşmanlığını da ortaya saçan bu iktidar yalakası aşırı sağcı adam en son "homoseksüelliğin açmazları" başlıklı cehalet abidesi rezil kepaze bir yazı yazdı ve eşcinselleri asalak olarak niteledi. bu yazı kendilerini çok özgürlükçü olarak satan liberal düşünce topluluğuna bağlı bir dergide yayınlandı. kendisi bu gösteriyi en başından beri açıkça destekliyor ve davet mesajlarına katılıyor. daha önceleri de özellikle lgbt haklarının gündem olduğu dönemlerde trans bireyleri aşağılayan, eşcinselliğin sapıklık ve hastalık olduğunun altını çizen iğrenç mesajlar atmıştır. lgbt karşıtlığının tavan yapması ile de bu fırsatı kullanarak kendi hesabında hiç durmadan bu tip yazıları paylaşmaktadır. .

kendisini tanıyanların anlattığına göre bir zamanlar popüler olmak için eşcinsel haklarına destek verirken, o grupların kendisi gibilerinden çok haklı olarak uzak durması sonucu gerçek yüzünü gösterip düşük kapasitesi ile yazdığı yazısı burada.
https://hurfikirler.com/homoseksuelligin...

twitter hesabında ise sürekli olarak lgbt düşmanlığı içeren paylaşımlar görülebiliyor veya o sitelere beğeni atıyor.
https://twitter.com/atilla_yayla


daha önce istanbul sözleşmesine de karşı çıkan cumhuriyet kadınları derneği başkanı ağır homofobik ve kadın hakları düşmanı * * tülin oygür: bu tehlikeri mitinge destek olmak amacı ile attığı tweet şu şekilde:
"çocuklarımızı, kadınımızı, aile yapımızı ve sonuçta bağımsız türkiye cumhuriyeti’ni yeniden ayağa kaldırma mücadelemizi hedef alan lgbt saldırısına karşı fikirde birlik ve mücadele platformunun düzenlediği büyük aile buluşmasında yerimizi alacağız.
bu oyunu milletçe bozacağız!"

https://twitter.com/Drtulinoygur/status/...

atilla yaylanın da retweet ettiği aynı faşist kadından başka bir tweet.
"lgbt’nin insanlığı tehdit eden gerçek yüzünü anlatma mücadelesi içindeyiz. bu mücadele siyasi eğilimlerin veya dünya görüşünün çok dışındadır.
milletçe kenetlenerek #lgbtdayatması nı def edeceğiz"
https://twitter.com/Drtulinoygur/status/...


meltem ayvalı (homofobik doğu perinçek'in vatan partisi genel başkan yardımcısı)
"lgbti dayatmasına dur diyen herkesi büyük aile buluşması'na davet ediyoruz.

çocuklarımızı istismardan, gençliği yozlaşmadan, kadını değersizleşmekten kurtarmak için hep birlikte orada olacağız.
aileye sahip çıkacağız, mutlu yarınları kuracağız.
haydi anne babalar, mücadeleye!

https://twitter.com/MeltemAyvali/status/...

sürekli din değiştiren tuğçe kazaz daha önce başka bir miting ile bu işi gündeme getirmişti onu da unutmayalım.

https://www.takvim.com.tr/magazin/2022/0...


ek: bu tehlikeli mitingi düzenleyen fikirde birlik ve mücadele platformu'nun linkini eklemeyi unutmuşum. kafayı lgbt ile bozmuş ersin çelik ve ekibi başı çekmekte burada. yeni şafak'ın çıldırmış bir şekilde paylaşım yaptığı tanıtım videosu da burada. videoda bu tehlikeli mitingi açıkça destekleyen oyuncular, gazeteciler isim isim yer alıyor. bunun dışında devleti temsil eden kurumların başındakilerinin, çeşitli cihatçıların yanında laik kesimden de destekçilerin de miting ile ilgili videoları/haberleri da burada.
https://twitter.com/Fikirde_Birlik

füruzan

toplumun ezilmiş kesminden, hakkı yenmiş, duyarlı ama sesi duyulmamış kişi ve kihayeleri yazmayı kendine görev edinen, türk edebiyatının en önemli isimlerinden biridir. 1932 doğumlu olan yazarın yazdığı benim sinemalarım isimli öyküsü, sonrasında yönetmenliğini de üstlendiği filmiyle de en başarılı türk filmlerinden birine imza atmıştır. 1987 de trt'de yayınlanan ve haluk bilginer, müşfik kenter ve zuhal olcay'ın oynadığı gecenin öteki yüzü adlı dizinin de senaristidir.

muazzez ersoy

bu kadının bir nostalji serisi var tövbeler tövbesi

böyle 3 lü kaset kutuları vardi sanki 20 ye kadar gidiyordu başka kaset de dinlenmiyordu bu nedenle şarkılarını bilirim ama benim gözümde sadece bir yorumcudur belki yanılıyor olabilirim ama hiç biri kendisine ait değildir şarkıların

dönersen ıslık çal

verilmek istenen mesaj filmin yayınlandığı zaman baz alınırsa verilmiş bir film . izlenilmeli . bundan 20 yıl sonra bir balamoz olduğumuz zaman lgbti bireylerin güçlendiği, cinsiyetsiz bir dünya da (bkz:ferzan özpetek ) e de homofobik diyebilirler . ama unutulmamalıdır ki 20 30 yıl sonra yaşanılacak modernizm ya da gelişmişlik bugünün 30 yıl sonra bakılacak trajedisiyle mümkündür . şu an mükemmel görünse de bize .

ayı sözlük yazarlarının yaşları

10 yıl önce kayıt olduğumda en güzel dönemim dediğim 30lu yaşlardaymışım. şimdi artık lanet bir coğrafyada (bkz: osmaniye) de yaşayan 43 yaşında bir (bkz: silver daddy) olmuşum... zaman cidden acımasız ve ne kadar aktif olursanız olun aşkında sizi biz çok iyi sikiyor... acımadan...

meni yutmak

(bkz:bulaşıcı hastalıklara kucak açmak)

ilişkide adan zye korunun. ne yazık ki böyle ama oral da dahil kondomsuz yapmayın. eğer sevgiliniz varsa gerçekten oturmuş tek eşli bir ilişkiyse önce gidip tüm testleri yaptırın ikiniz de (üçlü ilişkiyse üçünüz de) ardından tabii ki aldatma ya da açık ilişki durumu yoksa o zaman tabii ki yutabilirsiniz.

threesome dolandırıcılığı

bir yakınının yoğun bakıma alınması sonucu boşalan evi seks yapmak için değerlendirmek de iyiymiş.

#422635 girisinde bana insanlara ahlak satan iki yüzlü göndermesi yapmış bir yazarın ahlaksızlıkta bir ekol olması da hayli ironik bir durum. muhtemelen sırf ev boş olacak diye cenazeleri de iple çekiyordur. *

anal seks

aktif roldeyim ve sevmiyorum bu ilişki türünü.
eksi yağmuruna tutulacağım biliyorum ama bana doğal gelmiyor. ne kadar dikkatli, nazik olsam bile karşımdakinin canı yanıyor bunu biliyorum. canı acıyan birisinin üstünden keyif almak seksin en güzel yani olan işteşliği bitiriyor kafamda.
belki de ben beceremiyorum ama daha yapmama kararı aldım kesin bir şekilde.
yarım gülüş, bir öpüş olsun kafi.

Toplam entry sayısı: 143

seninle bir dakika

bu şarkının bir de ingilizce versiyonu hazırlanmıştı stockholm'e gitmeden. trt son dakikaya kadar karar veremediginden, provalarda hem ingilizce, hem türkçe olarak olarak okumuş semiha. sonra türkçe okumasına karar verilmiş.. böyle gereksiz bilgiler niye zihnimi işgal ediyor, rahatsızım aslında

ayı sözlük yazarlarının keşkeleri

biraz klişe olacak ama.. keşke hiç keşke ile başlayan cümleler kurmasaydım

geceleri uyutmayan şeyler

hatalar, pişmanlıklar, endişeler, korkular, gidenler, gelmeyenler... olmadı bu hayat

eurovision

gay turnusolu şarkı yarışması olur kendisi

gabile.com

türk basınında posta gazetesi neyse, gay arkadaşlık sitelerinde gabile ona karşılık gelendir.

ağlarken sevişmek

bizzat basima gelendir. yurt disina gidecek ve 2 senelik egitimden sonra dönecegini soyleyen; donmeyecegi ikimiz tarafından da bilinip dile getirilemeyen sevgiliyle bir otel odasinda yasanandir. istiklal'in nesesi, müziği, kalabaligi odada yankılanırken hic konusmamaktir, göz yaşlarının bir birine karışmasıdır. son gece oldugu icin uyumayıp, sevgiliyi izlemektir. bitecek de olsa, kavgayla, dövüsle geçen 1 sene de olsa;
son gece onu izlemek ve tanrı'ya sukretmektir.

dönersen ıslık çal

karanlık ve can acıtan, hüzünlü ve umutsuz; ama ruha dokunan film.
"ötekilerin", bir travesti ve cücenin; dışlandıklari, korktuklari, mutsuz olduklari için gece yaşayan, yaşayabilen iki insanın kısa süren hikayesi. belki bu yüzden tüm sahneler karanlıktı, belki bu yüzden tüm şehir bana bakacak diye içiyordu. top oynayarak boy uzatmak kadar uzak bir ihtimaldi zaten mutlu olmaları. tıpkı yitip gidenin, bir gün geri dönüp ıslık çalma ihtimali gibi.

otobüs

tunç okan'ın filmi, ilk yönetmenlik denemesi.
mizah ve trajedinin birlikteligi, çaresizligin acı halleri, ısvec'in "refah" toplumuna elestiri, hurda bir otobüs ve stockholm esliginde, bastan sona nerdeyse sıfır dialogla insanı alıp götüren kült film.

ümit özdağ

bir türlü ısınamadığım, samimiyetsiz gelen politikacı.

1980'li yıllardan ayı sözlük sol frameleri

- radikal demokratik yeşil parti
- ertük yöndem'in "perde arkası" programındaki homofobik tavırları
- bülent ersoy'a sahne yasağı
- ibrahim eren
- ilk aids vakası
- cruising
- caravaggio
...
- altın kızlar
- charles is basinda
- top gun
- we are the world
- bad boys blue
- tanita tikaram


burcunuz nedir

ikizlerden nefret eden bir akrebim.

sabah ezanı

sabah sessizliğinde hem korku, hem huzur. aynı zamanda hüzün ve umut. geçici bir dine yakınlaşma hali, aciz hissetme durumu; es-salatu hayrun mine'n-nevm'in gizemli tınısı, belki güvenebileceğin bir varlığın olduguna inanma isteği. eğer uyanmıssam pencereyi açtırır gayrı ihtiyari, dinlerken hafif gözlerim dolabilir bile.
sabahın o vaktinde su lavaboya degil de süngere aksın, ses olmasın alt komşuya diye abdest alırken lavabo giderine sünger koyan annemi hatırlatır sonra, anneannemi hatırlatır, fakültede çizim masası başında sabahladığım geceler gelir aklıma.
ve hayat geçer.

günümüz şarkılarında eski şarkıların tadının olmaması

şu sıralar ilk gençlik (ya da gençlik) çağını yaşayanların, 20 yıl sonra söyleyeceği söz öbeği. aranan tat şarkılarda değil, geçip giden zamanda.

kıllı koltuk altı sevdası

sexten soğutan şeyler, madde 1

seks hikayelerinin gerçek seks datelerden daha heyecan verici olması

şu devirde sex hikayelerini okuyup azmak da... ne bileyim