mare

Durum: 44 - 3 - 0 - 0 - 15.02.2024 15:22

Puan: 580 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 12.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 3

31 mart 2024 türkiye yerel seçimleri

ak partinin torun tombalak her seçmenini toplayıp sandığa götürüldüğünü görmek beni hem rahatsız hissettiriyor hem de şaşırtıyor. bu kadar etkili bir teşkilat akp açısından büyük avantaj.

14 şubat

her şeyden ve herkesten tiskiniyorum gidin ötede sevişin yallah

raw

yönetmeni olacak ablamız bir sonraki filmi titane ile palme d'or almıştır. ben ödülü hak ettiğini düşünüyorum ama titane ile değil bu filmle. ikisini de izlememiş olan önce titane'ı sonra raw'ı izlesin.

balık burcu

bir örneği "şahsım"dır *
hayır ben değil, "o"

eve erkek atmak

istanbul açısından insanın özel alana sahip olması için çok büyük paralar vermesi gerekiyor, onu verebilecek insan da türkiye'de kalmıyor. hadi ezkaza ev boş kaldı bu sefer karşınızdakine güvenmeniz ve program yapabilmeniz lazım bu da ilk aşamadan bile daha zor.

o yüzden, hayallerde yaşıyor ba*zı ibneler

evli olan eşcinseller

o kadar naif anladım ki bir an yurtdışında evlenenleri kastettiler kanımca dedim*

yunanistan

selanik bölgesine gittiğimde birkaç gözlemim oldu. bizimkilerden daha güzel olan erkekler sanırım eski makedonya bölgesi insanları. selanik güney makedonya olarak geçiyor. ırksal özellikleri genelde siyah saçlı, mavi gözlü, orta boylu ve beyaz tenli. yunanistan'ın daha güneylerine indiğinizde sarışın, esmer ve kısa boyluydu. ikisi de güzel ama makedonya'da yaşayanlar ayrı bir hoş. aralarında atatürk gibi hem sarışın hem mavi gözlü olanları da var.

kültürel ve insan yapısı olarak konuşmayı severler ve asabi insandırlar güney yunanistan'da yaşayanlara göre. yine de vakit geçirmesi 2 tarafla da hakikaten zevkliydi. bu dediklerimin sağlamasını makedonya göçmeni komşularımızda yapabiliyorum. yunanlar makedonlar da yunandır dese de bence yeteri kadar etnik ve kültürel farkları var diye düşünüyorum.

kendini gay sanan transseksüel

çevremde gördüğüm transların çoğu eşcinsel ama burada irin dolu bir yara da var. deyiş direkt feminen gay ve trans kadın üstünden soruluyor diye tahmin ediyorum çünkü lezbiyen dediğimiz, maskülen gay dediğimiz, hele hele trans erkek dediğimiz canlılar aslında 'yohğudur'. bunlar dikkat çekmez, saçma gelmez çünkü erkeklikle ortaklaşan kısımları vardır; kadın sevmek, androjen görünüşe sahip olmak gibi. hatta yerine göre cemal süreya bile bunu telkin eder. bunlar mantıksız değildir, 'üstün' olana benziyorlardır, sınıf atlama çabası gibidir.

senin özendiğin bir gay var ve sen onu kopyalıyorsun söylemi homofobik ve bilgisiz 50 yaş üstünün ergenliğindeki çocuğa yakıştırdıklarıdır. akıl fikir aramamak lazım.

burada eleştiri konusu cehalet de olmaz genelde söyleyen kişi şunu der 'sen erkek olmanın avantajlarından vazgeçemiyorsun' der. erkek olmanın tezahürü çüktür ve kesilmedikçe kişi erkektir. kişinin neyden hoşlandığı önemli değildir, cinsiyete katı şekilde bağlı yapılacaklar listesi vardır en başında da kimi sikmek isteyeceği ve neye benzediği gelir. bu çelişkide neye benzediği ağır basar ve kimi sikmek isteyeceği ona bağlı bir sonuçtur denir ama bedeni daha doğrusu siki kafa karıştırır.

ameliyatsız trans asla var olamaz, her türlü gaydir ve bu arada bir şeydir, kararsızdır, belirsizdir (tıp tanımında ameliyat gerekli evet bu şekilde ben de farkındayım ama lgbt komünü bunu aştı diye düşünüyorum).

iran'da çükünü kestirmek zorunda kalan feminen gaylerle, düzgün değişim ameliyatı olamayan transların feryadı var bu söylemde. olay hem trans hem de gay olabilirsin diyerek başlamıyor bitiyor.

sözlük yazarlarının şu an olmak istedikleri yer

anamın a*.....
yani şey rahim.

hayat ceninken çok tatlıydı be. uzay boşluğu gibi asılı kalabildiğim bir yere ihtiyacım var. suyun içinde kendini bırakmayı çok özledim fırsatım olsa da geri dönsem.

0:30 - 0:50

herkesle iyi geçinen insan modeli

çok insanla anlaşmaya çalışanların zeka seviyeleri düşükmüş gibi geliyor bana hep. sanırım karşı tarafı mutlu etmek için her boka güldüklerinden.

arda gülererken yaşında büyük takımlara girip potansiyel vadetmesi bana neymar'ı hatırlattı. tuhaf gerzek hareketleri yok onun gibi neyse ki

cyborg

sadece hayvanlar için değil bitkiler için de kontenjan olan merfum. kimisi fototropizmini* bile sensörleriyle optimize edebilmektedir efenim.
'www atsana' diyenlere https://www.media.mit.edu/projects/cyborg-botany/overview/

hayvanlar alemindeki ilginç başka bir olay da programlanabilen kurbağa hücreleri.

https://medium.datadriveninvestor.com/xenobots-living-programmable-nanorobots-5896313f78f5

full pasifim öpüşme sevişme yapmıyorum

kimisi hijyenik sebeplerden oral da yapmayabiliyor. korunmasız pasifin içine giren aktif kaç kere yıkarsa yıkansın isterse duşta aleti pasif kendi çitilesin, bırakın gerçekleştirmeyi merfumu tahayyül etmek bile mide kaldırabiliyor.
demek ki neymiş aslında korunmamak zevki azaltıyormuş.*

hobi

bir rivayet vardır der ki sevgili giren eve hobi girmez. bana kalırsa ortak hobi olmadan hayatına yeni bir sevgili girmez.

artık hobinin de ucuz ve kısasını makbul, durum malumunuz ama her şeyin basitleştirilmesi keyfini, şevkini de alıp götürüyor. cevri cefası yaptığın işe derinlik ve renk de yükleyebiliyor. misal siz gezmeyi seven birisiniz, gitmek istediğiniz yeri haritadan seçip en kısa yoldan navigasyonla geliyorsunuz ama bunu yaparken ancak öbür yollardan geçerseniz görebileceklerinizi kaçırdınız veya kitap okumayı seversiniz; kitabı yola çıkıp kütüphanede, kitapçıda aramak yerine internetten sipariş ettiniz ama kütüphanede o kitabı ararken öbür kitaplara göz atamadınız salt 1 kitaba odaklandınız ve ötekileri keşfetmediniz.

velhasıl kelam bu işlerin kolaylaşması iyi mi oldu kötü mü emin değilim ama şu kesin artık kimsenin sabrı, iradesi, zamanı ve motivasyonu kalmadı. gencecik insanlar depresif şekilde eve kapanıp miskin miskin hiçbir şey yapmadan günü bitiriyor. gerçekten içler acısı.

menüye bakıp bakıp çay söylemek

öğrenciyseniz ya hiç girmiyorsunuz ya da yanınızdakine dönüp gidiyoruz kalk diyorsunuz. evde yaparım daha ucuza diye diye şef oldum aq.

reddit

spesifik konuların kalabalık subredditleri mevcut. r/orientalistart, r/vintageart, r/propagandaposters gibi önceki dönem sanatlarına ilginiz varsa ilaç gibi geliyor. r/2(bölge adı)4u tarzı subredditlerde de güzel geyikler dönüyor, en iyilerinden biri r/2westerneurope4u.

neden sevgilin yok

olmasını istemiyorum, işten ve hobiden vakit ayırmak güç. reddit'te bir başlıkta okumuştum hoşuma gitmişti "hem hobin hem sevgilin olamaz." abartı ama içinde doğruluk var. ha belki aynı hobilere sahip birine denk gelirsem o zaman olabilir.

spor yapan erkeklerin itici olması

bu ülkenin derdi değil ,o türlerin habitatı türkiye değil kanımca. burası bir bear cenneti hurileri de kılsız parlak pasif. eli yüzü düzgün, işi hali vakti yerinde olanlar buradan kaçtı pasifin kirlisine aktifin bamyasına kaldık.

amacının sadece seks olduğunu vurgulama ihtiyacı duyan insan

baymıştır bir noktada ama bunlar da kifayetsiz. kimisine diyorsun anal seks yapalım pasif olur musun? evet diyor sonra kendi aktif olmak istiyor. hayır madem pasif olmak istemiyorsun hiç değilse anal istemiyorum de veya aktif olmak istiyorum, pasif olacağını söyleyip aktif olmak ne amk.

gerçi artık sadece analla da yetinmiyor millet 'yüksek' olmaya kafayı takmış ortalık müptezel kaynıyor. velhasıl kelam seks artık seks değil, hep bir örtük tarafı var.

türklere özgü davranışlar

programsızlık bu kadar plansız bir millet henüz görmedim. her işini son dakikaya bırakan, verdiği sözü tutmayıp yaptığı programdan bu kadar dönen başka millet görmedim henüz.
  • /
  • 3

raw

üniversiteye yeni başlayan vejeteryan bir kızın başına gelenleri anlatan fransız bir body horror filmi. gösterimlerinde izleyicilere kusma torbaları verilmesi ile ün salmıştır.

fisting

tanım: ben bamyayı alamazken milletin dünyaları alması.

Toplam entry sayısı: 44

yüzeysellik

gay aleminde bolca bulunur. büyük bir sik sizi; iyi bir mizaçtan, derin düşüncelerden çok daha ileriye taşır. ambalaj düzgün olsun yeterciliktir. ulaşmak kolaysa, uğraştırmıyorsa, bir emek ve zaman harcanmıyorsa ister ilişki ister insan olsun değeri yoktur derinlik kazanmamıştır.

sünnetsiz sike sakso çekmek

bir sünnetli kadar güzel durmasa da can parçasıdır. hassasiyetle bakılmalıdır ve asla o deri sertleşince kendi geriye gitmeden çekiştirilmemelidir.

ilk anal seks

pasifin rahat edeceği pozisyon neyse o denenmeli en başta

buluşulan kişinin soft seks seven bir ezik çıkması

öpüp kokluyor sarılıyor diyince tüylerim diken diken oldu. bir gayin başka gaye duygusal yakınlık ve bağlılık göstermesi çok korkutucu. samimiyet ve derinlik gay aleminin gulyabanisi

ayasofya

üzerindeki nadide tarihteki kırılma anlarının hatıratı mozaiklerin üstü örtülmüş, yapının tarihi ile geleceği hakkında yapılabilecek en sığ ve gereksiz siyasi muhabbet döndürülmüş kısaca 2 imparatorluk görmüş bu eski kutsal mabede akla gelebilecek her türlü saygısızlık yapılmış. ı. justinianus şu halini görse, pılını pırtını toplar istanbul'dan kaçardı gerekirse ayasofya'yı da yunan adalarına kurardı gene de bu rezilliğe engel olurdu.

hobi

bir rivayet vardır der ki sevgili giren eve hobi girmez. bana kalırsa ortak hobi olmadan hayatına yeni bir sevgili girmez.

artık hobinin de ucuz ve kısasını makbul, durum malumunuz ama her şeyin basitleştirilmesi keyfini, şevkini de alıp götürüyor. cevri cefası yaptığın işe derinlik ve renk de yükleyebiliyor. misal siz gezmeyi seven birisiniz, gitmek istediğiniz yeri haritadan seçip en kısa yoldan navigasyonla geliyorsunuz ama bunu yaparken ancak öbür yollardan geçerseniz görebileceklerinizi kaçırdınız veya kitap okumayı seversiniz; kitabı yola çıkıp kütüphanede, kitapçıda aramak yerine internetten sipariş ettiniz ama kütüphanede o kitabı ararken öbür kitaplara göz atamadınız salt 1 kitaba odaklandınız ve ötekileri keşfetmediniz.

velhasıl kelam bu işlerin kolaylaşması iyi mi oldu kötü mü emin değilim ama şu kesin artık kimsenin sabrı, iradesi, zamanı ve motivasyonu kalmadı. gencecik insanlar depresif şekilde eve kapanıp miskin miskin hiçbir şey yapmadan günü bitiriyor. gerçekten içler acısı.

menüye bakıp bakıp çay söylemek

öğrenciyseniz ya hiç girmiyorsunuz ya da yanınızdakine dönüp gidiyoruz kalk diyorsunuz. evde yaparım daha ucuza diye diye şef oldum aq.

yunanistan

selanik bölgesine gittiğimde birkaç gözlemim oldu. bizimkilerden daha güzel olan erkekler sanırım eski makedonya bölgesi insanları. selanik güney makedonya olarak geçiyor. ırksal özellikleri genelde siyah saçlı, mavi gözlü, orta boylu ve beyaz tenli. yunanistan'ın daha güneylerine indiğinizde sarışın, esmer ve kısa boyluydu. ikisi de güzel ama makedonya'da yaşayanlar ayrı bir hoş. aralarında atatürk gibi hem sarışın hem mavi gözlü olanları da var.

kültürel ve insan yapısı olarak konuşmayı severler ve asabi insandırlar güney yunanistan'da yaşayanlara göre. yine de vakit geçirmesi 2 tarafla da hakikaten zevkliydi. bu dediklerimin sağlamasını makedonya göçmeni komşularımızda yapabiliyorum. yunanlar makedonlar da yunandır dese de bence yeteri kadar etnik ve kültürel farkları var diye düşünüyorum.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

yüzeysellik

gay aleminde bolca bulunur. büyük bir sik sizi; iyi bir mizaçtan, derin düşüncelerden çok daha ileriye taşır. ambalaj düzgün olsun yeterciliktir. ulaşmak kolaysa, uğraştırmıyorsa, bir emek ve zaman harcanmıyorsa ister ilişki ister insan olsun değeri yoktur derinlik kazanmamıştır.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.