balık burcu

hay olmaz olaydım dediğim burcun ta kendisi. sulu göz,ağlak mualla...
balık hayalperest romantik
bir gün sonra doğsam olmayacağim burç.bütün kötü özellikleri bende toplanmis olup keşke olmasaydim dedigim burçtur.
çok kötü değil halbusi. duygusal olmanın ve ağlayabiliyor olmanın nesi kötü olabilir ki.
ah sana ne desem bilmiyorum ki. saf mısın, salak mısın? yüz yıl yaşasa, olgunlaşacağına daha da bir çocuklaşır bu. ona kırılır, buna alınır, küser, kızar.... ayyyy... insanın bunu düşünürken bile içi daralır. hayatta zaman zaman önüne çıkan fırsatları bir türlü değerlendiremeyen beceriksizin tekidir. yaşamı boyunca kolay yoldan para bulmayı hayal eder. zaten uyumadığı anlarda, çok az istisnai durum dışında genelde hayal kuruyordur. hep çelişkilerle doludur. bir de sanki hiç olumsuz huyu yokmuş gibi, bir kuru inadı vardır ki... tam bir karın ağrısı, baş belasıdır. bunun huyuna, suyuna git, sonra canın ne istiyorsa yaptır buna. ama bana sorarsan kendin yap daha iyi. tam bir bunalımdır. bir şeye moralinin bozulması için nefes alıyor olması bile yeterlidir. ona sorsan hayatta en büyük acıları bu çekmiştir, gelen buna vurmuştur, giden buna vurmuştur. ah zavallı daha ne yapsındır ki. bunun bindiği gemi batar, tuttuğu dal kırılır. anılarla yaşamağa bayılır. geçmişinden asla sıyrılamaz. dış görünüşe çok fazla önem verir. öyle lider olmak gibi bir kaygısı yoktur, kıyıda köşede kendine bir yer bulsun yeter. onu mutlu etmek neredeyse imkansız gibidir. herhangi bir şeye bile hemen sevinebilir, ama asla mutlu olmaz. şahsiyetsiz, karamsar, olsa da olur ama olmasa acaba daha mı iyi olurdu dedirten tuhaf insanın tekidir.
(alıntı)
hep kötü taraflarına bakılınca herşey kötüdür . bence balık burcu güzel bir burçtur sevdiği insana değer veren onu çocuk gibi koruyan duyguları yolun olan bir burçtur . ben balık burcu olmaktan mutluyum ağlıyorum yeri geliyo gülüyorum birazda balık burcunun kişisine bağlı kişiden kişiden kişiye burçlarda değişebiliyo ...
burçlarla aram hoş değildir ama sen tam bir balıksın denildiği için balık burcu kötü bir burçtur. anaların kasması, bebeklerin çıkmaması gereken tarih diliminin tekabül ettiği en ağlak burç olarak da adlandırılabilir.
bir erkeğin olmaması gereken yegane burçtur... <br>örnek: boğa cesurdur; aslan güçlüdür; akrep sexydir...balık....alık balık....olmaz olaydım balık 10 gün sonra çıkaydım ya....
ne siktiri boktan bi burçmuş amk. bir sınıf yenik başlıyor hayata! yazıktır beyler yapmayın. <br>"balık burcu pişmanlıktır." tc sağlık bakanlığı
trabzonda paluk burcu olarak adlandırılabilecek burçtur.
balık burcu olan erkektir. * *

bir balık burcu erkeği olarak kendimden yola çıkarsam bildiğin alığız biz. aşırı duygusalızdır ama genelde bunu dışa yansıtamayız. müthiş bir şekilde kapalı kutu olabiliriz. hüzünlü bir reklam filminde bile salya sümük ağlayabiliriz ama bazen en ağlanası durumda beton gibi durabiliriz. daha önce bir entryde de yazdığım gibi o kadar hayalperestizdir* ki hayallerde yaşıyor bazı ibnelerin başrol oyuncusu olmaya en büyük adayızdır. hiç mi iyi tarafımız yoktur? tabi ki vardır. müthiş bir arkadaş, sırdaş olabiliriz,insanlara karşı onlar bize kötülük yapsa bile çok iyi olabiliriz, fazla iyi niyetliyizdir.

balık burcu olupta böyle olmayan yazarlar bana kızmasın lütfen ama ben böyleyim.
bu grupta olduğum için aileme çok kızmaktayım... sukugöz alıngan çabuk demoralize olan hayal dünyasında yaşayan insanlardır. açıkcası bir 8 gün sonra doğup koç olmak isterdim ama yine de bir balık olmak alık balık denilmek fena değildir yahu. e tabi asla bir akrep burcu gibi havalı değildir.
kendine yaptığını ona başka kimse yapamaz. harbiden kafada çok şey kurar. bir şeyin en dibini düşünür en kötüsüne hazırlar kendini ki en ufak şeyden bile mutlu olmayı başarabilir. inanılmaz hayalperesttir. o kadar çok hayal kurar ki bazen gerçek falan sanır onları o kadar inanır. *
sürekli felaket senaryoları vardır kafasında ve herşeyin en kötüsünü düşünür. kötü sonları kurar kafasında hep ve bu yüzden potansiyel mutsuzdur.duygusaldır, kırılgandır.
ayı sözlükteki en popüler burçtur. *
ing. pisces. ayrıca dahil olduğum burç.
sevgili olmak için peygamber sabrı isteyen burçtur.lan allahsız her şeyin mi kötü tarafı görülür.kendilerinden başka herkes duygusuz ve sığdır.muhteşem bir orgazmdan sonra geçen dialog.
-noldu canım sıfatın gene yerlerde.
+biliyormusun dünya kötü bir yer ve her yerde savaş var bir çok eşcinsel sırf eşcinsel oldukları için öldürülüyor.
-evet üzücü bi durum inşallah düzelir.
+düzelmiyecek işte birileri ölürken sen seks yapamazsın oğlum.
-sıkma canını bitanem.bi sigara uzatırmısın?
+kalassın,hayvansın duygusuzsun lan sen.
-ama..
+sikdir git in bakkaldan sigaranı kendin al.
- mavi ekran *
  • /
  • 3